Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

2 piersi sz kurczaka 10 dag świeżego masła śmietankowego (raczej na oko tego masła się daje) nieduży pęczek natki z pietruszki so cytryny po kilka łyżek mąki i bułki tartej duże jajo czosnek pieprz, sól albo przyprawa do kurczaka (ja robiłam z przyprawą i wyszło bardzo dobre) masło do smażenia Natkę drobno posiekać włożyć do miseczki, dodać miękkie masło i czosnek w ilości wg uznania, utrzeć wszytko. W trakcie ucierania dolać kilka kropli soku z cytryny. Potem trzeba uformować z tego kremu podłużne wałeczki. A następnie włożyć je do lodówki żeby się schłodziły. Najlepiej na jakieś 20 min Rozdzielić piersi i każdą z ich rozbić tłuczkiem. Po bokach bardziej żeby potem brzegi dobrze przylgnęły. Posypać piersi z obu stron przyprawą do kurczaka. Wyjąć z lodówki masę z masła. 2-3 cm od brzegu mięsa położyć wałeczek i zwijać mięso. Obtoczyć każdy kotlet w mące potem w jajku i w bułce tartej i kłaść na dobrze rozgrzane (nie dymiące ) masło. To wszystko :D Ja nie dodałam do swoich zawijasków cytryny. Ale to chyba jak kto woli. W moim nadzieniu była tylko masło, pietrszka i czosnek i było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola 👄 Dziękuję Ci słonko za Twoje słowa. Ja za Ciebie będę bardzo mocno trzymać kciuki. Zobaczysz niedługo będziemy chwalić się swoimi rosnącymi brzuszkami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czytalam ze nie ktore kobietki dostaly @ po 2 miesiacach.Qurde nie chce tyle czekac.Ja normalnie zwariuje.:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki mam takie zaleglosci w czytaniu ale mam nadzieje ze nadrobie to w weekend chcialam teraz tylko wkleic nowe dane Martynki i podzielic sie z wami ze moja siostra od kilku miesiecy starala sie o druga dzidzie i sie w koncu im udalao jest w ciazy 6 tydzien Fluidki dla Oli i Filipki ❤️ IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..15m…… ; ;….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;…..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m 22.SCORPIO………..Borysek……&# 8230;…13 dni troche mi urosla Martynka pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Witam nową starającą! Violu dla Ciebie na dobry początek fluidki ❤️ ❤️ Zostań z nami, bo z dziewczynami z tego topiku wszystko się udaje. :) Bardzo współczuję Ci przeżyć, ale zobaczysz, że niedługo będziesz się cieszyć ze swojego maleństwa! Filipko Oli dla was również ❤️ ❤️ Oli piszesz że wy we dwie w I tabelce, a ja co mam powiedzieć! Mi to dopiero smutno samej w drugiej! Proszę się wziąć do roboty (to do wszystkich trzech!)i macie zdąrzyć mi jeszcze potowarzyszyć! ha ha Haniu nie zdąrzyłam Ci napisac przed weekendem że skurcze nadal mam. Nie są bardzo mocne, ale są. I brzuch mi się obniżył, już wiem na pewno. Do tej pory w nocy wstawałąm na siusiu raz, dzis cztery :( Moja mama jak mnei dziś zobaczyła to kazała torbę do szpitala spakować. Dała mi dwa tygodnie. Staram się oszczędzać, ale nie bardzo mam jak. Co chwilę wzywają mnei do pracy. Dodatkowo najczęściej mnei wkurzą tam. Przy Szymonie też jest zawsze co robić. Moja mama jest na długim zwolnieniu i pomaga mi bardzo w domu. Ale zeby nie mieć skurczy tomusiałabym chyba cały czasleżeć. Wtedy po jakimś czasie przechodzą. Jutro późnym wieczorem wraca Misiek, ciekawe co powie na brzuch :) Kazał mi czekać z porodem do kwietnia. :) Lilli jak dawno Cie nie było! Dla Martynki ❤️ Odwiedzaj nas częściej :) Słonko gratuluję awansu ❤️ nie miej wyrzutów sumeinia, przecież nie przez Ciebie ją wyrzucili! No chyba że o tym nam nie napisałąś :D Mojpka ❤️ dla