Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Dobry wieczór :) Oj niezły aparacik z Twojego Kubusia Haniu :) Ciekawe co z mojego wyrośnie ;) Ja z Kubą zaliczyłam dziś dwa spacerki, wprawdzie nie do parku, ale co sie chłopak dotlenił to się dotlenił :) W pracy wszyscy go podziwiali, nawet dyrektor kilka razy do nas podchodził co by sobie przypomnieć jak to jest z takim maluchem, bo spodziewa się drugiego dzidziusia :) Od ręki tez podpisał mi wniosek o urlop wychowawczy (wzięłam wstępnie do końca 2009r). Nowy kierownik tez mnie wspiera więc jest OK. Filipko🌻jak gardziołko? Fluidki❤️❤️❤️❤️❤️ Violu🌻sprawdź maila-wysłałam Ci zdjęcia Kubusia; fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️ A ja jeszcze wcale nie leciałam samolotem :( Oli🌻łap fluidki❤️❤️❤️❤️❤️ Uciekam, Kuba zasnął więc mam okazję nadrobić senne zaległości :) Spokojnej nocy :)💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki ;) Czy u Was też tak deszczowo jak u mnie?? U mnie bardzo cieplo tylko deszczyk kapie. Tak mi się przez to wstawać nie chciało, że mało misiek przeze mnie do pracy nie zasapał. Na szczęście zdążył. Nadziejko ❤️❤️ Kochana gardziołko boli :( I to coraz gorzej. Dzis pobiegam po aptekach, może mają to co poleciłaś. A jak nie to nie wiem czy bez lekarza się obejdzie :( Jeszcze spróbuję cos przciwalergicznego kupić bo u mnie to róznie bywa, raz miałam alergiczne, obustronne zapalenie uszu :o i antybiotyki brałam niepotrzebnie bo jak tylko wzięłam na alergię to przeszło. Szkoda że całe dwa miesiace wakacji przechodziłam z wata w uszach :o To super, że spotkanie w pracy udane i że Kubusiowi tez się spodobalo :) Nie dziwię się że wszyscy Go podziwiali bo jest cudowny i taki kochany ❤️❤️❤️ I musze przyznac że dyrektora to Ty masz fajnego. LILII 🌼 Napisz cos więcej jak znajdziesz chwilkę :) OLI ❤️❤️ A widzisz, wszystkie zasypałysmy Cie zdjęciami a Ty długo na pocztę nie zagladałaś ;) Dziewczynki dla Was wszystkich buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu ❤️ jestes nareszcie, teraz to tylko same dobre rzeczy bedą sie dzialy w twoim zyciu, wystarczy juz tych iokropnych przezyc bo przez to to nam calkiem znikniesz chudzinko, teraz bierz miska w obroty i do dziela, czas zając miejsce po Koalce bo tabelce grozi likwidacja, fluidki ❤️❤️❤️ dziekuje za komplementy w imieniu Kubusia 🌻 OLI ❤️ ty tez bierz sie do roboty, wiosna przeciez wiec napewno sie uda ❤️❤️❤️ 😘 od Kubusia nadziejko 🌻 😘 od Kubusia no z tego co slyszalam to KUbusie sa okropnymi rozrabiakami wiec z twojego pewnie tez niezly artysta wyrosnie:D no nie wątpie ze w pracy wszyscy sie nim zachwycali bo jak widzialam na zdjeciach to sliczne cudeńko z niego, fajnie ze posiedzisz sobei na wychowawczym, przynajmniej sama najlepiej zajmiesz sie Kubusiem, mi wiele rzeczy umknęlo przez to ze pracuje ale juz zapowiedzialam męzowi ze przy drugim bobasku ide na wychowawczy:) ucałuj swojego przystojniaczka od ciotki 😘 Filipko ❤️ u mnie jeszcze nie pada ale cos tak sie zanosi, cieploo tak w miarę chociaz mogloby byc jeszcze cieplej :) a na to twoje gardziołko to nei wiem juz co ci polecic jak tyle rzeczy