Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Kikuś :D Jak wrócę to napiszę przepis bo teraz akurat wychodzę z domku :D Widzę że Ty też miałaś ciężką noc kochana.... No i Natalka też się namęczyła przez te ząbki..... ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a gdzieś Ty mnie wyszperała??? Na marcówki zaglądasz:) Zgłupiałam jak posta przeczytałam, pomyślałam, że już mam dziury w pmięci bo dopiero miałam się wziąć za pisanie o tym na Wiosennych:) A więc dostałam właśnie propozycję awansu, miałabym przejąć obowiązki koleżanki którrą niestety zwolnili dysyplinarnie wczoraj, tzn. część tych obowiązków a akura w tym temacie nie mam pojęcia. Zobaczymy jak będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się !!!!!!!!!! Musze przeczytac co napisałyście i zaraz się odezwę. Mnie dziśjeszcze brzuch dokucza, zawsze tak mam przez pierwsze dwa dni. Ale za to słonko za oknem :) Wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika dla Natalki 😘 biedulka mala, widze ze dotrzymuje kroku w ząbkowaniu Adasiowi Mlenki, biedne te dzieciaczki przez te zeby, oby pozniej nie bylo z nimi problemów, a w pracy to faktycznie milutka niespodzianka:) dla ciebie 🌻 wprawdzie nie tulipan ale zawsze cos:) no ja poczekam na te kwiatuszki od moich facetow niech no tylko wiosna na dobre sie zadomowi, mieszkamy blisko lasu i pieknie to wyglada jak poszycie cale niebieskie od kwiatkow wiec beda mieli co zbierac tylko znając mojego męza to predzej grzyby przyniesie niz kwiatki hehe Oli no pyszne musza byc te twoje piersi wczorajsze, to znaczy nei twoje a kurczaka hehe kiedys cos podobnego robilam tylko z papryczką w srodku tez byly pyszne, zresztą mozna je zrobic na wiele sposobów i zapchac do srodka co kto lubi, a ja nigdy nie zrobie wg przepisu tylko musze to po swojemy urozmaicic hehe a jutro chyba zrobie spagetti bo dawno nie bylo a ja bardzo lubie Filipkoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko: Tak na marcówkach wyczytałam. Nieraz jak mam wiecej czasu lubie zglądac na rózne fora i dzis natrafiłam na twój wpis na marcówkach :) Haniu: Dziekuje za kwiatuszek. Śliczny :) A co do Natali to ja juz od 2 miesięcy zwalam na zabąki. A ząbków jak nie widac tak nie widać :( Filipko: Pisz szybciutko co tam u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️ Naprawdę dzielna kobietka z Ciebie! Usmiałam się z tego \"że dzis nie rodzisz\" :D Nie dość że dzielna pacjentka to jeszcze z poczuciem humoru :D Ale to robienie rozwarcia ręczne to brrrr... Dziękuję za zdjęcia Boryska, jest coraz fajniejszy :) Cudowny!!! ❤️ I za fluidki 👄 Kikunia ❤️ Ale Ci natalka niespodziankę wczoraj zrobiła z tym raczkowniem!! Gratulację dla Natalki ❤️❤️ Bidulko ale za to widzę że miałaś nieprzespaną noc. Dobrze że dzis juz piatek to sobie odpoczniesz :) A tulipanek i ciasteczko w pracy to bardzo miłe. Mlenka ❤️ Z Ciebie to faktycznie kobietka pracująca na całego. jak tak dalej pójdzie to będziesz nie do zycia i nam zmizerniejesz! Apeluje o pomoc dla Ciebie. Dla Adasia aby ząbki szybko wyszły i najlepiej bezbolesnie 🌼🌼🌼 Może przez weekend uda Ci się choc troszke odpocząc, życzę Ci tego 👄 HANIU ❤️ Pogody to ja Ci nie zazdroszczę. U mnie wiosennie. szkoda że jeszcze dziś sie kiepsko czuję przez @ ale jutro powinno być lepiej. Bukiet od mężą dostałam :) Taki duuuuży