Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Cześć dziewczyny :D Mamusia strasznie się ciesze, że znalazł się królik. Ale jak udało wam się go złapać, chyba za bardzo nie uciekał? Ja też myślę, ze juz powolutku można próbować dawać dzieciom inne produkty spoza ścisłej diety, w końcu to już 10 miesiąc :) Wczoraj nareszcie sprzedałam stary wózek! Tak lużno zrobiło się w domu jakbym nie wózek a TIR-a się pozbyła. Kupiłam dzisiaj na allegro ćoreczce sukienkę z tafty w kratke z bucikami, bo 4 maja idziemy na komunię. Nie mogę się doczekać kiedy ją dostanę. Czaiłam się na inną, ale jakaś flądra mnie przelicytowała. Nie jej długo służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Postanowiłam coś napisac bo widze ze chyba lekko cosik sie ruszyło i narazie nie jest pomaranczowo.Przyznam szczerze ze nie czytałam was wcale,jakoś musiałam odpocząc,dopiero dzisiaj weszłam na kafe. Z miłą chęcią poczytałam sobie o nowych osiągnięciach waszych bobasków,bo chyba o takie pisanie tu chodzi a nie o wyzywanie sie nawzajem,mam również nadzieję ze jak narazie miła atmosfera pozwoli mi tu troszkę dłużej zagościc. Napisze wan o moim synku troszkę bo bardzo dużo sie zmieniło przez czas mojej nieobecności.Alanek robi PA PA,drapie sie po rączce jak m ówię ....tu sroczka kaszkę ważyła......,tancuje jak włączę jego piosenki,przedżeznia kaszel jak ja kaszlę,ma narazie dwa zębale,no i w sobotę jak posadziłam go pierwszy raz na nocolku to zrobił sisiu i tak od tej pory robi siusiu na nocolek HUUURRRRRRA.Alanek również pokazuje paluszkiem oko,nosek i gdzie bozia na obrazkach.Jeśli chodzi o sprawnośc ruchową to pomału zaczyna chodzic przy np.kanapie,świetnie siada z pozycji leżącej i z raczkowania. Jedzonko - Alan jada chętnie wszystko,gotowałam mu budyn dośc czesto ale jak przeczytałam skład to natychmiast odstawiłam(syntetyczne barwniki). Wit D3 lekarz kazał nadal podawac. A tak wogóle to pogoda ostatnio była super,typowo letnia ,dzisiaj ponuro ale od soboty 27 stopni wiec znowu całe dnie na dworku. Ile waży Alan nie wiem ale tak ok.12 kg i nosi rozmiar 92. ok narazie uciekam na jakis obiadek odezwę sie wieczorkiem. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamilla, cieszę się, że jednak znowu nas odwiedzasz 🌻. Co do budyniu to masz rację sama chemia, a jak troszkę postoi to robi się z niego woda. Wiem jednak, że można ugotować samemu budyń z naturalnych składników: mleko, mąka ziem. i żółtko, tylko nie wiem dokładnie jak :( No proszę jaki duży chłopak, maja córeczka zmieściła by mu się po pachą. Ucałuj go od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) widze ze jestem sama :( a nie ,sorry zapomnialam z \"pomaranczową\" ;) Jedno co powiem to NO COMENTS :) !!!! Edytko i jak z fotkami? kamila 80-witaj Mamusia77- swietnie ze znalazl sie kroliczek :) ale mieliscie przygodę! Zieloneszkielko- u nas tez panuje katarek.Juz 5 dzien daje nasivin i cos nie chce przejsc.Zastanawiam sie co by tu zaradzic... Jaaga- pochwal sie jaka sukienusie kupilas dla swojej ksiezniczki Ja szykuje sie na zmianę kolorów wlosów . Ciągle zastanawiam sie nad tym. Chcialabym cos zmienic w kolorze. Moze cos do chrztu wymyslę.Narazie wymyslilam sukienke na wesle na ktore jade do Kutna 2 czerwca i z tej okazji kupilam sobie sukienkę na allegro http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=183245981&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any Bardzo mnie sie ona podoba ,jest taka ognista ;) sciskam was mocno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko.magdasz i mamuska bardzo dziekuje bartek sie tym zajmie bo ja mam dwie lewe do takich rzeczy:P ale wrazie co bede pytac:) inesko a jaki planujesz kolorek?moze pasemka burgundu lub oberzyny i brazu?moja siosrra ma podobna urode i karnacje do twojej i