Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dziewczyny może któraś może mi odpowie Mam duży problem. Przypuszczam, że mogę być w ciązy . Co prawda przytulanki były zakończone na 9 dc, ale już11dc odczuwałam silny BO , a 13dc był duży skok temperatury (faza wyższych temperatur) Myślałam, że raczej na pewno nic....ale cykl (może z powod stresu) wyglądał na jakiś skrócony, bo od skoku temperatury MINĘŁO JUŻ 16 DNI. i nic....czyję tylko mdłości, metaliczny smak w ustach i ogólnie niezbyt dobrze.Jeśli ten ból był fałszywy to owulka mogła być później a ja znów przytulanki rozpoczęłam18dc- chociaż to wypadł 6 dzień wyższych temperatur?!Nie wiem co mam myśleć. Wszystko było by okey , gdybym była w ciąży z córką, a tak nie mam pewności zważywszy, że to maj......NA CHŁOPAKA! Pocieszam sie tym, że moim dzieciom wg chińczyka w ogóle się nie sprawdza . Czy mogłabym być w ciąży?> Czy możliwe, aby cykl ( II faza) była dłuższaniż 16 dni? Co do śluzu to mam go dość skąpo. Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty=> zrób test, powinien Ci wyjśc i będziesz wiedział co i jak. Moim zdaniem to jeżeli zaszłaś to właśnie w 9 dc. I masz dużą szansę na dziewczynkę, jeżeli owulacja była w 11, lub 12 dc. Moni=> to chyba Ty pytałaś czy mała już chodzi, niestety jeszcze nie i chyba tak szybko nie zacznie. Mały leniuszek z niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będę choć raz nieskromna, malutka jest rzeczywiście słodziutka z dnia na dzień coraz fajniejsza już tak słucha jak się do niej mówi. Paty36-masz dużą szansę na dziewczynkę, objawy wskazują że raczej jesteś w ciąży ale snuć można, najlepiej jak zrobisz test-powodzenia.A na kiedy masz termin nadejśćia@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwia Dana termin @ jest trudny do przewidzenia, bo mam cykle nieregularne 26-29 dni czyli @ powinna przyjść ostatecznie 1 lub 2 maja ,Ale tempka pokazuje coś innego. Wynikałoby z tego, że II faza jest zbyt długa , bo ponad 16 dni ? Czy tak może być? Sylwai ty jesteś specjalistką od tempki. Jeśli był znaczny skok 4 kreski to kiedy mogła by6ć owulka? Chyba jutro kupię test jak @ nie przyjdzie. Czy już by coś wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana Sylwia miało być 1, 2 czerwca pomyłkowo wpisałam maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty=> na tempce znają się lepiej inne dziewczyny. Ale druga faza cyklu jest niezmienna. Dużo wskazuje na ciąże. Zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszma a czy Wasi , buhahahahahaha. Ale ktoś pruderyjny do nas zawital, tak mój mąż wie i dopóki żadna z moich forumowych koleżanek nie siedzi pod naszym lóżkiem to nie ma nic przeciwko. Dziwni sa niektórzy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty36-skok wyższej tem. masz po owulacji, a jeżeli jesteś w ciąży to wyższa temperatura utrzymuje się na tym samym poziomie, przynajmniej było tak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily kiedy nam pokażesz malutką Ale, dawno jej nie widziałam :) Dana=> dokładnie tak jak piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia =. jeśli owulka jest przed skokiem to jestem ugotowana , będzie znów chłopiec.Przutulanki były 3 dni przed skokiem Jestem skołowana. Dziewczyny czy wierzycie w chińczyka .U mnie u żadnego dziecka się nie zgadza . Maj niestety mi nie sprzyjał na córkę! A tu .....niespodzianka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty=> ale to wychodzi 2 dni przed owulką, więc szanasa na dziewczynkę jest. Wiesz co Ci powiem gdybyś teraz planowała chłopca, chodziłabyś i rozpaczała, i mówiła sobie, że napewno będzie dziewczynka bo to był czas na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty, ale z tego co pisałaś wychodzi, że skok był 13 dc, czyli owulacja była 12 dc. Czyli 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a metoda chińska? Tu jest pies pogrzebany. Modle się do Boga , bo on na prawdę wszystkim steruje i w tym mam nadzieje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w metody chińskie nie wierzę. Bo mi się nie sprawdziło w jednym przypadku. Mojej szwagierce też nie, mojej mamie też nie więc ja się wogóle tym nie kierowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwuniu chyba mnie troche pocieszyłaś, ale zrobię test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle mnie mdli. Ale na objawy ciąży to byłoby jeszcz za szybko. chyba