Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Gość no wlasnie c
czyli w 9 miesiacu zycia jest :) ale jajca naucz sie liczyc powie :):D buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stażowe.... nie wiem czy tak sie poprwanie nazywa. Chodzi mi o to ze jak masz przepracowane 5 lat to dostjesz do wypłaty co miesiąc 5%, i tak co rok wyżej az do ukończenia 20 lat pracy /20%/ i już powyżej nie ma. A skończcie te dziwne tematy o wieku dziecka. W suwaczkach widać to czytelnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no własnie c
naucz się liczyć i rzeczywiście spójrz na suwaczek basiarz!!!!! dziewczyno to jest ósmy miesiąc a nie żaden dziewiąty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale naskrobalyscie moje drogie Panie ;)i widze tez pomaranczowe wpisy:D Nie wiem po co sie sprzeczacie jak sie liczy wiek.Ja tylko powiem na marginesie,ze Basiasz prawidlowo liczy, Mieszko 19marca skonczyl 8 miesiac,czyli na dzien dzisiejszy ma 8mcy i 1 dzien,czyli leci 9mc :D i tyle!!!! Moja Oliwcia np lezac nie podniesie sie do siadania,ale jak ją posadze to siedzi szytwno . Na brzuch jak ją poloże to nic nie kombinuje zeby raczkowac.To taki moj \"slodki leniuszek\" tez sie tym nie martwię bo nie ma sensu,Mojej znajomej dziecko raczkowalo w 10mcu Edytko28-spotkanie w Świnoujściu w swieta,powiadasz....? :) Wiesz fajnie by bylo, napisz cos wiecej,ja pomyslę ok? buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kartke i czas... ****Jaaga Mówiłas o spacerach. Ty konczysz o 15:00 a ja o 16:30. :-( Co ja mam powiedzieć.... Konkurs Nestle. Zbieramy kuponiki. Ale jak dla mnie to te rzeczy są takie sobie. Moim zdaniem mały wybór i nie wiem na co sie zdecydować. A że kupujemy Nestle to mogę tez przy okazji wymienić te kupony na coś. ****Karo25 Fajnie ci. Ale ten czas przed pracą szybko ci zleci. ****edyta28 Poduszka. Damian śpi na płasciutkiej. Ale zastanawiam sie nad bardziej grubszą, która wcale nie jest aż tak gruba. Waga-spadło mi 4,5 i tak jak u ciebie stoi w miejscu. Ale ludzie, którzy mnie dawno nie widzieli twierdza ze chyba zrzuciłam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę bo ją zgubimy :P NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko na chwilke wpadlam sie przywitac, jutro napisze wiecej dzis jestem padnieta. Pozdrowienia dla wszystkich!!! pappaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc babeczki Juz sie melduję Alanek śpi właśnie w ŁÓŻECZKU,normalnie szok,wieczorem jak usnął to go szybko przetransportowałam do łóżeczka,budzi sie troszkę ale zobaczymy ile wytrzyma. Mąż właśnie skoczył do piwniczki po winko(robimy sami)bo cos nas naszło na odrobinkę promili we krwi. Alanek juz chce śmigac na nóżkach na całego ,raczkowanie juz mu nie pasuje,a wścieka sie jak mu nie wychodzi.....tez czasem puszcza sie i chce postac sobie bez trzymanki. INEZKO,EDYTO niezły pomysł na spotkanie,w końcu ze Szczecina to rzut beretem,ja jestem za. POzdrawiam wzystkie mamuśki i małe skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Basiasz-> nie zmieniajmy nazwy tematu forum, bo niektóre dziewczyy nas wtedy nie odnajdą, wszystkie pamiętają topik: \"rodzimy w lipccu 2006\" i niech tak zostanie Poćwiczyłam Miesia dziś i wyobraźcie sobie, że zaczął raczkować Huraaaa.......... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Flipsik Gratulacje dla Mieszka. Dododałam fajne zdjątka na bobasach. Zapraszam. 