stosowalas i nic, moze to angina i potrzebny antybiotyk? a moze rzeczywiscie jakas alergia, kurcze nei mam pojecia wysylam ci fluidki zdrowka ❤️ a jak sie wykurujesz to tez bierz sie do roboty bo miejsce w tabelce czeka ❤️ ❤️❤️❤️ 😘 od Kubusia no rzeczywiscie super wygladal taki tlusty hehe a wczoraj na podwórku zjadł piasek i stokrotke:D zwariowac z nim mozna, wszystkiego musi spróbowac, a robi to tak ekspresowo ze nim zdaze dojsc do niego to juz zje, przeciez nei bede go prowadzac koło nogi, niech sobie pobiega po podworku, najwyzej jak cos mu sie posmakuje to wypluje i wytrze buzie w moje spodnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ten moj Kuba to taki złosliwiec mały ze szok dzwonie do miska a on mowi mi ze Kuba wstal o 7,30!!!! a w sobote czy neidziele to sie budzi o 4-5 rano zwariowac mozna, dlaczego w tygodniu jak ide do pracy nie budzi sie o 5? a nie tylko mi nei daje sie wyspac wrrrrrrrrrrrrrrr chyba bedzie mial dzisiaj dlugaśne łaskotanie za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie też jakoś tak pochmurno.... A miała być wiosna na całego po weekendzie :o A tu chmury, ciemno i ponuro ..... wrrrrrrrr Nadziejko 🌼 Dziękuję za fluidki :) łapię!!!!!!!! :D Dla Kubusia ❤️ ❤️ ❤️ Rzeczywiście Twój dyrektor to chyba równy gość. I kierownik też. Fajnie że są normalni ludzie na tych stanowiskach którzy rozumieją jeszcze swoich pracowników i jeszcze ich wspierają. Tylko pozazdrościć. Filipko 🌼 Dla Ciebie duuuuużo zdrówka. Oj nie lubię jak gardło boli..... A kysz bólu gardła a kysz!!!!!!!!! No widzisz Filipko. Tak to jest jak się internetu nie ma przez kilka dni :D A swoją drogą pooglądałam sobie Ciebie w pasemkach i już sama się nie mogę doczekać kiedy sobie zrobię ;) Bardzo ładnie w nich wyglądałaś. Haniu 🌼 Kochana biorę się do roboty!!!!! Jka wiosna to wiosna!!! Trzeba swój \"obowiązek\" wiosenny spełniać ;) Dla Ciebie kochana ❤️ ❤️ ❤️ A dla Kubusia mojego kochanego 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Liliii ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a co tu takie pustki? pogoda raczej spacerom nie sprzyja, przynajmniej u mnie wiec meldujcie sie dziewczynki, spadlysmy na sam koniec drugiej strony OLI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) HANIU 👄 Hahhahhahahahahaaaa to po prostu niemożliwe!!! Ten Twój Kubus jest niemozliwy hahahhaah :D :D :D Zjadł piasek i...stokrotkę hahaha :D o zabiło mnie to dosłownie :D JA CHCĘ DZIECKO!!!!!!! Ja myślę że ten Twój synek w jakies układy z własnym Tatkiem wszedł. I dlatego przy nim tak długasno spi. Mówię Ci to spiek ;) Albo po prostu tak się cieszy kiedy Ty jestes w domku, blisko że szkoda mu każdej sekundki zmarnować i dlatego budzi się wcześniej :) Dla Kubusia ❤️❤️❤️❤️❤️ Dziekuję za zyczenia zdrówka. Byc może Haniu, że to angina. Jak zagladam w gardło to żywy ogien takie czerwone. Jeju mi się zawsze coś w okolicach wyjazdu do domu przyplątuje, dopiero polski klimat mnie na nogi stawia. Ale to świadczy tylko o tym, że w Polsce czuję sie najlepiej :P Jak mi nie przejdzie jeszcze przez dwa dni to ide do lekarza :o A tutejsi lekarze... :o Cóż bedzie trzeba to trudno. OLI 👄 Oj ja tez nie lubie jak gardło boli. Dziekuję za przeganianie choróbska 👄 I za komplemencik :) Chyba obie teraz będziemy sobie robic pasemka, tzn Ty chyba balejaż a ja pasemka bo w maju jak tylko przyjadę do domu to pędzę do fryzjera :D I też się doczeakć nie mogę :) Jednak to poprawia nastrój i samopoczucie prawda kochana ?? :) Jak zrobisz to od razu chwal się fotami!!! Dla Ciebie ❤️❤️❤️ A gdzie reszta dziewczynek?? Mlenka?! 