kiedys wlasnie taki balejage robila kamila witaj strasznie duze postepy zrobil alanek a jakii duzy a tak wogole mamuska fajnie ze krolik sie znalazl ja tez mialam miniaturke 5 lat ale wydalismy jak zuzia sie urodzila brak czasu na opieke ale dzis dostalam wycisk na aerobicu:) kolejan nocka bez cycucha za nami ale wciaz sie budzi no i spi z nami p tej pobudzc niewiem czy to dobrze pewnie nie ale trudno?po kapieli wypija tylko troche kaszki a reszte cycka ale od soboty sie tym zajme mamuska daj znac jka kupno samochodu>ja mojego meza tez namawiam bo zadnych wiekszych zakupow nie moge zrobic tylk zawsze czekam jak wroci i wtedy jedziemy a pozatym to wygoda wieksza ale co z tego bedzie niewiem w maju mam urodzinki to zobaczymy zuzi podalam danonki i nc jej nie jest a i tez uwazam ze mozna juz wiecej podawac oczywiscie z rozumem .no i mam pytanko czy mleko 3 jest slodsze bo gdzies czytalam ze tak i czy moge juz podac zuzi czy jednak nie? moze ktoras ma wizyte u lekarza i pomoglaby mi? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,edytko bo juz jestem umowiona na ewentualny zwrot.Wiesz ile ja juz ciuchow w taki sposobu nakupowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko to fajnie ja kupilam pare fajnych ciuszkow zuzi no i zabawek bo sa o niebo tansze.a sukienka na serio sliczna i seksi:P zmykam bo bartas idzie patrzec na ten prograam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko ja podaje juz 3 od paru dni ale nie wiem czy jest slodsza... Samochód kupilam zaraz wkleje linka jaki http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.peter-waugh.co.uk/c3-1.jpg&imgrefurl=http://www.peter-waugh.co.uk/citroenc3.htm&h=375&w=500&sz=39&tbnid=SM7x7uUTHwxAPM:&tbnh=98&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dcitroen%2Bc3&start=3&sa=X&oi=images&ct=image&cd=3 Jestem bardzo zadowolona i juz go przetestowalam bo jechalam nim 100 km do domu , narazie fajnie chodzi ma wszystkie bajery ale najbardziej zalezalo mi na klimie bo z dziecmi w korkach to tragedia bez klimy.... Kamila duzy ten twoj synek suuper... Inesko sukienka bardzo mi sie podoba jestes ciemna wiec kolor bedzie do ciebie fajnie pasowal sukienka jest bardzo sexi... Jestem padnieta wiec pewnie zaraz pojde spac... Zielone szkielko super zdjecia na bloku ale tego tam masz suuuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Caly dzien nie bylo mnie w domu, tylko obiad i przewiajalam mala w domciu a tak caly dzien na podworku. Pielilam moje grzadki. Tulipany i zonkile pozakwitaly i jakos ladniej jest:-). Przekopalam, opielilam i teraz juz tylko bede sadzila pelargonie:-) jak bedzie cieplej. Ania z Pawlaem jeszcze na spacerku a j amam chwile na kompa:-). Musze ugotowac Ani budyn. Lekarka mowila miw poniedzialek, ze juz dziecku mozna wszystko dawac jesc, noo poza ostrymi potrawami i z umiarem i z rozsadkiem. mamusia77 - fajne auto. tu citroenow, opli, reno i fiatow- malutko, jak na lekarwstwo:-(. W Polsce jezdzilam takim malym Reno Twingo. Oj zaluje do tej pory ze sprzedac go musialam:-( przed wyjazdem tutaj. Inesko- fajna sukienka:-). Edytko- nie ma za co. Obys umiala to zrobic i w koncu zebysmy mialy co ogladac:-). Kamila- czesc! Wpadaj i melduj sie co u Ciebie. No i moi wrocili. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdasz czemu ty kobieto nie spisz o tej porze:P ogrodek jak z bajki ania bedzie miala gdzie szalec:) mamuska sliczny samochodzik oby dobrze sluzyl a jakie to mleczko podajesz/i czy orjentujesz sie czy jest np.o smaku czekolady?podaje zuzi deser na dobranoc kaszke manne z czekolada i zajada sie wiec moze mleczko tez polubi...choc ja jak bylam w jej wieku nie cierpialam mleka i do dzis mi zostalo dobrze z e teraz nie trzeba gotowac tylko wstrzasnac bo niewiem jak bym sobie poradzila:P bartas siedzial przy kompie ale co zrobil niewiem bo juz spalam a teraz juz go nie ma.dzis znowu obudzila sie okolo 4 dostala herbatke i wciaz spi. a wedlinki juz podajecie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko dzwonilam do bartasa i mowi ze ten program przerobil zdjecia na bmp z formatu jpeg i czy jest tam jakas obcja zeby nie przerabial bo nie chca mi wejsc na bobasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesko - super sukienka:) Bardzo mi się podoba, choć osobiście nie kupiłabym sobie takiej, bo wyglądam jak szafa trzydrzwiowa i ciężko mi znaleźć rozmiary:( Kamila- fajnie że jesteś z nami. Alanek to duży chłopczyk:) Pozdrawiam i uciekam do Mikołajka bo właśnie zasypia mi w huśtawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alanek własnie lula sobie a ja piję kawkę.Męża wysłałam na zakupy a z dworku dzisiaj znowu nici,zimno tylko 5 stopni i oczywiście wiatrzysko. Mamusia 77 bardzo gustowny samochód i kolorek ,mam nadzieje ze będzie służył.Ja bez samochodu jak bez ręki,poza tym uwielbiam jeżdzic samochodem i chętnie wystartowałabym w jakimś rajdzie hihi. jeśli chodzi o zakupy z allegro to niestety nie kupuję za wiele z ciuchów ,czasem kupiłam coś z ciucha dla małego i potem okazywało sie za małe albo za duże ,same wiecie jak jest z tymi rozmiarami dla dzieci.Kupiłam małemu super kurteczkę i wymiary okazały sie inne niż były podane i kurteczka jeszcze parę razy założe i juz jest za mała,a sama dla siebie nie kupię bo ja muszę przymierzyc,zawsze mam problem z rękawami i nogawkami bo okazują sie za krótkie i mój synek ma ten sam problem.Buty też muszę mierzyc bo mam 41 rozmiar stopy. Zieloneszkiełko z tą szafą to przesadziłaś,przecież taka to nie jesteś. Wędlinki jeszcze nie daje,no może troszkętaki okruszek na jezyczek ale kupię wędlinkę z pewnego żródła to dam wiecej.Tak wogóle to jak coś jem to Alanek mlaska i marudzi ze mu nie daję,zawsze jednak coś nowego staram sie mu dac i jeszcze nigdy nic sie nie działo. Cieszę sie ze teraz tych papmersów zużywamy mało a kupuje zawsze tylko pampersa 5 i są naj naj,bo używałam juz wszystkich firm i lipa straszna a pampers super,tylko cena .....jednak reasumując wychodziło na to samo .pieluchy tansze ale częściej trzeba było zmieniac. Jak wasze dzieciaczki radzą sobie z tymi daniami o grubszej konststencji bo mój bąbel chce ale nie umie jeszcze pogryżc i kaszle,nic dziwnego jak ja bym miała dwa zęby tez bym miała problem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj wcina zupki z ryżem i makaronikiem i mu smakuje. Nie ma problemu choć ma dopiero 1 duży ząbek. Kamila może i przesadzam, ale na serio ciężko mi coś na siebie kupić bo jestem przy kości i do tego niziutka. Poza tym mam wielkie kompleksy na punkcie swojej tuszy:( Co do pampersów ja głównie oryginalnych używam, czasem huggiesów. Mam ostatnie opakowanie 4 i przechodzę na 5. A gdzie się podziała Nata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz ja... zieloneszkielo nie jest tak zle i nie przesadzaj jestes ok ... ja tez czuje sie zle w swojej tuszy gubie cos ale barddzo powoli wazne ze troszke waga leci w dol bez drastycznych diet A tak pozatm macie fajne mieszkanko widzialam na zdjeciach... Ja kupuje sporo rzeczy przez internet ale nie dla siebie tylko dla dzieci albo cos ogolnego ostatnio kupilam bardzo orginalny zegar do kuchni ... A jesli chodzi o jedzenie to maly radzi sobie swietnie z gryzieniem wszelkich pokarmow ale jak daje mu np cos do raczki to wklada naraz do buski i musze wiec kontrolowac jak je... Mamy tez kolejnego zebola to juz piaty tym razem jedynka gorna ... Dobra uciekam bo musze jeszcze poszperac w internecie... Ale zajze jeszcze u nas dzis byl wiatr ale nie bylo zimno tak srednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mamusia