Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Witajcie dziewczątka ja na moment bo tata zaraz siada pracować przy kompie, ciągle pracuje dlatego nie mam czasu tu usiąść bo jestem u rodziców bo moj mąż znów do USA słuzbowo pojechał i nie chciałam siedzieć sama w Krakowie. Majka ma już dwa nowe zęby które przechodziła strasznie...a teraz doszedł katar znowu i mam nadzieje że nanim sie skończy a na długi weekend mieliśmy znów do teściów jechać...naprawde choruje na moich teściów:P Buziaki dla dzieciaczków, kurcze musze uciekać:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,oj pustki tu cos:( ciekawe co sie z Basiasz dzieje? Ja dzis kupilam pare ubranen z cherokee.To moja jedna z ulubionych marek ubran dla szkrabow.W ogole jest wyprzedaz o 50% ,tak wiec obkupilam dzis malenstwo.Teraz musze jeszcze pokupowac sandalki,buciki do chrztu,gromnice i szatkę do chrztu. Do chrzcin juz coraz blizej,jestem ciekawa jak moja corcia bedzie sie zachowywac w kosciolku,mam nadzieje ze bedzie grzeczniutka.Zostalo mi jeszcze zamowic torcika na imprezke.Fotografa tez juz mam zamowionego . A tak pozatym,dzis od dwoch lat bylam na solarium.Musze sie troszke opalic zeby ladnie wygladac na chrzcinach no i na weselu. Maj dla mnie bedzie b.dlugi,a to dlatego ze 13 chrzcimy Oliwke,18 mam komunie chrzesniaka, 31maja koncze 30lat 😭a 2 czerwca jade do Kutna na weslisko.Teraz czekam na moja kreacje,byc moze jutro mi ja przysla A tak jeszcze, musze sie wam pochwalic ze moja corcia dzis pierwszy raz usiadla lezac na brzuszku.Tak sie jej to spodobalo,ze caly czas kladla sie na brzuchol a potem szybciutko siadala. No i zaczela raczkowac do tylu ;) no nic uciekam ,moze pozniej jeszcze tu zajrze,ciaooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja przelotem. Dzis mamy ladna pogode, wiec z Ania lazimy sobie. Pozniej jade do szkoly:-(. Raz w tygodniu mam zajecia- wiec nie jest zle. Jeszcze 6 tygodni i krotkie wakacje i w wakacje biore klasy, bo bralam pol roku dziekanski urlop i musze nadgonic. W lato bede jezdzila 2 razy w tygodniu przez 10 tyogdni. aLe przezyje jakos. Wyjazd do Polski nie wypali w lipcu, wiec moze w czerwcu pojade lub cala rodzinka na Boze Narodzenie. Jaaga- kupialm taki maly termosik i jak wychodze to wlewam do niego goraco wode a mleczko mam w pojemniczkach wymiezone lyzeczki i tylko wode wlewam do butli, przesypuje mlekczko i juz gotowe. Gerberkow staram sie nie pogrzewac, mozna je podawac chlodne z temperatury pokojowej. Karo- na dlugo maz pojechal i do jakiego miasta? Mamusia i Ineska- widac z zakupow zadowolone:-) Spadam do malej, idziemy dalej, teraz w jej jezdziku:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie drugi dzien bez cycucha jakos mi tego brak ale postanowione -zrobione. mamuska.ineska nastepnych udanych lowow zakupowych zycze. co do marki cherooke chyba zle napisalam:P to jakos nie mam przekonania .chodzi mi o gatunek.kiedys dostalam spodnie dla zuzi i szok co sie z nimi stalo.ale wiadomo wszedzie sa wyjatki od regoly . inesko wybawisz sie w maju ale najbardziej zazdroscze wesela.:) no i gratulacje dla oliwki za postepy.moja jeszcze sama nie siada. jaaga ja jak wybieram sie w podroz z zuzia to podobnie jak magda zabieram wode w termos i robie herbatki bo mleko dotad bylo wlasnej produkcjii:Pzobaczymy jak teraz bedzie.kurcze juz nie moge doczekac sie wyjazdu poniedzialkowego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko a masz do tego termos specjalny? a jesli chodzi o firme cherokee,to mysle ze musialas trafic na bubla,bo ja od dawna kupuje te ubranka i ani razu nie zdarzylo mi sie zeby bylo cos nie tak.No ale tak jak mowisz,sa wyjatki od normy widocznie;) dobra uciekam bo pozno, cala