Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

czesc! czy u Was tez taka paskudna pogoda? u nas leje od nocy i tylko czasem na chwile przestanie :-( Paty Kika no to fajniutko że juz startujecie z kolejnymi dzieciaczkami a i innym bedzie raźniej :-) ja to jednak cykor jestem i poczekam jeszcze z rok, boje się ze dwoje malutkich dzieci to mnie całkiem zamęczy juz teraz ważę 45 kilo :-O zniknę zupełnie wkrótce :-( zresztą muszę się najpierw jednym nacieszyc ;-) no faktycznie przegapiłysmy pierwsze urodziny dziecka naszej założycielki sto lat dla Kubusia 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka: No faktycznie ty to masz wage inponującą. Ja moge Ci troche tłuszczyku odstąpić. :) Bo mam go nadmiar :) Filipko: Mnie tez sie łezka zakreciła :) Oli: Ja dopisze sie jak zaczniem starania na całego, czyli w nastepnym miesiącu. Mój Tomek wolałby chyba poczekac jeszcze rok troche sie obawia drugiego ale co tam pewnie rok bedziemy sie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Na początek życzenia : Sissi 🌼 dla Twoejgo synka : KUBUSIU Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK dużo zdrówka i usmiechu, radości, słoneczka i beztroskiego dzieciństwa!! 🌼🌼🌼 Szkoda Sissi że już sie u nas nie pojawiasz, wkońcu to Ty ten topiczek zalozyłaś. Jak już wróciłaś to skasowali stary i się zawzięłaś widzę i nie piszesz, a szkoda :( Pozdrawiam! Bardzo się milo zrobiło jak znowu sie tabeleczki zaczęły pojawiać :) Jakoś tak fajniej. No i Paty ❤️ wiatj w pierwszej tabelce!!! :) Im nas więcej tym przyjemniej! Choć pewnie i tak później sama na koniec zostanę. Paty w takim razie ja trzymam ckiuki aby Wam sie udało w tym czasie co chciecie, ale skoro tak znasz swój organizm to pewnie u Was nie będzie problemu. I dobrze. No i synek by Wam sie teraz mógł udać :) Paty ❤️ Jenefer 🌼 Dziękuję :) Ja o niczym innym nie marzę jak własnie o nieprzespanych nocach itd ;) Kikunia ❤️ Ty tez sie dopisuj do tabeleczki kochana!! I to miguniem. Od razu mi się lepiej na duszy zrobi ;) A co do łezki...to wiesz że wszystko z serca...Dziękuję kochana 👄 HANIU ❤️ To samo moge napisac co Kikuni, wszystko z serca...Kochana ja narazie wiem tyle że wyjazd do Polski otworzy mi kolejne rozwiązania, dlatego do momentu zrobienia wyników nic już nie moge powiedzieć. Ale skoro tak potrafisz czarować to czaruj nade mną, ja nie mam nic przeciwko a jestem wręcz za! Dziekuję za wszystko 👄 OLI ❤️ Tak kochana odliczam juz gdzie sie da :D Szkoda że poscianach odliczać nie mogę :D A co do nerwicy to wyobraź sobie że ja jak tylko się zdenerwuję tak solidnie to od razu się dusze nie na żarty, bo w tym wszystkim to jeszcze mam malutką astmę, która sie własnie objawia przy zdenerwowaniu. Ja mam w dupie czy ktos mysli że sobie wymyslam, Ci którzy mnie znaja wiedza że jestem nerwus że ho ho. To nie jest miłe schorzenie żeby sobie je przypisywać. Jeszcze wariatke ze mnie kiedys zrobią :D Kruszynka ❤️ U mnie wieje ale świeci słonko, chyba cieplutko. Wiem tylko że dwa dni temu w Świnoujściu było baaaaaaardzo ciepło, oby tak było jak pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda beznadziejna :( chmury, deszcz i ciemno :/ Kikunia 🌼 No to kochaniutka jak już zaczniecie się starać tak \"porządnie\" ;) to raz dwa się wpisuj :) Razem raźniej 👄 Filipko 🌼 A myśleliście już o wakacjach? Ja cały czas kombinuję jak to zrobić żeby się spotkać z Tobą i innymi kobietkami z forum. Może byśmy kiedyś ustaliły sobie jakiś termin i się spotkały? Co Ty na to? :D Dziewczynki może pomyślimy nad jakimś terminem co? I sobie zrobimy spotkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI ❤️ Kochana ja jestem jak