🌼 KIKA ?? ❤️ Słonko ?? 🌼 Viola?? ❤️ Cala reszta???!!!!!!! Nadziejko ❤️ i dla Kubusia ❤️ Scorpio ❤️ i dla Boryska ❤️ Koalka ❤️ i dla Niani ❤️ Dla wszystkich dzieciaczków 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko no moje dziecko to ma superowe pomysly :D:D:D jak go wczoraj zobaczylam z buzią brudną z piasku i wystającym ogonkiem stokrotki to myslalam ze padne, ale nijak nie dalam rady wyciągnąc mu tego z buzi, zacisnął usta i koniec a w niedziele to tez buzke trzymal w klombie, stalam sobei z koelzanką i gadałysmy i ona mowi do mnie ze Kuba je ziemie a ja mowie ze nie je tylko kwiatki wącha, a ten zaraz przybiega do mnei z pysiorem calym brudnym z ziemi no jakis glebojad z niego czy co? o juz wiem, glebogryzarka :D:D:D a zobaczysz jeszcze sama co potrafią dzieciaczki, mi czasem rece opadaja na ich pomysly a jak wiesz mam w domu oprocz Kuby jeszcze dwojke dziaciaczkow brata :) no a co do spania to chyba masz racje ze to jakis spisek:) ale jutro zabiore Kube na zakupy i spróbuje go czyms przekupic hehehe jutro mam wolne bo idziemy do ortopedy wiec pozniej ruszymy w miasto zaszalec:) z tym twoim gardelkiem to juz nie żarty jak tak dlugo cie boli i masz czerwone, to napewno angina i bez antybiotyku raczej sie nie obejdzie wiec pędz do doktorka i to juz a co to za zdjecia wysylasz pomijając mnie? no jak tak mozna, pokazuj mi tu szybciutko twoje pasemka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filioka82
HANIU Błagam o wybaczenie, zaraz nadrobie zaległości i wyśle Ci swoje zdjęcia w pasemkach, tylko to są strare fotki, OLI i Viola chciały zobaczyć jak wygladałam i dlatego tylko one dostały. Zaraz Ci wyslę 👄 A w maju jak zrobie to Wam świeże powysyłam. No ten Twój Kubus to najwyraźniej kocha przyrodę i wszystko co z nia zwiazane hehe, ziemia tez musi być dla niego smaczna :D Ciekawe co jeszcze znajdzie się w jego menu hehehe :D A do lekarza chyba pójdę, coś czuję że nie mam wyjścia. Ok zabieram sie za foty dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)) jak zwykle kiedy zaczynam pisac mały terrorysta otwiera oczy:O..no to szybko działam... koalko-cudna ta Twoja pyzunia:))))))❤️ nadziejko-kupiłam Bobotic ale nie użyłam b odpukac cos jakby ustało....w kazdym razie profilaktycznie podaje na razie jeszcze Infacol a jakby co to mam w zanadrzu Bobotica:))dla Kubusia❤️ 👄-ja tez musze wybrac sie do pracy pokazac maleństwo bo moje kolezanki chyba zapomniały drogi do mnie ...ale powaznie to wiem ze jak sie prauje to sie nie ma czasu na nic-ja natomiast wychowawczy do stycznia planuje albo do konca lutego jak mały skonczy roczek i wtedy do babci.... a propo dzis konczy własnie juz 2 miesiace:))ale to