Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Gość dziopy zyczenia przynajmniej
zlozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziopa(?) spieszy ze złożeniem życzeń:D : Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dolaczam: zdrowych, spokojnych, ciepłych rodzinnych Swiat iwszelkiej pomyslnosci w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Wigilię🖐️ Na wstepie wielkie sorki, ze ostatnio Was zaniedbałam, ale wiecie...przygotowania do Świąt;) U nas ok.jesteśmy zdrowi i z tego najbardziej sie cieszę:):):) Pogoda jest przepiekna, świeci słonko, jest spory mróz i lekko przyprószone śniegiem:), taki prawdziwy urok swiąteczny;) Dzisiaj jedziemy do moich rodziców i wracamy drugiego dnia rano:) Kochane dziewczykni życzę Wam przede wszystkim ZDROWIA, zarówno dla nas , ale najbardziej dla naszych dzieciaków, bo sporo w tym roku się nachorowały, spełnienia marzeń,spokoju, zrozumienia, lepszego jutra i spędzenia ciepłych Świąt w rodzinnym gronie:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt;):) pojawiam się po dłuuuugim czasie, wiem wiem przegięcie ale myślę że to dobry czas żeby coś napisać, bo mozna powiedzieć że jestem na bieząco ale jakoś nie mogłam się zebrać żeby się odezwać... jakoś tak... U mnie/nas wszystko w najlepszym porządku, dużo pracuje, Emilka mniej wiecej zdrowa (chwilowo przeziębiona) mieliśmy latem przeboje z jej zdrowiem ale to na następny raz (jeśli bedziecie jeszcze chciały mnie tu widzieć;)) mąz tez bez zmian:D Koncząc życzę Wam ( bo przede wszystkim po to tu zajrzałam) zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt👄 Dziekuje za zdjecia, za pamieć, gratuluje dzieciaczków -wiekszych i tych najmniejszych, pozdrawiam Was wszystkie🌻 Teskniłam za Wami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardec
hopa w gote hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczere ale spóźnione życzenia Wam ślę Kochane... Pusty rynek. Nad dachami Gwiazda. Świeci każdy dom. W zamyśleniu, uliczkami, Idę, tuląc świętość świąt. Wielobarwne w oknach błyski I zabawek kusi czar. Radość dzieci, śpiew kołyski, Trwa kruchego szczęścia dar. Więc opuszczam mury miasta, Idę polom białym rad. Zachwyt w drżeniu świętym wzrasta: Jak jest wielki cichy świat! Gwiazdy niby łyżwy krzeszą Śnieżne iskry, cudów blask. Kolęd dźwięki niech cię wskrzeszą? Czasie pełen Bożych łask!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Wróciłam,jestem już w domu!!! I ciesze sie z tego bardzo,bo chyba najlepiej jednak w swoim własnym łózku:P:P:P Na poczatek... Mamaemi-Kochana,ja chyba Cię myślami tu przywiałam.Tak często w te świeta o Tobie myślałam.Nawet chciałam w weekend do Ciebie zadzwonić,ale pomyślałam,że pewnie nie chcesz się do nas odzywac-to nie będę zawracała Ci gitary.Ale widze,że moje mysli wystarczyły,zebyś wróciła:):):) I ciesze się bardzo z tego.Licze na nasze pogaduchy na gg i użalanie się-która ma gorzej hahahahaha:D:D:D Pamiętasz???? Napisz co sie u Was dzieje. My wróćiliśmy w nocy,bo dziewczynki znowu zaczęły kasłac.A było już dobrze.I nie wychodziłam z nimi-nie wiem o co chodzi.Anula mi gorączkowała u rodziców,ale idę jej 3 kły-więc pewnie dlatego.Do tego oczka jej zaropiały-wygląda jak z horroru(jak wstaje):D:D Dziś na 14-tą jedziemy do pediatry. Prezenty u nas udane. Musze teraz tylko zrobić miejsce na kuchenkę mikrofalową-bo potrzebuję dodatkową pułke.Mąż sie zaoferował,ze sam zrobi:O:O:O,ale wolę jednak jakiegoś fachowca:P Ania dostała mase pieknych ubranek