Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Oj..nie do Was absolutnie nie mam żalu. Nie wiem kto tam..więc muszę poczekać. Idę nakarmić męża, bo wrócił z pracy:D DObranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już kończe niestety, bo mój M się pyta czy ślub biorę z tym komputerem... Do jutra Pa Milych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEGUNIU wybacz byki, ale sama zrozum jestem po dwóch drinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu, wysle eska :) przyszly tydzien mam w miare luzny koniecznie musimy sie spotkac!!!!! :) wezme walowke dla mlodej i popedze do Potulika :) Ineczko, oj czerpie pelnymi garsciami i jestem strasznie zazdrosna o kazda chwile spedzona z dla od mojej gwiazdy moj maz mowi, ze przesadzam i ze bedzie problem jak pojde do pracy, i to jest chyba prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie fajnie wczoraj dyskutowalyscie:) ja jakos ostatnio stracilam zapal do pisania.... moze przez to ze jestem w tej najdluzszej fazie.....Fazie Oczekiwania.... a jak klikam z Wami to strasznie sie nakrecam...i ciezej mi przychodzi oswojenie sie z nadchodzaca paskuda @@@.... dzis mam 23dc....jeszcze kilka dni i pewno zrobie tescik... choc w tym m-cu jestem nieswiadoma ....nie wiem co i jak..i kiedy...wiec wszystko zdarzyc sie moze...nawet nie wiem kiedy byly DP....po sluzie moze i w 11\\12 dc.....ale nie wiem....bo nawet termometr lezy gleboko w szufladzie:D mam nadzieje tylko ze moja nowa strategia da efekty.... zmuszam sie do myslenia o wszystkim ...tylko nie o sobie i o swoich objawach........................ teraz czekam na efekt........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Milego Dnia:) caluski dla Wszystkich... 🌼👄❤️Asik 🌼👄❤️Agaaga36 🌼👄❤️ Agunia33 🌼👄❤️Ala_71🌼👄❤️ Aneta ana🌼👄❤️ Anastazja🌼👄❤️Aga123🌼👄❤️ Bega 🌼👄❤️Dana68🌼👄❤️ Daily🌼 👄❤️Enex🌼👄❤️ Edlem🌼👄❤️ Ewelinka 🌼👄❤️Edi🌼👄❤️ GrubyMis🌼👄❤️ Gabi27 🌼👄❤️Inka🌼👄❤️ Janeczka 🌼👄❤️Justina 🌼👄❤️Kate68🌼👄❤️ Koko🌼👄❤️ Kroma🌼👄❤️ Lili🌼 👄❤️Mamusia T🌼👄❤️ Maja🌼 👄❤️Mamulka🌼 👄❤️Miska 123🌼 👄❤️Moni 🌼👄❤️Mila1970🌼👄❤️Olenka🌼👄❤️ Pola40🌼👄❤️ Poka🌼👄❤️ Paty36🌼 👄❤️Ronja🌼 👄❤️Ruda0611🌼👄❤️ Sylwia🌼 👄❤️Nadziejka🌼👄❤️ Iwona50🌼👄❤️Alibaba80🌼👄❤️ AHL🌼👄❤️Grubaola🌼👄❤️ dla Wszystkich podczytujacych🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Milego Dnia:) caluski dla Wszystkich... 🌼👄❤️Asik 🌼👄❤️Agaaga36 🌼👄❤️ Agunia33 🌼👄❤️Ala_71 🌼👄❤️ Aneta ana 🌼👄❤️Anastazja 🌼👄❤️Aga123 🌼👄❤️ Bega 🌼👄❤️Dana68 🌼👄❤️ Daily 🌼👄❤️Enex 🌼👄❤️ Edlem 🌼👄❤️ Ewelinka 🌼👄❤️Edi 🌼👄❤️ GrubyMis 🌼👄❤️ Gabi27 🌼👄❤️Inka 🌼👄❤️ Janeczka 🌼👄❤️Justina 🌼👄❤️Kate68 🌼👄❤️ Koko 🌼👄❤️ Kroma 🌼👄❤️ Lili 🌼 👄❤️Mamusia T 🌼👄❤️ Maja 🌼 👄❤️Mamulka 🌼 👄❤️Miska 123 🌼 👄❤️Moni 🌼👄❤️Mila1970 🌼👄❤️Olenka 🌼👄❤️Pola40 🌼👄❤️ Poka 🌼👄❤️ Paty36 🌼👄❤️Ronja 🌼👄❤️Ruda0611 🌼👄❤️ Sylwia 🌼👄❤️Nadziejka 🌼👄❤️Iwona50 🌼👄❤️Alibaba80 🌼👄❤️AHL 🌼👄❤️Grubaola 🌼👄❤️dla Wszystkich podczytujacych🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!! Wczoraj w nocy się do Was upisałam,ale wszystko mi zniknęło. No i drugi raz już mi się nie chciało,bo bradzo późno już było. Ja wczoraj w pracy byłam. No i u rodziców się zatrzymałam,bo rano im dzieci podrzuciałam. Dzisiaj u nas piękny dzień,a ja chyba wybiorę się do Auchen po drobne ostatnie zakupy typu Pampers itd. Roksanko, jak się cieszę,że do nas wreszcie zajrzałaś!!! Tak smutno i \"bezbarwnie\" bez Ciebie ❤️ 🌻 👄 Ineczko, jak miło, kiedy zaglądasz do nas na dłużej. Aż mi lżej na serduchu się zrobiło jak sobie Ciebie poczytałam! ❤️ 🌻 👄 Daily, Igorek raczej w porządku,ale ma już bardzo ciasno, bo mi kości rozpycha no i skóra już boli od tego naciągania!!!! No,ale