najabardziej za Twoim pomysłem!!! w wakację bedziemy w Polsce równiez przez dwa tygodnie, tym razem wyjazd się nam trafi bo mielismy nie jechać :) I bedzimy od 21 lipca!!! :D Przez dwa tygodnie :) Baaaaaardzo bym chciała się z Wami spotkać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Oli pomysł ze spotkaniem przedni tylko kiedy? ja mogłabym na początku lipca bo wczesniej i później bede siedziec na wsi ale na 3 lipca musze byc tu bo ide na koncert Red Hotów :D a no i pozostaje pytanie gdzie?? Kika mam nadzieje ze nie wtykam nosa w nie swoje sprawy tak Cie podpytując o starania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka: No coś ty :) Sama przeciez o tym pisała. No to jak bedziesz w lipcu to ja zapraszam do Krakowa na kawke ty przeciez masz nie daleko:) Filipko: Kraków od 21 lipca stoi otworem Oli i inne tez zapraszam a co tam im wiecej tym raźniej A swoją drogą Oli to dobry pomysł. Moze gdzieś wszytkie wybierzemy się na weekend. Tylko termin i miejsce trzeba wybrac. Na miejsce mam kilka pomysłów. Opisze Wam w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo widze ze jakies spotkania sie szykują moze Bieszczady? sa piekne a i ja i SCORPIO bedziemy mialy blisko ;) i moze jeszcez Sissi dolączy bo ona tez blisko mieszka fajnie by bylo sie spotkac i poznac osobiscie i waszych małżów, a walsnie spotkanie tylko nas czy połowki i dzieciaczki tez sie zaliczaja? bo jak juz to bardzo chcialabym zobaczyc wasze pociechy i brzuszki na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika jakby ci sie taka banda pojawila w domu to chyba bys sie nogą przeżegnała hehe ale na rynku w Krakowie jest duzo miejsca to tez fajne miejsce, najwyzej zalozyły czapeczki zeby nam gołebie na glowy nie nasr...y:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde było by super takie spotkanko zorganizować :) Szkoda, że tak cięzko aby wszystkim pasowalo. Mimo to ja wierzę że kiedyś się tak naprawdę wszystkie spotkamy :) Kkunia ❤️ Kochana Ty moja! Dziekuję za zaproszenie 👄 HANIU ❤️ Ja myslę że bylo by super jakbysmy sie własnie wszyscy spotkali, czyli my, małże i dzieciaczki :D To by dopiero była impreza :D Ale masz rację na rynku w Krakowie miejsca sporo więc raczej problemu by nie było ;) Dziewczyny ja mówie serio, musze Was wszystkie poznac osobiście i kropka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko bardzo bym chciala cie poznac osobiscie, nie tylko ciebie ale i pozostale dziewuszki tylko wlasnie to ze mieszkamy w roznych miejscach sporo od siebie oddalonych moze byc problemem zebysmy wszystkie mogly sie spotkac w jednym czasie ale moze sie uda kiedys, bylo by superrrrrrr:) a poki co zapraszam cie do mnie, oczywiscie z małzem, adres znasz a mysle ze jak osobiscie przekaze ci fluidki i jeszcze moj Kubuś swoje kciukaski zacisnie to napewno nie trzeba wam bedzie zadnych badan ❤️ a jesli ktoras z dziewczyn ma ochote na wypad na wies to zapraszam, u rodziców jest troche miejsca a jakby co to mam 20 arów dzialki wiec w razie czegos to mozna pole namiotowe zrobic hehe i napewno sie pomiescimy wszytskie:) trawka super wykoszona, San niedaleko, duzo lasów, zamek w Krasiczynie o rzut beretem, stadnina koni jedym slowem mnostwo atrakcji was czeka u mnie ale sobei reklame zrobilam hehehe:D ale to wsyztsko prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU No musze przyznać, że zachęcająco to wszystko brzmi :) Myslę że na pewno sie poznamy, a osobiste fluidki na pewno lepiej by zadziałały jak te wszystkie leki i badania :) Warunki polowo-namiotowe tez jak najbardziej lubie a skoro dodatkowo tyle atrakcji w poblizu to juz sie zapisuję na odwiedziny ;) Pogoda sie