Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

|Filipko no trudno mi sobie wyobrazic ciebie jako grubą babe:) i ty wygladasz na wiecej lat niz masz? chyba zartujesz jak kiedys pokazalam miskowi twoje zdjecia i Scorpio to wiesz co mi powiedzial? \" ale masz kolezanki, o czym ty gadasz z tymi małolatami\" wiec mowie mu ile masz lat ty a ile Scorpio a on z niedowierzaniem \'ileeeeeeeeeeeee?\" trudno mu bylo uwierzyc w to a Scorpio to przeciez ma tyle lat co mój misiek, naprawde i ty i scorpio wygladacie bardzo mlodo zreszta ty młodo wygladasz bo jestes młoda wiec co tu duzo gadac :) co do ortografii to bylam w szkole najlepsza, nawet na olimpiady jezdzilam i bralam udzial w dyktandach wojewódzkich a teraz to takie byki czasem robie ze szok, jak to mowila moja polonistka \"ale byk, az mi jego rogi do oka weszly\" hehe pisze bezmyślnie, byle szybko dopiero pozniej wyłapuje te byki jak to przeczytam, a literówki to nagminnie mi sie zdarzają dobrze ze tu nikt na to nie patrzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu Dla mnie to komplement że tak młodo wyglądam :) No ale niestety przeważnie dawali mi więcej latek niż miałam, ale to jak byłam młodsza. A teraz wychodzi na to że im jestem starsza to dają mi mniej :) I super :D Ja tez byłam dobra z olskiego, teraz tak jak mówisz pisze się szybko i nie zwraca uwagi na byki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwonił mój miesiek bo miał przerwe w pracy. Mam juz dosyc. Qrwa ryczec mi się chce z nerwów. ten frajer pierdolo.... znowu sie nosi i mysli że mu wszystko wolno tylko dlatego że robi remont w domu bossa!!! Daje dupy i tyle!!Rzygać mi się chce dosłowinie!!! Z nerwów to mam ochote cos dosłownie rozwalić!!!wyobraźcie sobie że on NIC w pracy nie robi, robili testy efektywności i ma najgorsze wyniki a i tak nikt mu uwagi nie zwróci bo on do bossa chodzi mu posadzke wykładać. Gdzie sprawiedliwość?? 😡😡😡 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam znowu z malym na reku ale musialam zajrzec witam nowa kolezanke-bedzie ci tu z nami dobrze kochane znowu nie przeczytam wszystkiego a chcialam po prostu do was napisac- ale widze ze Hania jakies komplementy o mloduym wygladzie pisze-no dziekuje bardzo w imieniu swoim i F ilipki-no tak ona to mllodziutka ale ja....w listopadzie skoncze 30-stke-coz...zycie plynie-odchowam malego-troche sie wyspie i robie sistrzyczke dla Boryska haha a co...latka leca czas ucieka....ale milo tak uslyszec ze sie na swoj wiek nie wyglada-szczegolnie teraz-opis porodu znow musze przelozyc bo jedna reka nie dam rady tyle napisac-ale powiem wam ze tak sobie wziełam ta sobote do serca ze w czwartek maz zawiozł mnie do fryzjera i zrobiłam sobie odrosty i fryzurke-i taka elegancka jechalam w sobote do szpitala haha-teraz to bym szans nie miala isc.... koncze kochane bo mi reka wysiadzie-mam tylko prosbe-mamusie dajcie jakigos linka do suwaczka dla dzieciaczkow...i zmiencie prosze wage Boryska na 3590g bo tyle chlopisko wazylo....sorki ze nie do wszystkich zawsze wysylam zdjecia ale staram sie do wiekszosci.....sciskam was wszystkie bardzo mocno aha -pilam wczoraj herbatke z kopru wloskiego i maly budzil sie tylko 3 razy na papu-sukces-ale ciiiiiiiii zeby nie zapeszyc...a swoja droga to jak potem wyglada karmienie jak juz chce wyjsc na spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SCORPIO super ze znalazlas chwilke dla nas a wlasnie pisalam Filipce co mój misiek powiedzial jak pokazalam mu wasze zdjecia :) widze ze wzielas sobei do serca to o czym kiedys pisalam, ze wyglad wplywa na nasze samopoczucie haha ale bardzo dobrze zrobilas z tym fryzjerem, dzieciom tez trzeba sie podobac:) mój Kubus odkad