Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IWKA26

SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hej dziewczyny !!!!!!!! Gdzie się podział nasz topik co za cha...... jak tak można :(ale widze że nie tylko nasz poleciał...więcej większych topików nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w imieniu swoim i pszczelim melduję się:D pszczoła twierdzi, że nie będzie wiedziała kiedy rodzi😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrażajcie się, bo nas skasują za brzydkie wyrazy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhe:) całkiem zabawne to zamieszanie:P \"hop,hop spaździernikówki 2016, gdzie jesteście??\":P ale ofkors wywalenie najlepszego topiku na kafe (czyt. NAS) to był szczyt gówna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu:D ofkors, że ja mogę:D nei jestem zaciążona:P a ty musisz dawać małemu dobry przykład, więc lepiej przymykaj oczy jak czytasz moje przekleństwa:P poza tym jak zapewne zauważyłyście - większość kafe poszła w pizdu (teraz mnie wykropkują, więc ocząt mrużyć nie musisz:P ), więc nie mamy co się czuć wyróżnione😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wam powiem. Mój M zaproponował że założy nam forum na swojej stronie :D. Jakby co to pisać to się foruma zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie: 13:39 Modraszek W imieniu całej redakcji informuję: 1. To nie moderatorzy ani admin sieją ten zamęt 2. Wygląda na to, że albo ktoś z zewnątrz włamal się na serwer, albo wyszpiegował jakoś hasło do moderatorskiego panelu 3. Bardzo prosimy o niezakładanie nowych tematów o zniknięciach - sami widzimy co się dzieje 4. Prace nad problemem trwają, jednak nie potrafimy powiedzieć, ile dokładnie czasu to zajmie - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ sytuacja taka zaistniała nie z naszej winy niezależnie od tego, kto i jakie domysły na ten temat snuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupki jak mogli najlepszy topik usunąć..... Ale my tak sobie założymy nowy:D:D:D My już po obiadku teraz trzeba troszke ogarnąc mieszkanko:)bo jakby huragan tu przeszedł:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ..... a mam Was ...a To dzieki Julce hehehe i musze Wam doniesc ze caly topik mam na kompie .... wiec jak tylko opanuje domowy sajgon to powklejam powiedzcie tylko ile ?????? Julcia dziekuje 😘 sciskam MELDUJE SIE Carla i Dustin w gotowosci bojowej !!!!!!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda mi sie wreszcie cos do Was wyslac?Jak na razie to nie wiem czy to moj komp szwankuje czy kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo marta🖐️ podziwiałam dziś twą córkę na bobo- cudna👄 carluś❤️ zawsze do usług i zgadzam się z martą: WKLEJEJAJ!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powklejam bo zal byloby stracic tak cudowny pamietnik prawda... tylko od kiedy ??? ile ??? KAFE JESZCZE TU K.... WROCIMY jak mawial Linada sciskam mocno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm od kiedy?? zdałoby się od pierwszego porodu do ostatniego :D, a później od pierwszego roczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.. Carlaa dzięki za cynk... Julio- żyję i nie zostałam dołączona gratis do jakiejś pary butów... Pscół- jak tam? Pozdro dla wszystkich skołowanych... ALE GÓWNO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulki ... wkleje czesc tego o czym rozmawialysmy w zeszlym tygodniu do wczoraj ;) a tak na marginesie to moze powysylam Wam to wszystko co mam ktora ma skypa ??? to bedzie w miare szybko dajcie znak czy chcecie oki ?? ZACZYNAM OD ...... 