że ledwo sie miesci w mój wazon!! Śliczny. A i brat mi zrobił taka niespodziankę że hej. Po pracy przyjechał do mnie (oczywiście najpierw musiał do sklepu pojechać ) i tez mi złozył życzenia osobiście i dał kwiaty i czekoladki merci :) Było mi baaardzo miło bo przewaznie to smsa dostaję. Kochana a kim jest tajemnicza Viola?????? Jak to do Ciebie napisała?? A kiedy do nas napisze?? :) Hehe ale mam pytań co ;) fajnie że będzie u nas nowa staraczka, mam nadzieje że zostanie z nami bo jak widać wszystkie które do nas piszą to kończy się na jednym wpisie i już się nie pojawiają. Nie wiedzą co tracą :P A stokrotki dostałas?? Dla Ciebie 🌼🌼🌼 - troszke wiosny :) OLI ❤️ Widze że wczoraj wszystko w biegu załatwiałas :) Ekspresowa babka z Ciebie ;) Ale super, że wszystko udało Ci się przygotowac i że wieczorek sie udał ❤️❤️ i że było przyjemnie :D A co do filmików to mama mi przez skypa wysłała :świadka koronnego \", musimy sobie z miskiem wieczór filmowy zrobić :) Słonko ❤️ Gratuluję awansu!! jesli koleżankę zwolnilli dyscyplinarnie to absolutnie nie możesz mieć wyrzutów sumienia bo to nie Twoja wina!! na pewno sobie poradzisz kochana ❤️❤️ A my wczoraj tez spedzilismy fajny wieczorek jak misiek wrócił z pracy :) Zrobiłam sałatkę więc gdy sobie pojedliśmy to wybralismy sie na spacerek. A potem przegadalismy cały wieczór przy świeczuszkach, tak sie świetnie gadało, ja uwielbiam jak sobie tak gadulimy i nam sie pysiaki nie zamykaja :) Kiedyś to każdy wieczór przegadywaliśmy ale teraz zmęczenie po pracy nie zawsze pozwala na siedzienie do poźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko gratuluje awansu no i zeby to sie nie wiazalo tylko z nawalem zajec ale i wiekszą kaską oczywiscie :) Kikuś ząbki to tak od razu nie wyjdą, najpierw porzadnie dają w kosc i dzieciaczkom i nam niestety a dopiero pozniej łaskawie wychodzą, zeby tylko twoja Natalka nie przechodzila tego tak jak moj Kuba bo nieraz sie juz poryczalama bo nie moglam mu pomóc jak biedaczek cierpial, nawet apap nie zawsze mu pomagal dla Natalki 😘 Filipko no ja nie wiem kim jest Viola, napisala do mnie emaila ze tez sie stara od 4,5 roku i prosila zeby ją wpisac do tabelki wiec wpisalam i wyslalam jej emaila z zaproszeniem i linkiem do nas, moze sie odezwie:) no i zeby zostala z nami na dluzej bo te wszytskie nowe staraczki to tylko jeden wpis i znikają kochana stokrotek nie dostalam bo jak tlumaczyl mój mąż mialy jeszzce krociotkie ogonki i szkoda mu bylo je zrywac hehe no i dostalam kolejne czekoladki wiec jak masz ochote to zapraszam bo mam tego pol lodowki hehe moja mama tez swoje czekoladki dorzucila i mozemy sklep zakladac tyle tego, Kuba wczoraj wieże z nich ukladal :D pudeleczko na pudeleczko a pozniej baaaaaaaaaaaaaaach :) ale widze ze ty to nie tylko jeden bukiet dostalas, moj brat niestety tez z czekoladkami przyszedl ale Kuba pierwszy reke po nie wyciagnął i nastawił pysiol do calowania hehehe a wieczorkiem to moja mama postawiła piwko tylko ja poszlam Kube usypiac i sama usnelam no i omineło mnie :) ale dzisiaj nadrobimy z miskiem i wieczorkiem sobie drineczka wypijemy i pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Za czekoladki narazie podzękuje bo się swoimi objadłam bardzo ale pewnie jak nie dzis to jutro będę miała ochotę, a że masz zapasy na tydzień