gratuluje kolejnego ząbeczka no i oczywiscie super autka :) Widzialam auto i b.mi sie podoba. Zieloneszkielko ja tez nie widze zebys ty byla przy tuszy.Hmmm nie przesadzaj kobitko :P Widzialam twoje fotki i stwierdzam ze zadnych okrąglości nie masz.Seryjnie !!! Edytko czytalam ze dajesz zuzi kaszke manna z czekoladą.Mozna taką kupić w sklepie? Ja wedlinek nie dawalam jeszcze,ale wiem ze mozna juz dziecku podawacLekko podgotowane kawałki warzyw, w tym brokuły,Kawałki miękkich owoców: banana, kiwi, pomarańczy, nektaryny, mango i suszonych moreli,Kawałki obranego ogórka,Małe kawałki łagodnego czedara,Zwykłe ciasteczka ryżowe Tosty lub malutkie kanapeczki z serem topionym, jajkiem z majonezem,Paluszki rybne, małe kawałki gotowanego kurczaka lub indyka ,Makaron z sosem zrobionym w domu Ok a tak w ogole to dziś swietuje,mam 5 rocznice slubu-drewnianą hi hi hi hi :):) i z tej okazji zrobilam dzis pyszną kolacyjke a teraz popijam sobie winko wytrawne,a cora spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko gratulacje to w takim razie ja tez 13 lipca bede miec drewniana a niewiedzialam ze tak sie nazywa:) kaszka o ktora pytasz to przysmak na dobranoc hippa kaszka manan z czekolada po 9 miesiacu ale ja ja podaje od 8 miesoaca wogole to kupilam dzis z gerbera owoce z sucharkiem i biszkoptem gerbera pycha i mleko truskawkowe nutricii mala wypila 150 i tylko an sekunde cycka chwycila puk puk co raz lepiej nam idzie ineska poratuj mnie z zdjeciami pliss🌻 zieloneszkieljkko sliczne zdjecia a z okraglosciami nie przesadzaj nic nie widac mi tak jak mamusce waga pomalui idzie w dol choc od miesiaca nic sie nie ruszylo wciaz 60kg atak marze o 58 ,a 56 to juz chyba nie realne.od czasu do czasu zjem cos slodkiego ale generalnie sie pilnuje.a jak tam wasze brzuchy po ciazy?moj to wiele do zyczenie ale co tam .mierzylam dzis stroj kapielowy 2-czesciowy majtki zabudowane i czulam sie fajnie wiec nie jest tk zle:)a wogole to kupilam dzis stanik pierwszy od porodu usztywniony i od razu lepiej sie czuje ale ten rozmiar 75 d!! !!! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska a ty z jakiej okazjjii pijesz to winko bo niewiem czy skladac zyczonka czy tak bez okazjii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko- ok mow co chcesz wiedziec ,postaram ci sie pomóc acha,dziekuję za zyczonka :) Winko juz wypite a mąz przy kompie ;) dodalam na bloga fotki z tego historycznego momentu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko chodzi o format zjec ten program przerobil je na bmp,a bobasy przyjmuja jpeg.czy jest tam jakas opja ktora trzeba kliknac zeby nie przerabial?mam nadzieje ze dobrze napisalam i wiesz o co chodzi? a jak amm wejsc na twoj blog nie masz linka w stopce? milego weekendu zycze dziewczynki ja dzis na 3 urodziny do siostry jade> a i smacznego jak ktoras je wlasnie sniadanko tak jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak tu pusto ?Gdzie sie podziewacie? Mamusia77-zastanawiam sie nad kupnem tego chodzika co Dawidek ma?Powiedz mi zadowolona jestes, prowadząc dziecko w tym jezdziku mozna nim sterowac trzymając za tę rączke z tylu? Edytko 28-wiem w czym problem,zaraz ci napiszę Kiedy bedziesz miala juz pomniejszone zdjecie,i bedziesz go zapisywac -File-Save as-to musisz klikną na ten trojkącik\"zapisz jako typ\" i tam musisz wybrac JPG i dopiero wtedy bedziesz mogla dodawac fotki na bobasy:) Mam nadzieje ze ci pomogłam i czekam na fotki :) wysle ci zaraz na email,jak rzut jak to wyglada ,gdzie tego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko dziekuje zaraz b sie tym zajmie:) a ja sie pochwale bo zuzia pierwszy raz w zyciu wypija 230 ml mleczka i zasnela bez cycka!!!!!troche mi przyko bo cos bezpowrotnie minelo ale odpukac idziemy w dobra strone .tak balam sie