u mnie zepsuła calkowicie, a ja miałam własnie do miasta wychodzić. Leje i wieje, od razu mi sie odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko mam nadzieje ze reklama brzmi zachecajaco i skusisz sie, byloby supuuuuuper, dodam ze niedaleko jest jeszcze piękny ogrod botaniczny do ktorego sie wybieram ale zawsze pogoda plany mi krzyzuje, no i mozemy sie razem wybrac na poszukiwanie pieknych zakątków przyrody:) bo sam Przemyśl to niezaciekawy jest ale okolice piekne mam nadzieje ze cie zachecilam i zdecydujesz sie na taką wycieczke tylko daj mi wczesniej znac to ja sobie wolne wezme zobaczysz jaki cyrk jest u mnei na podworku jak sie spotka Kuba z dwojką dzieci mojego brata i dziecmi sasiadów zwariowac mozna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Bardzo Ci dziekuję za zaproszenie 👄 Mysle że na pewno nadejdzie dzien że skorzystamy z niego, oczywiście nie wpadne bez zapowiedzi, dam Ci wczesniej znac ;) Ja uwielbiam przyrodę więć jak najbardziej Twoja oferta brzmi dla mnie zachęcająco :) No a najbardziej mnie zachęca poznanie Ciebie i Kubusia w Twoim zaproszeniu :D Cała reszta to tylko dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ojejku nie wiedziałam że tak narobię wszsytkim chęci z tym naszym spotkaniem hi hi hi Może poprostu wybierzmy kilka miejsc i zagłosujmy gdzie byłoby najlepiej. każda napisze za i przeciw i tak coś może razem wykombinujemy :D Może zrobimy taką tabeleczkę z pomysłami na dane miejsce albo cuś takiego. Nie wiem może macie jakieś propozycje jak to zrobić :D Ja to najbardziej bym chciała albo gdzieś w górach (Zakopane, Bieszczady też bo nigdy nie byłam :) ) albo u mnie hi hi a Kraków też baaaardzo mi się podoba...... W namiocie też mogę a co tam ;) Haniu tak to wszystko pięknie opisujesz że aż ja też nabrałam chęci na Twoje okolice :) Jejku jakby było fajnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiosenne:))ale u mnie pogoda to tez niewiosenna:(leje i wieje-ale małego weranduje bo w wózku dobrze mu sie spi... no no co ja widze -spotkanko sie szykuje-kurcze super by było:))strasznie chce was wszyskie poznac osobiscie:))jak dla mnie i Kraków i Bieszczady to dobre miejsca ale jak trzeba bedzie to i nad morze sie wybiore z wami spotkac:)) mysle ze w gre wchodzi spotkanie z małzami i dzieciaczkami a jak bedziemy chciały same poplotkowac to wyslemy tatusiów i dzieci na lody:D o juz sie napisałam...młody sie budzi....no cóż ma wyczucie chwili:O no nic to do zobaczonka i usłyszonka-aha za nasze nowe staraczki tez trzymam kciuki-Paty,Kika❤️ Oli-Ty 1-wszy dzien w pracy chyba??????napisz jak wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi czy mi sie cos nie pomyliło z ta pracą?????????kiedy miałas zaczac?????? kurde no nie pogadam bo mnie woła...no nic całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scorpio 🌼 Skarbeńku tak właśnie dzisiaj pierwszy dzień. dzisiaj idę wyjątkowo dopiero na 17.00 bo mamy takie spotkanie z koordynatorem, który będzie nas odwiedzał od czasu do czasu no i poczęstunek tylko dziś będzie dla dzieciaczków :D takie otwarcie świetlicy :) Trochę się boję tego wszystkiego ...... mam nadzeiję że dam radę :) Kochane a może właśnie zobaczmy gdzie najwięcej naszych kobietek mieszka. Jeżeli więcej na południu to może najlepszym pomysłem będzie gdzieś właśnie tam się spotkać ..... Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika jasne ze jak tylko wreszcie sie wybierzemy do Krakowa to na bank sie musimy spotkać :-) Haniu ja to mam Przemyśl prawie po drodze bo na ta wieś moja to pod Zamośc jeżdzę :-) a i bieszczady cudne byłam tam w podrży poslubnej i przypuszczalnie Weronike tam zmajstrowaliśmy hehehe ja tam wszędzie dojade znaczy mąż mnie dowiezie hihi tylko z terminami jak bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI 🌼 A no narobiłaś nam wdzystkim ochoty na spotkanko :) Ja sie dostosuje, byle to nie był koniec świata bo czas mam ograniczony ;) Własnie kochana jak tam pierwszy dzień w pracy??? Scorpio ❤️ Pewnie że z małżami i dziecmi spotkanko. Koniecznie chcę te Wasze pociechy zobaczyć, oko nacieszyć. I duuuuuuuuuuzo baaaaaaaardzooooo duuuuuuuużo foteczek porobic :D Uciekam do miasta, zajrze po powrocie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi wszystkie was zapraszam, a namiot to tylko przy wiekszej liczbie osob, bo 5 osob spokojnie zmiesci sie w domu rodziców:) a nasza dzialka to tylko 5 km od domu rodziców wiec wsyztsko w zasięgu ręki:) Filipko ja bym sie bardzo ucieszyla gdybys nawet bez zapowiedzi wpadla, ale wolalabym wiedziec kiedy bo zawsze moglabym jakąs porzadna wyzerke przygotowac a bez zapowiedzi to musialabys mi pomagac hehehe:) Scorpio twoj maluszek chyba wyczuł forumowe ciotki i dlatego sie budzi, pewnei lubi jak go tak calujemy 😘 a spotkanie sie szykuje szykuje tylko wlasnie trzeba wybrac odpowiednie miejsce, ja tez jestem za Bieszczadami bo blisko:P a u mnie pogoda taka dziwna, rano bylo fajnie, cieplutko, pozniej burza a teraz zimny wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspiłam go heheheh:D pewnie nie na długo ale zawsze to chwilka;)) kochana Oli ale super sie zapowiada ta praca-zawsze chciałam z dziecmi pracowac tylko tak wyszło ze zamiast na pedagogike to poszłam na ekonomie ehhhhhh szkoda:(trzymam kciuki za ten pierwszy dzien:)) ja mysle ze te Bieszczady to super pomysł-no a ewentualnie krakow tez jest ok-piekne miasto i jest gdzie pojsc -no nie...znowu mnie woła-no nic znikam i zobacze potem czy cos ustaliłyscie żabeczki:))👄 kruszynko -no no to Ty uwazaj zeby drugiego nie zmajstrowac jak sie spotkamy w Bieszczadach hihihih;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio nie planujemy na razie dzidziusia ale kto wie co by sie działo w tych Bieszczadach znów :P ;-) tak widzę ze chyba na tych górach stanie? to może któras ma namiary na fajny pensjonat?? my bylismy w Polańczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Ja znowu tylko na chwilkę. Próbuję nadrobić zaległości w czytaniu was. Ale mam jeszcze duuużooo:) Byłam dziś z Julitką na usg głowki. Krwiak ślicznie się wchłonąłi już nie ma po nim śladu. Ulżyło mi bardzo. Jutro mam wizytę położnej i pediatry. I nawet się cieszę, bo panią doktor bardzo lubię a parę pytań mam. Ale i was zapytam. Jakie szczepienia polecacie? Czy szczepicie tymi podstawowymi bezpłatnymi czy też jakimiś płatnymi? Niuńka waży już 5,1kg. To chyba dużo, bo jak wychodziłyśmy ze szpitala, 21.04, to ważyła niecałe 4,5kg, tak jej waga spadła. Wiecie już mnie szlag trafia z zakupami. Najpierw nalataliśmy się za wózkiem. Tak w ogóle to kupiliśmy Volanta na trzech kółkach czerwonego. I po niego Misiek pod Warszawę jeździł, do Wesołej, bo tu u nas nie było. W tym tygodniu miał być w tym samym sklepie fotelik do niego. Dziś dzwonie - może za dwa tygodnie będą. Cholercia, a ja już bym pojechała z malutką gdzieś czasami. Jeszcze jutro jeden sklep mi został do sprawdzenia. Już przestaję na kolor patrzeć, oby był. Za kilka dni mają być wyniki biopsji mojej mamy. Trochę sie denerwuję. 