jeszcze by się nie zagnieździło dzieciątko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty, ja w dniu spodziewanej @ zrobiłam test i wyszły bardzo mocne kreski. I miałam już chyba wszystkie objawy ciąży. Tylko nie wymiotowałam. ALe mdłości miałam straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:P :) sylwia to chyba jeszcze z 2 mc ma czasu zeby zaczac chodzic:)(miedzy 12-14 mc zaczynaja dzieci chodzic) paty masz szanse na dziewczynke ,na pewno i koniecznie kochana po tescik lec:) daj nam nastepne pozytywne wiadomosc:) na pewno sie przydadza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że dzisiaj tutaj strasznie spokojnie!!!!!!!!!!!!!! Nie było mnie całe popołudnie i miałam nadzieję sobie Was poczytać a tu nici!!!! Gdzie się wszystkie podziałyście????? Jak Was nie ma, to ja idę poprasować! Będę jutro na kawce, ciekawe czy któraś dołączy do mnie????????? Całuski i życzę dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie jesteście???????????????????????? Znowu mam sama kawkę pić????? Ej dziewczynki,to nie ładnie tak opuszczać stare kąty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Witaj Ewelinko:) Jak się czujesz? Mówiłam już masz tyle werwy w sobie, że aż Ci zadroszczę, ja zawsze przy końcówce zmachana niemilośiernie bylam, a o prasowaniu to nawet nie myslałam :P Po prostu nie lubię:P Dziewczyny kochane z okazji dzisiejszego,wspaniałego świeta wszystkim dzieciom i tym, które czuja się młode duchem serdeczne życzenia i duża bużka 🌻 Paty, masz dużą szansę na córeczkę. Zrobiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobryyyy:) ewelinko ja jestem juz:)janeczko no w koncu sie odezwałas łobuzie:D to ja musze szukac Ciebie na innym topiku,i czytac co u ciebie??;) przeczytałam ze cos nie tak z wynikami,ale to wyniki hormonów?? czy jak?? ewelinko łozeczko juz stoi w pokoju?? wozek gotowy?? wszystko pisz:) ja juz wstawiłam kapuste,zrobie tak na kródko,mniam,mniam:) a teraz mam chwile zeby popisac z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janeczko, Ja też składam życzenia wszystkim Waszym dzieciakom 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 Wiesz Janeczko, ja nawet dobrze się czuję, wiadomo brzusio gigant i czasem zawadza,ale nie jest źle, a myśl o szybkim zakończeniu podbudowuje mnie znacznie, no i wiem,że dopiero wtedy się \"ZACZNIE\", jakoś mnie mobilizuje do działania, bo potem będzie trudniej tak sobie wszystko zaplanować. Dałam wczoraj sobie samochód do myjni, aby mi cały środek wypucowali tak na 100%,bo sama już nie chciałam się szarpać a i tak wiem,że tak dokładnie bym tego nie zrobiła i kupno wszystkich środków do skóry, wykładziny, i tak sporo by kosztowały. No wiec oddałam i dziasiaj muszę zasuwać na nóżkach odebrać. Myślałam,żeby pojechać taxi,ale pogoda ładna i chyba się przejdę. Na 16:30 idę do przedszkola na dzień Mamy Taty i Dziecka, jest organizowany Piknik Rodzinny. Dzień zapełniony, Jutro na moim malutkim osiedlu organizujemy grilla dla naszych milusińskich z prezentami i innymi atrakcjami, w sumie mamy 15 dzieci w bardzo zbliżonym wieku. Myślę,że dzieciaki będą zadowolone. No a w poniedziałek szykuje mi się dzień prawdy, czy zostanie mi wyznaczony termin CC, aż się boję,bo jak zna się dokładną datę to czas tak szybko ucieka no i już się martwię, jak mąż da radę z dzieciakami przez te 5-6 dni. Moje skarby będę tęsknić! No i co ja zastanę w domu jak wrócę. A po CC nie dam rady ogarnąć bałaganu jaki zastanę na 100%. A co u |Ciebie Janaczko???? Jak staranka, któy to dc??? Kiedy będziesz w Bielsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Moni, nic nie wyciągnęłam, wózek w piwnicy zapakowany w kartonie tak jak kupiony, łóżeczko w torbie,bo to takie turystyczne. Tylko ciuszki wyprane i poprasowane, smoczki kupione, w razie gdyby to butelka ale mleka nie kupiłam bo nie wiem jakie. Nie planuję go używać,ale w domu muszę mieć jakby coś nie poszło po mojej myśli. No i laktator muszę sobie jeszcze sprawić, torbę spakować i dokupić kilka rzeczy higienicznych. Myślisz,że powinnam już porozkładać łóżeczko i wyjąć wózek??? Jakoż tak mi dziwnie, myślę,że w poprzednich ciążach było już przygotowane,a teraz jakoś się ociągam. No i pościel wczoraj kupiłam. Tę niebieską, kilka kompletów mam po strszych dzieciakach,ale chciałam,aby maluszek miał też swoją własną. Paty test zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×