Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Dziewczynki kochane moje ja uciekam do urzędu pracy. Przed chwilą na stronie naszego urzędu pracy zobaczyłam ofertę stażu na świetlicy! Zadzwoniłam tam ale babka mi mówi że przez tel info o stażu nie udzielają więc zawijam kiece i lece do urzędu. Może mi się staż trafi tam gdzie chcę. Jejku jak bym chciała! :) Pewnie oczywiście nic z tego a ja jak zwykle napalona jak szczerbaty na suchary..... Echhhhhhhhhh Trzymajcie kciuki może akurat mi się uda. Dozobaczenia później 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kOCHANE:) Widzę, że mamy nową starczkę:) Witaj Violu wśród nas:) Wszystkiego dobrego dla kolejych roczniaczków, dla Kubusia MI i Wojtusia ABY. Sto latek!!!!! Wiecie co na razie co do awansu to się nie zdecydowałam. Zobaczymy jeszcze trwają negocjacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli to ja siedze cicho zeby nie zapeszyc i moooooccccnnnoooo trzymam kciukasy daj znac jak juz wrócisz Słonko rozumiem ze negocjujesz warunki finansowe :) tez trzymam kciuki zeby było jak najwiecej kasy a najmniej obowiązków :) a ja wlasnie znalazlam dwa najbardziej odpowiadające nam projekty, jeszcze tylko architekt musi mi to zaakceptowac i jak bedą wg niego ok to kupujemy, bardziej odpowiada nam projekt Jaskółki czyli ten pierwszy link, ten drugi to ewentualnosc ale bez garazu bo sie raczej na dzialce nie zmiesci, tzn. zmiesciłby sie tylko ze trzeba zachowac odleglosci po 4 metry z kazdej strony i to nas ogranicza http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p=detail&id=180 http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p=detail&id=155 mój szef to naprawde kochany staruszek hehe przychodzi do mnie jak mnei przylapie na analizach kredytowych lub szukaniu projektów i doradza jeszcze, inny to by mnie opierdzielil ze nie zajmuje sie pracą a on nie, siada obok mnie i wspolnie analizujemy :) no i nie podrywa mnie hehe bo ma juz ponad 60 lat w przeciwienstwie do mojego kierownika, bo nestety mam dwóch facetów nad sobą, kierownik to totalnie zboczony, ma 40 lat, i ciagle gada o seksie hehe ale juz tyle lat razem pracujemy ze jestem przyzwyczajona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania: Projekty super. Mnie sie bardzo podoba projekt - Jaskółka, chociaz Rusałka tez ładna. Ale tamten pierwszy jakis taki przytulny sie wydaje. A szefa faktycznie masz super, rzadko spotyka sie takiego. Na swojego tez nie narzekam ale niewiem jakby zareagował jakby mnie przyłapał na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo sie nie nacieszyłam bo własnie przyszedł :( Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika oby zapomnial i wiecej sie u ciebie nie pojawil chociaz wiem ze takie czekanie jest strasznie wkurzające, przyjdzie - nie przyjdzie, wiec jak ma przyjsc to niech przychodzi i bedziesz miala spokój a jak nie to nie ale niech powie zebys nie czekala i nie denerwowala sie ja tak mialam z inspekcją pracy, zapowiadal sie inspektor a pozniej caly dzien mnie trzymal w niepewnosci i przed 15 dzwonil ze jednak nie przyjdzie dzisiaj, szlag mnie wtedy trafial mi tez ten pierwszy bardziej odpowiada pod kazdym wzgledem wiec jezeli architekt zaakceptuje to bedziemy miec taki domek, ale by bylo super tylko ze to dopiero za kilka lat a ja juz nie moge sie doczekac :) strasznie niecierpliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zwariujeeeeeeeee!!!!!!!!!!! moja kochana sprzataczka przyszla wrrrrrrrrrr 😠 gęba jej sie nie zamyka, zaraz oszaleje normalnie nie moge sie na niczym skupic bo mi za uszami papla i papla chyba zaraz wyrzuce ją przez okno Scorpio wyslala mi zdjecie Boryska esem, wam