Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Hej. Nie mogłam Was znaleźć:o Skorzystam z momentu, że mąż siedzi przy kompie. Urodziłam. Jak zwykle w niedzielę:D Nie sprawdziły się żadne tablice, horoskopy, przepowiednie, okrągły brzuch, plamy na gembie:P NIC. Urodziłam przecudnego synka. Pawełek. Tak chciał mąż, po swoim dziadku. Ale przylgnęło do niego od razu, więc zostaje. 3,700 i 57 cm Szczęścia. 13.55.Szybko. Na wydechu 3 parcia i \"witaj Skarbie\". Z porodówki sama poszłam na salę, zostawiłam rzeczy i poszłam się wykąpać. O 17 na wizycie lekarz ze śmiechem \"Pacjentka gotowa do wypisu\" :D Pawełek uwielbia wtulać się we mnie, Pieszczoszek malutki, a ja nie potrafię mu odmówić. Jak tak śpi błogo brzuszkiem do mojego brzucha...ach:):):) W tym miejscu rozdział z mamą trójeczki w tle uważam oficjalnie za zamknięty;) Zresztą, świadomie wybrałam taki nick.Nie planowałam tu dłuższego pobytu niż do porodu. Przeszłam co miałam przejść, musiałam z wielu rzeczy zrezygnować w ciąży, to sobie poużywałam na forum. Zmarnowałam kupę czasu, bo inaczej tego nie można nazwać. Dość:) Najbliższe miesiące, to czas, kiedy ta Istotka jest ode mnie całkowicie zależna i nie mam zamiaru jej odbierać ani chwili.....napewno nie forum;) Dziękuję tym, które mi kibicowały i wspierały kiedy się przeraziłam:D Pozdrawiam wszystkie.. Nie zarzekam się, że się już nie spotkamy, nie wiem..może kiedyś w jakąś bezssenną noc zajrzę, na tamto Wasze forum, stąd znikam. To miejsce jest chore, ale Wy też to zauważyłyście. Póki co nie mam i nie chcę mieć ochoty na kompa, są wakacje, dzieci są w domu, więc szkoda czasu na marnowanie. PS Wyszłam ze szpitala w środę, w czwartek już byłam na rowerze. Wielu na tym forum ma racje. Całkiem normalna to ja nie jestem:P BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo T. ale się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze. I gratuluję cudownego synka. Pozdrawiam Cię cieplutko i zajrzyj do nas tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie zacytować Ciebie na tamtym forum, bo slowa te są skierowane do nas, ale malo tu zaglądamy. A dziewczyny się martwią. Jeszcze raz wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Trojeczki:) GRATULACJE🌻 kochana a którego urodziłas Pawełka?? i jak Twoja siostra tez urodziła??? jeszcze raz Tobie (Wam) gratuluje niech synus sie chowa zdrowo i reszta dzieci tez:) pozdrawiam serdecznie ,no i oczywiscie zapraszamy na nasze nowe forum ,jest fajnie a przedewszystkim miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusiu czwóreczki :) przyjmij GRATULACJE też ode mnie , cieszę się ,że poród miałaś lekki , szybki ,a synuś zdrowy ZYCZĘ WAM DUŻOOOOOOO RADOŚCI I ZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Są jakieś problemy z wejściem na stronę tamtego forum , jakiś błąd.Czy to tylko u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paty, ja przed chwilą napisalam długasnego posta i wszystko mi wcięło :( Mam nadzieję ze to jeszcze dzisiaj będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,mi tez nie działa tamto forum:-o, no nic jutro spróbuje wejsc tam:) do jutra moje drogie,hej sylwia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 🖐️ Ja tez nie mogę wejść na tamto forum , więc zajrzałam sobie tutaj ,a was tyle :) Sylwia miło ,że wpadłaś do nas , czemu tak rzadko zaglądasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koko Janeczko Sylwuniu wreszcie się odezwałaś Zastanawiam się nad imionkami .Co myślicie? Maja, Natalia,Julia,Olga? dla chłopca też mam coś w zanadrzu:Miłosz, Maksio sama nie wiem z tym mam gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej nie moge tam wejsc:-o no nic mozna popisac tutaj ,dobrze ze mamy topika ,awaryjny a nasteczka to chyba nie moze sie nagadac z córami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty pytałam ale mi nie odp, na kiedy masz termin porodu??? a co do imion to dla dziewczynki wszystkie mi sie podobaja:) a dla chłopca bardziej Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jak to dobrze, że mamy rezerwowy topik:) Moni, przykro mi z powodu @ coś nie chce nam odpuścić. Mogę się spytac jakie plany iżaesz z licem i dlaczego lipiec :) Paty, imiona sliczne. Ja mam wybrane: Ola lub Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko moja:D plany sa ,ale czy skutek bedzie:P??? no nic działam od 12dc do 18dc co drugi dzien ,chyba bedzie dobrze?? no zobaczymy,a lipiec bo juz wtedy bedzie termin porodu na 18 kwietna,i juz cieplutko i bedzie juz prawie koniec roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Weszłam na nasze forum, ale ostatniej strony nie ma wszystko z dzisiejszego dnia zniknęło :O Jestem z Wami każdego dnia :D Ale jakoś tak nie miałam humorku do pisania. Postaram się to nadrobic :D Miło mi że o mnie pamiętacie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko nawet jak piszesz szyframi ,to i tak to odczytuje:D wkurza mnie ta reklama pomaranczowa😠:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moni, widzę, że wszystko dokładnie przemyślane:) Ja też nastawiam sie na to lato;) nawet myślałam podobnie jak Ty. Choć jak dla mnie to może być i maj i czerwiec. Ale żeby był :) Co drugi dzień powinno być ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia👄 czasem sie odezwij:) jak Karolcia chodzi?? janeczko mi tez jeszcze lepiej jak by był,maj,czerwiec, ale od kwietnia juz mi sie podoba:D janeczko mam nadzieje ze przez ta strategie sexu ,sie nie zatre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, chyba nie będzie tak źle. Cel uświęca środki :) Sylwiu, dostalaś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni=> Karolinka jeszcze nie chodzi, mały leniuszek :P Ale już sama stoi i chodzi za jedną rączkę. Jeszcze troszkę musimy zaczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko dostałam 👄 Zbieram się do odpisania, ale sama widzisz, że z pisaniem u mnie ostatnio kiepsko :O Potrzebuję jakiegoś kopa, czuję się tak jakoś nijako :O Jak tylko mnie natchnie to odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia po prostu dziewczyna ma czas :) jeszcze sie nachodzi w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiu, normalne zycie, raz tak raz siak. Ja czasami tez mam jakies doly, ale cieszę sie ze sie nam pokazałaś:) A Karolinka czeka na swój czas. Choć to podobno chłopcy chodza później, ale widocznie nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> u mnie chłopcy zaczęli chodzic jak mieli po 9,5 miesiąca :D To Karolinka taki leniuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×