Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Cześć kwiatuszki 🌼 Ja tak z rana bo szykuję się na badania do przychodni. Wymaz muszę sobie zrbić po tych globulkach :o Mam nadzieję że ta bakteria poszła precz! ;) ;) ;) Koalko 🌼 Bardzo się cieszę że skurczy mniej. To super wiadomość kochana. Dziękuję Ci za fluidki :D Rzeczywiście tir jak się patrzy ;) mam nadzieję że pomogą ❤️ ❤️ ❤️ Mnie już małpowo brzuch pobolewa. Nic z tego. Wiem to. No ale co zrobić. Następny cykl następna nadzieja ❤️ Filipko 👄 Violu 👄 Haniu 👄 Kikuś 👄 Koalka 👄 Mi 👄 Mlenka 👄 Scorpio 👄 I dla pozostałych dziewczynek 👄 👄 👄 Idę prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko 🌼 Dla ALUNI ❤️🌼👄 W DNIU PIERWSZYCH URODZIN ❤️🌼👄 wszystkiego co najpiekniejsze, duuużo zdrówka, usmiechu i radości, beztroskiego dzieciństwa i spełnienia dziecięcych marzeń 🌼🌼🌼 STO LAT!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko ❤️ Dziekuję za modlitwę 👄 Ja nie powiedziałam że przestane pisać na forum. Napisałam tylko że jesli chciałabym absolutnie przestac myśleć o starankach to musiałabym przestać pisać.Wiem, że tu piszemy o wszytskim. Ale ja zawsze będę pamiętac dlaczego Was znalazłam, więc sama widzisz że to nie takie proste kochana. Poza tym nie przerywam staranek. Szkoda na to czasu. I tak już wiele za mną a podejrzewam że jeszcze więcej przede mną. A czasu niestety zatrzymać się nie da. Zresztą niepotrzebnie wyszło jakies zamieszanie z mojego powodu ;) Tu chodziło jedynie o testy na owu abym bez sensu za wcześnie nie brała luteiny która ja hamuje. Bo to sie mija z celem. Dziękuję za wszystko kochana ❤️❤️❤️ Dla dziewczynek ❤️👄🌼 OLI ❤️ Mam nadzieję że wymaz bedzie ok a bakteria poszła w siną dal i nie wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 STO LAT STO LAT 🌻🌻🌻 Słonko dla Twojej Aluni duzo duzo zdroweczka, radosci kazdego dnia, wspanialego dziecinstwa i spelnienia wszystkich marzen buziaczki od ciotki Hani i Kubusia 😘😘😘 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 Filipko kochana ❤️❤️❤️ zadne zamieszanie tylko martwimy sie o ciebie, wiemy jak bardzo chesz juz fasolki i robisz wszystko zeby tak bylo ale jak nie wychodzi to to sie odbija na twoim zdrowiu, bo sie zamartwiasz, denerwujesz, przytulam cie do ❤️ bardzo bardzo mocno i wiem ze bedziesz najwspanialszą mamusią pod sloncem, tylko moze jeszcze troche musisz poczekac ale nic nie dzieje sie bez przyczyny, po tych wszytskich lekach organizm musi odpoczac i przygotowac super warunki fasolce wiec odganiam od ciebie wszystkie czarne mysli, zarażam cie optymizmem, bo jestes sliczną mlodą dziewczyną i powinnas sie usmiechac, a jak napisala Koalka tu nie tyklko o starankach piszemy ale o wszystkim bo jestesmy tu nie tylko ze wzgledu na staranka ale dlatego ze polączyla nas przyjazn, a skoro tylu dziewczynom sie udalo to dlaczego tobie mialoby sie nie udac? popatrz na Scorpio, tyle przeszla a teraz juz tuli swojego synusia, i u ciebie tez tak bedzie ❤️❤️❤️ a swoją drogą Koalko fajnei to zabrzmialo ze \'Hania buduje dom i niecierpi tesciow\" hahaha :D ja ich kocham...inaczej haha koalko co do dzialki to faktycznie trzeba bedzie poczekac troche bo takie sprawy dosc dlugo sie tocza, ale zycze zeby wszystko sie udalo zalatwic i abyscie mogli mieszkac we wlasnym domku 🌻 i oszczedzaj sie kochana bo masz jeszcze troszke czasu do konca ❤️ mi28 🌻 fajnei ze stara gwardia czasem do nas zajrzy ale robcie to czesciej czekamy na zdjecia Kubusia, pewnie juz niezły