więc pewnie się załapię :) Hehe narazie to Kubusiowi do zabawy słuzą :D No to tajemnicza Viola mogłaby sie u nas pojawić i cos więcej o sobie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU I widzę że dzis będziecie nadrabiać z miskiem wczorajszy wieczór przy drineczku. Powiem Ci szczerze że z chęcia bym się napiła drinacza ale odkąd biore bromergon to nawet łyczka piwka sie nie napiałam bo nawet nie wiem czy wolno a wolę nie ryzykować. Ale smaka mam. Do tego w polskim sklepie przywieżli polską wódkę, jest też żubróweczka a z soczkiem jabłkowym to bym sie napiała tak dla rozluźnienia...heh... Więc napij się dzisiaj za mnie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:)Ciesze sie ze trafilam na Wasz link i zostane z Wami na dluzej.Co chcialybyscie o mnie wiedziec:)?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko w takim razie wypijemy dzisiaj z miskiem wasze zdrówko i za wasze staranka ❤️❤️❤️ ❤️ Witaj Viola fajnie ze zajrzalas do nas wpisalam cie do tabelki wiec mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dlugo powiedz nam cos wiecej o sobie, skad jestes , jak na nas trafilas zresztą dziewczynki zaraz zasypią cie pytaniami:) póki co witaj na wiosennych i na poczatek porcja fluidków ❤️❤️❤️ to jest bardzo szczesliwe forum o czym swiadczą tabelki, kiedys wszystkie bylysmy w pierwszej i tak powoli przesuwalysmy sie zjednej do drugiej i tobie rowniez tego życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Dziekuję ❤️❤️❤️ Viola 🌼🌼🌼 Wiataj u nas na Wiosennych :) Bardzo będzie nam miło jesli zostaniesz z nami na dłużej. Mam nadzieje że nie skończy się tylko na powitaniu ;) Tak jak pisała Hania napisz jak na nas trafiłaś, skąd jesteś, napisz cos o swoich starankach. Ja tez jestem w tabeleczce staraczek więc tym bardziej mi miło, narazie jestesmy z OLI we dwie, mamy nadzieje że na przeskok do drugiej tabelki, wic teraz będziemy sie trzymac we trzy :) I chyba jestesmy w tym samym wieku, w tabelce mam jeszcze 24 ale w tym roku skończe 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wpisanie do tabelki i zostane na dluzej:).Mieszkam na razie w Irlandi,mam 24 lata,wspanialego meza no i tak jak Ci pisalam 4,5 roku staramy sie o dzidzie i jak na razie bez rezultatu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola To widze że my obie mieszkamy teraz na obczyźnie. Ja klikam z Anglii :) no i chyba jestem rok starsza od Ciebie :) A robiłas jakies badania w związku ze starankami?? Ja też już z mężem staram sie jakiś czas i jak byłam w Polsce to zbadałam sobie poziom prolaktyny i okazało sie że jest za wysoki więc łykam bromergon i czekam na rezultaty. Nie martw się, z nami jest raźniej i to naprawde fantastyczny i magiczny topic i wyjatkowe dziewczynki które zawsze doradza, pocieszą a jak trzeba to dadzą kopa w tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko i każe Kubusiowi trzymac kciuki za wasze staranka, te jego piąstki maja magiczną moc hehe:) Viola jak powiedziala Filipka my tu doradzamy pocieszamy i jak trzeba dajemy kopa w d... :) opowiedz nam o swoich starankach, my bedziemy cie wspierac i słac fluidki ktore sa bardzo magiczne i działaja cuda:) a ja jeszcze godzinka i do domciu jak super:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU ❤️ Ty moja kochana kobietko 👄👄👄 No jak Kubus bedzie