😴 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fipsik ucaluj mieszka za postepy😘 inesko ja w swinoujsciu bede od wielkiego piatku do wtorku po swietach moze wymienimy sie tel???ale nie na kaffe odebralam wyniki i tak jak sie spodziewalam prolaktyne mam wysoka tylko niewiem jak jets norma dla mam karmiacych jezeli ktoras cos wie to pliss napiszcie mi bo osiwieje do poniedzialku:) a hormony tarczycy w jak najlepszym porzadku ufffff wiecie na co dostalam dzis ochoty na lizaka i wlasnie go chrupie mniam ,mniam no nic pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. Damian zrobił pobudke o 5:30 :-( I łapie go przeziebienie. :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam z pracy.... Oh .... dziewczyny jak ja wam zazdroszcze fajnej pracy... lub siedzenia w domu z dzieckiem!!! Damian zaczyna płakać jak wychodze do pracy. Z jednej strony to miłe bo czuję ze mnie kocha a z drugiej problem. Jak wrócę do domu to nie odtępuje mnie na krok. Wszedzie za mną polezie. Chce na ręce, chce sie bawić, siada przy zabawkach - patrzy na mnie i krzyczy \"EEEE\". Fajnie . Jak gdzies wyjde do drugiego pokoju i mnie traci z oczu to od razu płacze i szuka. Musze cały czas \"dawać głos\" :-) aby wiedział ze jestem. Jak śwpiewam mu \"kolorowe kredki\" \"aaa kotki 2\" lub \"miau coś ty kotku miał\" to on gada razem ze mną \"aaaaaaaa\" i to bardzo rytmicznie nam wychodzi. Albo ja sie dostosowuję, albo on albo poprostu tak mi sie wydaje. Już tak duzo rozumie. Raz przyszłam i on był u babci na rękach. Ja wyciągam ręce aby go wziąść a on nie chce do mnie. Więc mówie do niego \"to sobie siedź u tej babci, niech ona sie tobą zajmuje, nie to nie to cie nie wezmę\". DAmian popatrzył - łezki w oczach- mina zrzedła, nabrał łypę i w bek, zaczął wyciągac rece. Nie wiem czy on zrozumiał co mówię, czy po moim tonie głosu. A wy macie podobne historie? Wasze dzieci tez takie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz, ja też zaobserwowałam, że od kilku dni mała zaczyna rano popłakiwać jak przychodzi opiekunka. Najpierw sie do niej uśmiechnie, a potem wie , że ja zaraz będę wychodzić i zaczyna popłakiwać. Poza tym bardzo boi się odkurzacza i mini-malaksera, nie moge odkurzać, ani miksować zupy jak jest sama, bo zaraz się trzęsie i płacze. Ktos wtedy musi ją brać na ręce. Poza tym gada jak najęta, a ma taki słodki \"zachrypnięty\" głosik. Nieraz Maciek ją prosi, żeby się uspokoiła, bo nie może sie skupić nad lekcjami. Wczoraj rozstawiliśmy kojec, no i bardzo jej się spodobał, nie wiem na jak długo. Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz ja od 11 czerwca będę narzekać, tak jak Ty :( Bartuś teraz sobie grasuje w chodziku i wyrzuca wszystkie zabawki z pojemnika, potem ja chodzę i zbieram, a on znowu wyrzuca........... :D Wczoraj się uśmiałam, bo jak robiłam obiad, to Bartuś z całej siły krzyczał mama, mama i pukał w blat krzesełka. Straszny łakomczuch z niego. Teraz zmieniłam tryb zywienia i wygląda następująco: 🌼 7,30 - mleczko 9,30 - soczek lub herbatka 12 - mleczko lub kaszka 16 - obiad 18 - kaszka z owocami lub owoce lub deserek 19,30 - mleczko przed spaniem 🌼 Od dzisiaj wiosna 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Pierwszy dzien wiosny a u mnie sypie sniegiem od wczoraj dziewczyny masakra na slasku przez cala zime nie bylo tyle sniegu... Ale macie fajnie z tym spotkaniem nad morzem ale dla mnie to zadaleko.... Basiasz sliczne zdjecia !!! Dawid smacznie spi wiec mam troche czasu dla siebie ale i tak musze pracowac naszczescie w domu , musze wiewiez maleego do babci bo mam kupe zalatwiania po urzedach... Ostanio Dawidek budzi sie 6.30 pije mleczko i bryka az do 8 czy 8.30 a pozniej 2 godzinki spi to mam sporo czasu aby zrobic rozne rzeczy.... Nic narazie zmykam Magda super mieliscie ten urlop i fajne zdjecia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pierwszy dzien wiosny hahha a u mnie wieczorem padal snieg z deszczem mam nadzieje ze to koncowki dziewczyny naprawde zadna z was nie orjentuje sie z wynikamip prolaktyny???