obciełam wlosy ciagle mnie za nie ciagnie, jak mialam dluzsze moglam spiąc i byl spokój a teraz jak sie wyglupiamy to ciagnie mnei okropnie a ja nawet nie mam za co go ciągnąc bo jest taki łysolek hehe Scorpio sorki ze zanizylam wage Boryska, to pewnie przez niedopatrzenie poprawie przy okazji a jak wysylasz zdjecia to my sobie je przekazujemy, wiec nic sie nie ukryje hehe no i widze ze w listopadzie razem z moim miskiem bedziecie swietowac 30 urodzinki, staruszki moje :P Filipko ale nam fajnie prawda zawsze to dwadziescia pare jeszczee hehe :P jesli chodzi o karmienie to ja Kube karmilam przed spacerkiem zeby mozna bylo dluzej pobyc na podworku, on sobie smacznie spal albo lezal a mamusia z nim gadala i byl bardzo zadowolony:) sciskam wam bardzo serdecznie i ucaluj Boryska od ciotki 😘 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WŁAŚNIE CZEKAM NA POTWIERDZENIE CZWARTEJ CIĄŻY. ŻYCZCIE MI SZCZĘŚCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki moje kochane 🌼 Jestem dziś zmęczona nerwami na tego gnoja i jedyne i czym marzę to sen. Jak dobrze że oni jada na święta do Polski, całe dwa tygodnie spokoju. I wolna chata. Odpocznę może i zregeneruje poszargane przez tego pajaca nerwy. HANIU Hehe jasne że nam fajnie, zawsze to dwadziescia pare...jeszcze! Bo czas tak szybko ucieka że mam wrażenie że nim się obejrze a stuknie mi 50 haha. jeśli dozyję w ogóle takiego wieku przy tych moich nerawach. Scorpio Super że od nas zaglądasz z Boryskiem na rękach :) A Ty faktycznie młodo wyglądasz, na pewno nie dałabym Ci 30 lat!!!! Hehe z tym fryzjerem to zdązyłas na sam poród :D Ucałuj ode mnie Boryska. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, Filipko: Dziękuje za komplementy, az sie zaczerwieniłam jak je przeczytałam. Haniu: Niewiem które zdjecia wysłała Ci Filipka, ale ja teraz napewno wiecej waze niz na tych zdjeciach. Mam 10 kg do zrzuczenia i wtedy to było by idealnie. Jesli chodzi o włosy to tragedia. Zawsze marzyły mi sie proste. Bo z tymi moimi mam zawsze problemy. No ale nie bede narzekac bo zaraz mi wszystkie wypadną. Scorpion: Super ze Borysek spi częściej. Moze faktycznie herbatka pomogła. Widze ze ja tylko pół roku jestem młodsza od Ciebie mnie tez juz niedaleko do 30 stki Filipko: No widze ze ty sie nabawisz nerwicy przez tego frajera. Chyba mu sie solidne lanie należy. A u nas juz wiosna. Wczoraj było tak ciepło ze byłam z Natallią do 17 na spacerze. Jutro mam miec wolne wiec mam nadziej ze pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PIĘKNIE ZNOWU JAKIEŚ ZDJĘCIA KTÓRYCH NIE MAM:((( Filipko to może i ja pooceniam Kikę, wyśłij mi kilka i jakieś z Natalką, bo jak mi KIka przysyłała to mi się nigdy otworzyć nie chciało bo plik za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Filipko:) W końcu Natlkę zobaczyłam, bo ostatnie zdjęcie jakie widziałam to było jakieś jak była jeszcze maleńka a tera panna pełną gębą. No śliczna jak mamusia. Buziaczki dla Was. Mój mąż na urlopie w końcu po 3 latach....tzn. miał jak Alka się urodziła ale wtedy było tyle spraw do załatwiania, że trudno tu o wypoczynku mówić. Za to ja się łudzę że trochę odpocznę i że obiadek będzie zrobiony jak przyjdę i posprzątane i tak dalej. Pewnie się rozczaruję jak wrócę....... Miłego dnia Kobietki A gdzie nasza nowa Staraczka. Sago chyba się nie wytraszyłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku widzę że jakieś zdjątka się przesyłają? A mi? 