Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Jaaga - nie słuchaj, przy takiej pogodzie to grzech nie zjeść Delicji z pianką karmelową ;-) Częstujcie się, ja już mam dwie na sumieniu A jeżeli chodzi o telefon, to ja innego niż NOKIA nie uznaję. Miałam różne, ale wróciłam do NOKII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a ja bede na zmiane truskawki z arbuzem wcinala jak za czasów ciazy ;) ej ale salatka do kawy?????? hmmm no ale jak to sie mowi zawsze musi byc ten pierwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadaje się na dietę. Jakby ktoś gotował moim chłopakom, wtedy mogłabym dietować, a tak to muszę gotować i często to co lubię, więc i ja jem :) Truskawki będa dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak ty sie z tego wytłumaczysz az dwi delicje????????? ;) a ja ślina po kostki - fajnie robicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała HPW nie marudź ;), przecież sama napisałaś, że kawy nie pijesz. Dla ciebie będzie szampan :) i truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przetestowałam różne pieluchy i juz sama nie wiem, Belli mi nie pasuja rozmiarowo, sa za duże i ciekna po bokach. Dziecko mam za chude :) Kupowałam jakieś w Rossmanie, ale juz ich nie ma. Dada z biedronki są o.k. ale często ich brakuje, kupowałam w Lidlu Cien, ale wczoraj pojechałam, a tu nie ma. Są jakieś nowe Toujours, ale jeszcze ich nie otwierałam. Pampersy sa chyba jednak najlepsze, ale i najdroższe, i oczywiście maja najwięcej pieluch w paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie ja musze zmykać...mam nadzieje ze jak wroce to nie bedzie dzikich wojen i w ruch nie pojda delicje ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała HPW a nie masz czasem dzisiaj kursu prawa jazdy, bo jeśli tak to szampan będzie musiał poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam robić żeberka. Damian mój asystent. Oczywiście zawsze będzie sto pytan do: "cio to jeśt?", "po cio to?, "to jeśt nóś /nóż/, nóś jeśt si", "mama gokuje /gotuje/ " Daja /damian/ pomozie" itp Mam wesoło :D , co?!!!! Zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivka pisze tylko na czarno...w głupie pomarańcze się nie bawię...żeby było jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kawuche (jak to basiasz okresliła) też sobie zaparzyłam i czytam co na topiku słychać ... ;) a slychać dużżżooo i głośno :D Jaaga duża pochwała dla Ciebie! Jestem „za” - dość tych kłótni! Basiasz co do telefonow firmy NOKIA I SAMSUNG. Posiadam obecnie samsung z wysuwaną klapka i jestem z niego niezadowolona. Na klawiszach odpryskuje mi farba, czasami podczas rozmów cos mi przerywa (na pewno zasięg jest dobry), podczas ładowania caly czas wyswietlacz jest podświetlony, itp. Może dla kogoś jest to nieistotne, ale mnie jakoś drażni ten aparat. Zaś Nokie miałam kilka lat temu i stwierdzam, że była niezawodna. Następnym razem na pewno pomyśle o zakupie nokii. My od początku używamy pieluszek Pampers, raz zaryzykowałam i kupiłam chyba Happy, ale okazały się beznadziejne (Krzyś miał wtedy biegunkę) nie dość, że przemakały to jeszcze namęczyłam się w praniu i wybielaniu ubranek. Basiasz mówisz, że są porównywalne pieluszki dada z pampersami??? Pewnie spróbuje i kupie na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... czy któras z Was daje jeszcze dzieciom Vigatol czy wit. D3???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalla! Ja juz dawno nie daje vit. D3. Ja mam inny problem z telefonami komórkowymi, bo u mnie w domu nie ma zasięgu :) Nie wiem dlaczego, może blaszany dach 4 spadowy izoluje sygnał, fakt ze jak jestesmy w domu nie możemy rozmawiać przez komórki (różnych operatorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalla! Ja juz dawno nie daje vit. D3. Ja mam inny problem z telefonami komórkowymi, bo u mnie w domu nie ma zasięgu :) Nie wiem dlaczego, może blaszany dach 4 spadowy izoluje sygnał, fakt ze jak jestesmy w domu nie możemy rozmawiać przez komórki (różnych operatorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga :) wiesz... ciekawe zjawisko, czyli mam rozumiec, że jak wyjdziesz z domu to wszystko ok z zasięgiem... nie wiedziałam, że tak może być. ja powoli zbieram sie do domu, wczesniej o 1 godz.... jako matka karmiąca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę, ja juz od lipca nie wychodze wcześniej :( Tak Kalla dobrze rozumiesz, wystarczy wyjść z domu albo stanać na określonej płytce w kuchni koło lodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jaaga