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności! Dziś podpięli nam neta więc nadrabiam zaległości. Póki co przeczytałam tak pobieżnie to co pisałyście, jak będę miała czas to poczytam dokładniej:) Mikołajkowi bardzo podoba się nowe miejsce:) Spanie we własnym pokoju przyjął bez większych emocji. Podoba mu się ilość miejsca do pełzania. Jeśli chodzi o raczkowanie, to Mikołaj nie raczkuje - ale dość szybko pełza. Czasem uda mu się \"przeraczkować\" 2 lub 3 kroczki, ale to tak przez przypadek.Nie martwi mnie to, bo nie wszystkie dzieci raczkują, a i Mikołajek nie wygląda na opóźnionego w rozwoju ruchowym. Ostatnio coraz częściej się przewraca bo próbuje stawać. Jak znajdę czas to zamieszczę filmiki na blogu. Siedzi sam jak się go posadzi, sam jeszcze nie siada, ale próbuje. Jeżeli kogoś nurtuje tempo rozwoju dziecka to myślę, że najlepiej udać się do lekarza, bo porównywanie z innymi dziećmi nie jest dobre. Mój synek np późno zaczął siedzieć, ale za to od urodzenia dźwigał główkę w pozycji na brzuszku. Jeszcze nie raczkuje, ale nadrabia \"mówieniem\"(oczywiście nieświadomym) - \"baba\", \"tata\" mówił już w święta. Idę coś zjeść póki mały śpi. Dziś mam zajęcia do 20:20... :( Przez tę pogodę tak mi się nic nie chce:P POZDRAWIAM WSZYSTKIE:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko witaj kobietko kupe lat:) fajnie ze dobrze sie wam mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia77 dla mnie też za daleko nad morzem. To może my spotkajmy się gdzieś blizej :) Edytka nie zanm się kompletnie na prolaktynie :( Witaj Zielone Szkiełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie mam pojęcia o prolaktynie 🌼 zieloneszkiełko fajnie, że dobrze Wam się mieszka 🌼 🌼 u mnie też zimno, jakieś 2 stopnie + 🌼 ale weekend zapowiadają cudowny 🌼 macie może jakiś super przepis na mazurki wielkanocne???? Jak tak to proszę podać, bo mam ochotę upiec, a nigdy tego nie robiłam :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
# prolaktyna # norma - kobiety: faza folikulinowa poniżej 15 ng/ml, faza luteinowa 20 ng/ml, po menopauzie poniżej 15 ng/ml; mężczyźni - poniżej 15 ng/ml # coś nie tak - podwyższone albo obniżone stężenie # co to znaczy - podwyższone występuje w ciąży, pod wpływem stresu, w guzach przedniego płata przysadki, w ciężkiej niewydolności nerek, w trakcie przyjmowania leków hamujących owulację, pod wpływem niekórych leków antydepresyjnych i obniżających ciśnienie krwi; obniżone stężenie obserwuje się w niewydolności przysadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do doradzam moj poziom to 25,3 ale u karmiacycgh jest on troche wyzszy tylko o ile?w internecie znalazlam ze norma jest go 15 tylko nie wspomnieli nic o karmiacych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
nie znam sie dokladnie-wiecej ze slyszenia od znajomych kolezanek jak sie ma podwyzszona moga byc problemy z plodnoscia a jak karmisz to gospodarka hormonalna wyglada inaczej i moze stad te wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradzam dzieki🌻 dziewczyny zyjecie:P nawet, niewiem co pisacno ale coz moze sie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz pierwszy wiosną.... mimo złej pogdoy to i tak wisi w powietrzu ciepła aura :D Ja też nie mam pojęcia o prolaktynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Mikołaj Oliwka 😘 😘 😘 z okazji rozpoczęcia 9 miesiąca życia. Gratulacje. Bylismy dzis u lekarza z Damianem. Pokaszluje trochę i wymiotuje jedzeniem. Okazalo sie ze ma czerwone gardełko. Powiedziała ze przez 5 dni mam podawać Stodal, Clemastynkę, wapno, wit c, i psikać tantum verde. Od czasu do czasu psiknąć do noska Ephorpirium /chyba tak sie pisze/. Jak bedzie lepiej to ok, a jak gorzej to mam sie zgłosić i będzie antybiotyk. Ależ te nasze bobasy są pocieszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×