buzia mnie piecze i plecy,mam nadzieje ze nie pojde jutro do pracy na \"raka\" :P dobranoc ,ciaaaaaaaoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No wlasnie gdzie wszystkie??? U nas super pogoda wiec calyczas siedzimy na dworze,, a bylismy tez dzis oddac wniosek na paszport dla malego nie mial jeszcze zalatwione a szykuja nam sie wyjazdy wiec warto miec. Inesko ja tez kupilam ostatnio z cheeroke malemu bluzke, ale tez juz trafilam na bluzke dla corki ktora sie mocna naciagnela po praniu i stracila fason, ale jak mi sie cos spodoba to i tak kupuje... Jutro mam kupe zalatwiania urzedowych spraw wiec synka daje na pol dnia do tesciow a ja bede jezdzic i zalatwiac... Po poludniu corka ma isc na urodzinki do mcdonalda a ja ide na pogaduszki z kumpela... Inesko masz fajnie z tymi imperezami w maju ... A ty Edytko gdzie wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalyscie tez o jedzeniu na wyjazdach ja tez przygotowuje w termosie wode mam taki normalny ale specjalny od malego do niczego innego go nie uzywam, a do butelki wsypuje odpowiednia ilosc mleczka a pozniej zalewam woda, ja biore soczki i przelewam i rozne sycace kaszki w sloiczkach, owoce. A kupilam ostatnio malemu nowa kaszke z bobovity junior juz od 12 miesiaca ale co tam taka mleczno-ryzowa z jablkami wanilia i kuleczkami ryzowymi jest pyszna i malemu bardzo smakuje, ostatnio tez jadl chlebek z szyneczka i tez bardzo mu smakowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na serio tu cicho dzisiaj... Moze przez to ze kafe nie dzialala jakis czas, no i jakis mecz jest czy byl w tv u Was. U nas deszczowo zrobilo sie, ale mimo wszystko Ani spi teraz na werandzie przyktyta folia do wozka. Chlodniej jest a spi jak susel. Ostatnio pazylo u nas. Edytko- gdzie robilas te zdjecia dla Zuzi. Moja ciocia w Koszalinie ma zaklad fotograficzny i wlasnie takie foteczki robi maluszkom:-). Juz nie moge doczekac sie kiedy Ani porobi foteczki. Nie ma jak to oko profesjonalisty:-). Mamusia- mi kasza konczy sie, wiec moze ta kupie co Ty masz. Mam nadzieje ze dostane taka tutaj. Basiasz-odezwij sie! Juz martwie sie co sie dzieje czemu niepiszesz... Pozdrawiam, lece zobacze co u Ani slychac:-) czy spi jeszcze:-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ mamuska ja wyjezdzam do miedzyzdrojii w poniedzialek:) sprobuje ta kaszke ,a mozna ja zrobic do picia przez smoczek?wogole czy sa jakies kaszki ktore mozna zrobic do picia i czy one sa na wode czy mleko?kupilam mleko od roku bobovity w kartoniku plynne i tak mysle sprobowac to podac. magdasz zdjecia robilam u fotografa w poznaiu na glowgowsiej byl to prezent na zajaczka.mala siedzila jak profesjonalna modelka na stolku i pozowala:) a i pochwale sie ze bez retuszu bo od razu po zrobieniu wrzucila na kompa i wybieralysmy ktore zrobic. kalla jak krzys? karo jak majeczka?choruje na tesciow mamuska ja jestem pzred wyrobieniem paszportu tylko przeraza mnie kolejka okolo 3 godz czekania a musze byc z mala i mezem przy skladaniu wiec chyba zatrudnie babcie do jezdzenia przed urzedem:P z nowosci to dalam dzis zuzi parowke cielca do pociamkania ale jak szybko dalalm tak szybko wzielam bo odgryzkla kawal czterema zabkami i balam sie ze sie zakrztusi.ale jestem wyrodna matka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups inesko termos mam zwykly poprostu zalewam ciepla woda herbatke w butelce . a kupilam malej sandalki z sztywna pietka z firmy naturino .sa przesliczne i mala ma stabilniejsze kroczki robi dziewczyny uzywacie juz kremow przeciwslonecznych? zuzi kupilam faktor 50 uvb i uva firmy mustella.tylko cena mnie przerazila bo prawie 6 zeta za 50 :( troche drogo ale na skorze zuzi nie bede szczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko dzieki a tak w ogole to czesc:) ja tez dzisiaj kupilam sandalki dla Oliwki z usztywniana piętką. Mnie tez czeka niedalugo sesja u fotografa, mam nadzieje ze Oliwcia bedzie spokojna i grzeczna Edytko, ze zwyklej kaszki mozesz zrobic taka do picia,wystarczy ze mniej wsypiesz kaszki i dasz odpowiedni smoczek do butli z dziurką wieksza co by przeplyw lepszy byl Ja uzywam kremu przeciwslonecznego z PENATENA z faktorem 40. Jest on na bazie mineralow, a taki jest najlepszy dla maluskich dzieci, co prawda tez byl drogi, ale mysle ze warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kremy od slonca lepiej nie zalowac. Ja mam taki z nr 50. A kaszki- to ja podaje wodniste, tak jak Ineska mniej wsypuje niz jest na opakowaniu. Lece do malej bo spi na werandzie. Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kaszka co kupilam jest z kuleczkami ryzowymi wiec chyba nie przejdzie przez smoczek, ja podaje wszystko z lyzeczki, maly pije tylko 2 razy mleczko z butelki , i soczki i herbatke z niekapka ... No super zdjecia sa od fotografa my narazie wczoraj robilismy do paszportu i maly mial byc powazny a caly czas sie smial wiec byl niezly cyrk, u nas nie ma kolejek na skladanie wnioskow bylismy wszyscy dzis rano i zalatwilam wszystko od reki za miesiac mam pojsc po odbior ale to juz sama ale w innym wiekszym miescie i tam nie wiem czy nie postoje... Narazie uciekam pa Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny musze cos wykombinowac z tymi mlecznymi napojami bo zuza w truskawke sie zmieni :) wiecie ze juz kisilam ogorki .byly pyszne bo przez dwa dni zeszly:) a i kupilam zuzi stroj kapielowy w h&M dwu -czesciowy. a jezeli chodzi o zdjecia u fotografa to fajan pamiatka ja nastepna sesje juz z nami planuje na roczek. nieiwme czy zuzi imieninki zrobic w maju czy w sierpniu bo po pierwsze :chcialabym zeby cos obchodzila w szkole pamietam jaka mialam frajde przy czestowaniu cukierkami a po drugie w sierpniu to tak zaraz po urodzinach bo 11 ?i badz tu madrym i pisz wiersze>>>:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko moja Oliwia imieniny miala 6 marca.Imieniny wybiera sie zaraz pierwsze po urodzinach,taki jest zwyczaj:) a ja dzis kupilam tez w H&M buciki do chrztu dla malej,pokaze wam jak one wygladają http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=188075450 edytko, ja tez planuje sesje zdjeciowa na roczek :) ok,a teraz uciekam bo pozna pora juz, buziaki ciaooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko ja sie zaszczele zajrzyja nabobasy zuzia miala tez takie do chrztu:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam ja tylko na sekundkę...U nas jakiś tragos z tymi zębami i katarem...już kolejna noc nieprzespana, w dzień Maja chce być noszona, płacze i się tylko przytula... Na dodatek męża nie ma i nocami sama się męczę:( ale co tam... Na dodatek u mojej siostry problemy, chyba się rozwiedzie a ślub był dopiero w sierpniu 2006:(( kupili sobie mieszkanie w Warszawie, mieszkają tam drugi miesiąc ale niestety się nie dogadują i nawet tego nie ratują:(:(:( Nie potrafię tego zrozumieć bo planowali dzidziusia... a nawet nie mam kiedy sobie tego wypłakać przemyśleć i wytłumaczyć bo przy Majce mogę się tylko na niej koncentrować:(:( Więc ostatnio u mnie generalnie dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo- glowa do gory! Duzo zdrowka zycze Wam, no i nie przejmuj sie tymi \"mlodymi\". Moze w koncu opamietaja sie i bedzie dobrze. Edyta z Ineska- dobre to z tymi butami. A u nas kolejny dzien pogody deszczowej. Wykorzystamy dzisiaj fakt ze mamy auto i po zakupy tygodniowe spozywcze pojedziemy z Anulka. Moze ta kaszke kupie co