Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Mi strasznie szybko zleciał ten cykl. Wydaje mi się że dopiero miałam @ A tu w poniedziałek za tydzień znowu termin @..... Wczoraj dostaliśmy od przyjaciół zaproszenie na ślub 14 go kwietnia :D Ale się cieszę :D Chce mi się już pobawić na weselisku :) A szczególnie że dużo naszych znajomych tam będzie :) Ciekawe jak tam mama sobie radzi z sukienką :o Ciężką robotę jej dałam kurcze ale ja do szycia, poprawiania czegoś to niestety się nie nadaję :o Za bardzo to skomplikowane :o Jak sukienka będzie gotowa to Wam ją pokaże. Nikt mi nie wierzy że to z ciucholandu. A ja ją kupiłam za niecałe 20 zł. Z metką była :D Nowiutka. Dobra spróbuję jeszcze raz zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko no tak.... Kurcze nawet nie pomyślałam ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Zazdroszczę Ci tego weseliska. Też bym sie pobawiła, potańczyła, poszalała. W rodzinie wesele dopiero we wrzesniu, kuzynka mojego miśka wychodzi za mąż ale nie wiem jeszcze czy bedziemy na tym weselu. A sukienke koniecznie musisz nam pokazac więc jak tylko bedzie gotowa to czekamy na fotki :) Co do cykli to mi tez zasuwaja jak z procy. A tu nadal nic. Miałam nadzieję że do maja się uda ale teraz już szczerze w to watpie. Najbardziej własnie przeraża mnie to że ten czas tak pedzi jak szalony. Kochana ja mam nadzieję że Ty teraz tej @ nie dostaniesz!! Mi są po prostu potrzebne fluidki od Ciebie ❤️❤️❤️ HANIU Proszę powiedz jak tego dokonałas bo ja sie tu z nerwów pogryzę zaraz!!! Nie mogę tego zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko [kwiatek A mi od Ciebie koniecznie !!!!! 👄 👄 👄 Czuję że dostanę.... No ale jeszcze trochę czasu to zobaczymy co z tego będzie. Haniu 🌼 Ale Ty już raz to zrobiłaś a ja ani razu!!! 😭 😭 😭 buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też we wrześniu mam wesele u mojej przyjaciółki jeszcze z podstawówki. Ostatnio jak była u mnie to powiedziała \"proszę uprzejmie wstrzymać się ze staraniami do września bo ja chcę żebyś się porządnie wyszalała na moim weselu\" :D No zobaczymy :D Narazie staranek nie przerywamy bo po co jak i tak nam się nie udaje :( Ale też się nie mogę doczekać bo dużo znajomych będzie i będzie się z kim pobawić :D Znowu mi się nie udało przetransportować tych osobników na drugą stronę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie:)) ja znowu w biegu bo wietrzyłam małego na balkonie-teraz zasnął ale mamy karmienie co 2 godzinki jak w zegarku i zaraz wlasnie bedzie mały aferzysta domagał sie cycka co do tej gierki to znam-nietety tez mi sie nie udało nigdy -moze jestem za glupiutka do tego :D albo tu trzeba sprytu i cierpliwosci a tego ostatniego to zawsze mi brakowało-ale popróbuje jak bede miec chwilke (marzenia:D) Kika-gratulacje ze Natalka raczkuje🌼-a śpioszki slodkie no nie?dlatego kupiłam:) koalka-no to szykuj skarbie torbe i trzymam kciuki-juz niedługo tralalalla:)) viola-witaj:))duzo przeszłas ale ja tez miałam rózne przeboje-nie poddałam sie a teraz mam juz maluzka koło mnie:))dla Ciebie specjalne fluidki od najmłodszego dzieciaczka na forum ❤️ ❤️ ❤️ Oli Filipka dla was kochane tez oczywiscie gars wyjatkowych fluidków❤️ ❤️[ serce] Słonko-gratuluje awansu:))🌼 Mlenka🌼 dla Ciebie i Adasa zebyscie przetrwali te ząbki❤️ mojpeczka❤️ kruszynka❤️ Hania❤️dzieki za odp o tej D3-ide w przyszłym tyg na wizyte to dopytam jesczse co i jak:)) nadziejko❤️jak czytasz czasem to npapisze ci ze zepsuł mi sie telefon stacjonarny tzn chcialam dzwonek zciszyć wtedy co miałas dzwonić bo był za głośny i wyłamałam taki guzik i nie dzwoni wcale:O takze nie zdziw sie ze nigdy nikt nie odbiera.....ale