Zusi. Broncho Vaxom jest nawet dobry. Na Szymona u mnei podziałało. A w tym roku brał Ribomunyl i to jest rewelacja! Jest ogromna poprawa, ale nie wiem, czy takim maleństwom jak wasze to już można. Trzeba by dopytać. Domyślam się jak Ci ciężko bez Toma. Ale podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja cały czas bez Miśka i przeraża mnie myśl, jak zostanę sama z dwójką dzieci. Ale wierzę że w pewnym momencie wpadnę w jakiś odpowiedni rytm dnia i będę sobie radziła :) Ty również. Całuski! Mlenko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, bo padam na pysk przez te zębiska. Ale MAMY JEDEN ZąBEK!!!!!!!!!! Wczoraj jeszcze nie bylo a dzisiaj zadzwonil o lyżeczkę przy jedzeniu. Nareszcie, ale muszę go dzisiaj odespać. Planowalam się zdrezmnąć jak wróciam z pracy. Uśpilam Adasia i tez usnęlam, ale niestety obudzi mnie mój ukochany teść :( Kurcze taka bylam zla- brrrrrr. Ja w ogóle nieumiem spać w dzień, a dzisiaj padlam jak mucha, a ten akurat się z wizyta pojawil, bo dawno sie nie widzieliśmy-tzn wczoraj. Ale nic to. Teraz Adaś śpi i ja też zmykam do lóżka, bo juz po dobranocce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki! przede wszystki witam nowa kolezanke :-) Violu mam nadzieje ze bedzie to Twój szczęsliwy topik :-) Mlenko gratuluję ząbką no i współczuje że z takim bólem sie to odbyło u nas chyba szykuja sie i górne zęby bo mała jeździ po tych dziąsłach jak oszalała muszą potwornie swędzieć Kika fajnie że Twoja Natalka juz raczkuje Weronika póki co usiłuje dzwigac ten tyłek chudy i czasem udaje jej sie na kolanach i dłoniach wesprzec ale szybko sie rozjeżdza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie ❤️ Violu mam nadzieję że zostaniesz z nami. Dla Ciebie, Oli i Filipki ❤️ ❤️ fluidki. Ja zaraz jadępo Miśka. Ale dziś nie mam za bardzo humoru, ciekawe jak się ten dzień skończy. u mnie dziś w miarę bez skurczy. Było tylko kilka. Ale zauważyłam jakieś upławu. Wieć jak jedno minie to drugie przyjdzie. U mnei chyba już tak zawsze będzie.:( Na dodatek już jestem opuchnięta. W poniedziałek idę do gina, zobaczymy comi powie. Najlepsze że następna wizyta wypadnie mi w lany poniedziałek :) hi hi. Ale chyba poproszę o wizytę gdzieś za 2 tygodnie, bo nieświadomość mnie zje. Mlenko gratuluję pierwszego ząbka Adasia 🌻 Kruszynko ❤️ dla Weroniki. Na pewno neidługo zacznie się przemieszczać. A wtedy za nią nie nadążysz :D Wszystkim życzę miłego wieczorku. Może się jeszcze odezwę później. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. 🌼 Widzę że jak zwykle w weekend u nas malutko się odzywamy ;) Koalko ❤️ Dziękuję za fluidki ❤️ Wiem kochana że w tej tabelce Ci smutno ;) Ale będziemy robić wszystko żeby tam koło Ciebie się znaleźć :D Mlenko ❤️ Gratulacje ząbka ! ❤️ Kruszynko ❤️ Życzę wam kochane mile spędzonej niedzieli ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne. Troche mi zeszło zanim roszyfrowałam rozwiązanie. freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf wchodzisz niebieskim okrągłym (prawy dolny róg) ZASADY Musisz przetransportować wszystkich na drugą stronę - tratwa zabiera tylko 2 osoby - sterować tratwą potrafią jedynie: ojciec, matka i policjant - matka nie może przebywać z synami bez ojca - ojciec nie może przebywać z córkami bez matki - złodziej nie może przebywać z członkami rodziny bez policjanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ I znowu poniedziałek :) Weekend był cudowny :) Tylko szybko zleciał. Pogoda bardzo dopisała. Wczoraj zaliczylismy z miskiem pierwszy w tym roku taki \"wiosenny\" dłuższy spacerek. Naprawdę powiało