trzymał swoje cudne kciukaski to na pewno mi się wkoncu uda :) W takich małych piąstkach na pewno jest duzo mocy i magii :) No juz za godzinke zacznie sie weekend dla Ciebie i popedzis do swojego synka, ale masz fajnie :) Ucałuj Kubuisa od ciotki Mawduski 👄 Pewnie jak pójdziesz to zapanuje cisza na topicu, zawsze nasza kochana OLI ❤️ go podnosi aby nie zaginął na szarym koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam starmy sie dlugo.Przez ten czas duzo przeszlam.Jestem po Hsg i po 2 laparoskopiach.1 laparoskopia byla normalnie robiona zas 2 mialam robiona w zeszlym roku w pazdzierniku i zrobili tak jak cesarke.Mialam duzego torbiela 10 cm i musieli wyciac mi jeden jajnik.Choruje na endometrioze i przez to nie moge zajsc.Wlasnie skonczylam kuracje 6 misieczna zatrzykami zoladex(robione w brzuch makabra).:( Bylam w wprowadzona w sztuczna menopaze przez te zasztrzyki.Iteraz czekam na miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️❤️❤️ to wychodzi na to ze ja najwieksza forumowa gaduła jestem hehe ale ktos tu musi wieść prym zeby topic nie upadl, mam nadzieje ze jak ja pojde do domciu to nie spadnie na samo dno i dziewczynki bedą pisac zebym miala co czytac w poniedzialek rano:) no a Kubusiowe kciuki napewno zrobią swoje, zawsze jak trzyma za Malysza to wygrywa albo jak ogladamy mecz to tez mocno sciska i podnosi rączke do góry i krzyczy gol :) mój mały kibic hehe zeby tylko w weekend ładna pogoda byla Filipko podeslij kilka promyków slonca bo u mnei dzisiaj szaro brudno i ponuro i jeszcze mnostwo fluidkow dla naszych kochanych staraczek Filipko ❤️🌻❤️🌻❤️ Oli❤️🌻❤️🌻❤️ Viola❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Hehe my to obie takie gaduły, dziewczynki ostatnio pisały że jak nas nie ma to cicho na topicu haha :) Ale ktos musi a co!! :) 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 A to dla Ciebie promyki słoneczka aby pogoda Ci na weekend dopisała 👄 I abys mogła z kubusiem na spacerek wyjść :) A Kubusia to mocno ściskam za te kciuki, wiem że pomoga na pewno ❤️❤️ Viola 🌼 Widzę że sporo przeszłaś. Przytulam Cie mocno. Ale najwazniejsze że sie nie poddajesz. Zreszta my absolutnie nie pozwolimy Ci się poddać!! Pamietaj że zawsze możesz sie wypłakać, wyżalić, wykrzyczeć. Teraz we trzy sie bedziemy starały a dziewczynki będą nam słały fluidki :) Także głowa do góry, na pewno się uda!!!Ja też mam chwile zwatpienia ale nie tracę wiary i wierze że mój mały Cud wkońcu sie pojawi :) U Ciebie tez na pewno, ja trzymam baaardzo mocno kciuki 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki.Ja tez sie nie poddaje( przynajmniej sie staram) ale juz nie mam sily:( dobrze ze maz mnie wspiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko bardzo ci dziekuje za te promyki slonca, jeszcze nie doszly ale wierze ze do jutra dojdą i bedzie piekna pogoda no faktycznie my to najwieksze gaduly jestesmy hehe no ale ktos musi prawda zeby topic nie umarl:) a promyki slonca zamieniam na fluidki i wysylam do ciebie ❤️❤️❤️ Viola tyle smutnych przezyc w tak mlodym wieku to faktycznie nieciekawie ale teraz moze byc tylko lepiej, a poddac sie nie mozesz, zresztą na to ci nie pozwolimy ❤️ wiara czyni cuda wiec trzeba mocno wierzyc ze bedzie dobrze ze sie uda bardzo dobrze ze masz oparcie w męzu, to bardzo wazne dla nas