jak tylko dorobie sie nowego to dam znac-dla Kubusia ❤️-wyslij jkies fotki maluszka dla wszystkich 👄 i znikam bo juz bin ladenek sie budzi pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio 🌼 Jak fajnie że miałś chwilkę żeby zajrzeć ❤️ Dziękuję za fluidki :D ❤️ 👄 ❤️ łapię je tym bardziej że termin @ blisko..... :o Może cosik jeszcze pomogą ;) Dla Ciebie i Boryska kochana ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dobra dziewczynki ja ostatni raz próbuję grać w te chińczyki i uciekam do miasta bo taka ładna pogoda że aż z domku chce się wyjść :D Buziaczki dla Was kochane 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem genialna hahaha udalo mi sie kilka razy a ile razy mi sie nie udalo to nei wiem:) podpowiem tylko tyle ze najpier policjant zawozi zlodzieja, wraca, bierze chlopca, wraca ze zlodziejem, a dalej to juz trzeba kombinowac bo nie moge zapamietac po kolei hehe na koncu tez policjant odwozi dzieciaka i wraca po zlodzieja :D SCORPIO witaj kochana:) fajnie ze zajrzalas, widze ze maluszek juz łyka swieże powietrze i dobrze, niech sie przyzwyczaja bo wiosna pełną gebą już i coraz czesciej bedzie na spacerki chodzil, widze ze glodomorek straszny jak co dwie godzinki cycusia sie domaga:) ale dobrze niech korzysta poki może:) usciskaj go od ciotki i wycałuj 😘 i dla ciebie 🌻 Oli w gruncie rzeczy to nie takie trudne hahaha mądra jestem teraz co?????:D tylko trzeba troche pokombinowac i jak mi nikt nie przeszkadza to mi wychodzi ale wystarczy ze tel zadzwoni i koniec glupieje calkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny.Mi weekend tez szybko minal az za szybko i znowu caly dzien sama bo misiek w pracy.Nie dawno wstalam cala noc nie spalam:( i udalo mi sie zasnac dopiero jak misiek do pracy wychodzil a do tego jeszcze te uderzenia goraca:(.Zwariowac mozna.Dobrze ze to ostatni zastrzyk.A miesiaczki jak nie bylo tak nie ma:(.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobilam sie specjalistka od tratwy hahahaha kika dzieki tobie cwicze umysl hahaha:D Viola witaj nie znam sie az tak na tym ale mysle ze po tym zastrzyku dopiero cos zacznie sie dziac, trzymam mocno kciuki zeby @ nadeszla i wszystko sie unormowalo abyscie mogli rozpoczac staranka dla ciebie fluidki ❤️❤️❤️ bedzie dobrze, Scorpio tez sie wiele wycierpiala i dlugo musiala czekac na swoj Skarb ale od niedawna ma go juz przy sobie i jaki sliczny ten jej synus, zobaczysz ze tobie tez sei uda tylko trzeba mocno w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomialam!!Ja rowniez przesylam zyczenia dla Kubusia - Duzo szczescia, zdrowka i samych slonecznych dni(nie umiem przeslac tak pieknych buziakow i kwiatkow jak Wy ale zyczenia sa z calego serca).I ja tez mam wesele we wrzesniu u meza brata ciotecznego i nie moga sie doczekac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️ Ty to jednak zoragnizowana jesteś :) nie dość że masz maluszka żarłoczka to i tak do nas zagladasz :) I super, bardzo się ciesze bo potrzebujemy Ciebie tutaj :) Dziekuję kochana za fluidki 👄👄👄 i dla Boryska ❤️🌼❤️ HANIA Ty cwaniaro ;) Teraz to proste i łatwe tak?? :P Cóż ja widocznie cieć malina jestem bo mi sie jeszcze ani razu nie udało i się nie zapowiada aby było inaczej. OLI 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Filipko :P hahaha ale ile sie musialam nagłowkowac zanim mi wyszlo ale trening czyni mistrza haha kurcze dobrze ze juz wiem o co chodzi bo zamiast sie brac za robote to ja sie glowilam nad tym ale jak juz mi sie udalo to przynajmniej moge juz pracowac :) teraz sie glowie nad czym innym a mianowicie nad projektem domu, bo jakos nie mozemy sie zdecydowac a jak juz jest jakis ktory by nam