Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

mamulko tak sie ciesze ze dobrze z ciaza:) daily a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> kurcze nie wiem co myśleć :) ;) potem skrobnę Ci coś w mailu. Wiesz dla mnie ona jest wyjątkowa ale jak każde dziecko. Tylko ona dziś ma urodzinki. Zaczęło się właśnie w nocy z 23/24 maja. Dziwny zbieg nie uważasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testu nie zrobilam, przeżycia wczorajszego wieczoro zniechęcily mnie do wszystkiego. @ nie ma dzisiaj 40 dc. Bedzie co ma byc, nie chce faszerować sie hormonami a potem dowiedziec sie, że to i tak nie pomoglo. Caly czas czekam na @, test czeka grzecznie w szufladzie, ale go nie zrobię :(. Ciągle mam infekcję, tzn raczej sie już wszystko goi bo teraz mnie niemilosiernie swędzi tak jak strupek na ranie. 40 dniowego cyklu jeszcze nie mialam w swoim życiu, najdluższy, który zakończyl sie @ wynosil 35/36 dni. Oczywiście najdluższy byl ten listopadowo/grudnowy 46/47 dni. Wiem że jestęcie pozytywnie ciekawe, ale znacie mnie uparciucha...źle powiedzialam raczej TCHÓRZA. Naprawdę jestem maksymalnie zniechecona do wszystkiego. Jeszcze dzisiaj dowiedzialam sie, że mojej ulubionej \"strszej\" - 58- letniej koleżanki , synowa poronila w poniedzialekteż 12 tyg. ciążę. I jak tu pozytywnie patrzec w przyszlośc. Wiem, wiem, mamulka, enex....ale rachunek zawsze sie musi zgadzać, jedni sie ciesza a drudzy placzą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszce sobie przed chwila poplakalam na filmie LABIRYNT FAUNAa mąż namawia mnie jeszce na film o papieżu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily kochana ,Ja nawet nie chce zebys testowała,bo sama mam nerwa na te testy,tylko tak pytałam z ciekawosci jak sprawa ma sie u Ciebie:) rzeczywiscie masz długi ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily a te LABIRYNT FAUNA to dobry???,czy to ta basn jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci śpią cisza i spokój. Mój M wraca jutro wieczorem z Warszawy. Muszę się wam pochwalić, że dziś Marysia cały dzień wołała ładnie siusiu do nocnika. Jej pierwszy sukces :) Daily, smutne z tą znajomą, ale niekoniecznie TY musisz być po tej stronie płaczącej. I do ciebie uśmiechnie się słońce :) Lili, ta historia jest już taka stara, jakbym była w innym życiu. Pozostały kontakty z kilkoma osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że ten film jest trochę straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wzruszający i silnie oddzailujący przynajmniej na moja sferę emocjonalną film. Ogólnie fajny, rzeczywistośc nieciekawa zreszta miesza sie z fikcją, która staje sie udzialem glównej bohaterki malej dziewczynki, która przyjeżdża ze swoja ciężarną matką do domu (miejscsa w którym stacjonuja żonierze) swojego nowego ojca, oprawcy i mordercy. Niektóre sceny sa drastyczne, ale sa fantastycznie poprzeplatane wlaśnie baśniowymi wątkami-wyobrażnia glównej bohaterki. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem, poczytałam, ale sama nie wiem co pisać. Mamulka , bardzo się cieszę ,że z dzidzią wszystko OK!!!!! U mnie często zdarza się,że na jenej wizycie jest starszy a na drugiej młodszy, widocznie przybiera na wadze we własnym tempie. Jakoś dzisiaj nie mogę o niczym myśleć, stale mam głowę skołowaną Ineczką. Martwię się,ale myślę,że lekarz był 100% specjalistą. Bo znam przypadek,kiedy również stwierdzono,że serduszko nie bije,adziewczyna czekała i jednak okazało się wszystko w porządku. No,ale tu to był pewno doskonały lekarz. Tak mi smutno, tak bardzo