tego odstawienia ajest lepsze niz to nocne.nadal budzi sei i poplakuje ale wtulona zasypia.a i jeszcze jedno mleczko ktore zuzia polubila to truskawkowo-gruszkowe nestle pakowane po 2 * 250 ml iza 7 zl:(.troche drogo w skali miesiaca mam nadzieje ze gusta jej sie zmienia. mam juz zaklepane wakacje nad morzem pierwsze dwa tyg,sierpnia w swuinoujsciu i pierwsze dwa tygodnie lipca w karpicku nad jeziorkiem okolo 75 km od poznania.jedziemy tam same a b,bedzie dojezdzal.uz sie nie moge doczekac.na urodzinach u siostry bylo super zuzia dostala troszkr tortu do pollizania. a tak wogole to znowu upatrzylam sobie dwie pary butow z baty.maz mnie z chaty wyrzuci lub buty:P a jak u was plany wakacyjne. inesko pytasz mamuski o ten chodzik ja ci powiem ze zuzia lubi w swoim jezdzic narazie co prawdaza po domu i mam raczke do prowadzenia wiec troche odciazam kregoslup. dziewuchy gdzie jestescie???? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko a amm prosbe podasz mi nazwe tego programu do zdjec???te ktore masz na bobasach?sa sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko ty masz taki sam jezdzik co mamusia77? ja zastanawiam sie nad kupnem czegos takiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=183739176 w sumie po jezdziku Oliwka mialaby tez rowerek. Edytko ile razy dajesz malej cos na mleku?Ja daje 2x kaszke na mleczku i sie zastanawiam,czy przypadkiem nie za malo? a i jesli chodzi o wit.d3 to pomimo ze lekarka powiedziala zeby nie stosowac juz,doszlam do wniosku ze wit.d3 bede podawac.Nawet same znajome mi mowily ze to powinno sie stosowac u dzieci do ukonczenia 1 roku zycia. aa i pytalas o program, on sie na nazywa corell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jsa teraz dopiero jestem... U nas dzisiaj byla fajna pogoda choc za cieplo nie bylo ale bylismy sporo na podworku... No i w wolnym czasie czyli jak maly spal to picowalam swoj nowy woz... Dzisiaj tez Dawid dwa razy zasnal sobie sam w kojcu wczesniej w dzien usypial w wozeczku ale juz sie balam bo nie moglam nigdzie za bardzo sie oddalac jakby sie obudzil, a teraz juz w kojcu bede spokojna... No i nie wiem czy mowilam ze mamy kolejnego zabka teraz jedynka sobie na gorze stuka czyli mamy w sumie 5 zeboli.... Edytko super ze twoja coreczka wypija duzo mleczka no i moze masz juz karmienie piersia za soba... Super ze masz juz zaplanowane wakacje u mnie wchodzi w gre tylko last minute bo maz nie moze planowac wakacji tak wczesniej , ja moze wyjade gdzie z dziecmi do Londynu do szwagierki ale jeszcze nie wiem kiedy... Ja tez mam kilka bucikow na oku ale to juz takie super letnie sandalki i klapki... Inesko pytalas o ten chodzik maly niby zadowolony ale woli sam sie odpychac nozkami jak na nim siedzi, i ja nie mam mozliwosci kierowania w raczce niestety ale ten co ty upatrzylas jest fajny i nie wiem czy nie sprzedam tego z chicco na rzecz takiego jak pokazywalas na alegro... Na poczatku przyszlego tygodnia planuje kupic malemu sandalki ...no i moze cos jeszcze ...corke tez musze troche pokupic wiec szykuja sie zakupy z dziecmi... Jescze robilam dzisiaj pierwszy raz wrzute zaraz dam link ale nie wiem czy mi sie uda... http://www.wrzuta.pl/obraz/E1tFoAwpnP/dawid_uczy_sie_chodzic Edytko tak pilismy wczoraj winko bez okazji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia77- no mnie sie tez wydaje ze taki jezdziko rowerek jest bardziej praktyczniejszy. Moje plany na wakacje to wyjazd w góry :) Co prawda nie bede latać po górach jak kozica górska ze wzgledu na Oliwkę,ale samo to, bycie w gorach to już cos :)! bylam na wrzucie, tam jest malutkie zdjecie Dawidka,ale nie ma tam filmiku :( Ja tez rozgladam sie za sandalkami dla mojej pannicy i chyba wybiore sie do H&M,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×