Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej! jakoś cały czas mam trudności, by zaaklimatyzować się na nowym forum :p mamo czwóreczki 🌻 powodzenia we wszystkim! gabi, miło, że zajrzałaś na majówki! u nas ok!!! karmię piersią!!! przezwyciężyliśmy trudności i się w końcu udało :D niebawem wyjedziemy w końcu na wakacje :) nabyliśmy samochód w którym się mieścimy... ogólnie: dobrze jest :) ściska Was wszystkie serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Czwóreczki- serdecznie pozdrowienia dla całej załogi no i udanego wypoczynku na Mazurach:) Może podeślesz nam tam na forum zdjecia Pawełka? Było by super:) Misiu-gratuluje samochodu. Mój mąż też marzy o większym ale my narazie się mieścimy;)Jak sobie radzisz w wakacyjnym czasie? Gabi🌻jak córcia? doleczyłyście ten układ moczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi27
Lili witaj :) , cały czas robie badania kontrolne , brała furagin, i niby juz ogóllne badanie wyszło rewelacyjnie, ale posiew wychodzi nadal taki sobie , doktorka mowi ze chyba zle pobieram mocz. Ale to nie mozliwe skoro ogólne wyszło dobrze a posiew nie, jakos dziwnie ,prawda. Narazie mam dac córci odpocząc od badan i tabletek i ma duzo pic , a w pazdzierniku mam kontrolne to w miedzy czasie mam robic badania , tak do kontroli jaki ma ten mocz :) ale wczoraj podczas kąpieli mówiła ze ją boli '' psioszka '' i znowu kólo sie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gabi:) a jak z waszymi staraniami??? dalej macie obawy??? a czy lekarz tez mowi ze obawy sa słuszne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie juz nie mam obaw , mysle ze nasza staranka juz nie długo sie rozpoczną :) coraz czesciej patrze z usmiechem na twarzy na kobiety w ciazy ,, a jest ich troszke :) , nawet dzisiaj rozmawialismy z mezem , ze juz pora rozpocząć staranka , mam nadzieje ze nic takiego sie nie powtórzy ,, dzieki Moni za pamiec. A tak na marginesie , lepiej mi sie pisze i czyta to forum , a wam :) , moze wrócimy tutaj ????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja pierwszy raz na tym forum, w sumie to Gruby Mis dal mi namiary :) Jestem majówką 2007, urodziłam synka 21 maja Michasia i mam juz 4,5 letniego synka Mateuszka. zapieram sie ze nie chce juz wiecej dzieci, a Michaś jest bardzo grzeczny i gdzies tam w główce kielkuje mi myśl ze fajnie byłoby miec córeczke :) Napewno juz pisałyście o staraniach dotyczących płci dziecka ale tych stron jest ponad 400 i cięzko byłoby mi doczytac, wiec czy mogłybyście napisać mi jak z Waszymi doświadczeniami w planowaniu córek?? Chociaż chłopcy są świetni i gdybym kiedys zdecydowała sie .....i bylby synek to tez oczywiscie bylabym szcześliwa. Bede wdzięczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monico:) Fajnie,ze zajrzałaś:) zapraszamy Cię na tamto drugie forum bo tam wiecej nas:) Namiary jakoś wcześniej. Do zobaczenia Mamo Dwójki chłopaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gabi:) mysle ze jak nie ma przeciw wskazan to sie nie zastanawiajcie:) szkoda czasu;) tym bardziej z tego co pamietam to szybko w ciaze zachodzisz:)powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moni :) fajnie ze o mnie pamietasz , tak zgadza sie ja szybko w ciaze zachodze za pierwszym razem sie udaje tak bylo przy córci i teraz :) miejmy nadzieje ze bedzie wszystko okej jak sie uda . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi to daj znac ,kiedy zaczynacie i oczywiscie kiedy bedziesz w ciazy:) a jak coreczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni dam znac :) dziekuje za pamiec,, a mała ma juz kawalera :) w wieku 5 lat , hahah dobre co Poznała na osiedlu Adasia który ma 6 lat i jest nim zafascynowana :) Adas mowi do niej ksiezniczko , ze jest w niej zakochany a córcia robi maslane oczka , no mówie ci jak z jakiegos brazylyjskiego tasiemca scenariusz :) . Jezeli chodzi o sprawy nafrologiczne to bez zmian , raz lepiej raz gorzej :( . Dziekuje jeszcze raz za pamiec :) i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trójeczki i jedyneczki