pewnei tez ale gdyby ktoras nie dostala to moge wyslac, slodziutki taki ten bobasek, sliczniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Śliczne te projekty. Bardzo mi sie podobają. Może faktycznie ten pierwszy bardziej ale ogólnie to oba są super. Aż sie nie moge doczekac kiedy swoja małą budowe zaczniemy. To co prawda nie bedzie domek cały nasz ale zawsze juz cos naszego :) Haniu mam nadzieje że się nie gniewasz że tak napisałam w sprawie wujazdu za granicę. Wiesz chyba że ja WAM zycze jak najlepiej z całego serduszka ❤️ No ja tym razem jeszcze nie dostałam zdjęcia Boryska więc jakbym mogła prosić to proszę. Od razu na kompa sobie wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko no jakbym mogla sie gniewac na ciebie, przeciez ja sie z toba zgadzam dlatego nie chce zeby misiek wyjezdzal chociaz jak mnei zdenerwuje to dre sie zeby jechal gdzie chce :) ale tak naprawde nie chec zeby wyjezdzal zdjecie Boryska juz wyslalam na ten polski numer bo mam za darmo a na angielksi numer kasują mi zlotowke za esa a ja jestem oszczedna hehe ale mam nadzieje ze to ci nei przeszkadza i ze tez dochodzą :) a ten pierwszy projekt tez bardzo mi odpowiada przede wszystkim wewnątrz, wyglad zewnetrzny tez nie jest najgorszy ale teraz przekonalam sie ze wybór projektu to wcale nie taka prosta rzecz, zawsze cos jest nei tak, jak jest spizarka to nie ma koltowni, jak jest kotlownia to za szeroki do dzialki, jak juz metraż ok to salon za maly i tak wkolko a ten najbardziej by nam odpowiadal bo jest i kotłownia, i spizarka i salon duzy i mam nadzieje ze da sie go zaprojektowac na naszej dzialce zgodnie z wytycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co się stało? Czemu mamy 18-tą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU :) Oczywiscie, że mi to nie przeszkadza, najważniejsze aby Tobie było wygodnie i jak najmniej Cie to kosztwało, a najlepiej wcale ;) Ale kurczę dostałam smsa że jest błąd w pobraniu :( nie wiem czemu. Ostatnio jak mi wysyłałaś te dwa zdjęcia Boryska to doszły bez problemu. No trudno, nie rób sobie kłopotu. Może Kikunia mi później prześle jak dostała fotkę. Mam nadzieję że sprzątaczka już poszła sobie. A szefa naprawde masz fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aba!!!!!!!!!!!!! Witaj !!!! A no dlatego, że było zamieszanie na cafe i topici zostały wykasowane, podobno ktos się wkradł i wykasował najabrdziej poularne, z najwieksza ilościa wpisów :( No i w tym nasz 😭 Odzyskali wiekszość ale naszego niestety nie :( Fajnie, że zajrzałaś :) Jeszcze raz dla WOJTUSIA sto lat 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Dostałam zdjęcie!!! Nie wiem czy wysłałaś drugi raz czy doszło tamto ale mam :) Dziekuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, dzięki, dzięki 🌼 Mama to raczej pozwala na wszystko. Czasami tylko nie. :) Chałupę stawiasz? Filipka82 dzięki dzięki 🌼 OLI80 dziękuję pięknie 🌼 powodzenia na rozmowie o staż Jak to się stało, że pamiętałyście o Wojtusiu? I o mnie. Szkoda, że nie zajrzałam tu 18 stron temu. Przeniosła bym Was na noworodka. Tam jest tak kolorowo, ze zdjęciami. Podczytywałam ich troszkę... Ale jaja z topikiem, tyle bujać się poszło. A ja właśnie tak z okazji urodzin refleksji dostałam nastruj. I myślę sobie, zajrzę do dziewczyn co słychać. A tu takie kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko nie wysylalam drugi raz bo dopiero teraz zobaczylam twoj wpis (dalej szukalam projektów a nuż widelec trafi sie cos jeszcze :)) fajnie ze es doszedl, slodki ten Borysek nie? Aba witaj🌻 i opowiadaj co u ciebie bo strasznie dawno cie nie bylo sto lat 🌻 dla Wojtusia i ucałuj go od ciotki Hani i Kubusia 😘 a my tu pamietamy o wszytskich forumowych dzieciaczkach :) Aba jeszcze chalupy nei stawiam ale mam to w planach, dzialke juz kupilismy decyzje o warunkach zabudowy juz mamy i teraz jestem na etapie szukania projektu ale juz cos znalazlam musze tylko pokazac to jakiems architektowi wpadaj tu czasem do nas a nie za rok na nastepne urodzinki Wojtusia, kurcze trzeba cie troche objechac zebys sie zmobilizowała a co!