przystojnaik z niego, zaraz sie dziewczymy bedą biły o niego, jak ten czas szybko leci mój Kubus tez raz spadl z łozka i zrobilam tak samo jak ty, przestalam brac go do łozka i teraz spi w lozeczku, no i karmienie tez zakonczylismy jak skonczyl rok, poszlo nawet sprawnie a myslalam ze bedzie gorzej 🌻 Oli ❤️ bedzie dobrze, po bakteri napewno juz sladu nie bedzie, ja w przyszlym tygodniu tez mam isc do kontroli po leczeniu, moja ginka szantazystka, mnie zmusza hehe a ja nie mam czasu, wiec nie wiem kiedy pojde, tyle spraw mam na glowie ze nie wiem kiedy znajde czas na gina, pewnie jak sie zdecyduje na dzidziusia ale to raczej nie predko bo,.... brak mi czasu :) brakuje mi dnia a jak bys miala ochote na prasowanie to zapraszam do mnie, juz mi sie wszystko z szafek wywala i prosi \"wyprasuj mnie\" a ja wpycham spowrotem bo nie mam czasu i nie lubie prasowac, wczoraj mialam juz sie za to zabrac ale mama kupila mi bluzeczke wiec przelecialam ją zelazkiem i mialam na dzisiaj strój gotowy i znowu nie musialam prasowac wwszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ❤️ Filipko ❤️ Ja już wróciłam z badania. W poniedziałek mam wizytę i mam nadzieję że tej bakteri już nie będzie na wyniku wrrrrrrrrrrrr Słonko ❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ALUNI!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Przede wszystkim dużo, dużo zdrówka, uśmiechu na jej ślicznej buzi i oby rosła pięknie i zdrowo ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Idę sobie śniadanie zrobić bo nie zdążyłam zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiałki!!! Właśnie zdążyłam przeczytać wszystkie zaległości i jestem. Narazie, bo jak mi się tu zaraz zaczną zjeżdżać po kasę, to znowu nie będę miała chwili wolnej, ale może akurat dzisiaj będzie troszkę luźniej. Filipko co do testów owu, to ja też z nich korzystałam, ale w mim przypadku zupełnie się nie sprawdziły. Pokazywały owu około 12 dc- u mnie był cykl 28 dni, a na monitoringu wyszła owu 20 dc- czyli dużo później. A my przeważnie przytulaliśmy się tak około 12, a potem już odpuszczaliśmy, no i nie wychodziło z tego oczywiście nic. Może u niektórych kobiet to zdaje egzamin, ale u mnie się kompletnie nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj skleroza- Dla Aluni wszystkiego naj naj naj i niech będzie szczęśliwa i niech jej zawsze świeci słonko :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wiecie co kobietki tak mi narobiłyście ochoty na własny domek,że ja też ostatnio siedzę i oglądam sobie projekty no i marzę. Może kiedyś uda się zrealizować to marzenie???? Narazie, to muszę jeszcze mieszkanie spłacić, a potem o domu myśleć. A miałam wczoraj puścić los w lotto i zapomniała, a może to był mój szczęśliwy dzień?? No i jak ja mam cokolwiek wygrać, skoro nie gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu jeśli możesz to podeślij mi swoje zdjęcie, bo chciałabym zobaczyć Twoją buźkę. Ja jak będę w domku, to też postaram Ci się coś podesłać, bo tu w pracy na kompie, to mam tylko kilka zdjęć mojego szkraba, a swoich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na chwile zaglądam. Dzisiaj kontroler zrobł sobie dzienn wolny ale za to jutro ma siedziec cały dzień. Filipka: Głowa do góry i dziekuje za smsa. Przytulam Cie mocno. Co do testów owulacyjnych to u mnie sie one pokryły z owulacją. Ale mimo ich stosowania to tez nam sie nie udało. Ale to chyba dlatego ze ja bardzo chciałam i męczyłam mojego w te dni. Widac psychika robi swoje ale jedno wiem ze one pomogły mi poznac swój organizm i mniej wiecej wiedziłam kiedy owulacja. Nawet nie wykorzystałam wszystkich i reszte wysłałam Scorpion. Kurcze wszystko mi sie przypomniało. Mlenka, Scorpion, Kruszynka, Oli ............ nasz klubik . Oj co to były za czasy. Jak zleciło, nawet nieiwem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka: Nie tylko ty masz skleroze bo ja też. Słonko: Wszystkiego naj, najlepszego dla Alusi. Dużo zdrówka i zeby każdy dzien był dla niej radosny. Co do domku to mnie sie tez marzy................:( ale niewiem kiedy to marzenie mi sie spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja wczoraj miałam taki dzień wspomnień. Pojechaliśmy z miśkiem na kurczaka po amerykańsku, a nie jadłam go dokładnie od 1 września 2006 roku od godziny 14 :) To dokładnie było po wizycie u gina kiedy mi powiedział,że mam już 3 cm rozwarcia i powiedział,że poród to już się zaczął. Postanowiłam wtedy zjeść ostatni raz to paskudztwo- moje ulubione zresztą. Stałam wtedy sama w kolejce po tego kurczaka, a Adaś się właśnie pchał na świat, a wczoraj jak jedliśmy , to Adaś spał sobie smacznie na tylnym siedzeniu w samochodzie. Wszystko mi się przypomniało- hi hi hi ;) A teraz ten koniś mały ma już prawie 7 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko ale super taki dzien wspomnien :) i jeszcze z kurczakiem hehe no wyobrazam sobie jak wcinasz kurczaka i rodzisz hahaha:) ale dobrze ze przynajmniej sobie zjadlas bo wiadomo jak sie trzeba ograniczac przy karmieniu, ja nie moglam sobie wybaczyc ze nie zjadlam czekolad ktoere mialam w szpitalu ale odkladalam na pozniej a niespodziewanie poszlam na sale porodową i po jedzeniu bylo hehe slinotoku dostawalam na samą mysl mimo ze czekolady nie nalezą do moich ulubionych slodyczy:) Kika wspolczuje tego kontrolera, powiedz mu ze masz wazniejsze sprawy na glowie jak cafe albo wyrzuc go przez okno:) a co do domków to sa naprawde super ale jak juz przyjdzie wybrac konkretny projekt to tragedia, mi rok temu podobało si emnóstwo projektów ale teraz jak musialam zdecydowac ktory to zaden nam nie odpowiadal w przyszlym tygodniu mam zamiar spotkac sie z jakims architektem zeby wszystko posprawdzal i jak bedzie ok to kupujemy ale jak czytam o budownictwie to zaczynam sie martwic porzadnie bo wszystko strasznie drozeje, pustaki praktycznie co tydzien drozeją, straszne to, narazie nie bierzemy kredytu bo jak wezme kredyt w tym roku a wszystko pojdzie w gore to moze mi nie wystarczyc na dom, narazie zrobimy tyle na ile nam pozwolą nasze oszczednosci a w przyszlym roku ewentualnie kredyt jak nei wygram w totka :) a zakladam ze wygram hehe najwazniejsze to pozytywne myslenie hehe Mlenko ja wczoraj nadalam i duzego i multi i nic niestety wiec moze to miala byc twoja wygrana rzeczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na wspominki Was wzięło dziewuszki :D Jak tak piszecie to też mi się nasz klubik przypomniał. I w końcu tylko ja zostałam.... No teraz musimy klubik założyć razem z Filpką i Violą. Taki klubik wiosenno-starankowy ;) Kikunia, Mlenka mi się cały czas wydaje że ty jeszcze z brzuszkiem chodzicie a Scorpio i Koalka że się jeszcze starają hi hi :D To tak szybko zleciało... Echhhhhhhhh Uciekam do mamy na przymiarkę sukienki :) Życzę Wam miłego dzionka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak mnie dzisiaj boli gardło od rana i ucho na dodatek. Buuuu mam nadzieję,że to się w coś paskudnego nie rozwinie, bo nie chcę tego mojego łobuza zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się zabłąkała Filipka? Filipuniu kwiatuniu, niuniu- gdzie jesteś?