od mojego brata.Poprostu śliczności.Wszystkie body wywalam,bo dostałam 21sztuk nowych:P:P Do tego kurteczkę,bluzeczki,piżamki,dres i nie wiem co jeszcze. Karolina zachwycona z zabawek i ubrań. Ogólnie wszyscy zadowoleni. Piszcie dziewczyny jak po świetach?? Meldujcioe się po kolei:P Pozdrawiam i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez was witam ... tak to szybko zleciało, ale było przyjemnie. Praktycznie cale swięta spędziliśmy w rozjazdach. Tak ze jedzenie zostało nietknięte w lodówce. Co ja z tym wszyskim zrobię?? Bartuś sie obłowił w zabawkach, ma tego teraz tyle ze nie wie czym się bawić. Ja również zadowolona- pierdołki , ale fajne- trochę biżuterii, piżamka, nowy zapach..itd Dziż jeszcze odpoczywam po świętach, jutro do pracy:( Piszcie co robicie w Sylwka, niech sobie chociaż poczytam,. bo ja będę szalec w pracy, robiąc rozliczenie roczne i nową promocję:( Mamaemi również witam cię po długiej przerwie, mam nadzieję że tym razem będziesz regularnie się odzywac. To tyle na teraz, mieszkanie mi troszkę zarosło brudem przez te parę dni , więc lecę coś porobić. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec i ja witam po swietach :) 5 dni lenistwa sie skonczylo i dzisiaj musialam wstac do pracy bleeeeee ale mi sie niechcialo Swieta bardzo udane spedzilismy moze 1 godzine u nas w domu a tak to ciagle gdzie chcodzilismy , w pierwszy dzien wieczorem na imieniach Adama ojjjj objadlam sie strasznie ciocia pyszne jedzonko robi :) , na drugi dzien do poludnia spalalam to na nartach a wieczorem rajd po znajomych hehe wrocilismy po 23 i padlismy z prezentow tez jestesmy bardzo zadowoleni Oliwia z mezem zostala bo dostala kataru pare dni temu i probuje leczyc syropkami i domowym sposobem zobaczymy czy sie uda jak ostatnio Mamaemi ciesze sie bardzo ze wreszcie znalazlas czas zeby cos napisac juz tyle czasu Cie nie bylo hohoho Zosiu a ty teraz gdzies mialas jechac chyba z mezem odpoczac co???? dobra koncze prace uciekam do domu papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła bo wcięło mi całego posta. Jesteśmy już w Danii, mąż osypia drogę, a ja chyba zaraz dołączę. Napiszę jeszcze później bo musze się porozumieć z siostrą. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie śpicie? Niedługo jedziemy połazić po sklepach, jesli kupimy baterie to porobimy zdjęcia, bo oczywiście zapomniałam zabrać ze sobą ładowarkę do baterii. Tutaj wciąż szaro i buro i pada deszcz. Miłego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż chrapiecie. Zrobiłam sobie porządek lekki w komputerze i mam prośbę. Czy mogłybyście mi wysłać swoje gg na maila, oczywiście jeśli macie ochotę. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Hehehe,Zośka,ale sie dorwałaś do kompa:D:D:D Szalejesz,co??? I szalej kochana-nalezy Ci sie.:) I kup sobie coś ślicznego i szalej,szalej... My wyszłysmy na trochę na podwórko,bo wczoraj pani doktor nam pozwoliła na krótkie spacerki.No i zaczęłysmy od 30minutowego-dziś:P Dłyżej te moje pociechy ubieram:D:D:D,niż jesteśmy na powietrzu:P Ale dziś wieje u nas mroźno.Jakos mało przyjemnie jest-mimo,ze słonko jest za oknem piekne. Wiecie co... Lekarka przepisała dla Karoliny lek na rozszerzenie oskrzeli,ale jakis taki strasznie kosmiczny.Ma powazne powikłania i przeraźniły mnie one:( Nie daje jej tego.Bo poprostu się boję:( A dla Anuli przepisała Naproxen w czopkach,który podaje sie dzieciom od 12-tego roku życia.I tez tam sa powazne powikłania.I też nie wiem co