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy was te lody tu latające tez tak denerwują? kurcze az slinotoku dostaje na ich widok, niech no tylko troszke cieplej sie zrobi i pootwierają wszystkie lodziarnie to zaszaleje a co!!! mniam ale bym zjadla :) Aba wyslij jakies zdjecie twojego przystojniaczka bo mam jeszcze jak byl malutki a teraz to juz pewnie kawał chlopa :) sprzataczka juz poszla na szczescie, jak ja nie lubie wtorków!!!! bo ona tylko we wtorki przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u nas? Zupełnie nic ciekawego. Do pracy na razie nie wracam, bo nie mam z kim młodego zostawić. Kaszle i katar ma więc na razie urodziny odwołane. Ma 6 zębów. Dwa dolne, cztery górne. Włosów jak na lekarstwo. Oszczędzam na szamponie. :) Chodzi. Częściej raczkuje, chyba mało wierzy jeszcze w siebie. Spacery kończą się po 40 minutach bo robi mostki i złości się. Chyba chciał by pochodzić, ale nie puszczę go jeszcze. Umiał by chodzić gdyby chciał. A ja nie wierzę, że mu się chodzić zachce. Może w kwietniu go puszcze. I tak wszystkie buty ma za duże jeszcze. Ma 78cm wzrostu. Nie wiem ile waży, ale miesiąc temu ważył 8330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie🌼 Wszytkiego najlepszego dla Wojtusia Aby duzo radosci,zdrowka🌼❤️ Widze ze Hania i Filipka beda sie budowac to tak jak ja.:):)Tez nie moge sie doczekac kiedy bedziemy mieli swoj domek i bedzie mozna wrocic do kraju,ale to jeszcze troche potrwa. Oli trzymam kciuki za Ciebie daj zznac jak wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aba pokaz nam swojego faceta, czekam na zdjecia Viola wlasnie mamy w planach budowe, ale nie wiem czy nam sie uda na jesieni zrobic fundamenty, budowa domu to studnia bez dna, wiem to bo moi rodzice tez budowali swoj dom i ciagle cos ulepszają :) a kasy ciagle mało dzisiaj wielka kumulacja w totku, musze nadac moze trafie.. trójke hehehe Violu czekam na twoje zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU A no denerwuja te lody, i ta kawa :) Tylko kuszą, aż chyba sobie kupię jka do miasta pójdę :) No fotka doszła, Borysek cudowny :) Aba A no pamietamy pamietamy. Tylko Ty nasz topiczek zaniedbujesz :( Nie mówie nawet o sobie bo za wiele razem nie pisałysmy ale wiem że dziewczynki tęsknia za Tobą :) A ja nadal czekam na fotki, cierpliwa jestem co?? I Wojtusia też chetnie zobaczę magda@snug.pl Tak jak napisała Hania pamietamy o świetach wszystkich dzieciaczków.Mam nadzieję że będziesz zagladać, nie tylko w urodziny Wojtusia. No to prawda że topiczek i cała historia dwuletnia poszła w nieznane ale my kontunuujemy ta historię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola 🌼 Widzę że my w podobnym celu za granicą :) No przynajmniej budowa domku jest jednym z naszych celów. Bo do wyjazdu zmusiło nas więcej czynników, raczej chęc udowodnienia innym że damy sobie świetnie radę. I tak jest :) Wiem, że warto tu być by później móc wrócic do kraju. Ja się też nie moge doczekac powrotu bo to że chcę żyć w Polsce to pewne :) A od kiedy Ty mieszkasz w Irlandii?? I jesli można wiedzieć to gdzie mieszkasz w Polsce?? HANIU No my też cały czas kalkulujemy ile kaski bedzie nam potrzeba na budowę. Ale mimo iż bedzie trzeba ją wydac to to sama przyjemność, przecież robimy to dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie!!! OLI ❤️ Ja też bardzo trzymam mocno kciuki za Ciebie 🌼 Koniecznie daj znać co z tego wyszło, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu🌼 Zdaje sobie sprawe ze budowa domu to duza inwestytcja. Filipka🌼 W Irlandi jestem od stycznia zeszlego roku.Niestety w sierpniu musialam jecha do kraju na operacje i zostalam do Swiat i teraz jestem z powrotem.W Polsce mieszkam 38km od Olsztyna woj.Warminsko -mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :( Na początku dziękuję Wam za trzymanie kciuków. Kochane jesteście dziewczynki 👄 👄 👄 Oczywiście ta oferta już była NIEAKTUALNA. Nierozumiem tego.... Godzine wcześniej była a potem nagle już nie. Coś czuję że tu jakieś znajomości weszły w gre bo to niemożliwe przecież :o Oczywiście chcieli znowu mi wcisnąć staż w biurze.... Kurde to po co ja kończyłam tą pedagogikę do cholery? Bez sensu. Jeszcze mówię tej babie że ja chce z dziećmi pracować itd a ona na to że trzeba brać to co jest i już. Gdybym miała nóż na gardle to pewnie że bym brała co jest ale tyrać za 450 zł przez 8 albo więcej godzin dziennie i to w pracy jakiej nie lubisz to szlag by mnie trafił. Oczywiście zaraz zebrało się towarzystwo pocieszające moja mama, babcia i siostra no i humor mi się poprawił :D No i mój misiek mi wytłumaczył że przecież spokojnie mogę sobie szukać takiej pracy jaka mi będzie odpowiadać. Do garnka jest co włożyć dach nad głową mamy więc jeszcze nie mamy takiej sytuacji żebym musiała tak na łapu capu brać co popadnie :o Echhhhhhhhhhh wiedziałam że się napaliłam za bardzo. No ale na szczęście po tych wszystkich pocieszeniach jest ok :) Haniu 🌼 Domki prześliczne!!! Oba mi się bardzo podobają :) Abunia !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Jesteś :) Jak super że zajrzałaś. Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku :) Ja też bym chciała Wojtusia zobaczyć. Moj adres jest na dole w stopce. Filipka ❤️ Kikuś ❤️ Viola ❤️ Słoneczko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka🌼❤️ Dzwonil moj maz i wiesz co ma 3 dni wolnego( sobota,niedziela i poniedzialek)bo jest Swieto Sw.Patryka i w sobote jest parada:)ale sie ciesze ze ma wolne:):):) jak bedziesz miala ochote(i reszta kolezanek) to zajrzyj na te stronki wlasnie kolezanka mi przeslala przez gg http://www.poematoszczesciu.1k.pl http://www.wiosna..1k.pl/ Haniu🌼zdjecia wyslalam Oli❤️ Sloneczko❤️ Kikus❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Kochana nie przejmuj sie ❤️ Wiadomo, że wszedzie panuja układy. Takie ogłoszenia są dla zwykłej ściemy, to jasne :o Skoro się nie pali, to możesz czekac na taka prace która Cie bedzie satysfakcjonować, a skoro jesteś po pedagogice to ja się nie dziwię że chcesz pracowac z dziećmi. Zobaczysz że wkońcu znajdziesz taka pracą choć ja Ci życzę abyś zamiast tej pracy z dziećmi mogła zająć sie edukacja swojego maleństwa ❤️ :) Viola No tak, świeto św. Patryka :) Typowo irlandzkie święto. Tu tez je chyba obchodzą bo sa nawet kartki na ta okazję. Ale nie wiem czy mój misiek ma wolne z tej okazji, chyba nie bo juz by wiedział coś na ten temat :( Ale masz super, 3 dni z miskiem, będziecie mieć sporo czasu dla siebie :) Cieszę się razem z Tobą :) ❤️ Zaraz zobaczę na te linki co wkleiłaś :) LILII ❤️ A ja szykuję obiadek bo niedługo moje szczęście prace kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola Super te stronki, bardzo lubie takie rzeczy więc jak bedziesz miała cos nowego to zawsze wklejaj :) Czasami ja też cos wkleje jak będę miała. niektóre sa wesełe, inne wzruszające...fajnie cos takiego poczytać :) Buziaczki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×