- hop hop Ja wiem,że ostatnio można było mnie o to pytać, ale ja to z natury taka niedobra dziewucha jestem i niesłuchana, no ale ty??????????????? Nie opuszczaj nas- pokaż tu zaraz swoją młodziutką buźkę. Ale mnie to gardło wkurza. Już miałam sobie herbatkę z prądem;) zrobić, bo akurat mam w szafie dwie butelki prądu, ale niestety mój samochód na prąd nie chce jeździć, a kierowcy nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane Ja w końcu w domu sama (no prawie, bo babcia mi się po kuchni kręci, ale ona raczej mnie od komputera nie wygoni :) ). Szymon w szkole, do pracy nie jadę to moze trochę z Wami uda mi się popisać. Oli ❤️ trzymam kciuki za wynik. Filipko ❤️ nia zamieszanie,tylko my nie pozwolimy Ci nie pisać na forum. Nawet jak to co robisz nie będziesz nazywała starankami. A moze właśnie takie małe zapomnienie przyniosło by skutki w postaci fasoleczki. Wiesz, ze bardzo mocno Ci tego życzę. Oli Tobie zreszta też. I Violi. Słonko Dla Alusi całą furę całusów z okazji urodzin. Wszystkiego co najlepsze, mnóstwo zdrówka i szczęścia ❤️❤️ Haniu ja wiem że Ty bardzo kochasz teściów ha ha. Jak my wszystkie razem z Tobą ich kochamy. Na działkę poczekamy jak będzie trzeba, na razie mamy gdzie mieszkać. I szczerze to mi się nie spieszy :) Ja jestem typowy \"blokers\".Tak Misiek mnie nazywa, bo ja nie bardzo chcę domu. To cholernie dużo kosztuje, w dodatku zima mnie przeraża, bo Miśka przecież nigdy nie ma. Wolałabym mieszkanie w bloku jakieś fajne. I tańsze dużo w utrzymaniu. I widzę Haniu że do prasowania też mamy taki sam stosunek ha ha. Ja prasowałam jak już nie miałam się w co ubrać. Albo Szymona. Dziś moja mama trzeci dzień po kolei przyszła do mnie z zamiarem prasowania i nie tknęła żelazka. Wynajduje sobie inne zajęcia żeby tylko nie tknąć żelazka. Chyba wiem już po kim to mam :D Violu ❤️ przesłałam Ci wczoraj zdjęcie. Mlenko ❤️ przyłączam się do klubu sklerozy i miłośników grania w totka. Też bym chciała wygrać choć troszkę. Ale jak? Jak się zapomina wysłać? :d Kika oj to były czasy!!!! Szkoda że możemy do nich wrócić tylko wspomnieniami, że nie możemy sobie poczytać :( Strasznie mi szkoda tego, co straciłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko pewnie do prasowania to wynajmiemy sobie Oli hehe Oli zgadzasz sie? Koalko ty jako cięzarowka masz pierwszenstwo :) Oli trzymam kciuki za dobre wyniki chociaz pewnei niepotrzenie bo i tak beda dobre ❤️❤️❤️ Koalko no w twojej sytuacji to mieszkanie jest wygodne jak miska tak czesto nie ma, zwlaszcza zimą nie musisz sie o nic martwic bo masz cieplo w mieszkaniu a w domu niestety trzeba samemu bo na palacza to raczej nie bedzie mnie stac :) ale ja juz mam wprawe w paleniu w centralnym przez tyle lat to sie czlowiek juz zrobil specem od palenia:) najgorsze zawsze bylo dla mnie to ze jak przychodzilam czy ze szkoly czy z pracy w domu zimno i dopiero trzeba bylo rozpalac ale domki sa fajne mozesz sobie robic c chcesz i nikt ci w sciane nie wali, mozesz wyjsc na podworko i nawet za przeproszeniem nasrac na srodku i nic nikomu do tego:) Filipko nasza kochana a gdzie ty soe podziewasz? nie zaszywaj sie gdzies w kącie sama tylko chodz tu do nas !!!plisssssssssssssssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ja dopiero