mam robić:(:(:( Dałam jej połowe(bo tak kazała),ale Ania chodzi jakas poddenerwowana:( Kurcze4-dlaczego lekarze nie przepisuja leków odpowiednich do wieku????Bardzo czesto to mi sie przydarza:(Wam też? Ogłupiec można,jak sie czyta te ulotki.Same groźne rzeczy:( Wy tez czytacie?Bo ja zawsze.A póxniej sie stresuje:(:(:( Idę,moze uda mi sie położyć Anię spac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Halo,halo-nie ma nikogo? Zoska się relaksuje,a reszta co???? I mam pytanie.... Czy jest z nami jeszcze kolezanka z Zoliborza??? Nic sie nie odzywasz:( No chyba,że świeta Cię usprawiedliwiają:O Mamaemi-co z Toba??? Obiecałas poprawe i co???Pstro!!!!Dalej Cię nie ma:( Dawaj tu nam wieści co u Was? Magda i Nikola to napewno płytki układają w pałacach hihi;) :D:D:D:D:D:D:D Fachowycy wyjechali do Irlandii i co???Dziewczyny musiały wziąść sie za robotę budowlaną:( Ja rozumiem,rozumiem...:classic_cool: Wy też jesteście usprawiedliwione:P:P:P:P A reszta-co? ????????????????????????????????????????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem, jeszcze w Danii> Dzisiaj przeszliśmy trochę po sklepach. Nie za dużo ich tutaj bo to mała miejscowość, ale już się zaczynają przeceny i obkupiłam dzieci w rajstopki, kolanówki i skarpetki. Buty na razie mają, ale z tego co wiem co największa wyprzedaż zacznie się w drugim tygodniu stycznia. Kupiłam im rzeczy elefanta, np. rajstopy po 3,5 zł. Skarpetki pumy dla Kacpra po 1,5 zł. Pochwalę się butami, kupiłam sobie kozaki ecco, tez za śmieszne pieniądze. Porządne sa tutaj wyprzedaże. Szkoda, że nie bedę mogła przyjechac później, ale juz pokazałam Krzyśkowi na co ma zwrócić uwagę. Najśmieszniejsza wyprzedaż na jaką trafiłam to talerze, 12 głębokich-konkretne i jakiejś firmy duńskiej ze 150 zł przecenione na 25 zł. Nie zastanawiałam się za długo. Za kilka godzin wyjeżdżamy, tak więc następne wejście na forum bedzie już z domku. Pozdrawiam serdecznie. Znów poprosze o nr gg na maila. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooooo Kafelku tak mnie rozsmieszylas tymi pałacami ze musialam cos napisac chociaz mam lenia strasznego do pisania od paru dni hehe my rzeczywiscie kladziemy plytki w domu ale robi to znajomy meza udalo nam sie bo po znajomosci naprawde super cene nam dał za metr kladzenia , a maz podpatrzyl i zaczal klasc w garazu i piwnicach az sie boje co z tego wyjdzie hihi no ale tam sobie moze eksperymentowac nigdzie indziej hehe Zosiu fajnie ze trafilas na takie super przeceny mnie maz tez ciagnie jutro do krakowa ale wole jechac na narty a tak wogole to ostatnio przechodze horror z moim hemoroidem normalnie masakra na maksa tak mnie boli az z bolu plakalam :( czopki stosowalam masci troche lepiej ale na chwile :( dobra zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooooo Kafelku tak mnie rozsmieszylas tymi pałacami ze musialam cos napisac chociaz mam lenia strasznego do pisania od paru dni hehe my rzeczywiscie kladziemy plytki w domu ale robi to znajomy meza udalo nam sie bo po znajomosci naprawde super cene nam dał za metr kladzenia , a maz podpatrzyl i zaczal klasc w garazu i piwnicach az sie boje co z tego wyjdzie hihi no ale tam sobie moze eksperymentowac nigdzie indziej hehe Zosiu fajnie ze trafilas na takie super przeceny mnie maz tez ciagnie jutro do krakowa ale wole jechac na narty a tak wogole to ostatnio przechodze horror z moim hemoroidem normalnie masakra na maksa tak mnie boli az z bolu plakalam :( czopki stosowalam masci