Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

🖐️ enex i 🖐️ wszystkim!!! Asik,fajnie że się odezwałaś.Fajniutka ta twoja mała.Podobają mi sie te zdjęcia robione na dworze ,jest tak słodko papuśna.Karmisz ją jeszcze piersią? Enex,spokojnie,dlaczego tak cię denerwuje teściowa? Jest aż tak złą babą?:D Idę zrobić kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aguniu, nie jest taka zła, tylko strasznie mnie irytuje :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu-miałam wczoraj napisać ale już potem nie weszłam na kompa.Fajnie ze z dziećmi sobie radzisz ale przykro mi z powodu twojego brata.Czy to coś bardzo poważnego? Najgorzej jest gdy jakaś straszna choroba lub wypadek dopadnie kogoś z naszej rodziny,jesteśmy tacy bezsilni. Dwa lata temu w lipcu mojego męża najmłodszy brat miał wypadek samochodowy(nie on prowadził) ale on najbardziej ucierpiał bo do tej pory jest sparaliżowany.Chłopak ma żonę i 5 -letnią córkę.Miał plany na przyszłośc ,chciał wyjechać za granicę dorobić się czegoś a tu taki los go spotkał.To była tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam was wszystkie ciepło. Jestem uzależniona od moich skarbów. Od prawie tygodnia moje młodsze dzieci są na wsi, na działce z moją mamą, a ja jestem w domu ze starszym synem (szkoła). Tęsknię tak, że chodzę i wyję po kątach😭. Przyjaciółka mi mówi, że powinnam się cieszyć \"wolnością\", a ja nie chcę takiej \"wolności\". Czy wy też tak macie? Czasami, jak bardzo rozrabiają, to marzę o chwili spokoju, a teraz, gdy ich nie ma, to jest mi bardzo źle. Pusto i cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) enex ,i tak podziwiam ze tyle wytrzymałas z tesciowa:P nie martw sie ,niedługo piatek i przeprowadzka:D hej grubalola ,ja tez tak mam przez pierwsze 2-3h odpoczywam jak dzieci nie ma a pózniej tez tesknie i to bardzo:) moja Kinga chora angina:-o,mały sie jeszcze trzyma ale jak długo??? bede pózniej bo teraz wychodze ,jak wróce to zajze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex-ja z moja tesciowa tez nie wyrobilabym z tego wzgledu ze to strasznie rozgoryczona kobieta-zero usmiechu na twarzy i wieczny pesymizm podziwiam cie ze tak dlugo wyrobilas!!! ja z moja raz wytrzymac musialam 2 tygodnie i to byl szczyt szczytow i poswiecenie z mojej strony ogromne:) grubalola-ja tak mialam jak dzieci byly mniejsze,teraz owszem tesknie ale wiem ze sa duze i sobie poradza,nie moga byc ciagle pod skrzydelkiem mamusie hehe tez musza wyjechac na oboz,kolonie ale jak byly male to strasznie to przezywalam!! moni-moze za duzo lodow zjadly twoje dzieciaczki? moni-moze za duzo lodow zjadly twoje dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex-mysle ze wazniejszy jest spokoj psychiczny niz pieniadze po co masz sie irytowac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko oj najadły sie lodów,i to ostro je wsuwały:),razem z mamą:D dziewczyny taki upał ze cho...cho... od wczoraj maja szwagierke pobolewa brzuch jak na @,ale nie robi sie mocniejszy tylko cały czas ja tak ćmi:) moze juz sie cos zaczyna ?? lub to dopiero przepowiadajace skurczyki,na dzis ma termin od ostatniej @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo matko dziewczyny gdzie sie podziewacie???? no chyba ze sie opalacie ??,to wszystko w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-ja sie nie opalam,za to sie zajadam;) ]przed chwilka zrobilam salatke z pomidorow i cebulka:P ale odor he he;) pachne cebula-jestem vwry very seksi:P dobrze ze mojego mezusia nie ma=he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ja tez sie nie opalałam, tylko sprzatałam ale cos mi srednio to wyszło:P moj M zamówił sobie dzis do jedzenia placka po cygansku,troche roboty jest,ale pycha było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no moni-trzeba naszym facetom dupke posmarowac czasem:P a kiedy twoj wyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka no czasem trzeba:P wyjezdza 4.06. a ile twoj M juz siedzi za granica??i gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie jeszcze nim naciesz;) moj siedzi w okolicach hamburga do kupy ze 3 lata!!! ale nie oplaca sie juz,za duze koszty utrzymania,robota tez bardziej sezonowa,wiec wraca tutaj dla takiego fachowca jak on,jest mnostwo pracy:) moni-mam problem ze swoja kotka,to kotka syjamska bardzo temperamentna wiesz co mi ostatnio zrobila? zesikala sie na fotel i deske do prasowania!!!! wyobrazasz to sobie??? myslalam