10:28 iwka26 Witam widzę że dzis ja pierwsza Pszczółko super że wszystko ok Misiu gratulacje dla siostry Julia dziękujemy za komentarz na bobasach a w związku z nim: wczoraj jestem w pracy i dostaję sms od męża \'\' Jaśmina napisała...........\'\'śmiać mi się chciało też mu pokazuje jakie dzieciaczki macie i co chwila pyta jak tam na kafe Zjadłam wczoraj 4 pączusie dwa w domu i dwa w pracy uciekam bo mały juz wchodzi na mnie pozdrawiam www.iwka26.bobasy.pl 11:07 skye Witam po dwóch dniach nieobecności. Zacznę może od tego że bardzo się cieszę, że z maleństwem Pszczółki wszystko oki Ja też chcem 😭 ale nie mogem bo moje kochanie nie chce na razie więcej dzici buuuuuuuuu W walentynki zaprosił mnie na kolację dał kwiatka i czekoladki i było super i wogóle.............. Widzę że Wasi męzowie tez się postarali (przynajmniej co poniektórzy ) Idę dziś na 13 do pracy więc mam chwilkę, moje dziecię leży w łóżku i zajada się flipsami może zaśnie to się chociaż okąpię Zajrzę woeczorem. ELU cieszę się że u Michasia lepiej, oby już było tylko bardzo dobrze. Całuski dla wszystkich matulek i dzieciątek www.skye1981.bobasy.pl http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;51;30 /st/20050812/n/Paulinka/dt/6/k/394d> 12:05 asiawroc (joannawach@o2.pl) Witam Gratulacjie misiu dlasiostry! Tez bym chciala 2 dziecko ale moja maz zabardzo nie chce mowi ze jedno sie wychowa a jka bedzie drugie to juz nby wiecej wydatkow ale ciezko mu przetlumaczyc Ale przyznam sie ze spoznia mi sie okres! wiec moze.... (choc nie mam regularnych ale jak na razie zadnych objawow nadchodzacego nie ma Chcialabymzeby ola niebyla sama ja jestem jedynaczka i nigdy nie bylo midobrze z tym a taka roznica wieku bylaby super Wlasnie wybieram sie do fryzjera czas zafarbowac odrosty musze isc z ola bo dzis nie mam jej z kim zostawic ciekawe jak wytrzyma te 2 godziny po powrocie napisze czy wszystko wyszlo ok ! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:15 gruby miś dziś pospałam sobie dłużej, obudziłam się i po odgłosach z drugiego pokoju orientuję się, że jest po 9... pomyślałam, że znów zaspaliśmy... wstałam, mąz krząta się po kuchni, Tonia ogląda telewizję, Wojtuś jeszcze śpi (wczoraj długo nie mógł zasnąć) pytam: gdzie Zosia? a w przedszkolu- odpowiada mąż ja zdziwiona, bo zwykle szykuję rano małej rzeczy do założenia... pytam: w co ubrana? Krzysztof mówi, którą sukienkę Zosia ma na sobie... ale ta sukienka jest już na nią za mała - komentuję... ale za to rajstopy ma za duże - mąż mi na to ciekawe, co sobie panie w przedszkolu pomyślały o ubraniu Zosi bal przebierańców już był! dwie godziny Asiu, to trochę dłuuuuuuugo, nie zaryzykowałabym takiej wyprawy z dzieckiem ale Tobie życzę powodzenia! wiosna się zbliża i trzeba coś z głową zrobić... moja wygląda jakbym nosiła starego wyleniałego mopa na niej na szczęście nie muszę się nigdzie pokazywać wg I usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;19/ st/20070526/k/a8c9/preg.png wg OM i II usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722 ;28/st/20070520/k/58b6/preg.png ddd ¦¦ d 12:28 ela79 Heyo