Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

przepraszam ewelinko cos mi sie pomyliło przeciez Hubert:) to moze Jakub lub własnie Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Oskar to mój mały szwagier, ma 13 lat. Mamy w rodzinie Eryka, Olgę i Antoninę. Moje dzieci to Julia i Hubert, moje typy to Miłosz, Jonasz, Błażej, Olaf Antoni,ale nie podobają się mężowi no i klapa, teść chciałby Ignacy, fajnie,ale jak wołać na niego????? AAAAAAAAAAAAAA, bo też każdy musi mieć coś do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też podoba się Dominik i Mikołaj,ale nasi bardzo bliscy znajomi maja juz synów, no a Jakubów to u nas był wysyp,więc raczej nie. Ja już tak jakoś przywykłam do Igorka,że trudno mi teraz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Panowie dotarli, i właśnie demolują mi mieszkanie, tz przedpokój, ale się kurzy, matko kiedy ja się dosprzątam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie się podziałyście, ja czekam tu z kawką!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-nie wiem w jakiej dzielnicy.W kościele ojca Pijo-nie mam pojęcia gdzie to jest.Ale jak będę miała bliższe informacje to dam znac:) Ewelinko-do Huberta pasuje Igor:) a właśnie Ignacy czy Antoni już mniej;) Jak zobaczysz Maluszka na pewno będziesz wiedziała.ja tak miałam z moim Mikołajem:) Jako jedyny z chłopców nie miał wcześniej wybranego imienia.Po Jasiu myślałam o jakimś Stasiu ,Franku itp... Ale jak sie urodził z tą burzą granatowych włosków i ciemną bużką to te imiona jakoś odpadły....I został Miki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko mi pasuje Błazej,Miłosz,Olaf tez fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko dosprzatasz sie zobaczysz:) lili to nie wiem gdzie ten Kościół?? ale jak cos bedziesz wiedziec to daj znac:) aczy Któras wie cos o roksance??? czy jej sie rozkkreciła czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-no bo ty imię będziesz miała pewnie kolejne na K........;)i już łatwiej:) Roksanka nic nie pisała:( Ale chyba dziś miała wracać.Zobaczymy. A mamulka wstręciucha mi zdjęć nie przysłała;) a o Koko to już w ogóle nie wspomnę...A mi się jakoś lepiej pisze jak mam wyobrazenie przynajmniej jak druga osoba wygląda:) Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie lili nastepne imie na K powinno byc ,ale jakos zadne mi nie przychodzi do głowy??? dla dziewczynki to moze by była Karolinka lub Kamila,a dla chłopca na K to nie mam pojecia???(mi sie podoba Patryk) tak lili ja tez lubie jak wiem z kim sobie pisze przez neta:) tak jakos mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na K akurat są fajne imiona...i duży wybór:) My pewnie też bysmy na K szukali aby kółko zakończyć-tak by nam się ułożyło:) Więc może ta Kornelia moich chłopców by nie była taka zła...;) Kamila też ładnie-ale mamy w rodzinie Kamilkę-niezła aparatka;) Mojemu męzowi podoba się Katarzyna.Niby zwyczajne ale też ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witajcie :) enex gratulacje najszczersze!!!!!!!!!!🌼 jaka wspaniała wiadomość mnie tu dzis spotkała,nastepna z brzusiem mamuśka no!!! ale super Ewelinko co do imion to tak jak Lili napisała to jest indywidualna sprawa każdego i trudno doradzać cokolwiek,ale widze ze Tobie podobaja się podobne imiona co i mi,ja to sobie powiedziałam że jak doczekam się synusia to dam mu na imię Dominik,ale Miłosz tez jest śliczne i Mokołaj....cięzko wybrac :) Dziewczyny a ja w końcu dostałam list ze szpitala,ale termin wizyty mam wyznaczony dopiero na 14 czerwca:( więc z majowych staranek nici no ale wierze że na czerwcówki się załapie napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweinko na Ignacego mówi się Ignaś lub Igo - to piekne imię... Nasteczko dziekuje bardzo