już nie długo! ❤️ 🌻 👄 Mamulko, a ty jak się czujesz, kiedy USG???? ❤️ 🌻 👄 Enex, jak się mieszka, no i czy widziałaś już swoją fasolkę???? ❤️ 🌻 👄 Bega,a ty gdzie się podziewasz??? No zajrzyj czasem i do nas! ❤️ 🌻 [usta} Idę umyć włosy i zaglądnę, bo kawkę już sama wypiłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily-odpowiadając na Twoje znaki zapytania-to moja wypowiedź dotyczyła nastepujących T słów: \"Nie będę bronic lili i Sylwi, same sie obronią, chociaż nie ukrywam, że też niestety bylam zaskoczona, że pod pomarańczowym nickiem wypowiadaly sie na innym forum. Teraz to już nie wiem sama kto pisze pod tymi u nas, ale mam to w nosie\" Zrobiło mi (i nie tylko mi) się zwyczajnie przykro-i stąd moje wyłumaczenie Tylko tyle🌻 Tak naprawde mysle,ze bambi dopięła celu i umiejętnie poprzez krótkie ale kłujace jak sztylet wypowiedzi-w doskonały sposób zasiała pośród nas zamęt i niepokój.Zawsze tak jest jak ktoś uderza w czułe punkty:( A takimi punkatami naturalnie będzie podwazenie czyjejś uczciwosci,pojechanie po jego rodzinie albo podsumowanie jednym słowem osobowości którejś z nas. Wydaje mi sie,ze trzeba naprawde kogoś ZNAĆ aby odważyc sie na takie określenie KOGOŚ -..........bez jego poznania i przynajmniej próby zrozumienia. Roksanko-miło Cię i kolorowo widzieć🌻 Mamo Trójeczki-ja chciałam Ci napisać ,ze jezeli o mnie chodzi to ja bardzo dużo pozytywnej energii czerpię z Twych wpisów no i stylu życia : podejścia i wychowania dzieci. Mało tego-wiele widze podobieństw:D No i jak zauwazyłam Ty też rzadko\" masz doła\":D-a widzisz ,ze nie jest to mile widziane:D....... Odezwij się KONIECZNIE jak urodzisz Maleństwo. Nie mamay chyba do Ciebie maila aby w razie czego się wypytac wiec nie trzymaj nas w niepewności please:) Zycze Ci spokojnego i szczęśliwego lądowania:) A jeśli chodzi o Misia-to ja absoltnie nie odczytałam tego jako jakąkolwiek złośliwosc -Misiu stwierdził a tylko jakąś zupełną dla mnie oczywistość z \'życia Kafe\" .Ja tez zauważyłam,ze zawsze jakaś \"ofiara\" musi być na tapecie:(I w pewnym momencie po kilku innych osobach stała się nią Mama T) Dla mnie totalnie niezrozumiale.Ale wypływa to według mnie -tak jak napisałam z NIEZNAJOMOŚCI i jakiś zupełnie pochopnych sądów. Ale dziewczyny narobiłyście mi smaka na tego truskawkowego szampana mmmmmmmmm:) Kate-Puchatkowe zdjęcie milusińskie:) Ja też dużo bawię się w Photoshopie-i cały czas stwierdzam,ze mało wiem-odkrywanie tego programu jest dla mnie swoistą sztuka:) cały czas kradnę ten czas -aby stworzyc coś nowego.I czegoś sie nauczyć. Janeczko-trzymam kciuki za powodzenie w tym cyklu:) Anastazjo-to już jutro Wasz wielki dzień🌻 Wszystkie dziewczyny słonecznie pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili wiesz co nie obraź się ale nadajemy na zupelnie innych falach, ale to naprwdę nie jest powód do utarczek slownych. Przyczepilam sie do tego, że napisalaś \"od dluższego czasu\" a to nie byly moje slowa. LILI ja nie mam nic do Ciebie, ale już od dawna zauważylam że nasze wzajemne rozmowy zazwyczaj kończą się tak jak teraz. a mi naprawdę zależy na dobrej atmosferze na forum. szanuję poględy innych i mogę o nich pogadać poza forum ale nie na nim. Mialam przez chwilę wrażenie, że to ja rozpętalam ta rozmowę a nie bambi. a chyba bylo zupelnie odwrotnie :( EWELINKO dala bym sie tak poturbować z przyjemnością. Zazdroszcze ci tych kuksańców. :D :D :D. Ineczko dostalaś e-maila ode mnie ???? 