zleciało nie?:D ani sie obejrze a sama bede babcia;)kurcze no musze sie streszczac.... całuje was wszystkie cmok cmok 👄 Hania-dla Kubusia❤️ Mlenka-dla Adasia ❤️ Kika-dla Natalki ❤️ kruszynka -dla Weronisi❤️ mojpka-dla Zuzi❤️ Lilli-dla Martynki❤️ Słonko-dla Alusi❤️ PAty-dla Melki❤️ chyba nikogo nie pominełam:)) moje kochane staraczki:OLI(na razie trzymam kciuki za prace a na @ kysz,kysz),Filipka-na Twoje gardziołko👄,viola-widzisz jest dobrze to teraz dziłajcie z mężusiem ostro;)-fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ HAniu-pytałas o moje potwory z bagien........poprawiło sie ale sa inne numery z ich strony-jak bede miec chwile to wam napisze jaki ja mam cyrk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko o przyrode to Kuba kocha baaaaaaaaaaaardzo zarowno roslinki i zwierzątka, bez przerwy sterczy pod siatką sąsiada bo tam maja 3 psy i karmi je stokrotkami a jak przychodzimy do mojej ciotki od razu kieruje sie w strone klatek z królikami i jeszcze wypatrzyl u niej małe kurczaczki (takie jak masz na zdjeciu) i biegał za nimi a ja za nim bo kwoka sie wkurzała i chciala go podziobac ze jej dzieci płoszy hehe musialam go bronic przeciez:) dziekuje za zdjecia pasemka mialas super, bardzo ładnie ci w nich wiec chetnie zobaczymy je w nowszym wydaniu :) a do lekarza idz kochana idz bo z anginą nie wygrasz bez antybiotyku ja zaraz sobie ide, jutro mam wolne wiec widzimy sie w czwartek fluidki ❤️❤️❤️ i dla wszsytkich dziewczynek 🌻 a dla dzieciaczkow 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SCORPIO super ze czasem znajdujesz chwilke dla nas ucałuj Boryska i dla niego z okazji dzisiejszego świeta 🌻😘🌻 a o potworach z bagien koniecznie musimy kiedys pogadac i załozyc grupę wsparcia hehe u mnei tez co jakis czas sie uspokaja ale na krotko niestety buziole wielkie dla was ode mnei i Kuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Nadziejko dziekuje za zdjecia Kubusia👄jest sliczniutki:)ciesze sie ze juz lepiej z nim.Dziekuje za fluidki👄 Haniu jestem i mam nadzieje ze tak bedzie jak napisalas ze teraz w moim zyciu beda sie dzialy same dobre rzeczy.A z Skarbenkiem dzialamy zobaczymy jaki bedzie rezultat pracy ,mam nadzieje ze owocny:):):)dziekuje kochana za fluidki👄A tabelka nie znikanie zobaczysz ze dolaczymy z dziewczynkami i to juz nie dlugo:) Scorpio dziekuje za fluidki👄 Filipko a jak u Ciebie kochana.U mnie Skarbek chory ale ja tez czuje ze mnie bierze.W Polsce juz zle sie czulismy bylo bardzo zimno jak bylismy.Snieg padal,grad,pogoda po prostu kiepska byla.Dla Ciebie kochanienka duzo zdrowka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nareszcie. Nie mam neta w pracy i nie moge do Was zaglądać :(. Juz cały tydzień naprawiają i naprawic nie mogą. Na dodatek jutro jetem sama wiec miałabym dużo czasu aby z Wami popotkować ale jak na złośc internetu chyba dalej nie bedzie :( Filipko: Dużo zdrówka dla Ciebie od naszej tójki. My to chyba wszystko mamy wspólne. Ja tez męcze sie z chorobą drugi tydzień tylko u mnie gardełko przeszło bo zastosowałam Bioparox do pryskania i strepsil z miodem i cytryną. Gorzej z katarem bo mówią ze