i wierzę ze ci sie uda w czerwcu Moni, Lili kosciół o którym mówicie jest na Ujescisku - na Przemyskiej - to b. nowy kosciół - Wiec Moni blisko ciebie :) :) :) O imionach na razie nie myślę.....nie mam też ulubionych w głowie mam 1000 BEGUNIU HOP HOP ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie co tam u beguni? no jakby jeszcze jej sie teraz udało to juz w ogóle by super było:D ale nasz topik sie ruszył wreszcie!!! enex a ktory to u Ciebie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasteczko nareszcie wiesz przynajmniej kiedy wizyta:) i na 100% w czerwcu zaciazysz ,ty to tak szybko robisz;) aaaaa no własnie to juz wiem gdzie lili bedzie w kosciółku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś,nib y szybko zaciążam,ale wiesz jak to jest gdy tak bardzo sie tego chce....ale staram się o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nasteczko ,sama wiesz ze u ciebie to szybko:) a powiec to sa wyniki z cukru i tarczycy?? czy cos jeszcze tobie badali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni,ja dopiero ide na jakies badania 14 czerwiec to jest termin kiedy mi badania będą robić,wiem że to będą badania z krwi ja muszę przed zajsciem w ciąże mieć dobry wynik HbA1c nie wiem jak Ci to wytłumaczyć to badanie wykazuje jakie stęzenie cukru miałam w ostatnich 3 miesiącach i jesli podsumowanie nie bedzie przekraczało wyznaczonego poziomu to zapali mi sie zielone światełko:) przy okazji tarczyce pewnie tez mi zbadają może coś jeszcze będą badać ale tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj !!!! \\melduje sie.... alez pogoda zabojcza....jak ja lubie!!! nienormalna jestem wiem...ale co poradze, ze wole plynac z goraca niz marznac.... kochane u mnie b/z @ nie ma...ale nie bede robila zadnych testow nie namowicie mnie!!!!! bo wiem, ze @ dostane a kiedy? tego nie wiem...takze pozostaje mi cierpliwie czekac!!!! haniu jak znosisz upaly> nic ie doskwiera Ci?? ewlinko a Ty ze swoim mega brzusiem? musi Ci byc juz ciezko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tylko na sekunde Begus u ciebie sa duże szanse ,kochana nie testuj może właśnie teraz ,zatestujesz sobie za pare dni i będziesz miała pewność ,ja myslę ,że u ciebie będzie na tak :D ,jakieś mam przeczucie u mnie 2 w pełni ,ale niech sobie będzie ,bo w sumie to juz ją chciałam jak zobaczyłam 1 kreske i wiecie co chyba w tym mc działam tylko na wyczucie ,bez testów i monitoringu ,w 1i 2 dzień sluzu płodnego i czekam na efekt ,co bedzie jeszcze 2 miesiące i tyle .Dobra biorę się do pracy pa eneź ,a ty kochana teraz się oszczędzaj i dbaj o fasolkę Lili super ,że się możecie spotkać w realu z Moni ,a zdjęcia wam prześlę jak się nauczę jak ich wgrywać do kompa ,bo ja na kompie to troche ciemnota :P ewelinko ,a mnie sie podoba Igorek ,choc Bartosz też -mój synek tak własnie ma na imie , o Moni i Patryk też - bo też mam Patryka :D nastus cieszę się ,że chociaż juz ten termin masz ustalony , a zleci nie wiadomo kiedy ,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Szukam dziś nowych dobrych wieści, ale dziewczyny sie zawzieły i wolą nie wiedzieć.... teraz widzę jak jesteśmy różne... Daily może będziesz mieć prezencik na imieniny??? życzę Ci tego z całego serca!!! chyba o tym wiesz... A ja mialam bardzo złą noc, stresują sie tymi jutrzejszymi badaniami... A moja gin powiedziala, ze mam być wypoczęta i zrelaksowana... ciekawe jak to zrobić??? Jutro akurat mam imieniny i bardzo chciałabym mieć mily prezencik w postaci dobrych wieści, ale na całkowite wyniki muszę czekać 10 dni. Mam nadzieję, że chociaż to USG mi wytłumaczą na bieżąco co i jak i czy jest jakieś zagrożenie... Milego dnia ! mam troche zajęć jeszcze dzisiaj wpadne póżniej... Enex uważaj na siebie i nie pracuj