Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

mamusia mi wrzyta nie dziala tzn film nie chce sie otworzyc. a buciki zuzi kupilam w bartku maja pelna pietke i odkryte paluszki sa slodkie.mala lubi chodzic trzyman pod paszki wiec dlatego kupilam.mimo to nadal sie nie podnosi calkowicie ani nie siada sama i nie raczkuje ale lekarz kazak sie nie martwic. mamuska a gdzie wlasciwie mieszkasz jak mozna wiedziec? jakby co to zapraszam nad morze na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska dala link na alegro do takiego rowerku, cos mi sie wrzuca zaraz sprawdze czy dzial ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gapa ze mnie nie widzialam tego postu:) inesko moj lekarz mowi ze do drugiego roku zycia podawac vigantol ale niewiem czy w tych samych ilosciach.a jezeli chodzi o mleczko to do tej pory byl cyc a teraz to trudno powiedziec dzis np bylo 230 wieczorkiem i 50 rano.oprocz tego zuzia je 90 kaszki jogurtowo-truskawkowej z owocem , twarozek z owocami i jeden maly danonek.ona bardzo lubi rozne jogurty wiec daje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko a jakiej firmy ta kaszka jogutowa,nie widzialam takiej w sklepie ,napisz mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie piszecie o mlecznych rzeczach, Dawid wypija 2 x 220 mleczka i raz je kaszke 150 ml na gest lyzeczka lub budyn, czasami jakis jogurt albo wlasnie danonek ale rzadko nie codziennie. Jakos strasznie dlugo sie wrzuca filmik ciekawe czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne ze ten filmik tyle sie wrzuca , ja oliwce daje 2 x kaszke po 230ml rano i wieczorkiem i od czasu do czasu danonka i bydn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko kaszka firmy humana jest przepyszna.:P oprocz tego kup twarozek z owocami mango i jabkiem gerbera sa tez inne smaki ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sprobowac tych kaszek takze,,a jesli chodzi o pchacze to ja juz malemu nie kupuje narazie bo i tak jego najwieksza frajda to chodzenie wokol sofy stolika i przy scianach zabawki ida na bok, mialam na filmiku jak sie porusza maly ale jakos powoli sie wrzuca wiec chyba jutro bo dzis pedze spac, bo maz wola hahaha dobranoc i milej slonecznej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska tej firmy nie znalam ale z tego co mi sie otwiera to wiekszosc jest dla chlopcow? wiecie ze dzis byl dzien glamour i byly znizki na odziez roznych firm do 50 % ? zapomnialam teraz sobie o tym przypomnialam.uciekam spac bo jutro bede nie tomna i maz wyzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gerbera te przysmaki juz kupowalam,dzis np dalam z gerbera jabluszko z czyms tam i sucharkiem.Pychotka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mamuska inesko a jak rehabilitacja oliwki?jeszcze cwiczycie? mala podnosi sie w lozeczku i czy sama siada?moja podnosi sie do polowy i nie siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tez je dalam a sa jeszcze z biszkoptem:) niewiem jak dla ciebie ale dla mnie one sa pyszne i zawsze zjadam resztowki po zuzi:) zmykam na serio kolorowych snow i slonecznej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie juz nie cwiczymy.Ale przyznam ze cwiczenia pomogly,nie trzyma juz tak raczek do tylu.Musze sie wam pochwalic ze Oliwcie polubila spanie na brzuchu,a to jest dobre dla kregoslupa.No i od wczoraj zaczela raczkowac-pelzac ,z tymze ze do tylu.Mysle ze za gora dwa tygodnie powinna juz raczkowac. Ale z pozycji lezacej podniesie sie do polowy do siadu,a w lozeczku jeszcze sie nie podnosi na nozki.Czekam cierpliwie:) No nic, tez uciekam do lulania z Oliwcią bo dzisiaj weekend a my w weekendzik zawsze spimy ze sobą,no bo co ,trzeba sie nacieszyc tą bliskosćią bo dni tak szybko uciekają ,nawet sie nie obejrzymy jak nam dzieciaczki wyfruną z gniazdka:( dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mikołaj właśnie \"biega\" po mieszkaniu - raczkuje tak szybko, że ciężko za nim nadążyć. Mamy też trzeciego ząbka - górną jedynkę. Wczoraj wieczorem bawił się w stukanie zabkami:) Uciekam na razie potem napiszę coś woęcej. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko rowniez ucaluj Mikosia 9 razy bo dzisiaj majusia, mikolajek i moja oliwcia obchodza urodzinki 🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatuszki dla nich oczywiście dla pozostalych dzieciaczków rowniez 🌼🌼🌼🌼🌼 ok a teraz lecę na grilka ,ciaoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było.................. I raczej nie nadrobię zaległości, bo nie mam czasu. Jesteśmy bardzo zajęci budową i oczywiście szukaniem materiałów budowlanych z rozsądnymi cenami (takich już nie ma 😭) Piszecie o produktach mlecznych. Dzisiaj pierwszy raz podałam Bartusiowi Danonka o smaku truskawkowym. Na codzień dostaje: rano 210 mleka, w południe gęstą kaszkę (miseczkę) i przed spaniem 210 lub 180 mleka. U nas ze zdrowiem różnie. Bartuś miał badany mocz i wykazało mu dużo bakterii w moczu. Miał podwyższoną temperaturę. Na szczęście jakoś te 9 miesięcy minęło bez przeziębień itp. :D ❤️ Pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam caly dzien na dzialce spedzilismy i jezdzik przetestowany :) dodalalm zdjecia z bobasow ale nie opisalam a wiec sa tam zdjecia z nad morza ,te od fotografa bo na zajaczka babciom je dalismy z dzisiejszej dzialki i pare z domku zmykam bo mam mase roboty a dzis kolejan noc bez cycka i po kapieli mala wypila 25 i juz spi dzis tak sie zastanawiam ze moze to mleko truskakwkowe nie jest za slodkie Tzn jaki ma wplyw na zabki i czy nie utuczy zuzinki? my mamy 4 zabki chce sie ktorejs znalesc tabelke?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Od 5 dniu siedzę w domu na urlopie, bo Krzyś się przeziębił. Choroba rozpoczęła się w środę od wysokiej gorączki (39,9 C!), którą zbiłam do 37 i znów rosła i tak do czwartku. W koncu pojechałam do lekarki, ta go zbadała płuca miał czyste. Zauważyła, że mu kilka ząbków naraz się wyżyna na dole (a ma ich już na dole 2 i 4 na górze) i stwierdziłą, że pewnie stąd ta gorączka (dziwne, bo przy tych pierwszych w ogóle nie miał gorączki). A od soboty zaczął kaszleć i a dzisiaj coraz bardziej kicha... :( Niestety jutro już idę do pracy, wiec musze intensywnie leczyć synka :p co by jutro już był zdrowy jak zostanie z babcią ;) Menu Krzysia: 8-9 godz. mleczko z kaszką owocową (150ml mleka+ 2 miarki kaszki) 11 godz. owoc (banan lub jabłko lub owoc ze słoika) 12-13 godz. obiadek ze słoiczka 15 godz. danonek lub owoc lub budyń 18-19 godz. mleczko z kaszka (180ml mleka + 3 miarki kaszki) w nocy: godz. 24 i 4 nad ranem mleczko z kaszką Niestety mam problem z soczkami i herbatkami :( Krzyś w ogóle nie chce ich pić. Jak wypije 5-10 ml herbatki to jest sukces, a o sokach nie wspomne, bo jak dam mu na łyżeczke to sie krzywi i pluje! Poza tym Krzysiowi daje już do rączki piętkę chleba i ostrzy sobie ząbki, poza tym dałam mu do polizania cytrynkę (krzywi sie ale chce jeszcze :) ), poza tym dałam mu troszkę szyneczki (też mu smakowała). A jak u Was wygląda dzień z jedzeniem? Jak często podajecie jedzenie dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>zieloneszkiełko - fajne te filmiki z Mikołajem, a na huśtawce - rewelacyjne! Oj co sie uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! W piatek nie mialam nawet jak zyczyc wam milego weekendu. wszystko przez to ze