👄 BEGUNIU??????????????????? To już przesada rozumiem, że chcesz chuchać na swoje jajeczko sama :D ale ja tęsknię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede tego komentowała daily-ale szanuję twoje odczucia. Jeszcze słowko do Bambi. Nie wiem czy to przypadek czy nie-ale przed chwilą znalazłam na innym temacie prawdopodobnie Twoją wypowiedź.. jakos styl wydał mi się dziwnie znajomy;).ale pod czarnym nickiem:)Charakterystyczne trzy wykrzykniczki na końcu.Albo 3 znaki zapytania:)Zaczynanie zdania od małych liter i jeszcze kilka szczególików:)Nawet utrudziłam się trochę i znalazłam kilka twoich wypowiedzi u nas...I śmiem twierdzić,ze bambi poczatkowa to był jeszcze ktoś inny:) Myśle,ze pisywałaś u nas trochę pod czarnym nickiem.Zgadza sie? Nie bedę pisać dalej-ale proszę cię-daj juz spokój kolejnym dziewczynom ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Miałam przygotowywać dzisiaj grila ale mój M musiał wyjechać i odwołałam wszystko a raczej przełożyłam na jutro... Daily dzięki, już sprawdzilam i nawet dobrze się sklada bo ew. plany moge mieć dopiero w sierpniu. Dziś zaczyna mnie bardzo boleć w lewym boku czyżby już jajeczkowanie? wczoraj zauważylam jakiś śluz... myślałam, że organizm robi sobie jakąś przerwę po poronieniu a z moich obserwacji wynika, że nie. Zobaczymy, obstawiam w takim razie, że @ dostanę 24-25 czerwiec. Poruszałaś kiedyś kwestię jajeczkowania i teorii lewego i prawego jajnika, możesz mi przypomnieć z którego chłopiec a z którego dziewczynka? Miałam jechać na zakupy i mam takiego lenia.. ale musze się zorganizowaći wziąść z za robotę , ale będę podglądać co tu sie dzieje! BEGA co się z Tobą dzieje kobitko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffff.... w koncu was doczytalam...tyle naprodukowalysci, ze hej.... :D dziewuszki...jak mi strasznei przykro jak sie \"klocicie\" tzn taka jakas atmosfera byle jaka...luzik moje drogie, luzik..... ja wiem, ze kazda z nas jest odrebna istota o odmiennych pogladach, wartosciach i zapatrywaniach i bardzo dobrze!!!! jest przez to ciekawiej jakies nowe spojrzenia swieze poglady, inaczej bysmy sie zanudzily!!!! musimy sznowac swoje poglady...i tyle!!!! ja tam lubie tu wpadac i was lubie i nawet jak sie nie zgadzam to o tym mowie i uwazam, ze mam prawo miec wlasne zdanie nawet jesli ktoras z was uwaza, ze bega jest BEEE to trudno...nie da sie byc ulubiencem wszystkich ...a powaznie to tak naprawde mamy przeciez wspolny cel !!!! i to niewatpliwie nas laczy :D no! to sie pomodrzylam a teraz kilka slow ...ostatnio latalam sobie tu i tam wiec nie mialam czasu wpadac choc przyznam sie szczerze, ze tesknilam do was!!! DAILY!!!!!! 👄 tak przykro mi, ze macius ma zlamany obojczyk, ale uwierz mi bardziej Ty to przezywasz niz on!!! poza tym nie mozesz absolutnie sie obwiniac!!! dziewczynki widze, ze jestescie w dobrej formie i w dobrym zdrowiu i sie bardzo bardzo ciesze!!! roksanko super, ze wyluzowalas, czekam na pozytywne rezultaty z utesknieniem.... mi jest o tyle super psychicznie , ze nawet nie kontroluje ktory to dzien..i dobrze! a teraz pytanie do tych, ktore przyjmowaly ;uteine dopochwow! chodzi mi o to czy zmienia sie wtedy sluz? czy ma ona jakis wplyw na obraz sluzu? przyjmowana raz dziennie!!!!??? kochane jak znacie odpowiedz, to podzielcie sie z kolezanka, bo moze niezdrowo sobie interpretowac rozne rzeczy...:P ide moje drogie bo chlopy zyc beze mnie nie moga...nawoluja mnie caly czas/.... buziaczki moje baby!