troche lepiej ale na chwile :( dobra zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widze,że wczoraj Was pobudziłam do lekkiego działania:P Nikola. Ja wiem,co przezywasz:(:(:(:( Niestety.mi przy drugiej ciązy wylazł taki jeden i teraz jak zaczynam brać tabsy antykoncepcyjne to wyłazi ponownie.Teraz jestem na tabsach-koncze 1opakowanie i czekam ze strachem-co to będzie:(:(:(:( Bierzesz tabsy,albo jakieś hormony? Bo zazwyczaj od tego wyłażą:( Albo się podziębiłaś. Współczuję Ci,bo wiem jaki to ból:(:(:( Zosiu. Fajnie Ci.Też tak bym sobie polatała na wyprzedażach:) Może dzis podjadę do CH i zobaczę,czy coś się dzieje. Uciekam.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🖐️ Piszę, bo się niesamowicie stęskniłam:P:P.Oczywiście nie miałam czasu, bo i te płytki na \"pałacach\", hihihi i trochę pazurów się narobiłam (wiecie Sylwester););) Święta minęły bardzo szybko i przyjemnie:), praktycznie siedzielismy u mojej rodzinki, u teśaciowej jedynie w Wigilię....:O Jak wcześniej pisałam prezentów u nas sobie nie robimy, tylko Kacper dostał od moich rodziców i chrzestnej:) i był bardzo zadowolony:) Dzisiaj zawozimy Kacpra do moich rodziców, bo idziemy na bal Sylwestrowy i chcę mieć jutro już spokój;) Napiszcie kochane czy sie gdzieś wybieracie?? Nikola--moja łzienka już skończona, muszę Ci te zdjęcia przesłać, mamy już zamontowany kibelek,umywalkę i szafkę pod umywalkę, lustro..., a i jeszcze brodzik bez kabiny, ale jutro już bedzie wszystko:):):) W czwartek domówilismy ostatnie już meble do salonu. Nikola--mam już sufit:):):), tylko trochę inny jak ten co Ci przesyłałam, bo u nas nie dało się go zrobić:O, za duże pomieszczenie, ale ten co mamy też mi się podoba:):).Ale ile się z meżem wykłóciłam...katastrofa..:( Kafelku--napisz jak tam po wizycie u lekarza , lepiej coś sie czują dziewczynki i co je znów zaatakowało:O.Cholercia niech się te choroby już od tych naszych dzieci odczepią😠 Wioneczko--no Ty to Sylwestra bedziesz miała nietypowego, hehe , ale nie przejmuj się jak się pracuje z fajną ekipą, to też może być przyjemnie:):):) Mamaemi--coś mi się tu wydaje, że znów przepadłaś:(, Tak nas tu straszyłaś , ze bedziesz pisać i co??? Wracaj do nas i pisz!!! Cieszę się , ze u Was wszystko dobrze👄, bo powiem Ci szczerze, że myślałam, że moze wyjechaliście za granicę :O, bo wszędzie ostatnio słyszę, że małżeństwa zmykają stąd:( Zosiu--oj!ja też Ci zazdroszczę tego wypadu z mężem i tych wyprzedaży:):) Daj znać jak wrocisz i czekam na obiecane fotki:):) Uciekam dziewczynki, ale jeszcze się pojawię w STARYM ROKU!!! Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc byłam w CH,ale słabiutko,słabiutko:( Nie ma wyprzedaży takich,zeby się skusić na coś ładnego:( Trzeba jeszcze troszkę zaczekac.A tak w ogóle,to dziś sporo sklepów w ogóle była zamknięta-szok normalnie!!! Oni zawsze przecież pracują:P:P:P Magda. Moje dziewczynki miły kaszel utrzymujący sie trochę za długo.Ania dodatkowo zapal.spojówek-chyba katar zaczął jej oczami wychodzić hihi:D:D:D No i leczymy się dalej:O Na Sylwka nie idziemy.Musiałam odmówić znajomym,bo nie chcę,zeby Anulka zaraziła ich synka.Tak więc-siedzimy w domu. Ale wybaluję sie za rok:P Albo za dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny Też dzis zaliczyłam Centrum handlowe, ale u nas te wyprzedaże to porazka, nie to co opisuje Zosia. Z reguły na przecenę dają tylko te rzeczy które im już nie schodza albo \"niechodliwe\" rozmiary- xs czy xxl. Tak więc również wróciłam