18 maja mama idzie do szpitala na operację. Tak się boję... Tata z kolanem od nowa do szpitala jeździ, też nie wiadomo jak to dalej będzie. Jak na razie tylko teściowa zakończyła wycieczki po szpitalach. Bo okazało się że to nie nowotwór, tylko jakiś guz z płynem i to jej pękło i się wchłonęło. A tak w ogóle to ja o czymś ciągle zapominam. Filipko ❤️ 🌻 ❤️ dziękuję Ci kochana za karteczkę. Jest śliczna. Jak to przeczytałam to oczywiście się poryczałam. Dziękuję Ci bardzo. Pewnie za poinformowanie kwietniówek też powinnam Tobie podziękować :) I za Danusię ❤️ Modlę się za Ciebie. I za Oli i Violę. Fluidki ❤️ ❤️ No wracam do zaległości. Całusy I jeszcze dziękuję zaq komplementy dla mojej Niańki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu naprawili mi net i otwieraja sie już wszystkie serwery i strony!! A już myslałam że ich wszystkich pozagryzam 😡 No i dzięki temu sprawdziłam wkońcu pocztę i odebrałam zaległe wiadomości i zdjęcia. Koalko ❤️❤️ Julitka jest sliczna, przecudowna 👄👄 Tylko wycałować :) A z Szymonkiem tworzą sliczne rodzeństwo. Bardzo się cieszę że karteczka dotarła, juz się martwiłam że gdzieś się zapodziała. No przyznam że na kwietniówkach tez zawitałam raz :) A Danusię z checią poinformowałam o tej wspaniałej wiadomości :) Dziekuję za fliudki i za modlitwę. teraz jest mi bardzo potrzebna. Wyniki przde mną, boje sie bardzo ale co ma byc to będzie. Bardzo się ciesze że po krwiaczku już nie ma sladu. A z tymi zakupami to faktycznie urwanie głowy...Ja się na pewno pomodle za Twoją mamę i tatę, dużo zdrówka im zyczę! Wierze że wszystko bedzie dobrze. No i super, że tesciowa sie uporała z tym cholerstwem i że to nie było to najgorsze. Dla WAS kochana 🌼❤️🌼 HANIU 🌼 Hehe może jakbym wpadła bez zapowiedzi to by mi to wyszło na dobre bo bym sie przy Tobie czegos pysznego gotowac nauczyła :D Ale jak mam przyjechac na gotowca to oczywiście się zapowiem :D teraz tak sobie piszemy ale zobaczysz że naprawde się kiedys spotkamy :) Kruszynka ❤️ Powiadasz że w Bieszczadach majstruje sie dzieciaczki?? :P to ja chce w Bieszczady!!!!!!!! ;) Scorpio 🌼 Mi Kraków tez odpowiada :) tam mieszkanasza kochana Kikunia :) OLI ❤️ No koniecznie trzeba tak wszystko zaplanowac aby każdemu pasowalo. Musimy swoje miasta podać i zobaczymy gdzie kto zamieszkuje :) A może Szczecin :P ?? Hehe ja i Słonko ❤️ mamy blisko :P Szczególnie Slonko :) Oczywiście żatrcik to był, dostosuje sie i tyle :D No jestem ciekawa jak tam pierwszy dzien w pracy u Ciebie. jak tam na otwarciu świetlicy?? napisz koniecznie! Życzę wszystkim miłego wieczorku 👄 10 dni i lecę bo chcę...tralalatralala lece bo chcę tralalala :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ❤️ Ja mam pytanie czy suwaczki z \"wasz ślub\" Wam sie otwierają? Bo nie wiem czy to u mnie tylko jakiś bląd wyskakuje czy ogólnie jest... Jak klikam w suwaczek to same napisy dziwaczne wyskakują :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Wiosenne:) Filipka znowu spać nie może....:) eh zamieniłabym się.... Nadziejko cudowne, wspaniałe wieści, zobacz jak się wszystko ułożyło, Alka też przecież już termin operacji miała i Dziewczynki wymodliły:) Kubusiowi też:) Na pewno będziemy na kilka dni w Toruniu więc mam nadziję że uda nam się zobaczyć, myślę że po wakacjach się wybierzemy do Piernikowa. Filipko co do spotaknia to Szczecin jak najbardziej, tyle, że ja na swoich \"kilometrach\" to jestem w stanie ze 3-4 osoby wcisnąć:(...... Chyba za bardzo na wylocie ten Szczecin. Wiecie co jak ustalacie jakieś miejsce to może gdzieś w centralnej Polsce bo dla mnie Bieszczady to koniec świata, cholera daleko, my auta nie mamy...doo Warszawki cz Torunia to jakoś dotrę ale dalej ciężko.... Filipko a my się spotkamy jak będziesz w Polsce? będziesz w Szczecinie? my od 20 czerwca będziemy nad morzem przez 10 dni. Koalko Julitka jest cudowna, normalnie gęba się cieszy jak na nią się patrzy. Byłam z Alką wczoraj u ortopedy, mamy dodatkowe ćwiczenia bo kośllawi piętki i chyba trzeba będzie jak zacznie chodzić na dobre ortopedyczne butki kupić. 