wpadłam do domku, ale zaraz znowu wychodzę, mam kilka spraw na miescie. Dziekuję Wam bardzo za wszystko 🌼 Koalka ❤️ HANIA ❤️ Mlenka ❤️ OLI ❤️ Kikunia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam od mamy. Skukienka jeszcze niestety nie gotowa. No ale jeszcze trochę czasu do 14 kwietnia jest to mam nadzieję że mama się wyrobi ;) Ale mi się wieczorek fajnie zapowiada. Przyjaciółeczka moja zadzwoniła do mnie że jest dzisiaj w mieście (ona pracuje w Wawie) i mamy się spotakć z jeszcze jedną naszą przyjaciółką na babskich pogaduchach :D Ale fajnie hi hi hi. Mój misiek będzie biedny dzisiaj sam siedział. No ale w końcu ja całymi dniami też sama siedzę i nie narzekam więc mi się chyba też należy coś od życia ;) Idę sobie teraz coś na obiad zrobić bo po wypiciu śmierdziuchów muszę coś zjeść :o Potem zajrzę do Was dziewczynki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skukienka ha ha ha ha ha ha ale mi się napisało .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌼🌼 Slonko🌼 Dla Aluni❤️🌼w Dniu Pierwszych Urodzin duzo zdrowka ,usmiechu i radosci i spelnienia wszystkich marzen Oli❤️ Nie matrw sie bakteri juz pewnie nie masz po tych globulkach i zobaczysz wymaz bedzie oki Koalko🌼 Ciesze sie ze skurczy mniej,dziekuje za zdjecie. Mlenka🌼 zdjecie wyslalam Filipka ❤️ Nie pisz ze zamieszanie wyszlo.Bedzie ok zobaczysz bedziemy mialy swoje malenstwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi koniecznie musisz nam pokazac te twoją sKukienke :D jak tylko bedzie gotowa:) no a wieczorek fajny z kolezankami, no i nie mów ze calymi dniami sama siedzisz tylko z nami przeciez;) a twojemu miskowi tez sie nic nie stanie jak raz sam posiedzi, wyjscie z kolezankami jak najbardziej ci sie nalezy:) zostaw mu tylko jakies piwko w lodowce jak lubi, niech nie czuje sie az taki bardzo opuszczony;) a ja ide sobie zaraz do domku OLI ❤️🌻❤️ Filipka❤️🌻❤️ Viola❤️🌻❤️ a dla reszty dziewczynek odrobina wiosny 🌻🌻🌻 chociaz u mnie dzisiaj cosik zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌼 Do juterka ❤️ :D Racja, racja że z Wami siedzę :D Jak mogłam tak nie napisać ;) SKukienkę pokażę na 100% jak tylko będzie gotowa :D Mój misiek już ma pyszny obiadek naszykowany, do tego suróweczka no i za radą Hani wsadziłam piwko do lodówki :D Violu 🌼 Dziękuję :) Mam nadzieję że już jej nie będzie.Dowiem się w poniedziałek. Ja już się szykuję do wyjścia. Jeszcze muszę jakieś ciasteczka obowiązkowo kupić no bo przecież trzeba coś zagryzać przy rozmowie.... A że potem w brzuch i pupkę kilogramik pójdzie to już inna sprawa ;) Filipko ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Cosik się malutko dzisiaj odzywałaś. Dla Ciebie słoneczko 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 :D Miłego wieczorku Wam kochane życzę. Buziaczki 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko dla ALUNI z okazji pierwszych urodzinek duzo duzo zdrowka usmiechu od ucha do ucha i spelnienia marzen tego zycza ciocia Lila i Martynka 🌼❤️❤️🌼 Witam was dziewczynki nic nie moge napisac bo jak wracam z pracy to zaraz ubieram Martynke i szybko idziemy na drugi spacerek pozniej wpadam do domku jakis obiad zakupy pranie sprzatanie w trakcie zabawa z Martynka wieczorem kapanko malej jakies prasowanie i jak klade sie spac to jestem padnieta na nic nie mam czasu wszystko robie w biegunawet teraz pisze do was to i tak moj skarb buszuje przy mamie i robi porzadki w szufladzie postaram sie wklieic jakies zdjecie ,moze i mi zaloza necik w pracy to bede zawsze miala chwilke zeby zajzec i byc na biezaco z wami,serdecznie was pozdrawiam 🌼 Fluidki dla naszych starajacych sie oby w jak najblizszym czasie staranka przyniosly upragnione bobaski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili🌼 Sliczna Twoja corcia:):):) A ja dzisiaj mam takiego dola ze szkoda gadac ide sie przejsc moze swierze powietrze dobrze mi zrobi.