smutno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko, ciężko EWELINKO....i tak strasznie smutno....A tak nam sie pieknie zaczęlo wszystko ukladać na naszej liście 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko🖐️ ,majeczko🖐️ ja lubie takie filmy lekko straszne i basniowe:) ale jak straszny troche to z moim M musze obejzec ,bo pózniej w nocy mi sie snia wszystkie brzydkie sceny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO a jak TY sie kochanie czujesz, jak TWÓJ SKARBEK ???? Ale Ci fajnie, nawet nie wiesz jakie masz szczęście. DANA a co u Ciebie, jak Magdusia, potrzebujemy dobrych wieści. Misiu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochabe, mój maluszek w porządku, bardzo boleśnie dla mnie przeciąga swoje maleńkie nóżki. Chyba jest już spory, bo gdzi nie dotknę brzusia,to jego części ciałka są wyczuwalne i zaczyna się ruszać pod wpływem dotyku. Idę się położyć,bo męża nie ma i dzieciaki mnie wołają,a i ja mam już dosyć tego ciężkiego dnia. Daily trzymam kciuki,aby to opóźnienie w Twoim cyklu było Twoim szczęściem. Do miłego spotkania rano na kawce. Aha zapomniałam zapytać Kobietek znad morza, gdzie powinnam się wybrać z rodzinką nad morze, poszukuję domku letniskowego, może coś wiecie????? Jak tak to czekam na namiary. Całuski dobranoc 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ EWELINKO, ślicznie to napisalaś :D DOBRANOC DZIEWCZYNKI, sen leczy smutki, może jutro sloneczko zaświeci jaśniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane,weszłam tylko zeby zobaczyć jak tam badania mamulki,cieszę się że wszystko dobrze mamulko i zyczę Ci aby było tak do końca ciązy,ja dzis cały dzień miałam jakis taki do bani,cały czas w głowie mi Ineczka siedzi,żeby nie myśleć pomyłam wszystkie okna i w ogóle posprzatałam cały dom.Idę zaraz się wykapać i spać sie kłade a co do filmu \"Labirynt Fauna \" to tez ogladałam i bardzo go przezyłam,ale polecam tylko husteczki potrzebne by łezki sobie wytrzeć.Dobra kochane trzymajcie się cieplutko do juterka dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inki
inka- wspólczuję trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, dzien dobry!!! nie mam dla Was zadnych wiesci od ineczki, dzis zaesemesuje, wczoraj juz nei chcialam jej nekac..... nawet dzis razo rozmawialam ze swoim M i wyrazilam swoja opinie na temat niesprawiedzliwosci... ja nadal ze swoja niemal dziecieca ufnoscia i wiara mam nadzieje, ze zarowno ineczka jak i ja bedziemy sie cieszyc i radowac... ciesze sie, ze u wam wszytski ok, mamulko -❤️ daily mam jednak nadzieje, ze ten cykl bedzie rzeczywiscie najdluzszym z tWOICH CYKLI ❤️ ewelinko musisz sie jzu meczyc z tym wielkim slodkim bagazem co>>> och juz moglabyc miec igorka..... musisz jeszcze wytrzymac ciutke!! ja natomiast moje drogie nie moge sie na siebie patrzec!!!! wczoraj poswiecilam troche czasu na przepatrywanie garderoby i sie zalamalam kompletnie!!! polowa sie nie nadaje bo nie cwchodze..:( :( :( :( :( i to nie jest kokoieteria z mojej strony to FAKT!!!! i w ogole monstrum ze mnie i od dzis powiedzialam STOP!!!!! nie wiem jak wytrwam ale musze bo sie zle z tym czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej haneczko !!!! jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) begunia cholipa mam ten sam problem:-o wszystko co załoze jest zaciasne :( i chyba czas z tym skonczyc !!Ja juz przeszłam na chlebus razowy,i na kolacje staram sie nic nie jesc ,tylko do 18.00.h. dzis znowu jazda ,i troche sie stresuje:(,czy wy dziewczyny tez sie tak denerwowałyscie?? enex jak samopoczucie??? jak dzieci wiedza o nowym