13 vzerwca mamy rezonans więc Wasze kciuki się przydadzą bardzo:) Buziaki i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dzisiaj dalszy ciąg ustalania miejsca spotkania:) super Slonko no ja w Szczecinie to pewnie z 10 lat nie bylam a mam tam rodzine, i w Gryfinie tez mam kuzynke ale wlasnie rzadko tam jezdzimy bo to dla nas koniec swiata hehe i w Elblągu tez mam rodzine czyli jak stanie na połnocy to sie pewnie jeszcze rodzinka ucieszy bo moje dziecko i męza znają tylko ze zdjęc hehe a tak bedzie okazja zeby ich poodwiedzac tylko nie wiem czy mi czasu starczy:) a za Ale trzymam kciuki i modle sie wiec jak wszytskie poloączymy nasze sily to wszelkie chorobska muszą nasze dzieciaczki opuscic ❤️ Kruszynko to jak ty tak blisko mnie jezdzisz na wies to moze sie spotkamy? moze mąz cie do mnei dowiezie hehehe:) no a skoro Bieszczady mają taki wplyw to moze nasze staraczki warto by tam zabrac? oj ale by bylo super gdyby tak wsyztskie naraz w tych Bieszczadach zaciązyły;❤️ a niedaleko Polanczyka to mieszka moj były hehe podobno rozwiodl sie z zona wiec moze zrobie mu niespodzianke i zobacze jak mu szczeka opada na moj widok :D bo nei widzielismy sie baaaaardzo dawno :) OLI VIOLA FILIPKA moze rzeczywiscie warto wybrac sie w Bieszczady? tam cisza spokoj, inne powietrze i moze to tak dziala :) Koalko Julitka sliczna dziewczynka no i waga tez imponuje, najwazniejsze ze jest zdrowiutka i ze Szymon cieszy sie z siostrzyczki:) a dla twoich rodziców duzo zdrowka ❤️ Filipko ty najlepiej przyjezdzaj do mnei kiedy tylko chcesz, ode mnie w Bieszczady to tylko godzinka drogi, juz myslimy zeby sie wybrac tam chociaz na 1 dzien na Soline, tylko jak sie zrobi ciepełko uwielbiam tam jedzic, pospacerowac po zaporze, tym razem jak sie wybierzemy napewno nei zapomne aparatu, bo w zeszlym roku ja myslalam ze moj M wziąl a on myslal ze ja wzielam i tak zostalismy bez zdjec:( a jak lubisz stac przy garach to z checią cie zagonie, przyjemnei by bylo popichcic z toba podczas gdy nasze połoweczki oddawalyby sie slodkiemu lenistwo pod drzewkiem z piweczkiem w rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kwiatuszki 🌼 Już opisuję jak w pracy było. Dzieci przyszło chyba z 40 sztuk. My w szoku bo salka świetlicowa bardzo mała ..... No ale jakoś się pomieściliśmy. Najgorzej było to że rozpiętość wiekowa to ... od 4 do 15 lat :o I nie ma podziału na grupy :o Te wielkie chłopaki to byli wyżsi ode mnie o pół metra :o A my wyskoczyłyśmy z takimi zabawami jak Raz dwa trzy baba jaga patrzy :) Oni oczywiscie nie chcieli się bawić. beznadziejnie to jest zrobione że wszystkie dzieci w każdym wieku są w jednej grupie no ale na szczęscie mamy tam ping ponga i siatkę do siatkówki więc może tym się zajmą :o Powiem Wam że taka iloś dzieci jest straszna zanim uspokoiłyśmy wszystkie to zajęło nam chyba z 10 min. Jak uciszyłyśmy to ostatnie to pierwsze już gadało :) Ale fakt że dzieci są bardzo fajne. Takie \"normalne\" wesołe i bardzo chętne do udziału we wszystkim co proponowałyśmy :) Także dzieciaczki nam się super trafiły :D Uffffff to chyba tyle :) dzisiaj znowu do pracy tylko że na 15.00 Najgorsze jest to że chyba w soboty będę pracować :o na szczęscie tylko od 9.00 do 12.00 ale to zawsze sobota :o Ta moja współświetliczanka niestety pracuje jeszcze i musiałyśmy trochę ten plan dostosować do niej :o No ale jakoś trzeba iść na kompromisy. Teraz siadam do drukowania czegoś na dzisiejsze zajęcia. potem zajrze do was 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×