leczony czy nieleczony trwa tydzien a u mnie juz trzeci i tylko lekka poprawa. Jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje na chusteczki higieniczne. Haniu: Ale ten Twój Kuba niezły rozrabiaka. A jaki przystojny. Pewnie juz nie długo dziewczyny w kolejkach sie do niego będo ustawiały.:) Z tym budzeniem mam tak samo.:) Nadziejko: Chyba nie mamy szczęscia z tymi telefonami. Albo jednej albo drugiej coś wypada. Ja niestety czekam teraz na mojego Tomka bo wyjechał mi do Anglii i nie mam jak zadzwonić. Postaram sie weekend jak wróci.Na mojej komórce juz niestety limit wyczerpany. Widze ze wszystkie Kubusie takie przystojniak. Twój śliczniutki więc nie dziwie sie że był w centrum uwagi w pracy.:) A swoją drogą to zasdroszze Ci tego wychowawczego. Ja chętnie bym poszła ale niestety nie miałabym po co juz chyba wracać a z jedną pensją to było by krucho. Viola: Oli tak jak pisze Hania teraz tylko same dobre rzeczy. Te ciemne chmury na waszymi głowami wiatr odgonił i teraz tylko Wam bedzie świecić słoneczko. Moc fluidków ciązowych ❤️❤️❤️ Oli : Dla Ciebie oczywiscie też ❤️❤️❤️ Filipka: No i dla Ciebie ❤️❤️❤️ Aba, Lili: Napiszcie co tam u Was? Jak tam dzieicaczki? Scorpion: Dla Boryska ❤️❤️❤️. Napisz co tam znów wymysliły te Twoje potwory z bagien. A i znów dodałam pare nowych fotek www.bobasy.pl/kika27 Kruszynka : Co tam u Ciebie? Jak Weronika? Dajesz coś nowego do jedzenia bo my mamy dalej problem z ta skaza na policzku. Szlak mnie trafia nie moge znaleźć przyczyny. Wczoraj po długiej przerwie dałam żółtko i dzisiaj ma tak rozognione ze niewiem co z tym juz robić. Nie zwracałabym na ta uwagi gdyby nie było to na policzku, a tak to boje sie zeby jakas blizna nie została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam zaraz robic obiadek ale zdążę jeszcze napisać :) Byłam w mieście, cieplusio jest. Tylko pochmurno. Ale może wyciągne miska na spacer bo coś mnie nosi na prawo i lewo i nie moge z tyłkiem w jednym miejscu usiedzieć. Violu ❤️ Oj teraz jeszcze Ty sie pochorujesz, ehhh wszystkiemu winna ta zdradliwa pogoda. Dużo zdrówka dla Ciebie kochana 🌼 ja nie czułabym się źle gdyby nie to gardło 😠 Ty pewnie już pomalutku pakujesz manatki bo za tydzien przeprowadzka na nowe mieszkanko :) Kolejna zmiana na lepsze :) Zobaczysz, że teraz już bedzie tylko lepiej ❤️❤️ HANIU ❤️ Dziekuję za komplementy, oczywiście po powrocie z Polski wyslę Wam foteczki w pasemkach w nowym wydaniu ;) A kurczaczek super, nie?? Uwielbiam takie klimaty, hehe :D Widać że Twój Kubuś też :) Dla Was 🌼🌼🌼 Kikunia ❤️ Buuuuu szkoda, że nie masz netu w pracy, tymbardziej jak jutro bedziesz sama to byśmy okupiły topiczek bo cos ostatnio podupada. Ale szkoda 😭 Dziekuję kochana za fluidki 👄 i za zyczenia zdrówka 👄 Dla Ciebie równiez zdróweczka 🌼🌼🌼 Ano mamy wszystko tak samo :) I wiesz co? Dobrze mi z tym :D Tez kiedys stosowałam Bioparox ale był dla mnie za słaby :o Może dlatego, że mialam juz takie zapalnienie gardła że tylko lezenie w łóżku przez tydzien mi pomogło. I obawiam się że teraz jest podobnie. Scorpio ❤️ Oj jak ja bym chciała aby taki mały terrorysta przeszkadzal mi w pisaniu na cafe :) Ucałuj Boryska od ciotki Mawdusi 👄👄👄 Ale ten czas pedzi, faktycznie Borysek konczy dzis już 2 miesiące ❤️❤️ Jak tak dalej bedzie czas zasuwał to ja sie doczekam dziecka może w wieku 50 lat, tyle że wtedy to juz raczej nie swojego :o Miłego wieczorku kochane moje ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLENKANa
dziejko jaki śliczny ten Twój chlopczyk. Przepiękny uśmiech :D Mój lobuziak wlaśnie zasnąl, teraz czekam na miśka, a potem hoops do lózia i kolorowych snów. Kika ja w pracy ma internet, ale ostatnio mam taki zapier...,że nawet nie mam pojęcia kiedy mi dzień zlatuje. Niestety przwiduję, że teraz pracy raczej mi bedzie przybywać niż ubywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ale sobie pseudo wymyslilam :D Ale chyba sie domyslacie,że to ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka (dziękuję) coś nie tak z Twoim profilem :( i nie można Adasia zobaczyć.. Kika-Natalka jest fantastyczna, ślicznotka taka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Właśnie wróciłam ze spacerku :) Ale cudna pogoda, dosłownie jak latem. Tak sobie szliśmy z miskiem w nieznane, zagadani na całego że nawet nie zauważyliśmy, że dawno jesteśmy poza miastem!! Nigdy tam jeszcze nie szliśmy a my lubimy zwiedzać nowe tereny. I dopiero jak zobaczyliśmy tabliczkę z nazwą nieznanej miejscowości doszliśmy do wniosku, że nieźle się zapędziliśmy. A tam było tak ładnie, taka wioseczka w sumie ale wyglądała jak malusie miasteczko. RTaki spokój i cisza. A teraz tego mi właśnie trzeba :) Ja bardzo lubię takie miejsca. Nadziejko ❤️ Ten Twój synek to sama słodycz. Ten jego cudny uśmiech chwycił mnie za srce że mam ochotę go uściskać dosłownie. Masz cudownego synka :) ❤️ Mlenka ❤️ Mi też coś dziś z nickiem cyrki wychodziły :D Twój Adaś też kochany ❤️ Taki solidny, cudowny chłopczyk. Udały Wam sie te dzieciaczki na 6!!! :D A stronka się otwiera tylko z błędem. Trzeba w pasku adresowym po prostu skasować te procenty (tam gdzie wyskakuje że nie ma takiego uzytkownika) tak aby adres kończył się na mlenka i się bez problemu otwiera :) Pooglądałam sobie :) Dobrej nocki kochane i do juterka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ladniutka Twoja corcia jak dorosnie to nie opedzi sie od chlopcow takie bedzie miala powodzenie:):):)Foteczki super!!! Nadziejko usmiech przepiekny:):):)Twoj synus sliczniutki:):):)Cudowny chlopczyk:)❤️ Mlenko u mnie nie otwiera sie strona z Twoimi zdjeciami nie wiem czemu a tak bym chciala zobaczyc co wkleilas:( Tak jak napislala Filipko udaly Wam sie dzieciaczki na 6:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu!!!!!!!!!!!!! 😠😠😠 Od rana próbowałam wejśc na cefe i nie dało rady Nawet pisałam do OLI czy cafe działa bo bałłam się że tylko ja mam taki problem, ale wychodzi na to, że coś robili na serwerze bo gadałam tez z Violą i tez nie mogła wejśc 😠 Wrrr cały dzień stracony :( I dlatego pusteczki :( A ja własnie z miasta wróciłam i biorę się za obiadek bo robie kotlety a to troszke czasu zajmuje. Buziaczki dla Waszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie!!!!