Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

sylwio, mamulko 🖐️ tp prawda, ze druga faza niezmienna, ale ja mysle, ze ten przeklety duphaston zamiast pomoc pogmatfal mi...wyczytalam, ze dopiero za pare dni po odstawieniu duphastonu dostaje sie @, wiec moze to u mnie taka sytuacja...tylko, ze w zeszlym cyklu po luteinie dostyalam od razu... nie ma co gdybac..a moze owu byla u mnie znacznie pozniej? co prawda troche niemozliwe, zwazywszy na rozmiar pecherzyka w 8dc i moje odczucia/ ale we wszystko juz uwizre, takze jedyne co mnie teraz blokuje to ta cholerna @ czy ona zawsze musi byc dla mnie taka wredna...teraz na nia czekam z utesknieniem....a ona sie nie spieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie koleżaneczki ponownie :D Daily ja myslę ,że powinnaś test powtórzyć ,tymbardziej ,że ty juz parę dni po terminie @ ,ponoć tak się zdarza czytałam na innym topiku ,że nawet 3 dni po terminie @ miała dziewczyna ujemny wynik ,a tydzień po 2 krechy :D ewelinko ale ci zleciało ,naprawdę ten czas zasuwa bega ty to też jestes podejrzana :P ,ty masz za dużo objawów ciążowych ,takze nie spodziewaj się paskudy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka to ty 1/4 ciązy już za soba masz kochana :D bega ja obstawiam ,że @ nie przylezie do ciebie i ty nie zasłaniaj mi się tu lekiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> wiesz ja bym na Twoim miejscu zrobiła jakiś dobry teścik. Bo przecież Ty robiłaś go przed terminem. Zobacz jak u Enex wyszło. To że wtedy był negatyw to wcale nie znaczy, że nie jesteś. Nie chodzi mi o to aby robić Ci nadzieję, ale chyba mnie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega,zal mi ciebie ze tak sie meczysz w tej niepewnosci:) moze ponow test? czasem nie wychodza na poczatku ciazy... koko-no tak,juz sporo za mna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wiem..dokonalam odkrycia..a mianowicie przeciez tak naprawde to ja tak naprawde przeciez nie mialam owu...? wiec i stala nie stala druga czesc cyklu to u mnie hipoteza byla> i w ogole wszytsko to jedna wielka niewiadoma, dlatego teraz to jest pierwszy prawdziwy cykl mozna rzec, wiec wszystko jest mozliwe i stad te zawirowania to pewne!!! wiem juz na pewno, ze bez monitoringu ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-ja nigdy nie bylam dobra z matmy;) a ja znowu popralam nastepna czesc ciuszkow dostalam piekne sukieneczki i dla chlopca kamizelki,spodniachy uff-jakie to slodkie te rzeczy,wszystkop rawie firmowki i nie zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka-ja też chce zdjęcia:) i od Koko:) czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega, Daily zróbcie testy :) :) Beguniu nie gdybaj tylko rób !!! Dzisiaj dowiedziałam sie ze moja przyjaciółka w ciązy - w czwartek robiła test ;) ;) A ja tak sie boje tych dwóch dni ... no i te kreski - Mamulko a tobie kiedy krecha wyszła taka jak kontrolna napisz mi jak to było kiedy jaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EneX-kto jak kto ale ty za bardzo racjonalna jestes na gdybanie... ja myśle,że nie ma wątpliwości,ze luty obstawiasz;) słaba kreska-wiesz,ze może byc. A ja przed chwilą widziałam 5-dniowego syneczka mojej koleżanki-sliczny i taki mikrutki;) 2.900.Leciutki jak piórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex-ja mialam termin @ na piatek,sobota,zas test zrobilam po17.00tej we wtorek wtedy wyszla mi kreska slabiutka(bobotest) powtorzylam w srode quicka i tez slabiutka a w sobote amil-bo tylko taki mieli i wyszla mi po 1,5 godziny dosyc juz widoczna wiec u mnie test wykazal 3 dni przed@ ptem juz nie robilam,tylko pojechalam w sobote na bete do szpitala tam wyszlo mi 146,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Koko zawsze smiałam sie z dziewczyn które przejmują sie ze ich kreseczka nie jest super mocna :D :D :D :D :D, ale teraz zwatpiłam czy tak może być ❤️ tak to juz jest - teraz wiem co czują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, dzięki Mamulko u mnie wyszły bardzo dobrze widoczne tyle ze nie az takie jak kontrolna. Uspokoiłaś mnie... :) A jak się czujesz i na kiedy masz termin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex-ten ostatni test w dniu @ juz byla widoczna ladnie ta kreska ja jestem zdania ze jak ja widzisz-to ciaza,tak by nic nie bylo czuje sie dosc dobrze,choc przyznam szczerze,to juz nie ta kondycja co 20 lat hehe termin 20styczen mam synka z listopada,z grudnia no to teraz pora na styczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj robiłam Amil :) taki różowiutki :) :) :) U mnie ten paskowy (jakis na V) wyszedł 4 dni przed - no ale z porannego moczu Za przeproszeniem :D Sylwuniu a gdzie masz Smyka?? Byłaś w Matarni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ci się ułożyło :) Mój Maksio z 22 lutego, ale ja bedę miała termin na 31 stycznia, albo 1 lutego. Pewnie jednak bedę styczniówką tak jak ty bo obydwoje dzieci urodziłam 5 dni przed terminem :) więc bedziemy pewnie rodziły bardzo podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex-ja starszego przenosilam 6 dni a mlodszego urodzilam wczesniej 6 dni ale smieszne,dopiero teraz sobie to uswiadomilam adas byl na 27 pazdziernika-urodzony 2 listopada remis na 20 grudnia-urodzony 14 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko to tak jak ja !!!!!!!!!! sapię jak stara baba jak wejdę na piętro, a idąc nie mogę rozmawiac bo mi tchu brakuje :D :D ps troche stara baba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Maksiem ?? czy teraz ?? Celowałam za pierwszym i drugim razem :) Kubuś natomiast był wpadka, ale b. szczęśliwa bo marzyłam o syneczku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz,pisalam ze nie mamy juz 20lat:P niby chcialabym gory przenosic,ale sily i werwy brakuje enex-to bedzie dla mnie bardzo juz dojrzale macierzynstwo,nawet nie wiesz jak sie ciesze ze nam sie udalo i w moim przypadku to wspaniale,bo potem moze bym sie zastanawiala,ze mniej pieniedzy itd zawsze znalazlabym powod,ale instynktu nie stlamsisz mam ochote czasem krzyczec: BEDE ZNOWU MATKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×