😭 😭 😭 Ja też bardzo proszę o foteczki ❤️ Ja dzisiaj nie mam bardzo czasu żeby z Wami poplotkować bo zaraz idę z mamą do miasta. Życzę Wam wszystkim miłego dzionka kochane. Jak wrócę to zajrzę do Was. I bardzo, bardzo proszę prześlijcie mi zdjęcia zdjęcia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu ja też nie mam żadnych zdjęć. Ominęły mnie wszystkie ostatnie. Ja dzisiaj już w pracy- wirusy mnie opuściły, za to dręczą teraz wszystkich w domu moich rodziców. Co to za świństwo??? Padają wszyscy jak muchy. A tak co do włosów, to mój mąż wczoraj stwierdził,że mogłabym sobie trwałą zrobić. I w sumie to może bym sobie ją zrobiła, bo mnie trochę korci, tyle,że pewnie wyłysiałabym wtedy do końca. A może to i lepiej ;) nie denerwowałabym się,że mi włosy wychodzą, bo wyszły by mi wszystkie na raz i byłby problem z głowy- dosłownie he he he. A właśnie- może macie jakiś sprawdzony sposób na wypadające włosy? Wiem,że muszę to po prostu przetrzymać, ale może jest jakiś sposób, żeby szybciej przestały wychodzić- no może poza tym, który już wyżej opisałam. Wiecie co? ALe miałam dzisiaj okropny sen- brrr. Śniło mi się,że poszłam do dentysty i okazało się,że mam do usunięcia obie górne jedynki, no i zostały usunięte, ale okazało się dalej, że żeby wstawić nowe, to musi mi jeszcze wyrwać dwie dolne jedynki. No szok jak ja wyglądałam w tym śnie i dosłownie czułam te obrzydliwe dziąsła gołe. Brrrr. A jaka byłam szczęśliwa jak się obudziłam i okazało się,że to tylko sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam okropne problemy z netem, wrr więcej go nie mam niz mam wywala mnie co chwile albo nie che połączyć pól dnia... :-( musimy zmienić operatora bo to bez sensu płacić za cośś czego sie de facto nie ma prawie wcale u nas na Śląsku tez przepięknie na dworze mam juz spacerówke dla małej dziś idziemy testować :-) Mlenko doczytałam że Tobie tak włosy wypadają, kochana to po ciązy tak zawsze ,mnie prze pare miesięcy chyba pół wyleciało az sie wściekłam i obcięłam się na krótko :-) jakies hormony tam dzilają i jak w ciązy były piękne i nie wypadały to teraz nadrabiają taka już ich uroda :-( a z nowości u Werci to ma juz dwa zeby! dolne jedynki wylazły dosłownie z dnia na dzien nie wiadomo kiedy dokładnie w sobote je wyczaiłam :-)bezboleśnie na szczęście dobra na razie tyle bo boje sie ze mnie wywali nim zdąze to przesłac na kafe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Na wypadające włosy cudowny jest Radical. Tylko nie szampon, chociaż jest tańszy, kosztuje około 8zł. Ampułki kosztują coś ponad 30zł ale są rewelacyjne. Mi włosy po porodzie wypadały strasznie. Nie mogłam sobie poradzić z nimi. Pani w aptece nmi to potradziła. To się na noc wsmarowuje w skóre głowy. Po tym włosy mogą wyglądać jak trochę tłuste. Ale rano można zmyć. Ampułek jest chyba 12. Po tym włosy miałam śliczne i silne. Nie wypadł ani jeden, nie było mowy o jakims łupiezu. A jak się układały !!!! Na[prawdę polecam. Kochane dziękuję za to co napisałyście. Mam czasami wyrzuty sumienia, że tak wam tu smucę, co tylko złapię się z Miśkiem. Dziękuje za wyrozumiałość ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko chyba muszę spróbować tych ampułek, bo już powili tracę cierpliwość do tych swoich kudłów. Jak widzę te kluski wijące się wszędzie- po pościeli, po podłodze i w ogóle gdzie by nie spojrzeć, to dosłownie mi się rzygać chce. A szkoda mi trochę je obcinać, bo już mi tak fajnie odrosły. Teraz mam ochotę na długie, a jak obetnę, to już szybko się nie dorobię długich. Może i na mnie podziała ta kuracja. Koalko a co do marudzenia, to jak najbardziej zapraszamy ze wszystkimi troskami do nas. Zawsze Cię tu przytulimy i pocieszymy- tym bardziej,że wiemy,że w ciąży, to każdy problem wydaje się być końcem świata i na pewno Cię zrozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki widze ze towarzystwo od rana na cafe i oby tak czesciej :) my juz po badaniach, kuba byl