ze dostane szalu😠 deska do wyrzucenia,a byla droga bo to viledy,wszystko przesiaklo zastanawiam sie czy jej nie wydac,boje sie tez jaka bedzie do malenstwa czasem jest agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o agresje,to do mnie nie jest,natomiast potrafila pare razy ugryzc w noge dzieci taka zlosliwa menda😠 a jak cos zrobi gorszego? wiadomo to ma male zabki i krzywdy nie zrobi,ale sam fakt ze jest falszywa do chlopcow,choc oni za nia przepadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze mamulka 3 lata.... no ale pewnie tez lepsze pieniadze były;) mamulka no to trafiłas :P pytajac mnie o kotke i w dodatku sjamska:P kochana ja srednio lubie koty,wiec pewnie moja rada ,wez ja komus oddaj..... kochana moi znajomi mieli kotke,i jak miała ta ruje czy jak to tam sie fachowo mowi (ćieczke):P to moj kumpel brał gazete zwija ja w rulon ,kotu ogon do góry i po dupie ja klepał:D ta gazeta:P a ona mruczała w niebo głosy ,takie chyba mega orgazmy miała:P ale oddali ja ,bo gryzła dzieciaki po pietach i obrzerała jej wszystkie kwiaty,a mojej kumpeli nie tolerowała bo była zazdrosna o swojego pana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ,psy,konie i nawt mojego chomika toleruje:D, no ale kota to nie lubie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ty tyle jesz sledzi ,chyba w sledzia sie nie zamienisz co????:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moni,szlag mnie trafia ze ma kuwete a sika mi na meble!! och,szkoda slow co do rui to jest to paskudna rzecz!!! mojej wystarczy podmuchac na te pipke,a juz dostaje odjazdu szok,to jest nie smaczne,ale wiadomo to tylko zwierze,tylko wkurza mnie to jej sikanie,jakby zlosliwe ona doskonale wie gdzie jest kuweta i potrafi z niej korzystac jesli chodzi o pieniadze,to pierwszy rok byly super,bo maz nie placil za mieszkanie no a potem coraz gorzej,zadnej rewelacji-niestety koszta w niemczech sa duze,jesli chodzi o lokum i wyzywienie sama kiedys bylam u niego i jak pojechalismy do marketu(chyba aldik) to za 50 e nawet dna koszyka nie zapelnilam,bylam zdruzgotana ale tego nie mozna przeliczac w ten sposob!!! zobaczymy jak nam wprowadza euro,jak dostaniemy po dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-sledz mi na razie nie grozi przez kilka miesiecy he he co do kotow,to ona za mna przepada,jestem jej pania potrafi chodzic za mna krok w krok i przybiegac na zawolanie no ale fotel zaszczala i deske😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mamulka ona jej w kwiaty sikała i zarła liscie ,i ta kumpele to no stop atakowała ,a była z nimi od malenstwa,teraz juz jej rok nie maja i wiem ze nie załuja no ale to twoja sprawa co z nia zrobisz, tylko głupio jak nasika w łózeczko;) my tez mamulko liczymy na dobre pieniadze ,oby to i wtedy szybciej zamiana mieszkania by była ,wspaniale by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko przeczekaj ,i zobaczysz czy ta kotka sie nie poprawi!! jeszcze jej nie oddawaj czy tam cos, w sumie to tez członek rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach moni-kazde zwierze to obowiazek,czlowiek sie przyzwyczaja a potem zal oddac jak sytuacja przerasta boje sie o dzidzie w przyszlosci,nigdy nie widomo co ja trafi kiedys mielismy malego pieska,jak do przyprowadzilismy do domu on stanal w korytarzu a kot na niego z pazurami wyskoczyl biedny psiak,nie wiedzial co sie dzieje:( no i oddalismy go,bo ta franca jeszcze by mu oczy wydrapala maz ja wtedy w powietrzu lapal,ale go ostro podrapala dla niej to byl intruz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni wlasnie obawiam sie ze moze czuc sie odtracona i np nasika do lozeczka albo bedzie probowala w nim spac,wiadomo ciepla kolderka a potem mnostwo kudlow wbrew temu ze jest krotkowlosa strasznie klaczy ale cholera zal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mamulko ona tylko broniła swojego terenu..... daj jej szanse :) mamulko jak twoje jelita???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi\\oni-pewnie po to sie wyjezdza zeby zarobic lepsza kaske:) czego wam zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-duzo duzo lepiej ale mam straszne zaparcia:( pije duzo wody zywca,jem sliwki,czasem lepiej czasem gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko to dobrze ,ze lepiej mam nadzieje ze zaparcia tez Tobie przejda:) ale juz nowe zycie rosnie w Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×