kobiet jesli mamy kogos kto nas wspiera i daje nam poczucie bezpieczenstwa my tylko cie wypytujemy :) a jesli ty masz jakies pytania do nas to pytaj bez skrepowania ❤️❤️❤️ dla ciebie Oli a jak sukieneczka ? pasuje? pochwal sie i dla ciebie❤️❤️❤️ wszystkim dziewczynkom zycze udanego wiosennego weekendu 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola Wiem że jest ciężko, doskonale Cię rozumiem, naprawdę. U mnie nasilaja sie watpliwości jak nadchodzi @. Wtedy jestem przybita. Mój mąż tez mnie wspiera. Ale dziewczynki tez bardzo duzo mi pomagają. Mój misiek całe dnie w pracy więc swoje żale wylewam tutaj i jest o wiele lżej. Staram się tymi dobrymi myslami zabijac te złe i choc nie jest łatwo wiem że nie moge się poddać bo wtedy przegram swoja walke o swoje malutkie dzieciatko, a do tego dopuścic nie mogę. I Ty tez nie!!! Zresztą już Ci napisałam że nie pozwolimy Ci sie poddać!!! HANIU Miłego weekendu kochana ❤️ I do poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka dzieki.Mam nadzieje ze miesiaczka przyjedzie szybko nie tak jak lekarz mowilze od 1-6miesiecy moge czekac.Ciesze sie ze tutaj trafilam.Moj misiu tez caly dzien pracuje wiec tez bede sie tutaj zalic.Pozdrawiam wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola: witaj na naszym forum. Widze ze duzo przeszłaś. Ale ty dzielna kobieta jestes. Dobrze ze trafilas na to forum. To nasze szczęsliwe forum i mysle ze w koncu przyniesie Ci szczęście. My juz ponad dwa lata ze soba piszemy. Przezywamy nasze smutki radości. Ja strałam sie prawie rok zanim zaszłam w ciąze i dzisiaj jestem juz mamą 7 - miesięcznej Natali. Ty tez pewnie nie długo bedziesz mogła tulic swoje maleństwo. Przesyłam ci moc fluidków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kika.Dziewczyny mam do Was pytanie czy moge zaczac brac kwas foliowy?Bo czytalam na innych forach ze trzeba brac 2 miesice przed planowana ciaza.A co do moich badan hormonalnych i prolaktyny to jest wszytko ok.Moj gin mowi ze jestem zdrowa tylko ta cholerna endometrioza!!!Ale mam nadzieje ze juz bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak ładnie dzisiaj piszecie :D Na początku witam serdecznie nową koleżankę starczkę na forum 👄 ❤️ 👄 Super że nowa kobietka się pojawiła bo my z Filipką od niepamiętnych czasów tylko we dwie w tej naszej tabelce ;) Przeczytałam Twoją historię i widzę że dużo przeszłaś kochana. Dzielna dziewczyna z Ciebie ❤️ Ja staram się kilka miesięcy (w maju będzie rok) w lutym 2006 roku niestety poroniłam i niemogę od tamtej pory zajść w ciąże :( Każdy lekarz namawia mnie na HSG i chyba się zdecyduję i nie będę dłużej czekać.... Kochana kwas foliowy najlepiej zacząć brać 3 miesiące przed planowaną ciążą ale można zacząć brać dużo wcześniej. Ja zanim zaszłam w ciążę brałam go 9 miesięcy. Teraz też już prawie rok go biorę. Spokojnie możesz sobie zacząć brać. Haniu 🌼 Sukieneczka się dopiero będzie \"poprawiać\" ;) I może w następnym tygodniu będę ją miała. Napewno Wam ją pokażę :) Kupiona oczywiście w ciucholandzie ;) Filpko 👄 👄 👄 Kikunia 👄 👄 👄 Słoneczko 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oli.Dziekuje za odpowiedz mam kwas i zaczne go brac.Przykro mi bardzo ze poronilas.Ale bedzie dobrze.Ja wierze i innej opcji nie wiedze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×