dzielny, nawet nie zaplakal jak mu krew pobierali, gorzej panikowala moja tesciowa ze znowu kłujemy malenstwo:) wyników jeszcze nie mam bo spieszylam sie do pracy i nie czekalam na nie, tesciowa mi przyniesie po pracy, no i szybciutko jeszcze pobieglam Kubie buty wymienic bo moja mama kupila mu o numer za duze i nawet zalozyc nie chcial, mam nadzieje ze te bedą dobre no i przy okazji kupilam mu jeszcze spodnie wiec po stówie od babci juz nie ma sladu hehe Słonko to zycze ci pysznego obiadku po pracy no i nie mysl od razu ze sie rozczarujesz , faceci czasem potrafia zaskoczyc mój mąz np. dzisiaj kazal mi wybrac pieniadze z bankomatu wiec pytam po co mu a on: no jak to po co, to chcesz dostac te czekolade na dzien kobiet czy nie? :D Oli jak ja ci zazdroszcze tego biegania po miescie, dzisiaj taka piekna pogoda ze nie chcialo mi si eisc do pracy a wlasnie mialam ochote zostac na miescie i troche pobuszowac po sklepach, no ale niestety tylko weszlam do biura juz pelno karteczek na biurku czekało z żadaniami hehe kazdy cos chcial i kazdy szybko, nawet nie mialam czasu wczesniej zajrzec na cafe Mlenko mi wlosy wypadały dopoki nie przestalam karmic, probowalam roznych specyfików ale wszystko na nic, jak tylko przestalam karmic skonczyly sie problemy, wiec mysle ze trzeba to przeczekac, chociaz moze te ampulki o ktorych Koala pisala ci pomogą a co do snu to brrrrrrrr kiedys mi sie snilo ze bylam u dentysty i wyrwala mi nie ten ząb co powinna a jak jej powiedzialam ze to ne ten to mi w zlosci wszytskie powyrywala, jak sie obudzilam to poczulam taką ulge jak nie wiem co Kruszynko gratuluje ząbków Weronice, dobrze przynajmniej ze obyło sie bez bólu, oby tak dalej, ucaluj ją ode mnie Koalko no zaraz dostaniesz porzadnego kopa w du... chociaz ciezarnej nie wypada kopac to tobei sie nalezy jak nic, my po to jestesmy zeby wysluchiwac nie tylko radosnych nowin ale i tych smutnych, i zawsze mozesz nam sie tu wyplakac jak sie poklocisz z miskiem, chociaz wolalabym zebyscie sie nie klocili i zeby wszystko wam sie super ukladalo 🌻 Filipko a ty dzisiaj sobie wolne od cafe zrobilas? tak nie mozna, tu nie obowiązują zadne urlopy ani zwolnienia, melduj sie biegusiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mlenko: Radical ja tez polecam. Miałam i szampon i odżywke. ale ampułki tez dobre. Troche mi zapach przeszkadzał ale efekt dobry. Kruszynko: Faktycznie masz z tym internetem. Koala: Ja podłaczam sie do słów Haniu. Lanie sie nalezy. Masz nie miec żadnych wyrzutów sumienia. Wiecie co. Ja dzisiaj jestem bez humorku bo moja najlepsza koleżnaka prawie jak przyjacióka jest w szpitalu. Jest w czwartym miesiącu ciązy i wczoraj dostała krwawienia. Bardzo sie o nią martwie. Z dzidziusiem po badaniach dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie. Bo tak bardzo chicała miec uprgnione maleństwo. Bede u niej dzisiaj lub jutro w szpitalu moze dowiem sie czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika przykro mi z powodu twojej kolezanki ale zobaczysz ze wszystko dobrze sie skonczy, zauwazylas pewnie ze prawie kazda z nas tutaj miala jakies problemy z ciążą i dzisiaj maja sliczne bobaski najwazniejsze to nie poddawac sie i wierzyc ze wszystko bedzie dobrze 🌻🌻🌻 Filipkooooooooooooooooooooooooo czekamyyyyyyy na ciebieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem HANIU ❤️ kochana. Jakoś nieciekawie się dzisiaj czuję. Chyba nerwy robią swoje. Poza tym cały czas bym tylko spała. Wczoraj wcześnie sie położyłam a jak wstawałam zrobić miskowi śniadanie to z oczami na zapałki. Gratulacje dla Kubusia że taki dzielny chłopak z niego 🌼 :) Jak juz będziesz miała wyniki to daj znać. Kikunia ❤️ Trzymam baaaardzo mocno kciuki za Twoja koleżankę i jej maleństwo. Dobrze że badania wyszły dobre. Nie dziwie Ci się że nie masz humorku. Przytulam Cie mocno ❤️ Kruszynka ❤️ Gratulacje dla Weronisi, fajnie że ma wkońcu dwa ząbki, no i że bezboleśnie sie pojawiły. Niespodzianka że hej :) Slonko ❤️ Fajnie że zdjatka dostałaś. I życzę Ci tego obiadku po pracy i domku wysprzatanego 🌼 OLI 👄👄👄 Koalka ❤️ jestesmy tu od tego aby wysłuchiwać na kazdy temat i w każdych ilościach :) Więc nie ma mowy o wyrzutach sumienia!!! 