wiosną. Wczoraj obejrzeliśmy sobie wkońcu \"Świadka koronnego\". Fajny film. A jeszcze wieczorkiem bylismy w parku bo mój misiek tradyzyjnie już bieganko uskuteczniał :) A jeszcze Wam powiem, że w sobotę córka mojego brata- Julka zaczęła chodzić!!! :D A najfajniejsze jest to, że ona sama jest zdziwiona tym że juz sama chodzi i sprawia jej to taka frajdę że hej. Niestety nie bylismy w sobote u brata bo Julka załapała ospę a mój misiek nie chorował na to więc wolelismy nie ryzykować. u mnie dziś 5 dzień @. Jeszcze dwa :o Na poczatek : Mi28 🌼 Dla KUBUSIA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK duzo usmiechu, radości i słoneczka. Niech rosnie duży i zdrowy :) 🌼🌼🌼 Mlenko 🌼 Gratuluje pierwszego ząbka Adasiowi :) LILII 🌼 Gratulację dla siostry :) Martnka urosła że hej!! Dziękuję za fliudki 👄 Koalka 🌼 Ehhh tak bardzo chciałabym Ci jeszcze zdążyć potowarzyszyć w II tabelce...ale chyba jestem bez szans niestety :( Ale za fluidki duża buźka, nadal zbieram 👄 :) Odezwij się dzis po wizycie u gina. A jak czas spędzony z miskiem?? Mam nadzieję że nastrój masz lepszy i że wszystko ok. ❤️❤️❤️ OLI ❤️❤️❤️ HANIA ❤️❤️❤️ Kikunia ❤️ Ty ranny ptaszku :) Zaraz zobaczę coś tam nam podała za zadanko :) Jak tam raczkująca Natlka?? Pewnie nieźle się za nią nabiegasz teraz :) Buziaczki dla Ciebie 👄 Viola 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziewczynki kurcze jak ten weekend szybciutko zlecial, nawet nie zdazylam sie wyspac chociaz w sobotnie popoludnie ucielam sobei razem z Kubusiem drzemke bo pogoda byla okropna, wczoraj bylo ładnie wiec troszke pospacerowalismy sobie Kubuś juz lepiej sie czuje, kaszel powoli przechodzi Lili alez ta twoja Martynka urosła, w wadze mojego Kube juz przegoniła a wzrostem to pewnei tez niedlugo i go przegoni 😘 dla niej i gratulacje dla siostry 🌻 Koalko koniecznie napisz jak po wizycie u gina i oszczedzaj sie jak mozesz 🌻 Mlenko gratuluje pierwszego ząbka Adasia i zycze zeby kolejne wychodzily bezbolesnie 😘 dla niego OLi no jakie ty pysznosci robisz, ja niestety musze ograniczyc sie troszke zeby wcisnąc sie w ciuchy hehe łap fluidki ❤️❤️❤️ Viola a jak u ciebie sytuacja kochana? i tez fluidki ❤️❤️❤️ Kika a co ty nam tu jakies chinskie zagadki dajesz co?:) jak sie bede nudzic to sprobuje swoich sił :D dla Natalki 😘 Filipko gratulacje dla Julki, to dopiero wydarzenie no i wspolczuje jej tej ospy ale moze i dobrze bo pozniej bedzie miala spokój dla niej 😘 a dla ciebie fluidki ❤️❤️ fajnie ze u ciebie tez juz wiosna, zycze tobie i twojemu miskowi zeby efekty wiosennych staran byly szybko widoczne ❤️ ale nam sie imprez szykuje w tym miesiącu dzisiaj Kubuś Mi28 jutro Wojtus Aby 15 Ala Slonka kurcze impreza za imprezą Kubusiu w dniu twoich pierwszych urodzinek wszytskiego co najlepsze, samych slonecznych dni w zyciu, beztroskiego dziecinstwa i wspanialych zabawek zyczy ciocia Hania i Kubus 😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Kika ale mi dałaś zabawę. Raz mi się udało, a teraz próbuję drugi raz i za nic nie mogę. A co do ząbków, to niestety wychodzi i drugi i kolejną nockę miałam przechlapaną. Kurcze już by mu mogły te zębolki wyrosnąć, może mogłabym się trochę przespać,bo już padam ze zmęczenia. W ogóle to muszę go przestroić do spania w łóżeczku, chociaż wiem,że wcale łatwo nie będzie, bo już jest strasznie rozpuszczony. Chociaż czytałam,że skoro już się pozwoliło spać dziecku w łóżku, to najlepiej jest je potem odzwyczajać kiedy skończy już pół roczku więc już czas na nas. Może mi się uda, a jeśli nie to będziemy się dalej męczyć. Ja już się tak przyzwyczaiłam do tego