zyciu???:) ineczko to dla Ciebie👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Beguniu, wszystko ok. Czuję sie b.dobrze tylko piersi mnie bolą, szczypią i ciągną :) :) :) Do lekarza wybieram się nie prędzej niż za dwa tygodnie :) Zawsze tak chodziłam - żeby coś juz było widac itd. Beguniu jutro mamy egzamin brrrrrrrrrrrrrr, a kiedy u ciebie termin następnej (oby nie) @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moni kochana, dzieci jeszcze nie wiedzą. Jak już będę wszystkiego pewna, że ok itd to wtedy im powiem. Oczywiscie mój M juz im cos tam bąknął, ale tak dla śmiechu......... DZIEWCZYNY STRASZNIE SIĘ CIESZĘ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex kochana :) tez sie ciesze ,a ze cycuszki swedza ,szczypia to dobry znak:)naprawde wspaniale enex:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni co do prawka to ja na poczatku tak się bałam że noga mi skakała na sprzęgle i co chwilę mi gasł :) :) potem jak juz zdałam (udało sie za pierwszym razem) to przyszedł czas na pierwsze podróże do pracy. Wysiadałam czerwona jak burak z ciśnieniem 300/200 i stanem przed zawałowym :) :) Teraz uwielbiam prowadzić, mój mąż mówi że jeżdżę za szybko, jak pirat, wszędzie się wcisnę no i jeżdżę tez do Gdańska - więc Moni POWODZENIA !!!!!!! Polubisz ten sport juz to czuję ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex ,wiesz ja nie dosc ze nerwowa to skacze w cały samochodzie:P on powiedział ze chyba mam szpilki w tyłku:P no i moje gadulstwo go przeraza:P ale to chyba z nerwów:-o ja tylko sobie wbijam do głowy ze musze:) enex czy pamietasz o spotkaniu letnim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex..gratuluję i życzę zdrówka 🌼, mamulka oby tak dalej:) Byłam wczoraj u lekarza, wszystko ok, wyznaczył mi następną wizytę na 14.06 a ja bym chciała już do niej nie doczekać;) 36 t.c. to sobie tak myślę, że jeszcze 2 i wystarczy?;) Kurna, ja nie mogę chodzić do 19:D 19-20 mam ten smolony egzamin państwowy zawodowy 😭 Trzymajcie się Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Beguniu, to ja czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie w sprawie Ineczki,ja to zawsze mam jeszcze jakąś iskierkę nadzieji,że może, może.............................. U nas taki upał,że ledwo doszłam do przedszkola, dzieci pojechały na piknik organizowany dla przedszkola przez Kolegium Nauczycielskie. Mają miec różne atrakcje, gry zabawy itd. Cieszę się,że mają frajdę. Ja i mój balonik czujemy się OK tyko stopy mi puchną na wieczór przy takim upale. Ale nie narzekam,bo już nie długo a deszczu nie lubię, więc niech świeci słoneczko. Pytałam wczoraj nadmorskich dziewczyn gdzie pojechać z dzieciakami nad morze no i czy macie jakieś sprawdzone domki letniskowe,bo to najbardziej by mi odpowiadało. Podobno plaża we Władysławowie jest super dla dzieciaków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu trójeczki, a na kiedy dokładnie masz termin porodu? Ja jestem w 36tc i 3dni, na ostatnią wizytę idę 5 czerwca i umawiamy się na termin CC, Fajnie Ci,że tłuszczyk nie poszedł nigdzie indziej tylko w brzuszek, ja to siedzonko mam pokaźne!!!! Choć wszyscy mówią,że nie,ale ja czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniu nastepny termin @ na 17.06! moni- tez tak mialam na poczatku ale to tyyle lat juz minelo...17 lat jak jezdze, wiec juz zapomnialam...ale to normalne na poczatku!!!!!!!! dziewczyny ja zmykam bo mam troche spraw bede potem paaa a haniu>>>super, ze cI sie udalo, tez tak chce!!! a egzamin my may w srode boje sie juz.......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×