Skye-mały powoli ale widze ze dochodzi do zdrowia..dzieki za pamięc Misiu- slodkie są twoje posty -masz dar przekazu ifo.. AsiuuuAsico-jak mały bąbel? my tak z reguły wstajemy na Teletubisie czyli ok 8..maly rano je z Teletubisiami sam śniadanko i czasem sie czyms zabawi-to czas kiedy ja spijam kwę i wchodze na cafe Carla-pisz trochę dłużej Asiawroc-cieszę sie że zawitalas znowu do nas-Ola juz jest taka fajniutka-widzialam foty na bobasach no i z okazji 1,5 roczku,które miala wczoraj ja z małym nigdzie nie idę na dłuzej niz 30 min...2 godizny u fryzjera ..chyba by mnie stamtąd wyrzucili...maly potrafi w 5 min roznieść nasza chatę a co by było w zakładzie.. 12:43 asiawroc (joannawach@o2.pl) Dziekielu za zyczenia czas tak szybko leci ze dopiero wczoraj wieczorem zauwazylam ze ola ma juz 1,5 roku misiu ja tez mam siano od tego farbowania aleco zrobic juznie moge na siebie patrzec wiec czas najwyzszy do fryzjera zapraszam na bobasy nowe fotki www.olenka2005.bobasy.pl 20:06 pszczoła5 Gruby Misiu, gratulacje dla siostry Jak będzie wiadomo, na kiedy termin, daj znać. Może zaproś ją na paździerze 2007? Coś tu cisza dzisiaj, odsypiacie tłuste walentynki? Ja po wczorajszym szaleństwie mam kilo do przodu, więc już moge olać wagę-przytyłam tyle, ile za pierwszym razem w tym samym czasie;( Taka karma moja i już.... Mamo N., masz jakies sposoby przekonania dziecka do picia przez słomkę? Bo Tobiasz nie jarzy, próbowałam mu pokazać, jak się fajnie dmucha, ale to go nie bawi...nie mam pomysłu. Moje dziecko dziś po raz pierwszy truchtem pokonało górkę w obie strony Baardzo dumny z siebie był Zmykam, dobrej nocy \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 20:14 pszczoła5 Aha, Asiuwroc-Ola niesamowicie sliczna, zaczęłam się zastanawiać, po kim ta uroda, a potem zobaczyłam to zdjecie z basenu-nie ma wątpliwości, skóra z mamy zdjęta \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 21:02 ela79 witajcie wieczorową pora tak szybciutko Was poczytam ii idę spać Mały dizs niewiadomo kiedy odkręcił kurek od gazu,bawiłam ise z nim,mąż też z nami w pokoju byl,po czym wychodiz na korytarz i pyta: kto odkręcił gaz...no wlaśnie kto..Michaś chciał nas zagazować,nie iwem kiedy ten kurek odkrecił..dizxs pozwoliłam mu tochę pochidizć to wręcz biegał jakby coś go opętało,szczesliwy na maxa,no i do kuchni zapewne trafił. ciekawe co u Nesi???? www.michalko.synek.pl 23:21 asiawroc (joannawach@o2.pl) DZeiki pszczolko ale ola racczj podoban do taty ale charakterem ma moj chociaz tyle wizyta u fryzjerauda wolosy zafarbowane skrocone no i grzywka na bok babki nie napisalyscie ile wzrostu maja wasze pociechy? milej noocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:21 asiawroc (joannawach@o2.pl) DZeiki pszczolko ale ola racczj podoban do taty ale charakterem ma moj chociaz tyle wizyta u fryzjerauda wolosy zafarbowane skrocone no i grzywka na bok babki nie napisalyscie ile wzrostu maja wasze pociechy? milej noocki 08:45 iwka26 Hejka zapraszam na kawkę Dziś nocka była taka sobie Adi dostał gorączki wczoraj wieczorem niewiem czy już zaraził sie odemnie bo ja przeziębiona no i kazałam mężowi włożyć mu czopek bo ja w pracy byłam ale i tak gorączka dopiero spadła nad ranem całą noc był rozpalony...boże oby mi się tylko nie rozłożył Asiu Adi ma ok.92 cm wzrostu i ok 15 kg. wagi Oleńka sliczna www.iwka26.bobasy.pl 