brawo:) ale numer z tym telefonem nokia czy samsung mi bez roznicy. caly czas mam nokie . jednak chyba sie popsuly bo codziennie musze ladowac mimo ze wciaz nie gadam. kalla a ty wciaz karmisz?:P pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wit. d ani vigantolu juz dawno nie daje .za to używam ZYMAFLUOR na ząbki natalki ;) jak tam dzionek wam mija? a co do \"pieluchów\" to dla mnie nie ma lepszych od Pampersów mimo że cena nie jest zbyt mała,ale mam gwarancje nie odparzonej pupci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Jaaga🌻 bardzo ćmieszne no widze że chociaz wtaki pochmurny dzień humorek dopisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka Tak karmie ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) dla potrzeb mojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No i mam wizytę na operację Damiana. W czwartek jedziemy, w piatek operacja a w sobotę wychodzimy. Sama jestem zdziwiona, ze tak szybko. Dzieki za odpowiedzi odnośnie telefonów. Wczesniej nie zwracałam uwagi na oferty róznych operatorów. Ale sporo moich znajomych zmienia operatora na Erę zaś inni na Plusa. Powiem wam ze ceny telefonów tak szybko spadają, z miesiąca na miesiąc. *****Kalla Napisz mi prosze jaki masz model telefonu!!!!! Źle mnie zrozumiałaś albo żle napisałam. Dada są bez porównania gorsze jak Pampersy. Z kolei Happy z Belli są OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Musiałam się wczoraj zmyć, nie dopiłam kawy i mnie zmogło o 20.00 :-S My używamy pampersów - active baby na noc i let\'s go (majteczki) na dzień. Drogię są bardzo, ale jakoś się przyzwycziliśmy do nich. Tym bardziej, że coraz mniej ich schodzi - 2-3 w ciągu dnia i jedna na noc. Wcześniej kupowałam te fioletowe z Rossmanna, ale przeprowadziliśmy się i teraz nie mamy żadnego w pobliżu, a one były naprawdę dobre. Na dzień te pieluchomajtki są jak dla mnie rewelacyjne, bo jak sadzam małego na nocnik to łatwo je zdjąć i założyć z powrotem. Czekam aż zrobi się ciepło, wtedy nie będę małemu zakładać pieluchy i mam nadzieję, że szybko załapie o co chodzi. A co do wit. D, to już małemu nie daję, przerzuciłam się na tran, który Igor uwielbia o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Ognik To twoje maleństwo juz sika czasem na nocnik ze tak mało pieluhc idzie??? U nas idzie w ciagu dnia około 5 no i jedna na noc a czasem 2 jak sie Damian zasika po pachy :P bo lubi spać tak na boku/bardziej na brzuszku i gdzies mu tak przecieka. Co do wit D3. Narazie nie podaję bo damian pije codziennie Multi Sanostol. A w nim jest ta witamina. Gdyby nie ten syropek to podawałabym przynajmniej po 2 kropelki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sika na nocnik, ale tylko wtedy jak go posadzę, sam jeszcze nie woła. No i pod warunkiem że mu się chce. Ale chyba juz zbliża się ku dobremu, bo często jak sadzam go na nocnik, to on robi skupioną minę, a za chwilę gra melodyjka i jest z siebie bardzo zadowolony :-) Dzisiaj nie zagrała bo bardzo mało nasikał, ale mi pokazał paluszkiem że tam coś jest. To znaczy że już wie o co chodzi. Przeważnie go sadzam po posiłku, jak się napije. A kilka razy się zdarzyło że sam przyniósł nocnik z łazienki i kazał się posadzić - z różnym skutkiem. W nocy mało sika, bo kąpię go po kolacji i potem spać, a mleko do kolacji pije, więc pewnie do wanny wysika to co mu się nazbiera jeszcze przed spaniem, a do rana jest tego niewiele. No i bardzo rzadko się zdarza żeby mu coś wyleciało z pieluchy, chyba że jakoś koślawo założę. Może powinnaś zmienić rodzaj pieluch? Dodam, że mój się przewraca w nocy co trochę i też przeważnie śpi na brzuszku albo na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz... Taki posiadam model aparatu... http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=333326361 osobiście Ci go nie polecam, ponieważ nie tylko ja mam z nim problem, ale kolega posiada ten sam model i te same ma problemy z nim. No chyba, że mielismy razem pecha i trafiliśmy na feralna partie Samsungów E250. No to chyba sie nie zrozumielismy z tymi pampersami Dada, wiec pozostaje przy pampersach. Krzyś też jak go posadze na nocnik tez czasami robi skupiona minkę i najczęściej jak zrobi siku to woła siiii, jak kupke to łanie mówi \"kupka\". Ale nie zmuszam go jak nie chce do siadania na nocnik, poczekam na lato, jak bede mieć urlop i więcej czasu to częściej popracujemy nad załatwianiem sie do nocnika :D Póki co ... nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×