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1👄 👄 wiesz, ze ja tez odwolalam dzisiejszego grila? tzn sam sie przelozyl na jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co LILI przejrzalam wiele wypowiedzi z naszego forum i jeżeli masz na mysli mnie to naprawdę przegięlaś. Ale ja też bardzo szanuję Twoje uczucia więc naprawdę szkoda gadać. Przykro mi tylko, że co niektórzy nie umieją się dostosować do reszty. Jestem szczerze wstrząśnięta tym co przeczytalam. Ale jak widać demony są wśród nas nawet jeżeli próbują grać anioly. Lili oczywiście nie bierz tego do siebie. pierwszy raz, ktoś na tym forum tak mnie wkurzyl. Jeżeli chodzi o moje kontakty z innymi forum to wypowidalam sie chyba tylko raz w tamtym tygodniu na forum brydzi, ale nie zamierzam tego komentaować, bo zawsze znajdzie sie ktoś kto podwarzy wiarygodność uczciwych osób. DAJMY SOBIE NA SPOKÓJ bo na szczęście jakoś tak malo mnie to obchodzi. Bardzo cenie sobie dobre relacje z dziewczynami, szczególnie Inką i Begą, więc uprzejmie Cie prosze nie próbuj tego niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega a jaki masz ten śluz? Ja brałam w listopadzie jedną tabletke na noc ale niestety nie zauważylam żadnych zmian. Moze ten Twój śluz to nie wina luteiny. Mnie ostatnio moja gin na wizycie zaproponowala, ze może powinnam zacząć brać Clexane w cyklu w którym będę się starać ale na razie nie wiem jeszcze co o tym myśleć. Trochę czytałam o tym leku, podaje sie go codziennie w brzuch a wpływa na poprawę ukrwienia, pzrez co krew lepiej krąży i lepiej sie wyszystko zagnieżdża, ale nie wiem jeszcze czy się zdecyduję, podobno nie ma wpływu na płód.Jak macie jakieś informacje na ten temat to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily oszalałas? oczywiscie ze nie ciebie miałam na myśli.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily.....nie ma co sie przejmowac \"tymi \" roznymi relacjami!!!! mysle, ze musisz sprobowac zaakceptowac i nie brac do siebie wszystkiego.... a poza tym przesylam Ci mnostwo buziaczkow i usmiechow i w ogole tule Cie mocno mocno mocno i ucalowania dla MAciusia 👄 ineczko..moj sluz to twarozek totalny albo serek ijest go duzo i tak obficie zero swedzenia zero zapalenia, wiec moze ta luteina sie nie rozpuszcza do konca??? poza tym znow mam bol piersi i brzucha i to mnie zasmucilo troszke...w poprzednim cyklu chyba tez tak mialam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus👄dziekuje.......ucze sie od Ciebie:D:D:D:D:D Ewelinko❤️ jak znosisz te upaly???ß fajnie masz....bo maluszek bedzie w same lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko👄 pierwszy raz slysze o tym leku.....masz jakies stronki na ten temat.... Daily❤️ Lili❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwilke ide piec \"serniczek Begi\":D tak mi przypadl do gustu...ze moglabym go piec co tydzien....SUPER a wiesz co jeszcze robie Begus? kupuje taki gotowy do ciast mak i wciskam go \"gdzieniegdzie\"(nie wiem czy istnieje w polskim slowniku takie slowo,ale mi pasuje tu:D:D:D) i mam podrobke sero-makowca:D tu u nas ciezko o taki w sklepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksna jak wpiszesz w goglach to znajdziesz. Co do sernika to czasami robie masę na sernik i murzynka i wlaśnie wykladam ciasto na murzynka robię w nim łyżlą otwory i w to wkldam masę serową też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily-jak mam nie brac do siebie czegoś co skierowane jest do mnie? Napiszę ci tylko tyle,ze chyba od dawna nie usłyszałam tak gorzkich i trudnych słów -jakim prawem mnie tak osądziłas? Bambi się cieszy i rece zaciera-napisałam przecież wyraźnie ze pisaywała kiedyś pod czarnym nickiem>KiEDYS .Ni e teraz.Nie konczysz przecież trzema wykrzyknikami..... Jesli czujesz do mnie nienawisc -nic na to nie poradze.Myśle jednak ,ze bardzo zagalopowałaś sie w słowach.Bardzo. Dzieczyny mam nadzieję ,ze z kilkoma z Was nadal będe w kontakcie mailowym. Bardzo mocno kładę Was sobie na sercu:) A daily nie będę przeszkadzała. Na pewno będe zaglądać do Was i mocno Wam kibicować. I jeśli u mnie coś się wydarzy napisze WAm o tym. Sciskam WAs i życzę wszystkiego co najpiękniejsze:) Chce mi się ryczec:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta kiszona