09:05 asiawroc witam Iwka to moja ola malutka przy adim ola ma 79cmi wazy ok 11 kg Wstalysmy dzis w miare wczesnie ok 7 30 teraz baraszkujemy przed telewizorem Czekam az maz zrobi sniadanie bo sobota nalezy do niego Dzis czeka nas zwiedzanie po rodzince wiec bedziemy wieczorkiem do uslyszenia wieczorkiem milego dnia 09:09 ela79 lucziola lucziola.....on woła mnie poprzez wiatr.... dzie doberek Asia cwroc-moje dziecko twz jest duże ok 90 cm wzorostu i 14,5 kg wagi..no ale dziewczynki są drobniejsze kawa...juz podana www.michalko.bobasy.pl 09:40 gruby miś Wojtuś nie jest dziewczynką, a też drobny 81cm, 10 i pół kg. dzień dobry a Pszczółka ma rację, Ola śliczna i te włoski!!! u nas noc spokojna, młody jeszcze śpi... wg I usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;19/ st/20070526/k/a8c9/preg.png wg OM i II usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722 ;28/st/20070520/k/58b6/preg.png ddd ¦¦ d 09:59 ela79 Misiu ty to masz wypas dizeck sypia Tobie do 10.. moje już dzis chodiz na swych nogach,nie moghę patrzeć jak płacze ze chce chodzić..tylko czasem go stopuję,on uwielbia biegać z pluszakami po całym domu kawa wypita zapraszam na ciacho i spacer 10:09 gruby miś ta... położył się wieczorem, jak należy o 20, wstał godzinę później i ponownie raczył zasnąć koło północy ale spał spokojnie i nic w nocy ode mnie nie chciał! chętnie poszłabym na spacer... pójdą dzieci z tatusiem wg I usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;19/ st/20070526/k/a8c9/preg.png wg OM i II usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722 ;28/st/20070520/k/58b6/preg.png ddd ¦¦ d 17:07 ela79 Gumi jagodo-wysledizłam cie na innym topiku a do nas nie zajrzysz nie pokarzesz się?? może i dzień taki ale moje dziecko wstało 7.30 spało od 12-14 i teraz znowu ma drzemkę,marudzi i ..może to zęby....ja mam tak spi za mało nie dobrze za dużo też źle,ciagle niepokoje ise o Smyka Iwka-jak Adulek? gorączka trzyma? napisz czy mu lepiej wczoraj zakupu ogrodniczek dokonałam uwaga na 104 cm,zreszta dizś kupiłam ten sam rozm. rajstopek-bo nie chce co mies zobaczyć że znowu mam pełno za małych ubrań dla dziecka,a kapciuchy w rozm 25.. jak mi się uda to wstwię kilka nowych fot na bobasy bo od świat tam nic nowego nie ma,dzis wyciagnęlam zapomnianą hustawke zabawy było co nie miara na minut 10 pysznej szarlotki sobotniej życzymy www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:06 gumijagoda Elu na tamtym topiku bywam częsciej to fakt,ale więcej piszę o JUlce niż Bartusiu,rówieśniku naszych sierpniowych dzieciaczków,więc nie chcę wam przynudzać wiecznie o moich kłopotach. Pamiętam o was Dzisiaj u mnie tłusta sobota,bo w czwartek nie miałam możliwości zrobić pączków. Zapraszam dzisiaj Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 19:12 julia. cześć pozdrawiam was wszystkie sobotnio i obiecuję się jakoś na dłużej zmatrializować jutro lub pojutrze a tak w ogóle, to zapraszam na bobasy, gdzie moja pnnica ma wklejoną całą masę nowych fotek miłego wieczoru kochane julia p.s. jutro moja \"mała\" siostrzyczka kończy 25 lat... http://www.jasminek.bobasy.pl http://www.szipszop.pl/tickers/13591.gif[/ img] 19:24 ela79 Gumijagodo-milo że jesteś z nami o kazdej sprawie możesz tu pisac o julce jak najbardziej,toż to twój najdroższy skarb Zmobilizowałam się i są zdjęcia zatem