:D Hej dziewczynki. Wróciłam w sobotę z urlopu :o Powrót do rzeczywistości jest okrutny:P Czekają stosy prania a za oknem leje, przecież nie będę paliła w piecu, żeby posuszyć :o Urlopik rewelacja, dzieci spisały się na piątkę:) Wszystkie:) Miałam czas i dla siebie, bo się "bili", który kiedy na spacer będzie, a chętnych było sporo, bo prócz moich dzieci wzięliśmy ze sobą dwójkę kuzyna, 14 i 13 lat, a to już prawie nie dzieci hehe;) Więc wypoczywaliśmy sobie super, Pawełek je i śpi, kolek nie ma, więc jest super:) Teraz dzieciaki są u jednej i drugiej babci na kilka dni, zostałam w domu sama z Pawłem, to mogę choć kawkę przy kompie wypić (ale tylko INKĘ, bo po KAŻDEJ innej, nawet cappucino mały nie śpi cały dzień :o, sprawdziłam 3 x i odpuściłam, chodzę pół przytomna bez kawy, bo mam niskie ciśn. ale liczę, że to będzie dobry odwyk i może przestanie mi być potrzebna?:o) Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku, o ile tu wogóle zaglądacie :o Jak znajdę chwilę to przeczytam sobie co tam u Was słychać. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trójeczki i jedyneczki
*na spacer z wózkiem chodził będzie miało być.... jednak jestem nieprzytomna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajstrak
a taki fajny temat..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy Wy też macie problem z wejściem na naszą stronę???? Już nie wiem co o tym sądzić niby konserwacja zakończona a ja mam nadal problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja juz to kiedys pisalam , wrócimy tutaj:) w sumie ja sie mało udzielam,, ale tu wiecej dziewczyn pisało i było jakos fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nadal nie mogę wejść na nasz forum. Misiu wiem że trzeba sie zalogować ale nie mogę tego zrobić bo mi sie wcale nie włącza. Jestem jak najbardziej za powrotem tu... Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Trójeczki-Czwóreczki:) Co u Ciebie? Jak tam maluszek? Teraz we wrześniu będziesz miała trochę wiecej czasu-to odezwij się do nas:)Wpadnij na tamto forum-jest już prawie zamknięte;) Pozdrawiam🌻 I Ty Gabi też się nie odzywasz-jak córa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie doswiadczone mamusie mam nadzieje ze tu wrocicie bo na to drogie forum trudno wejsc a bardzo lubie was czytac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooonatka
i ja Was poczytywałam a teraz nie ma co :( co wogóle u Agi czy jak tam ona miała co urodziła córeczkę ?? wracajcie tu plissssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-no to logować sie na tamto Forum i wejdziecie bez trudu. Napiszcie też cos o sobie-aby było sprawiedliwie;) wy nas znacie a my was nie:( Tak Agunia urodziła córeczkę- ale juz dawno bo w lutym-chyba pod koniec o ile dobrze pamiętam:) Pozdrawiam i zapraszam tam-póki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)🌼 U mnie po staremu , leci :) , córcia zdrowa :) a ja juz niedługo zaczynam staranka o dzidzie :) mam nadzieje ze los mi nie slata nastepnego figla Dziewczyny wracamy na to kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to chcialam wam powiedziec , ze czuje sentyment do tego kafe:) Poniewaz jak zaczynałam staranaka to do was pisalam :) A jak juz zaszlam w ciaze to z wami sie dzielilam moim szczesciem :) A i wogóle tu sie jakos lepiej pisało :D Nie dajmy sie tym pomaranczowym zmijom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×