zbyt ciężko zwłaszcza w czasie terminu @ . Trzymam kciuki bardzo mocno i wierzę, ze bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko, koko 🖐️ ja co prawda zaraz musze wyjsc, ale przywitac sie moge !!! :D daily jestes niepoprawna !!!!! przywoluje Cie do porzadku!!!! natychmiast prosze nam zlozyc raport!!!!!!!! bez wzgledu na to czy chcesz robic test czy nie ale napisz choc slowo!!!!! ja umieram z pozytywnej ciekawosci!!!!! w sumie wiecie tak sobie teraz perfidnie wykombinowalam :D, ze jakbyscie tak juz wszystkie uporaly sie z tymi ciazami to zostalabym takim rodzynkiem, takim waszym \"oczkiem w glowie\" potem cala uwaga skupiona bylaby na moich staraniach itd..., alez bym mialam branie...:D a jaka feta pozniej by byla , ze ho ho..... takze moze nie ma tego zlego co??? a powaznie to daliy szybko sie melduj!!!!!!!!!!!! ineczko co do badan, wiem, ze trudnmo sie nie denerwowac, ale dla mnie tyo tak oczywiste, ze bedzie ok, ze nawet nei masz pojecia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega coś mi sie zdaje, ze czerpiesz satysfakcje z tego, że trzymasz nas w niepewności.... Słowo daję, ze jak mieszkalabym blisko Ciebie to silą zawiozłabym Cię na betę!!!! Bega bąż już w tej ciąży bo oszaleję pzrez Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ty egoistko :p ,a ja to co też jeszcze 2 miesiące strań :D :D oczywiście żartuje ,a tak na poważnie to naprawdę bega ja myślę ,że ty zaciążyłaś ,no ale musimy poczekać ineczko rozumiem cię ,że się denerwujesz i wierze ,że ciężko jest się zrelaksować w takim momencie ,ale zobaczysz ,że będzie wszystko ok ,trzymam za to kciuki ,o której jedziesz na badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko o 9 rano mam być w klinice w Bytomiu. Lecę do banku i urzędu skarbowego. Wpadne pożniej. (znajduję sobie na siłę zajęcia, żeby nie myśleć, i szybciej zleci mi ten dzień tym sposobem ) Piękna pogoda. Milego dnia jeszcze raz Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no,no,Bega.A ty niedobra;) Ale ,pewnie na twoim miejscu też bym tak podchodziła do sprawy:D Bo to przecież byłoby całkiem przyjemne:D Ale Bega o czym ty marzysz,przecież ty już mozesz być w ciąży.Ale poczekajmy jeszcze trochę z tą radością. Ewelinka-Igorek to śliczne imię.Dominik również.Mi jeszcze podoba się Kacper,Adaś,Krzyś,no i Krystian:D Inka-to co,imprezka jutro się szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana-jak tam Magdusia? Śpi w nocy? Jak tam sprawa z pokarmem? Unormowała się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) maju-dziekujemy za sliczne zdjecia,moj adas stwierdzil ze jakub jest do niego podobny hehe nie moge sie doczekac zobaczyc je na zywo:D potem napisze ci maila,moze sie spotkamy w nastepnym tygodniu? no to sobie dzis popisalyscie! inko-bedzie dobrze,zobaczysz:)-domyslam sie ze to ogromny stres,ja tez boje sie tych badan przeziernosci karku:( to tylko usg! ja juz dzis biegalam w sprawie firmy-juz mi sie klaruje wszystko:) u nas dzis super goraco na obiadek robie jajeczka,mizerie mniem mniam milego dzioneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tylko na chwilkę przeczytać szybko, co u was. Beguś, dobrze, że narazie wstrzymujesz sie z testem. Oczywiście ciekawość mnie też zżera, ale lepiej poczekać i mieć pewność. Ale by było-kolejna zimowa mamusia! A tak się dziewczyny wzbraniały przed porodem zimą. Ja teraz dostrzegam zalety. Urodzić w taki upał jak dziś... masakra. Także Ewelinko życzę ci deszczowej pogody w dzień porodu :)A co do imienia.. każdemu podoba się coś innego. Moim typem był Piotruś lub Karol. No ale urodziła się Małgosia :) Mamulka, przyszły tydzień-super. Umówimy się na konkretny dzień. Fajnie będzie sobie pogadać w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×