zapraszam na bobasy www.michalko.bobasy.pl są nowe foty Julia Jaśminka rośnie jak na drożdżach 19:48 przypominajka.pl www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl 21:03 iwka26 Witam ponownie!!!! Elu jeszcze dziś wpołudnie znowu robił się rozpalony więc dałam mu czopek i pomogło terazz jest ok.dzięki tak sobie myślę że może jakis ząbek idzie albo wyszedł bo coś mi tak więcej z tyłu ich jest no a synek nie pokaże bo nie otworzy buzki szeroko jedynie cosik doglądam przy myciu zębów... My mamy Huśtwke pod łózkiem u Adiego w pokoju więć jak tylko słyszę go w tamtym kierunku i mówi buja to wtedy nie ma mocnych trzeba robić buja Fajne spodnie bojówki moro dostał na 104 cm od mojego brata ale jeszcze trochę za duże wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy no ale do wiosny będzie w sam raz i dobrze bo na teraz troche są za cienkie...a rajtuzki tez kupuję na 104 no kapcie troche mniejsze 22 Michas sporą ma nóżkę nie??? Gumi zaglądaj do nas brakuję Twoich wpisów Julia A gdzie jest Carla????no i Nesia coś długo na ty wyjezdzie???? Adi już śpi od 20.15 mogę sobie trochę posiedzieć mężuś w pracy do rana to co tu robić www.iwka26.bobasy.pl 21:42 ela79 Iwka- miło cię tu widzieć..dobrze że Adi ma się lepiej..u nas huśtawka na szafie haha..nie da rady tam się dostać,te kapciochy niby 25 ale ciut za duże no ale butki zimowe to 24..i są ok.Duz ego mam synka widzę to po jego rówiesnikach,teraz po kapanku nie dal sie ubrac tylko latach po naszym lózku nagi a jak pytalam gdize michas golasek to poklepywał siebie...slodziak u nas idą zęby idą i to calą watahą..bo widzę, że pcha malec rękę cala do bużki..dopiero ze 20 min temu usnął. idę na kolacyjkę....jeszcze wrócę 21:53 iwka26 mój tez nie zaprzecze lubi latac na golasa najlepsze jest jak go tata kąpie albo przebiera to zawsze mu z goła pupa ucieknie bo on myśli że tata= wygłupy niestety tata zawsze ganał i sie wygłupiał i teraz ma ide chyba zaraz spać troche plecki mnie bolą do jutra miłej nocy www.iwka26.bobasy.pl 23:57 gumijagoda Dziewczyny obejrzałam dzieciaczki na \"bobasach\" To już nie bobasy ,to niezłe pannice rosną i chłopcy przystojniaki że hej Dobrej nocki i miłej niedzieli. Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 09:00 IWKA26 Hejka Gumi miło Cie widziec i na naszym topiku pisz u nas też często przecież o julii tez możesz Mały wstał dzis przed 7 śniadanie zjedzone zjadł 260ml mleka i 3/4 parówki na ciepło ja teraz piję kawkę więc zapraszam Mam dzisiaj imprezkę rodzinną więc idę ogarnąć troszkę mieszkanko pozdrawiam www.iwka26.bobasy.pl 09:22 asiawroc czesc ! mIalam wczoraj najgorszy wieczor poklocilam sie z mezem tak konkretnie i zamknelam sie wpokoju a on trzsnal drzwiami i poszedl wrocil po 2 godzinach narabany walnoal sie do lozka i tak chrapal ze obudzil ole jak go chcialmprzekprzecic n bok to sie wsciekl i poszedl do drugiego pokoju spac i tak sie nie odzywamy a Ola wstala wczesnie bo 7 15 jest juz po melczkui i oglada bajecczki mam nadzije ze dzis bedzie lepszy dzien molego dnia do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.iwka26.bobasy.pl 23:57 gumijagoda Dziewczyny obejrzałam dzieciaczki na \"bobasach\" To już nie bobasy ,to niezłe pannice rosną i chłopcy przystojniaki że hej Dobrej nocki i miłej niedzieli. Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 09:00 IWKA26 Hejka Gumi miło Cie widziec i na naszym topiku pisz u nas też często przecież o julii tez możesz Mały wstał dzis przed 7 śniadanie zjedzone zjadł 260ml mleka i 3/4 parówki na ciepło ja teraz piję kawkę więc zapraszam Mam dzisiaj imprezkę rodzinną więc idę ogarnąć troszkę mieszkanko pozdrawiam www.iwka26.bobasy.pl 09:22 asiawroc czesc ! mIalam wczoraj najgorszy wieczor poklocilam sie z mezem tak konkretnie i zamknelam sie wpokoju a on trzsnal drzwiami i poszedl wrocil po 2 godzinach narabany walnoal sie do lozka i tak chrapal ze obudzil ole jak go chcialmprzekprzecic n bok to sie wsciekl i poszedl do drugiego pokoju spac i tak sie nie odzywamy a Ola wstala wczesnie bo 7 15 jest juz po melczkui i oglada bajecczki mam nadzije ze dzis bedzie lepszy dzien molego dnia do pozniej 09:40 Carlaa Hallo Mamulki ... Zapraszam na rocznicowa [to juz 2 lata jak jestesmy razem ]kawke ,torcik , troszke winka... mila rozmowe heheh i moja usmiechnieta gebe Iwka to sprzatamy razem !!!! Asiu wszystko bedzie dobrze .... Gumi pisz czesciej !!! Julka dla siostruni na cwiartke a mala ma niestamowite te loczki heheh Elus dla michasia zdrowotne fluidki Nesiu mam nadziejej ze juz wrociliscie !!!! Mamo Natalki powodzenia trzymam kcukasy !!!!!! ISIU halooooooo Pscolko .. jak sposoby na mdlosci heheh Misiu dla Ciebie sloneczko juz tuz tuz Gosiu ciesz sie ze wrocilas !!! TPM..jak tam slowniczek powieksza sie hehe Nuninko juz nadrobilas zaleglosci .. ?? i jak z tym szczepieniem ??? Dalka ... i jak juz po feriach dla mlodego ... a propo dzierganki zaje fajna az moj P. byl zaskoczony ze tak mozna hehe buziaki dla Wszystkich zmykam ... zastawiac stol sciskam i znikam ..aby dzieci byly grzeczne musza byc najpierw szczesliwe..O.Wilde http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10721 ;28/st/20050808/n/Dustin+Alexander/dt/-5/k/3f36/age.png> str 421 18.02] 09:45 gumijagoda Witam narazie przy herbatce Kawka później ,a do niej wczorajsze pączki Obiecuję poprawić się z pisaniem Carlaa szczególne miłej niedzieli kobitki......... Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 11:37 gruby miś kawa zmlekiem i piernik z czekoladą (krzyś upiekł ) po południu pan małżonek z dziewczynkami będzie chleb wypiekał... coś mi się z mężem porobiło wg I usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;19/ st/20070526/k/a8c9/preg.png wg OM i II usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722 ;28/st/20070520/k/58b6/preg.png ddd ¦¦ d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:43 julia. hej dziewczyny carluś , iwonko zapraszam na kawkę, a może zresztą się wpraszam na misiową a z mężem się super rzeczy dzieją, więc nie marudźić mi tu moje dziecko krąży z kotem na rękach kotu się nawet podoba hihi za niedługo wypełzamy się lekko przewietrzyć spokojnej niedzieli buźka j. p.s.skye , pszczółko - gdzieście przepadły?? coś mi w gygy zdechło http://www.jasminek.bobasy.pl http://www.szipszop.pl/tickers/13591.gif[/ img] 12:41 iwka26 Już ogarnęłam mieszkanko a moich wypuściłam na powietrze mały pewnie przy okazji uśnie troszkę idę się kąpać na spokojnie beZ udziału Adrianka cweaniaczek sam sobie teraz otwiera drzwi to nie ma mowy że ty w łazience a on nie ....siedzę w wannie a on i tak wejdzie bo przecież potrafi nie Fajna pogoda i niech już taka zostanie lubię taką wiosenkę nie chce już zimy i