Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

A lipcoweczki- tez was czytam. Moja kolezanak zarazila mnie kafe. Mam mala corcie i korzystam w waszych relacji o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Magdy125
do moich lipcoweczek- sorki za zamieszanie... Mysle ze juz wiecie dlaczego mnie juz na kafe nie ma. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Własnie wzięłam sie za porzadki,lubie tak na ostatni dzwonek bo jak wcześnie posprzątam to zdążę nabałaganic,okna tez miałabym juz brudne,na razie umyłam dwa i jeszcze dwa zostały ale z mini poczekam jak słońce bedzie z drugiej strony. Dzis pogoda ładna,znowu słonecznie. Mamusia 77 Alanek tez nie chce pokazywac zębali ale ja wyczaiłam je jak małego karmiłam poprostu zaczęła mi łyżeczka dzwonic.Powiem wam ze ten zel BONJELA jest rewelacja Alan dzisiaj w nocy nawet sie nie budził. Edyto ja juz pytałam wczoraj co ze spotkaniem. Oki odezwę sie potem ,śmigam myc okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale w nocy mialam meksyk jak mala obudzila sie to byla cieplutka zmierzylam tempereture i 37,2 a po pol godzinie juz 38.podalalm panadol i spadla.mysle ze to zabki bo mocno zaciska buzke ale jest jakas nie swoja dzis jest okolo 37 i jedziemy do lekarza zeby zobaczyl.kurcze mam nadzieje ze to tylko zebolki i nie wyjdzie nic wiekszego no i na razie niewiem co z wyjazdem a w domku to nawet, nie mam wolnego stolu zeby sniadanie zjesc bo zaraz po swietach mam malowanie.dam pozniej znac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurcze Edytka to mam nadzieję że to naprawdę tylko ząbki i nic się nie przyplątało. U nas ciągle się wlecze, Majka ma tak zmieniony głos że własnego dziecka nie poznaję, a mnie dziś na nowo strasznie gardło boli. Mam nadzieję że się wreszcie wyleczymy... o katarze to już nawet nie wspomnę, jest i jest a już 7 dni minęło;) 🌻 dla Zuzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Edytko mysle ze mala to nic powaznego 🌼 Dziewczyny nie sprzatajcie tak bo ja tez bede musiala sprzatac od nowa... My dzis wymyslilismy nowa zabawe z hustawka bo przywisilismy taka hustawke tradycyjna do drzwi ale naszczescie maz wymyslil tak ze nie trzeba robic dziur i szybko sie zaklada maly uwielbia sie w niej hustac ale oczywiscie pod nadzorem. Ja dzis ubieklam pasztet, a jutro pieke baranki i mazurka ale takiego innego pojedyncze ciastka robi sie biszkopt na smalcu i amoniaku, dzieli na pol i kroi na ciastka, przeklada kremem orzechowym lub kakowym jak kto lubi, pozniej boki smarujemy kremem i obtaczamy w okruszkach z biszkopu na gore kazdego ciastka, dajemy polewe czekoladowa i cwiartke orzecha wloskiego, do dekoracji i smaku. Dzieci spia wiec teraz moge troche popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pewnie juz wszystkie spicie a jestem zla na siebie, ale po spakowaniu i zasnieciu malej poprostu padlam {spioch] a wiec plucka i oskrzela sa czyste i prawdopodobnie jest to 3-dniowka wiec na 4 dzien mam sie spodziewac wysypki ale ma sie nia nie przejmowac lub druga wersja:cos z powietrza\".amm podawac dwa razy dziennie nurofen bo dzila przeciw zapalnie i przeciwgoraczkowo oraz calcium i zwiekszyc witamine c.jezeli temp mimo wszystko nie opadnie to mam zapisany antybiotyk ale mam nadzieje nie bedzie potrzebny.zuzia caly czas ma okolo 36,9-37 wiec jets nadzieja.a i jechac mozemy tylko uwazac i jak bedzie mocno wiac to nie spacerowac. kamila