Lili a ja Cie bardzo lubie i bardzo lubie tez czytac Twoje wypowiedzi :) Bije od nich pozytywna energia :) Nie smuc sie tak!! Nie warto- to tylko forum i forumowe znajomosci. Zycze Ci wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no teraz to już jestem wściekla na maksa. Lili sorry mi nie przeszkadzasz, zreszta rzadko komentowalam lub gadalam z Tobą na forum, powód podalam wcześniej :( Nadajemy na różnych falach. Nie my jedyne i nie ostatnie. Ale nasz konflikt widać tu jakoś najwyraźniej :( Nie napisalam że Cie nie lubię, nie toleruję, tylko tyle, że nie nadajemy na tych samych falch. zresztą sama o tym wiesz . Proszę Cię tylko żebyś nie obarczala mnie winą i odpowiedzialnością za to co mówisz. Nie chcę już gadać na ten temat, bo niesmak pozostanie mi na dlugo. Przecież LILI nie musisz ze mną gadać. Kierujesz tak rozmową, że wszystkie dziewczyny będa mialy do mnie pretensję, a to nie ja ta rozmowę zaczęlam. Tu na forum mamy konkretny cel i po to wlaśnie się spotykamy wirtualnie. wogóle po co te insynuacje pod katem kogoś kto najpierw byl czarny potem pomarańczowy??????????????????? to mnie zabolao!!! Ja mam to w nosie, że ktoś jest w relacjach z nami bialy a naprawde jest czarny. nie rozumiem też tego tekstu z gadu-gadu !!! ale chyba już nie chcę rozumieć. Beguniu wiem że chcesz dobrze, ale czasami lepiej jest powiedzieć co się mysli, bo wlasnie wychodzą z tego takie a nie inne historie!!! Więc przepraszam WAS dziewczyny za zepsucie atmosfery na forum. :( :( :( :( :( Inka wlasnie zrobilam Twoja drożdżówkę- REWELKA przez duże R.Oj będę musiala pojeździć dzisiaj dlużej na rowerku :D :D:D. Ale ciachu grzchu warte. zrobilam sobie do niego kawe po irlandzku. pachnie w calym domku, w calym bloku :D CZUJECIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo Ineczko...:D super pomysl..... a masz moze jakis prosty przepis na murzynka? Lili Kochana.....nie zostawiaj nas prosze😭 Daily slonce....Lili nie miala mysli o Tobie ....wyraznie napisala ze to osoba ktora \"kiedys\" z nami klikala..... tez mnie zaabsorbowalo to ....o kim mowa.... staralam sie pamiecia siegnac kto mniejwiecej tak pisal.... ale napewno nie Ty.... sam fakt ze nie zaczynasz zdan z malej litery...i klikasz z nami nabierzaco:) szczerze mowiac......hmmmmmmm...... lubie z Wami strzasznie klikac....jeszcze bardziej Was czytac....nie wyobrazam sobie zrezygnowac z zagladania co u Was slychac....i tak pozostanie napweno juz u mnie DLUGOOOOOO!!!!!!!!! ale mam pytanko???? dziewczyny.....co myslicie o zalozeniu zamknietego topiku.... mozna zalozyc tylko dla okreslonej grupy.... albo dla osob tylko zalogowanych.... moznaby miec kontrole na tym kto nas czyta i kto np oglada nasze fotki.... zawsze to bezpieczniej podsylac linki do naszych stronek .... czasem podajemy pewne szczegoly skad jestesmy ....gdzie pracujemy itd.... ja mysle ze to bylaby idea na rozwiazanie przynajmniej czesciowo problemow z \"nieproszonymi\" wpisami ktore moglyby nam w czyms sprawic przykrosc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×