wczoraj Mamusia pisala. W ogole Ani ostatnio duzo spi w nocy. Po 11- 12 godzin chrapie. W dzien od 1-3 godzin pospi. Spadam zjesc, do poki Ania spi, Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM karo bardzo mi przykro z powodu twojej siostry ale moze jakos sie ulozy magdasz duzo ania spi moja zasypia okolo22 pobudka okolo 3-4 i potem do 8 a w dzien to tylko na dworze ale tez nie tak jak kiedys do poludnia okolo 1 godz i popoludniu tak samo. ale dzis upal mam tylko nadzieje ze pogoda nie nawali na dlugi weekend a ja mialam dzis fryzjerke i zmienilam grzywke mam krociutka i na to nachodzi dluzsza i wogole skrocilam wlosy bo nadal bardzo mi wypadaja, dxziewvczyny jak to u was wygladalo z @ po porodzie ja piewrsza dostalam 23 a teraz wciaz nic .tez wam sie spozniala? buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jade na zakupy, tylko Ania \"Teletubisie\" przestanie ogladac. Ostatnio zaciekawily ja:-). W sumie bardziej slucha niz oglada:-), ale dobre i to:-). Edytko- Ania zaczela noca dobrze sypaiac jak zeby jej wylazly, te 2-ki na gorze nie dawaly nam spokoju, ale pojawily sie i jest teraz OK, ale na jak dlugo? :-) No i tez lubi spac na podworku, w domu w dzien malo kiedy zasypia. Co do @, mam nieregularnie. Nawet co 10 tygodni zdazaja sie. Mowia ze po ciazy zadko sa od razu regularne. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze zmarl ten aktor co gral w \"M jak milosc\" Norberta? Mial 44 lata! Pozdrawiam i spadam na zakupy,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola gloweczka do gory,byc moze potrzebuja jeszcze czasu zeby sie dotrzec. Edytko to zaprezentuj nam sie w nowej fryzurce,czekamy na fotki. Moja Oliwcia tez od tygodnia przesypia cale noce,az sama jest w szoku.Jeszcze niedawno potrafila sie budzic co 4-5godzin do picia,a teraz nic,butla ktora stoi w razie \"W\" jest nic a nic nie ruszana.Do picia w nocy malej daje zwykla przegotowana wode,bo jest lepsza na zabki .Herbatki sa troche slodkie i zle wplywaja na zebulki a po drugie chce sie pic po nich jeszcze bardziej. Za to dzis np za dnia w ogole nic a nic nie chciala spac,ale i tak byla grzeczna pomimo ze tyle czasu nie spala.Tylko kiedy bylam z nią na spacerku w parku to zrobila mi mala scene,tak ryczala ze musialam ją wyciagnac z wozka i ją niesc kawal drogi do domku W ogole ostatnio Oliwia spi caly czas na brzuszku w nocy.Dzis np spala z Tatusiem np do 10,nie zle co? Mam nadzieje ze kiedy bede miala teraz wolny tydzien to i mi tez da pospac cale nocki :) acha,dostalam dzis rowerek dla Oliwki ,zaraz wrzuce fotke na bobasy, a i jeszcze dostalam tę czerwoną kieckę,jest super,jestem zadowolona z zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! No i piekny dzien minal u nas bylo bardzo slonecznie i cieplo, a ja wywiozlam malego do tesciowej i zalatwialam rozne sprawy, popoludniu bylam na pogaduszkach z kolezankami i tak minal dzien. Moj tez przesypia cala noc choc ostatnio troche poplakuje przez sen bo wychodza mu cztery zabki na gorze naraz biedaczek... W dzien spi jeszcze conajmniej 2 razy jak widze ze jest marudny to klade go do kojca i tam sobie zasypia chyba ze jestesmy na spacerku to zasypia w wozku... My w niedziele planujemy wyjazd jednodniowy do czestochowy na jasna gore razem ze znajomymi calymi rodzinami, a pozniej mam rozne imprezki w ciagu nastepnego tygodnia. Widze ze wy planujecie imieniny u mnie obchodzi sie tylko urodziny, a pierwsze urodzinki tzn roczek mamy nawet specjalna msze w kosciolku... Piekne te buciki mozecie stric swoje damy ja mam taka duza w domu aleona juz wybredza i musi decydowac sama... Karo zycze zdrowka dla malej i humorku a u siostry tez pewnie sie jakos ulozy 🌼 narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale jestem wsciekla na noc bo pojechalismy okolo 20 do sklepu i po drodze auto stanelo w dodatku na lewym pasie wiec korek sie zrobil ze hej!!!!a dzis odebralismy od mechanika>>no niestety po naprawie sprzedajemy i czeba sie rozejrzec za czyms nowym wiec z kupna dla mnie samochodziku chyba nici:(😭 inesko rowerek sliczny a oliwcia juz pedaluje?:) mamuska a dlaczego nie obchodizcie imienin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wreszci zajrzałam do was bo ostatnio nie mam zbytnio czasu,nawet komp ostatnie dni był wyłączony. Pogoda jest typowo letnia więc całe dnie spędzamy na dworku,mamy tuż obok działeczkę więc jest gdzi posiedziec a i Alanek lubi pobujac sie na huśtawce.Ja na spacer zabieram tylko herbatkę bo zawsze na dworek jedziemy juz po jedzonku. Alanek juz śmiga coraz sprawniej więc teraz poświęca całą uwagę na sobie. We wtorek wybraliśmy sie z męzem na porzadne zakupy do Sczecina,bo jak pisałam moja mieścina uboga w fajowe sklepy.Nakupiłam Alankowi masę ciuszków,2 pary dresów,piżamkę,boski sweterek,bodziaki jak sie okazuje rozm.98 są dobre a 92 takie na styk,sandałki,mase pierdołek i super zabawkę tzn taką kierownicę ze stacyjką,gdzie sie normalnie odpala niby samochód,wszystko to co jest w samochodzie ,kierunkowskazy migające,klakson,super efekty dzwiękowe,turbo przyspieszenie i wogóle sama zakochałam sie w tej zabawce a teraz mój mały Aluś sie szkoli na rajdowcę.Sobie oczywiście nic nie kupiłam bo latałam po sklepach jak zwykle tylko dziecinnych i mam doła,ale jutro śmigam do miasta to może coś wypatrzę. Jeśli chodzi o @ to miałam strasznie nieregularnie ia bóle takie jak do porodu więc wyłam z bólu co miesiąc ale teraz zaczęłam brac tabl anty i ma mi sie wszystko uregulowac i mają nie byc juz bolesne.pierwszą @ dostałam 8 tyg.po porodzie i to był koszmar. Alanek tak sie kręci w nocy ze juz nie mam siły,śpi ze mną i wiecznie włazi na mnie na śpiku i sie rozkopuje,łóżko 180 szerokie a jemu mało miejsca. Jeśli chodzi o jedzonko to też kupuje rózne nowości,kaszki pszenne ,z sucharkami mielonymi itp. Szczecinie nakupiłam mu różnych przysmaków takich jak u mnie nie ma np. z Hippa manne z czekoladą ,te przysmaki na dobranoc,domowe pyszności tj.naleśniczki czy ryż na mleku z jabłakmi i Alanek wcina wszystko. Ubranka z Tesco no nie wiem,ja miałam dośc dużo bodziaków i porościągały sie pod szyjką ,bo są takie w zakładkę pod szyją i to jest do niczego ,teraz kupuję takie albo na zatrzaski albo na guziczki i takie trzymają fason.A i cieszę sie ze idzie mniej pampersiakow bo Alanek siuśka na nocolek a i jeszcze pytacie o menu 7-mleczko z kleikiem 150 ml 9-danonek lub soczek czy jogurt pitny 12-obiadek 15.30-kaszka owocowa albo przysmak na dobranoc 18-owoce 20-kaszka na mleku 250 ml i herbatka 100 ml i spanko do rana w ciągu dnia mnóstwo napojów. ale sie rozpisałam znowu,ale wieci jak sie dorwę teraz rzadko to chcę o wszystkim pisac. Pozdrawiam was i wasze skarby.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie poczytac co u Was slychac, co dzieci jedza, co robia.... Rosna nam pociechy! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZiewczyny, Nie mam czasu Was odwiedzać za bardzo,bo moje maleństwo jest bardzo absorbujące. Dagmarce w końcu wyrosły dwa ząbki, i chyba dlatego trochę dziś gorączkuje. Dwa tygodnie temu zrobiłam Dagmarce sesje u fotografa, i zdjecia wyszły ohydne, ciemne i kiepskiej jakości. Chcieli za 7 zdjęć 140 funtów,ale ich nie wzięłam,bo sama lepsze robie. Edytko widziałam u Ciebie na bobasach zdjęcia chyba z sesji u fotografa. Jesli mozesz to daj mi namiar, bo są bardzo ładne i profesjonalne. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×