Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

🖐️ dziewczyny u mnie niestety 1 krecha ,nie wiem co sądzić o tych plamieniach ,narazie nie mam ...ale czemu się pojawiły to nie wiem ...hm.., wiecie pisałam wczoraj ,że porobie sobie hormony ,ale dzis już poproetu mówie nie ....próbuję jeszcze 2 razy i koniec ,tak miało być i tyle pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś ,a jak u ciebie ,może chociaż kochana tobie soę udało ,czego ci szczerze życzę ....napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus u mnie tez I samotna krecha..bez zludzen...przeciez ja to i bez tego wiedzialam, ale zrobilam to dla swiatego spokoju....nawet przykro mi juz nie jest... dzis biore ostatni raz duphaston, potem odstawka, @ powinnam wg owu najpozniej w poniedzialek dostac a wg innych wskaznikow ok srody.... koko ja tez tyko ten cykl przeznaczam na planowanie pozniej koniec!!! woz albo przewoz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam moment tylko więc słowo powiem Ci Bega: jeśli wg \"innych wskażników ok. środy\" to nie powinnaś mimo wszystko przerywać brania duphastonu!!! Nawet jak będziesz go brać a masz dostać@ to i tak dostaniesz. A do środy jeszcze kupe czasu..... Miłaj soboty i niedzieli dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej kobietki. 19 maj to taka piękna data.Tymbardziej że równo 34 lata temu przyszłam na świat:P Jestem dzis w dobrym nastroju i mam nadzieję że to się nie zmieni. Mam kochane do was prośbę. Idę wieczorkiem z kumpelą na kolację do restauracji.Co prawda ja będe piła wodę ale umówmy się ze te co mogą to równo o 20.15 wypiją za moje zdrówko.Ja też to zrobię również o tej godzinie.Możecie to dla mnie zrobić? Dziś rano mój mąż wyleciał pod pretekstem zrobienia zakupów i przewiózł mi bukiet kwiatów.Kiedyś migałam się od takich prezentów bo szkoda było mi kasy bo kwiaty i tak zwiędną ale od pewnego czasu dałam na luz i musze stwierdzić ze to miły gest i miło jest potem patrzeć na takie piękne kwiaty w wazonie. No dobra,dośc o mnie:D Koko,muszę cię zmartwić bo kiedyś też przytrafiło mi sie coś podobnego do ciebie.Rok temu gdy zaczęłam staranka to przed@ dostałam plamień,a po kilku dniach dopiero @ ,też robiłam test bo nie wiedziałam co jest grane i też byłam zawiedziona bo chciałam koniecznie urodzić w styczniu,no ale udało się dopiero w czerwcu. Kochane,co się odwlecze to nie uciecze:D (mam nadzieję ze znacie to powiedzenie,bo jeśli nie to nie myslcie sobie ze nie umiem poprawnie pisać:D) Koko,a tak na marginesie to musisz wiedzieć ze ćwiczenia na siłowni mogą spowodować małe zamieszanie w całym cyklu.Zresztą nie tylko na siłowni,wogóle. No dobra,lecę,zobaczę jak tam mój rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) agunia życzę Tobie dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze,pociechy z dzieciaczków i samych pogodnych dni w zyciu!!!🌼🌼🌼👄👄👄 Dziewczyny czy w Polsce też jest taka paskudna pogoda? koko kochana jeszcze nadzieja jest,ja juz nie wiem co mam mówić gdy ktoraś testuje i wychodzi jedna krecha:( tak bardzo Wam zycze upragnionych dwóch kreseczek. Idę teraz poprasować troszkę bo mi się tego nazbierało,zaraz M wraca z pracy i bedziemy dalej odświezać mieszkanko. Miłej soboty zyczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼aguniu-w dniu Twego swieta,zycze Ci samych radosci,sukcesow na polu osobistym,rozwoju plastycznego,oraz wszystkiego co sobie wymarzysz:D koko-faktycznie to dziwnie wyglada,moze to rzeczywiscie zaburzenia hormonalne:( begus-nie