rozczarowana, kupiłam sobie tylko nowy biustonosz. A chciałabym sobie kupic może jakąś sukienkę- tunikę, taką co to można nosic do dżisów i samą, w lecie. Bo znów sie wybieram na wesele na początku lutego i przyda sie jak znalazł na 2 dzień. Sama sie jeszcze zastanawiam nad tym weselem, czy wogóle jechać, bo sama droga mnie przeraża- do Białegostoku. Oprócz tego mamy w przyszłym roku trochę wydatków i myślimy kupić już może projekt domku, więc same rozumiecie moje rozterki. Bartoszek coś od paru dni jest \'niewyraźny\", a wczoraj nawet mial stan podgorączkowy, chociaż to nic co wy ciągle macie z waszymi dzieciaczkami. Pozdrawiam was, buziaki Magda zazdroszczę balu........pomyśl o mnie pijąc szampana o 24 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane. To już kolejny rok z Wami mija. Rok wielu nowości, trosk, smutków i radości. Życzę Wam najwspanialszej imprezy sylwestrowej, a w Nowym Roku spełnienia tych wszystkich marzeń które sobie wymarzycie. Tak bardziej przyziemnie- to życzę Wam zdrówka(oczywiście dla waszych rodzin także), życzę Wam szczęcia i żebyśmy się częściej spotykały na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sprawa jest conajmniej dziwna:O Patrzę,że jest dziś wpis(nie wiem czyj)o 8.05 Wchodze,zeby poczytac-jest 8.40!,a wpisu nie ma:( Ostatni jest Wionki. I o co chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój wpis, ja go widzę Kafeleczku drogi. Składam Wam w nim życzenia noworoczne. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe,Zosia-teraz to i ja go widze,ale o 8.40 go nie było:P:P Ja ... Skłądam Wam Zyczenia Noworoczne... Duzooooooo zdrowia,bo wiemy same,jak bardzo jest potrzebne naszym maluchom i najblizszym,jak i nam samym;) Duzoooo forsy,bo to też potrzebne-te pałace:P:P:P,wycieczki zagraniczne,kosmetyczki,paznokcie,ubrania-w końcu jako nowoczesne matki i zony lansujemy się maksymalnie:D:D:D Duzoooo szczęścia-co by nam męzowie nie pouciekali do innych lansujących się pań hihi:D:D:D Duzoooo miłosci-żeby nam jej nie zabrakło dla naszych męzczyzn i od naszych mężczyzn(oczywiście):P:P:P Duzoooo spełnionych marzeń-bo marzyć zawsze warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja zloze zyczenia Noworoczne Kobieto-w Sylwestra pijemy zdrowie facetów ,ktorzy nas zdobyli, kolesi ktorzy nas stracili, debili ktorzy nas rzucilii farciarzy ktorzy nas poznają !!!!!!!!!!!!!! do tego dołaczam serdeczne zyczenia dla waszych rodzin , kochanych mezow i dzieciaczkow najslodszych .....................ja mam tylko jedno zyczenie zeby ten 2008 byl dla mojej rodzinki lepszy :) ja jeszcze chwilke w pracy i ide sobie paznokcie zrobic niewiem w sumie po co jak chyba nigdzie nie pojdziemy ehhe kolega nas zaprasza ale niewiem czy sie wybierzemy jakies lenistwo nas ogarneło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pojawiam się na chwię w tym starym roku, bo zaraz jadę do fryzjerki:) Powiem Wam szczerze, że nie chce mi się iść na ten bal, ale cóż... Na dodatek dostałam @ i mam problemy z zołądkiem:O:O:O Oby tylko było fajnie;) I czas na moje życzenia..... Stary Rok odchodzi wielkimi krokami 🌻, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami🌻. Nowy niech przyniesie dużo zdrowia 🌻, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości ❤️!!!SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do siego Roku kobitki, szczęścia i zdrowia !!!!!!!!!!!! i szampańskiej zabawy do białego rana. ❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×