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spadlysmy, ledwo nas znalazlam Violu ❤️🌻❤️ mam nadzieje ze dzisiaj juz lepiej sie czujesz dla ciebie ❤️🌻❤️ Filipko co sie z tobą dzieje kochana? zajrzyj tu do nas ❤️🌻❤️ Oli jak tam babskie pogaduchy? ❤️🌻❤️ dla ciebie Lili 🌻 ucaluj Martynke, sliczna dziewczynka, moze zostanie moją synowa? :D hehe a ja dzisiaj padam na gebe Kuba w nocy dal mi koncert, nie wiem co mu sie stalo, bo darl sie strasznie i nie chcial usnąc, jak sie obudzil przed 1 w nocy to usnął dopiero po 4 a ja bym przez to zaspała do pracy, dobrzez e moja mama tez rano szla do pracy wiec mnei obudzila ale mam ochote zaraz rzucic to wszytsko i isc do domu bo misiek dzwonil i slyszalam jak Kuba drze sie i mowil misiek ze tak caly czas sie drze, kurcze nie wiem co mu sie stalo, zęby czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🌼 Haniu 🌼 Po babskich pogaduchach ok :D Super było :D Nagadałyśmy się za wszystkie czasy :) Bardzo lubię takie babskie spotkania :D Kurcze ciekawe co z tym Twoim Kubusiem.... Może rzeczywiście ząbki.... W nocy to możnaby jeszcze podejrzewać że coś mu się śniło ale w dzień to nie mam pojęcia.... Violu ❤️ Czemu się smucisz? Kochana tutaj zawsze możesz się wyżalić i poopowiadać nam co Ci oleży na sercu. Mam nadzieję że dzisiaj już trochę lepiej się czujesz ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Filipko 🌼 A ty gdzie się podziewasz? ❤️ Lili 🌼 Martynka śliczna :D I jaką fajną fryzurkę ma na tych zdjęciach :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi ❤️ ja juz nie mam pojecia co mu sie stalo, w nocy to chyba cos mu sie snilo bo obudzil sie z krzykiem, ale wzielam go na rece, przytulilam i uspokoil si ena chwilke a za chwile znow to samo, strasznie sie rzucal, jakby cos go bolalo, darl sie w nieboglosy, nie dal sie polozyc ani w lozeczku ani obok mnie na łozku, teraz to siedze jak na szpilkach w pracy bo caly czas mysle o Kubie, dzwonilam przed momentem do miska i juz sie troche uspokoil bo przyszedl Maciek, syn mojego brata a Kuba za nim to w ogien by poszedl, przy nim troszke sie uspokoil ale zobaczymy jak bedzie pozniej, misiek jedzie z nim dzisiaj do tesciowej a ja po pracy tam ide bo chcemy wyskoczyc na jakies zakupy po poludniu, ale jak Kuba bedzie takie cyrki odstawial to nici z zakupów zebym chociaz wiedziala co mu jest to moze wiedzialabym co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Haniu 🌼 To rzeczywiście Twój mały coś dziwnie się zachowuje. Wyobrażam sobie jak się zdenerwowałaś tym wszystkim. Mam nadzieję że jak wrócisz do domu to wszystko będzie już dobrze ❤️ Ja już po ziółkach i po śniadaniu. Zaczynam powoli się \"uczłowieczać\" bo wybieram się z koleżanką na miasto. Nie mam za bardzo funduszy na zakupy bo ostatnio trochę ciucholandy nadszarpnęły moją kieszeń ;) no ale przynajmniej sobie pooglądam co nowego w sklepach. Za jrzę jeszcze za chwilkę do Was. Kochane czemu u Na sdzisiaj tak puściutko? Gdzie jesteście? Tylko Hania jak zwykle na posterunku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×