🌼 Mlenka ❤️❤️ No ja już czekam na @. W sumie jutro powinna być. choc ostatnio sie spóźniła jeden dzień. Niech juz przyjdzie i będę miała z głowy. A co do wlosów to mi tez wypadaja bardzo a w ciąży nie byłam i nie jestem. Więć chyba tez sobie kupię jakiś specfik na to. Wiem że dobry jest jedwab, kiedys mi moja fryzjerka poleciła. Może kupię sobie te ampułki o których pisze Koalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️🌻❤️ dla ciebie na poprawe samopoczucia a temu gnojkowi to bym nakopala zdrowo, kurcze az mnie noga swedzi tak bym go nakopala, nie wiem co ci poradzic bo widze ze nie da sie nieprzejmowac nim, gnojek jeden, wszystko kosztem twojego zdrowia a ty musisz sie wyluzowac a nie denerwowac przytulam sie mocno i wyplacz sie wykrzycz tylko sie nie denerwuj bo to ci bardzo szkodzi ❤️ o wynikach Kuby napisze od tesciowej jak dam rade, mam nadzieje ze bedzie ok, co tam mam nadzieje, musi byc ok i koniec trzymam kciuki zeby @ nie przyszla.... przez dlugi dlugi czas ❤️❤️❤️❤️❤️ i jeszcze wam napisze bo akurat moja mama dzwonila ze córce mojego brata wyszedl ząbek, gorna dwojka:) nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to ze ona ma juz 14 miesiecy i to dopiero pierwszy ząbek:) pewnie bedzie strasznie glupio wygladac z zebami bo juz sie przyzwyczailam ze ona to taka szczerbulka mała :) to taka straszna przylepa a mojego miska to wprost uwielbia, jak tylko go zobaczy juz sie za nim drze, zresztą mojego miska to wszystlkie dzieciaki lubią i na ogół jest przez nie oblegany, jak przychodzą nasi znajomi z dziecmi to my siedzimy sobie a dzieciaki miśka meczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Dziekuję za dobre slowo ❤️ No niestety nie da sie olać tego frajera, staram sie jak moge, ale nie zawsze mi to wychodzi, szczególnie jak przegina 😡 Najgorsze jest to że wiem że to sie odbija na moim zdrowiu, mam zakaz stresów ale łatwo sie mówi, gorzej wykonć :( A @ raczej nadejdzie. Czuje to a jeszcze nigdy mnie moje przeczucia nie pomyliły, niestety :( No to faktycznie niesamowite że twoja bratanica ma 14 miesięcy i pierwszego ząbka :) rzadko się chyba tak zdarza ale jak widać nie ma reguły. Musi slodko wyglądac z tym jednym ząbkiem :) Moja bratanica Jula, ma 11 miesięcy i tez tylko dwie jedynki na dole. Wyglądą przecudnie jak sie usmiecha :) A Kubusia wyniki na pewno bedą dobre ❤️ Innej opcji nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniła do mnie bratowa abym dziś odebrała Julke z przedszkola bo ona musi do lekarza. bardzo chętnie to zrobię tylko qrwa nie pomysli ona że to jest tak cholernie daleko i o takiej porze że nie zdarze zrobic obiadu ani do domu nawet wrócić. ta moja bratowa to nie ma mózgu niestety. Nie wązne że ja tez mam obowiązki. nosi mnie cos, jestem taka sciekła, nerwy sie kumuluja i czuje że jak wybuchne to bedzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Filipko z tymi bratowymi to tak jest niestety moja bratowa dzisiaj skorzystała z okazji ze misiek zabrał Kube to wlepiła mojej mamie dwojke dzieci a sama poszla w miasto a mama chciala sobie dzisiaj troche odpoczac bo nie dosc ze zajmuje sie KUbą to jescze pracuje i to rowniez na noce ale moja bratowa ma to