😡😡😡 Od rana probowalam wejsc na cafe pisalam do Filipki na gg bo juz myslalam ze tylko ja mam taki problem ale niestety Filipka tez nie mogla wejsc😡Ide robic obiadek bo nie dlugo Skarbek przyjedzie:):):) Buziaczki dla wszytkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny no wreszcie udało mi się wejść na forum jakąś konserwacje mieli a juz sie bałam ze znów nas skasowali :-O u nas niestety nieciekawie Weronika złapała od nas ta grype żoładkowa i od soboty mam przesrane (dosłownie :-O) niby bez gorączki ale przeczysciło mi dziecko na wylot chyba :-( teraz juz sporo lepiej ale apetytu nie ma ledwo jej cos podetkne i tylko pilnuje picia zeby mi sie nie odwodniła biedulka nawet nie poczytałam za porzadnie co tam u Was w każdym razie za zdjęcia bardzo dziękuję dzieciątka sa zniewalajace zwłaszcza nasze Kubusie hehe Kika Natalka taka duza panna :-) moja tez juz buszuje nie chce siedziec lezec tylko łapie sie byle czego i wstaje nie policze ile razy juz sie wywaliła i poobijała ale nie zniechęca jej to :-) a nie ma Twoja mała jakiej skazy białkowej? co lekarz na ten policzek mówił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja też od rana się dobijałam i mnie nie chciało wpuścić. Zrobiłam dzisiaj coś głupiego. :( Przekułam Melce uszy. Najpierw myślałam, że to dobry pomysł, ale teraz to chyba zaczynam żałować. Najpierw mnie zdołowały klientki u kosmetyczki, które patrzyły na mnie jak na wyrodną matkę co przyszła dziecku krzywdę zrobić, a potem jak Melka zaczęła płakać, to sama się wyzywałam w myślach, że głupie babsko jestem. Wydaje mi się, że ona bardziej płakała ze strachu niż z bólu, bo pani ją znieczuliła i później już nie zauważyłam, żeby ją uszka bolały, ale i tak byłam na siebie zła. A jeszcze Piotrek stwierdził, że Mela straciła cały swój dziecięcy urok i mnie kompletnie dobił. Ja tylko chciałam, żeby przestali na nią mówić; \"jaki ładny chłopczyk\", ale drugi raz już bym tego nie zrobiła. Kika, Melnka - dzieciaczki cudne. Jak już się tak chwalicie, to ja też Wam wyślę kilka zdjęć. Filipko - ja też poproszę zdjęcia w pasemkach. :) Haniu - moja Melka ostatnio też ma dziwne upodobania kulinarne. Wczoraj zjadła kawałek papierowego ręcznika i chyba bardzo jej smakował, bo jak bym jej nie zabrała, to zjadła by cały. A jeszcze muszę się pochwalić, że moje dziecko dzisiaj zawołało siku. Tzn. nie dosłownie, ale bawiła się i nagle popędziła po nocnik i mi przyniosła, to ją posadziłam i od razu siku zrobiła. :) Ja też się mało nie zsikałam z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane ❤️ Ależ ja za Wami tęsknię... Strasznie ❤️ Ale może niedługo jakoś się unormuje i znowu będe miała czas na cafe Moja malutka jest grzeczna. Spi, je i robi kupki. Nawet w nocy ślicznie spała. Dziś miała trochę gorszy dzień. Trochę płakała i chciała cały czas przy cycku leżeć. Ale to 7 doba, ponoć to normalne. Ooo już mnie wzywa. Kochane napiszcie mi po jakim czasie mogę zacząć werandować Nianię? Jutro mija tydzień a jest u nas taka śliczna pogoda, że mnie kusi. :) Mogę już?\\ No lecę, bo chyba znowu kupsko idzie. ] ❤️ bardzo tęsknię pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×