moj numer ma mamuska to jezeli bedzie taka mila niech ci poda i jezeli z zuzia bedzie oki to sie spotkamy.napewno musimy wskoczyc do miedzyzdrojii odnosnie wypadu an weekend majowy ale mam nadzieje ze nam sie uda.moze w kosciolku sie spotkamy na swieceniu. karo zuzia dziekuje i rowniez przesyla moc 🌻 majeczce. mamuska pyszny rprzepisik zreszta widac ze lubisz pichnic smakolyki a nie tylko tradycyjne jedzonko ale co na to wasza waga?:P dziewczynki o co chodzi z afera z magda125? a teraz: z okazjii zblizajacych sie swiat zycze wszystkim,zdrowych,spokojnych,rodzinnych swiat,wielkiej nocy zeby byly one piekne bo z naszymi maluszkami juz.a dzieciaczkom zeby byly zdrowe i rosly nam szybcuitko buziole od ciotki edzi z zuzanak{kiss] a i jeszcze jesdno mam narazie przestac brac bromergon bo pokarm to najlepsze lekarstwo dla zuzi .a ja po cichu liczylam ze oducze ja na wyjezdzie ale co tam dla dziecka wszystko. buziole i do uslyszenai 🖐️ p,s. ja k zatesknie za wami moooocno i znajde jakas kafe to klikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Macie pozdrowienia od Edytki ktora jest juz nad mozem i podobno sloneczko swieci. INESKO mam ciebie spytac czy przyjdziesz, ja mam nr od Edytki telefonu napusz mi na poczte swoj albo odpisz czy podaj swoj to ja podam go Edycie. Pozdrawiam i wracam do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Edytko Wesołych Świąt, zdrówka i udanego wyjazdu:) Co tu takie pustki, wszytskie przy garach siedzą czy jak? My dziś jedziemy do moich rozdiców na Święta:) Więc pewnie nie będę tam miała okazji życzyć Wam wesołych Świąt wieć czynię to teraz:) 🌻🌻🌻Wesołych Świąt Wam życzę wszystkim razem i każdej z osobna i Waszym pociechom i całym rodzinom:) No i mokrego dyngusa rzecz jasna:D 🌻🌻🌻 Dziś byliśmy z Majką u kontroli, ma brać jeszcze przez 5 dni jakiś syrop i krople na katar, bo się ciągnie to dziadostwo i żeby w końcu na uszka nie poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mamusia 77-wiesz raczej nie przyjade,bo swieta i te dni bede spedzac z rodzinka.Ale z checia bym wpadla nad morze.A gdzie ona w ogole pojechala,do ktorej miejscowosci??? Karo 25-cale szczescie ze chorobsko nie poszlo na uszka Majeczki. A gdzie wy sie podziewacie dziołchy??? Ja sie ciesze,ze 3dni bede mogla posiedziec sobie z corunią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy patrze na twoja córke jestem radosna bo widze jak rośnie.Pamietam jak pisałaś ze przez te upały wakacyjne jest ci bardzo ciężko.Wszystko co piękne to własnie ty jesteś z tym związana.Kocham twoja córeczke i ciebie za to że jesteście i tutaj dalej piszcie bo kojarzycie mi sie z czymś pięknym. Masz piękną córke i sama jesteś piękna:):) A ja jestem gruba(60) kg i zazdroszcze ci figury. Ja jestem chora na niedoczynnosć tarczycy i zaczęłam sie odchudzac od lipca wiec kojarzysz mi sie z całym 2006 rokiem:):) Najlepsze zyczonka, pieknego slonka, smutkow malych jak biedronka, szczescia wielkiego jak smok, smaczenego jajuszka, mokrego dynguska i prezentow bez liku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ...... no prosze prosze ;) milo ze ktos tak o mnie mysli.Ale z tą figurą to przesadzilas hi hi,bo wazysz mniej ode mnie.I kto tu jest gruby ?:D A tak nawiasem mowiąc, i Tobie i wszystkim pozostalym dziewczynom życzę Obfitych Łask i Błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych z radosnym \"Alleluja\" życzy Ineska z Oliwką WESOŁEGO ALLELUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdysz
Nie wiem o co chodzi i co Ci ktos napisal, ale powiem ci,ze polacy mieszkajacy w Polsce czesto czepiaja sie emigrujacych. Niepotrzebnie się tym przejęłaś. Napisz Magda o co chodziło. Własnie jakas zołza zatruwa ten topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3218426&start=2730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ...😘 myslę ,że powinnaś olać tę dziewuchę niezrównoważoną :O Oj musi Ci ta panna bardzo zazdrościć zresztą jest czego - -piękna dziewczyna mająca cudowną rodzinę -śliczną córcię ....sama ma nietypową urodę - jest zadbaną kobietą - elegancką Aguś to tylko przejaw zazdrości i czyjeś życie ....gdy samemu ma się podłe :O Ale widzę,że z tego brechtasz :D i prawidłowo \"moja krew\" ;) Pomarańczko obserwatorko powiem Ci tylko jedno .... Taka malutka rada ...Zmień minę i \"kwasotę\"charakteru bo już zawsze bedziesz zrzędliwą , starą panną ....żyjącą życiem innych i szukającą w nich \"dziury w całym\" ....smutne ,co ? Co Ciebie obchodzi Agnieszka ? Jaka jest , jak wygląda , jak się zachowuję ? Co to Big Brother jakiś ?:D Buahah - drwię - tak ! Bo śmieszne jest dla mnie to co piszesz .... Bo jakaś dziewczyna wyraziła się o Inesce w superlatywach i stąd ten nóż w kieszeni się otworzył ??? \" \" Zastanów się nad tym.Nad sobą ..... I nie ośmieszaj się - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Acha_ Pozwol,że cię uściskam :) no i wkoncu WIELKI ADMIN wziol sie do roboty i zaczal usuwac bzdetne uwagi Obserwatorki :D Twoje uwagi zostały żywcem pochowane hahahaha,;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do modern
to sie nazywa demokracja? dlaczego nie usuniesz ich obra xliwych wypowiedzi? ja tu nikogo od idiortek i niezrównowazonych nie wyzywałam, a one owszem i ich wypowiiedzi nie zostały usunięte. hehe acha i ineska jest wam czego zazdroscic, jedna całe dnie siedzi na forum a druga wpadła w samozachwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja i Acha to jestesmy rowne babki,a wy nam nie dorastacie do piet pod katem umyslu i urody:D :D BRZYDALE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNAJESTEM PIEKNA PIJESTEM PIEKNA PIEKNAEKNAJESTEM PIEKNA PIEKNA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz koncze z wami ten monolog,bo jak inaczej mozna to nazwac :) Pamietajcie,piszczcie sobie co chceta,mnie to i tak nie rusza.Poprostu mnie to wisi i powiewa :D Ja swoje zdaniem mam,nie bede tego powtarzac ,ale _Acha_ juz to napisala za mnie!! dobra, ide stad,bo smierdzi tu CUCHNACYMI POMARANCZMI Dziękuje za uwagę!! :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UCHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ALE SIE UŚMIAŁAM : d _ACHA_ DOBRĄ MAMY POLEWKĘ CO??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze w Swieta. Staralam sie uporzadkowac ten temat ale widze ze Ineska \" lubi sie droczyc\" z pomaranczowymi wiec piszcie sobie dalej . Próżna moja robota. Prosze tylko potem nie zglaszac na smietnik postow do wykasowania . do ..do modern > zanim cos napiszesz , czytaj uwaznie bo skasowalam \" cala przedostatnia klotnie \" wiec rowniez i posty Ineski . Inesko> nie jest to twoj prywatny topik i ciekawe co twoje kolezanki na to ze sama prowokujesz awanture. Dziewczyny , zycze wiecej rozsadku . W koncu jeszcze mamy Swieta Wielkanocne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×