w du... moi rodzice wczesniej bawili dziecko mojego brata zeby bratowa mogla pojsc do pracy a jej rodzice maja wszystko w d.. nigdy nie zostaną z dziecmi bo jej matka zawsze chora, ja rozumiem ze czasem moze zle sie czuc ale bez przesady, moja mama ma orać gębą, czasem mnie to wkurza tym bardziej ze jej rodzice juz nie pracują i a bratowa ma jeszcze 3 niepracujące siostry ktore tez moglyby czasem pobawic jej dzieci, jak jej siostra pojechala za granice to zostawila u nas swojego wtedy 2 letniego synkaprawie na miesiac i niby moja bratowa miala sie nim zajmowac a wyszlo tak ze ona ciagle dzieciaki na podworko wysyłala i miala je daleko w ... a moi rodzice zbyt przejeci wszystkim i za bardzo odpowiedzialni zajmowali sie nie dosc ze synem mojego brata to jeszcze i tamtym dzieckiem a bratowa korzystala z okazji, wkurza mnie ich podejscie do zycia i wykorzystywanie rodziców, zarowno do dzieci jak i finansowo, i czasem tak nagadam bratu ze glowa mala a on ma to i tak daleko w tyle, im sie nalezy i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU No widzisz, niektórzy ludzie nie znaja umiaru, nawet jak im sie powie do słuchu to jak grochem o ścianę. Nie mysla zupełnie, jakieś ograniczone osobniki. Moja bratowa ma swój świat, jest taka zakręcona że szkoda słów. Nie chce juz sie wkurzać. Lece teraz szybko do sklepu a później będę gonic 40 minut na piechotę bo oni tak daleko ode mnie mieszkają. Wrrrr!!!!!!! 😠 dobrze że chociaż nie pada bo bym sie wściekła. Nie wiem co sie ze mna dzieje ale na pewno nic dobrego. jestem rozdrazniona i najmniejsza rzecz mnie doprowadza do szału. dobrze że moge sie Wam wygadać. Oki uciekam bo nic nie zdążę zrobić. buziaczki dla Ciebie kochana i Kubusia 👄👄👄 i do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMGI
CZEŚC, CHCIAŁAM WAS PROSIC O OKRUTKI WYKŁAD NA TEMAT TESTÓW OWULACYJNYCH, W JAKIM STOPNU SIĘ SPRAWDZAJĄ ITD. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udało się mam nadal internet hehe kochane przez te przerwy to ja nie mam żadnych zdjęć ani Boryska ani innych ja się tak nie bawię!! bardzo proszę podeslijcie cos magdastaron@interia.pl u nas na termometrze jest 18 stopni!!! szok!! ale pięknie jest!! byłam dziś z Weroniką pierwszy raz w spacerówce, bardzo jej się podobało mogła wreszcie wszystko poogladac :-) ale wiecie tak się przyglądałam innym na tym spacerze i stwierdzam że niektóre matki to są jakieś nienormalne :-O upał prawie a one te dzieciatka biedne poubierane zapatulone w koce tylko czubek głowy widać zimowe kombinezony czapki i rękawiczki!! szkoda mi tych dzieci bo ani ze słońca ani ze świeżego powietrza nie skorzystają a upoca sie pewnie jak diabli i będa chore ech... a same baby lataja w cienkich kurtkach a dzieciom każą sie tak męczyć ja moją to rozbierałam po drodze bo tak ciepło było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXmadziarka
Byla kiedys tu na forum taka tabelka ktora wyliczala dni plodne,moglby ktos ja wzucic na forum raz jeszzce,dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXmadziarka
Hejka Wszystkim. Chcialam sie dowiedziec cos wiecej o tych ziolkach i do czego one sluza,i czy sa takie dobre.A testy owulacyjne sa dobre?,wychodza w 100%.Dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane nie mam czasu nadrobić zaległości, więc naewt nie bardzo wiem co u Was. Zdążyłam tylko doczytać, że Scorpio wysłała zdjęcia Boryska, a ja nie dostałam. Proooooszę przyślijcie mi, bo bardzo chcę go zobaczyć. Filipko, Ty najczęściej tu zaglądasz, więc może byś mi przysłała? Z góry dziękuję, bo nie wiem kiedy znów będę miała czas zajrzeć. Może w weekend mi się uda. Buziaki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×