wiem co ci napisac(wiem ze sie nie poddasz) anastazjo-u nas sliczna pogoda,ale moj mezus mowil ze u nich feeee i pada wszystkim stalym jak i obserwatorkom-milej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha co do tej reklamy-to ja juz jej nie mam:P trzba sciagnac Mozilla Firefox to taki program i paskudna baba znilnela w czelusciach razem z jej ochydnym kostiumem kapielowym nawet bym go nie kupila ze wzgledu na to meczenie mnie i rozciaganie na cala strone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :). Pozdrawiam doświadczone mamusie czekające na kolejne maleństwo. Ja też nią jestem. Próbuję metody Shettlesa na córeczkę, ale coraz mniej wierzę, że 3 dni przed owu coś się może udać. Teraz czekam na @ za 3 dni. Pewnie będzie. I zacznie się ostatni cykl starań, później robię pół roku przerwy. Muszę się nacieszyć normalnym jedzeniem, czyli mięsiem i nnymi rzeczami, których sobie odmawiałam przez pół roku. Jakby co to poinformuję czy mi się coś udało (ale jakoś coraz mniej wierzę). Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) czy mnie jeszcze pamietacie:P ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko:) zapraszamy do nas zawsze!!!! moni-ty malpiszonie,co tak cie dlugo nie bylo??? brakowalo mi twojego poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny długo sie nie odzywałam ,ale Was czytałam.Po prostu byłam zatruta ,od srody miałam chyba jakiegos wirusa w zółądku:-o,chyba te drinkowanie nie wpłyneło kozystnie na moj brzuch:-o. koko tak mi przykro z powodu tej jednej kreski:(:( beguniu juz nie wiem co mam pisac w Twojej sprawie???:(:(👄 roksanko ja tez juz nie mam siły ,w sama owulke i nic:( chyba ze u Ciebie cos sie zmieniło i sie nie rozkreciła@?? enex a jak u ciebie??? nasteczko dostałas winiki?? A moj M wyjezdza 28.05. tak szybko ten wyjazd ze szok ,w srode zaczynam jazdy ,a tu maz wyjezdza....no i wraca w sierpniu:( a teraz u mnie 28.05 zaczynaja sie DP ,i raczej nic nie wyjdzie ,a w sierpniu przyjezdza juz patrzyłam i obliczałam jak zaczne @,i znowu nici beda bo jak na 2 tyg wróci to znowu o DP nie zachaczymy:( a wiec teraz tez wysztko jakos tak nie idzie w kierunku dziecka:( Aguniu wszystkiego naj,naj🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka:D ,jak sie czujesz?? gadaj szybko?? iwonko witaj w naszym klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-bedziesz samotna jak ja:) ale pocisz sie ze my trafilismy z moim serduszkiem w same dp hehe moni-dobrze sie czuje,tylko mnie te wzdecia mecza i zaparcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuko ,jak dobrze ze tak dobrze sie czujesz:) a powiec byłas juz na tym usg?? czy to w ten czwartek bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no własnie mamulko o to mi chodziło,czyli w ten czwartek bedziesz juz widziała dzidzie:), a powiec synowie sie ciesza z brata lub siostry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide papa ,jutro raczej mnie nie bedzie ,moze w pon zajrze:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Dzięki za życzenia.Kolacja się udała,jedynie mała trochę musi odcirpieć bo było dość pikantne.Zamówiłyśmy owoce morza z makaronem.Tęskniłam za tym.Było pyszne. Witaj Iwonka! jeśli masz regularne cykle to napewno ci się uda . Koko-szkoda że ci nie wyszło,może nastepnym razem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane co tam u Was,jakos cicho na naszym topiczku się zrobiło,agunia fajnie ze kolacyjka sie udała,no a malutka niech sie przyzwyczaja do takich