wieczorem bylam tak padnieta, ze nawet nie mialam sily podejsc do kompa. W piatek pol dnia przesiedzialam w ogrodku, pozniej Pawel zmienil warte przy Ani a ja uczylam sie. Pozniej wykapalismy mala i polozylam sie do lozeczka na Magde M. i pozniej zasnelam:-). A w sobote z rana z mala bylam w sklepie, pozniej pojechalismy do srodmiescia Chicago i tam do wieczora zabawilismy. Polazilismy wsrod wiezowcow, pozniej poszlismy nad Michigan i tam juz spacerowalismy i spacerowalismy i ok. 21:20 bylismy w domu (zdjecia sa juz na bobasach). Wczoraj - rano jak co tydzien- telefony do Poslski, pozniej Kosciol, nastepnie obiad i zabawy z mala. Do tego nasi sasiedzi wyprowadzaja sie juz pod koniec maja i oddali nam troche krzaczkow i drezwko- wisienke do ogrodka, wiec i bylo troche roboty. Wieczorem poczlapalismy na plac zabaw i ok. 20 wrocilismy na kolacje, kapanie malaj i lulu :D . Jednym slowem- weekend rodzinny. W sumie zawsze jak jest cieplej- to jedziemy gdzies na sobote czy niedziele. Aktywny wypoczynek jest w sam raz dla nas. No i tak to u nas. A jak u was? Co tak cicho tu? Juz meldowac sie! Zieloneszkileko- super filmiki! Ani dieta: 9-10- chlebek + mleczko-ok. 150 ml 12- deserek (jablko, platki owsiane czy cos w tym stylu) 15- kaszka lub zupa (150ml) 18- obiadek (jakis gerberek) lub jak byla zupa wczesniej- to mleczko 21- na kolacje 210 ml kaszy wodnistej i przy butli Ania zasypia Czasem daje jej w miedzyczasie- herbatnika, no i picie- herbatka lub soczek. Spadam, Pozneij odezwe sie, Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie było mnie kilka dni, bo miałam zamieszanie. W piątek były moje imieniny, (których nie lubię obchodzic :( ), więc nie miałam na nic czasu. Poza tym moja córcia jest strasznie \"upierdliwa\' nie można jej na moment zostawić samej, bo jęczy. Nie chce siedzieć, tylko stoi. Jak tylko się obudzi, zanim jeszcze otworzy oczy, już stoi. Jestem wykończona. Nie chce spać w dzień, jak wracam z pracy o 15 to nie śpi już do wieczora. Kładę ją około 19.30 i wierci się, aż w końcu padnie. Nie przytuli się i nie poleży, tylko wierci się aż padnie, gdziekolwiek w jakiejkolwiek pozycji. Natomiast przed 5 rano jest już zwarta i gotowa. Na spacerach rzadko sie zdarza, żeby spokojnie siedziała w wózku. Istny czort! No ale jakoś muszę to przeżyć. Magda, jak karmisz małą, gdy wybieracie się na cały dzień? Bierzesz coś ze sobą, tzn. np gorącą wodę i mleko, czy podgrzewasz słoiczki? Zbliża się długi weekend i chcemy gdzieś pojechać, zastanawiam się jak się zorganizować. Wysłałam zdjęcie do tych, do których miałam maila. Jak by jeszcze któraś chciała, to dajcie znać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!1 Chwilke mnie nie bylo ale wy tez za bardzo sie nie rozpisywalyscie ... Ogladalam zdjecia wasze na bobasach dzieciaczki sa super i fajnie rosna!!! Jaaga dzieki za fotke szkoda ze tylko jedna... Zieloneszkielko ogladalam filmiki super .... U nas tez fajne pogody w sobote siedzielismy w domku bo troche wialo ale za to od niedzieli codziennie gdzies jezdzimy... W niedziele jechalismy na piknik do takiego fajnego miejsca niedaleko nas a pozniej byli u nas znajomi na grilu bylo bardzo fajnie bo oni maja chlopcow w podobnym wieku to moich pociech... Wczoraj bylam na zakupach z malym kupilam mu adidaski i sandalki , a dzisiaj bylismy zrobic zdjecie do paszportu bo jeszcze nie ma ... byl super grzeczny i caly czas sie usmiechal zamiast byc powazny jak do zdjecia paszportowego.... Kupilam mu juz tez kilka letnich komplecikow glownie z cocodrillo i mariquity... narazie uciekam na kawke z mezem maly spi wiec mozna w spokoju wypic,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×