smoka, że jak go nie ma w łózku to jakoś tak mi dziwnie, ale wiem,że tak nie może być ciągle, bo ja niedługo to całkiem padnę ze zmęczenia i Adaś wtedy też nie będzie miał żadnego pożytku z mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Kika ❤️ co za gra :D Nie mogę się oderwać od tego ale jeszcze mi się nie udało :o :D U mnie dziś wiosenka za oknem :D hi hi Idę parzyć ziółka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli hahaha:D widze ze nie tylko ja sie z tym mecze Mlenko jak ty to zrobilas bo mi nijak nie wychodzi Kika ale nam dalas gwożdzia hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem jak to zrobiłam, bo już drugi raz nie umiem. Męczę sie już pół godziny i za nic mi nie wychodzi- tłuką się tylko po tych łbach. A już się zaczynam denerwować. Mam do Was sprawę- dzisiaj ma imieniny mój tata i nie mam bladego pojęcia co mu kupić- Wy jesteście świetne w wymyślaniu prezentów- może i mi pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko moj ojciec ma imieniny za kilka dni i tez bede miala problem bo wczesniej kupilam mu juz zegarek, portfel, saszetke na dokumenty no a co facetowi moze sie jeszcze przydac? tym razem chyba kupie mu wode po goleniu ktorej zawsze uzywa i napewno mu sie przyda albo jakis alkohol jeszcze pomysle to moze mi cos przyjdzie do glowy albo dziewczyny cos podpowiedzą i obie skorzystamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA Widze ze macie zabawe. Jak znajde jeszcze cos ciekawego to wkleje. Mlenka: Grtulacje. Mnie tez sie raz udało ale drugi raz nie próbowałam. Hania, Oli: Trzymam kciuki Filipko: A Tobie jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tato nie pije alkoholu, więc mu nie kupię, a wodę już mu kupowałam, saszetkę ma nową, bo niedawno mu ukradli i musiał sobie kupić. Nie mam bladego pojęcia- wrrrrr. Może jeszcze coś wymyślę zanim pracę skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko to wlasnie jest ten problem ze moj ojciec tez w sumie wszystko ma i nie wiadomo co mu kupic a jak zapytam mamy to ona zawsze mowi to samo \" skladajcie pieniadze bo wam trzeba a ojciec ma juz wszystko wiec wystarczy jak mu zyczenia zlozycie i juz\" no ale jakos glupio skladac zyczenia z pustą reką:) ja mam jeszcze kilka dni to moze cos wymysle Kika no powiedz jak to zrobic bo juz mi sie mózg lasuje hehe to takie trudne czy ja taka tępa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrrrrrrrrr 😡 Nie mogę sobie poradzić z ta zagadką. Ja chyba za głupia jestem :o Kikunia i Mlenka tylko dały radę?? Czy wam też się juz udało?? OLI? HANIA? Ja sobie nie radzę wrrrrrrrr 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika i widzisz co narobiłaś??? Dziewczyny zamiast na forum zaglądać to pływają tratwą w te i spowrotem. Nie wymyślaj więcej takich zagadek- wymyśl lepiej co ja mam tacie na imieniny kupić, bop czas mi ucieka a ja dalej nie wiem co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU to mi ulzyło bo myslałam że tylko ja sobie nie radzę :) Mlenka a może koszulę?? Wiem że to może oklepane ale to sie zawsze przyda. My ostatnio kupilismy dwie pod choinkę dla tescia, bardzo się cieszył. Sa teraz takie wzory, bardzo ładne, w kratkę czy w paski czy nawet jednolite. Kolory rózniaste....nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w koncu mi sie udalo hahahaha zaraz spróbuje jeszcze raz i zobaczymy czy mi sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 Ja tez nie :( 😠😠 HANIU jak Ci sie to udało?? Ale ze mnie pacanisko :o OLI za chiny, hahahahaha adekwatne do gry hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×