smakołyków;) iwonko witaj w klubie:D,Monis ja już ci tyle razy pisałam kochana Ty moja że ja nawet jeszcze tych cholernych badań nie mam porobionych ciagle czekam na wiadomość ze szpitala żeby tam pójść i zeby mi je porobili,dzwonilismy w tygodniu do mojej diabetolog bo to ona sprawe nakręca z zapytaniem co sie dzieje,że to tak długo trwa a ona na to żebysmy cierpliwie czekali,tylko skąd ta cierpliwość brac @ mi sie juz kończy dzis praktycznie ostatni dzień no i niebawem chciałabym staranka rozpocząć,ale mam obawy,a niech cos nie tak pójdzie to by mnie chyba poczucie winy zeżarło.... kurde tak tu wszystko opieszale idzie. mamulko fajnie ze dobrze się czujesz i super masz ze niebawem zobaczysz swoją dzidzie na monitorku,pochwal nam się nią jak dostaniesz zdjęcie:) Koko jak tam u Ciebie rozwineła się paskuda czy nie? A my zaraz jedziemy na zwiady,musimy zobaczyć gdzie jest lotnisko Stanset,bo goście tam własnie przylatują,a zarazem s robimy sobie taka małą wycieczkę bo nudzi nam się okrutnie Miłej niedzieli zyczę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) melduje sie:P u mnie jakos przelecial weekend:) dzis dostalam nastepna partie rzeczy od kolezankie hehe i piore:D tzn.pralka pracuje!!! dzis skonczylam 5 tydzien i wchodze w 6 dziewczyny poradzcie-bo ja bylam na usg 14 maja,teraz ide drugi raz 24 maja no i chcialabym jeszcze mezusiowi pokazac fasolke a on bedzie za jakies dwa tygodnie nie za czesto to usg? w sumie jakbym z nim poszla to ginka pokazalaby mu tylko preciutko maluszka wiem ze usg podobno nie jest szkodliwe,ale jak sie robi tak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpioszki!!! Taki ładny dzień!!! Aguniu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Mamulka moja gin jest zdania, ze podobno nie szkodzi, ale lepiej nie robić zbyt często! Tak wlaśnie mi powiedziala. Ja mialam jedno usg gdzie był sam pęcherzyk ciążowy, po tygodniu drugie i na razie tyle... W środę mam mieć juz genetyczne. Mam trochę zaleglści więc biorę się do pracy. Daily odezwij się co u Ciebie??? Bega wracaj do nas... smutno bez Ciebie... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raniutko !!! szczególnie Ineczkę !! ps. Dziewczyny myślę że luty też już obstawiony.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... aguniu 🌼 spoznione ale bardzo gorace zyczenia..... !!!!! juz polowe marzen masz za soba teraz je pielegnuj i zycze Ci kolejnych lat w szczesciu i radosci... ineczko melduje sie..mam zaraz 2 kolezanki i troche ogolnego ruchu wiec tylko na moment wpadlam, poza tym pogoda rzeczywiscie suuuuper na duszy... poza tym u mnie wszystko ok @ nadal nie ma czekam na nia wczoraj z utesknieniem... duphastonu juz nie biore wiec lad dzien powinna nadejsc, dzis juz 15 dzien po owu...wiec juz tuz tuz... scislam was mocno i zycze udanego dnia.. daily jak u Ciebie???? odezwij sie!!! haniu sciskam Ciebie mocnooooo jak odetchniesz to sie odezwij!!!! buziaczko ogromne!!!! opaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ineczka 🖐️ enex🖐️ ,enex gadaj szybko co to ma znaczyc???? boze pisz bo mnie ciekawosc zjeeeeeeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kawe zrobic moze któras bedzie :) enex ...... no pisz:):),szukałam tabelki ale cos nie moge jej znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ja wiem ze ty tych wyników jeszcze nie masz,no ale ja teraz zadziej sie tu udzielałam,wiec sprawdzam łacznaos czy nic nie przeoczyłam:).Ja juz z kawa a tu cisza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×