odpowiadlam to nas dzialka ogranicza bo jest waska, ma tylko 19 m szerokosci zwariowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuuuurrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!! :D :D :D Nie jestem taka najgorsza!!! UDAŁO MI SIĘ!! :D Ale mam radochę :) A najfajniejsze jest to, że nawet nie wiem jak mi się udało :) ale wychodzi na to że jeszcze troszke myslę hahahahaha :) Viola :D nie ma za co :) HANIU No to faktycznie musisz sie niezle nagłowic teraz nad projektem domku. Ale na pewno cosik wymyslisz, zdlniacha z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola Widzę że my tak obie na tych swoich misków całe dnie czekamy. Mój tez w pracy. A ja zaraz zmykam po zakupy. Cieplutko wiosennie więc nawet się chce wyjść z domku. Ehhh byle do kolejnego weekendu nie?? buziaczki dla Ciebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka Moj misiek pracuje do 18 a w domu jest o 19.Najwazniejsze ze jestesmy razem.Jest ciezko siedziec tak samemu dobrze ze Was znalazlam to chociaz mozna popisac.Tez chcialabym isc do pracy ale moj gin mowi ze mam sie oszczedzac.Ja juz sie nie moge doczekac kolejnego weekendu.Dla Ciebie rowniez buziaki usta Dziewczyny moze macie jakis sprawdzony sposob jak przytyc.Waze tylko 45 kg.Nie moge sobie nic kupic wszystko na mnie wisi beksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Doskonale Cię rozumiem, ja też sie bardzo cieszyłam jak znalazłam dziewczynki bo jestem w podobnej sytuacji co Ty. Mój mąż tez jest pracuje do wieczora, do 18.30 a w domu jest przed 19. Ja sama praktycznie całe dnie, chociaż na brak domowych obowiązków nie narzekam. Ja też uważam że najważniejsze że jesteśmy razem, nie wyobrażam sobie inaczej. Ale jak się całe dnie spędza samemu to czasami tęsknota za Polska bardzo doskwiera. To Ty faktycznie chudzinka jesteś. Zobaczysz że wszystko będzie dobrze, że sie unormuje i że spotka Cię szczeście w postaci fasolki :) W ciągu dnia zawsze możesz z nami [ogadać, wiadomo wieczork zarezerwowane dla męża ;) Także nie jestes sama, masz nas :) Wiesz my sie tu z dziewczynkami powymieniałyśmy fotkami. Zawsze to fajniej jak się utożsamia wpisy z konkretna twarzyczka więc może też zechcesz nam pokazać jak wyglądasz?? było by nam bardzo miło :) A kwiatki i serduszka itd nie wychodza Ci bo chyba nie robisz tego w nawiasach. Musisz po prostu słowo wpisać w nawias kwadratowy [ ] Nawias serce nawias tylko bez spacji miedzy nawiasem a słowem. Powinno wyjść :) Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violu 🌼 musisz wpisać słowo beksa albo serce, albo kwiatek w nawiasie kwadratowym to wtedy napewno Ci wyjdzie buźka :D Filipko gratuluję przewiezienia tych ludzików na drugą stronę :D Ja dopiero weszłam do domu ale zaraz spróbuję też ich przetransportować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Violu rzeczywiście chudzinka jesteś. Może na jkąś dietę wysokokaloryczną powinnaś przejść :o Nie znam się na tym za bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Kochana raz mi sie udało. Próbowałam jeszcze ale cos mi nie chce wyjśc drugi raz. Ale sie nie poddam :) Ale jak mi sie udalo to sie te ludki cieszyły haha a ja razem z nimi. Uciekam troszkę chałupke ogarnąć. Później zajrzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiatek} chudzina jestem :( Oli ja jem wszystko co wysokokaloryczne orzechy, banany i duzo jem ale niestety nie moge jakos przytyc.Oli wyslalam do Ciebie zdjecia. Filipka daj adres to Ci wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu 🌼 Widzę że Ci się udało z kwiatkami :) Przed chwilą przesłałam Ci swoje zdjęcie. I bardzo dziękuję za Twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×