śniegu .... www.iwka26.bobasy.pl 12:46 gruby miś Iwko, nasz \"kąpielowy\" ma podobnie asysta, a najchętniej wspólna kąpiel z każdym młody uwielbia łazienkę! wg I usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;19/ st/20070526/k/a8c9/preg.png wg OM i II usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722 ;28/st/20070520/k/58b6/preg.png ddd ¦¦ d 13:44 magdaimaja witam mamuśki z sierpnia 2005 . do tej pory udzielałam sie na innym forum ale przez przypadek znalazłam i wasze. fajnie tak pocztac co słychac u innym mam i dzieciaczków w podobnym wieku ?mam pytanie czy wasze dzidziolki duzo juz mówiA?? 16:57 TPM Cześć Dziewczyny! Ja na krótko,mam egzaminy próbne do sprawdzania.Ach,jak to o złe nietrudno.Mój Jaro w czwartek miał wypadek i potrącił kobietę.Gdy mi to przez telefon powiedział,mało nie zemdlałam,aż mi się ręce trzęsły,gdy natalke kąpałam.Na szczęście okazało się,że ta pani jest tylko poturbowana-żadnych złamań,wstrząsu itp.Tak więc skończyło się to na sporym uszczerbku finansowych-mandat plus naprawa ok 800 zł.Do tego wszystkiego mam full roboty w pracy i jestem chora-gardło mnie boli,dreszcze itp.Dobrze,że choć Jro przez weekend sporo się małą zajmuje,bo ja wysiadam.A słowniczek powiększa się-ostatnio mała chętnie mówi: okey.Rzeczywiście Oleńka to pięknośc,jak zresztą reszta pociech.I te włoski...Pozdrawiam wszystkich,pa. 21:10 Niuninka1 Ciagle mi czasu brakuje na poczytanie co pisalyscie jak mnie nie bylo. Wpadlam w wir porzadkow, poza tym staram sie wynagrodzic mezowi czas spedzony beze mnie Niedziela minela b. przyjemnie. Pogoda tak jak u Was czyli wiosna. Pojechalismy z Nina do parku gdzie jest duzy plac zabaw. Mala byla zachwycona, tyle ciekawych zabawek no i mnostwo dzieci. Pozniej byl obiad u tesciow, dalej kawka u znajomych. Mam nadzieje, ze Wam rowniez niedziela minela sympatycznie. TPM, cale szczescie, ze tak sie skonczylo. Ale stres ogromny. Duzo zdrowka dla Ciebie!!! Carla, jutro zadzwonie do Niny lekarza i sie dowiem o te szczepionke. Dustin zaszczepiony prawda? Ogladalam Wasze dzieciaczki na bobasach, cuda!!!!!!!! Wspaniale jest sledzic ich rozwoj!!!!! 21:23 ela79 Dla Carli i Patryka na 2 rocznicę ślubu i moc pozytywnych fluidów Magdaimaja-moje dziecko jak juz piszę regularnie-b.mało mówi,nigdy nie powiedziało tata,a co dopiero inne slowa-czekamy coraz baczniej przygladając sie mowie,czytamy śpiewamy rymujemy,masujemy poliki to tyle co ja jako rodzic mogę zrobić. Kiedy mały coś chce pokazuje palcem lub ciągnie za rekę mówiąc..eeeeeee,zapytany o coś bezbłędnie oczywiscie jak chce pokazuje paluszkiem.to tyle TPM-dobrze że kobieta z wypadku wyszła cało Dzionek leniwy i szczęsliwy bo rodzinny 21:27 magdaimaja witam tak przeskakuje z jednego fora na drugie maja mówi stosunkowo niewiele ale pare słow potrafi: mama,tata, baba-czyli babcie , dzia -dziedek, to , daj, bam no i inne odgłosy hauuu , miauuu, muuu i inne pie**olki wiec narazie sie nie martwie. natomist synek knaszych znajomych z wrzesnia powtarza: osioł , anioł woła na moje córke majka stad moje pytanie do was . pozdrawiam. 22:37 Niuninka1 Jestem na str. 410 ale juz mi literki sie zlewaja. Dziewczyny, jak dobrze, ze jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Magdaimaja, moja corcia mowi duzo, potrafi powtorzyc prawie kazde slowo mniej lub b. wyraznie. Mowa \"przyszla\" wiec szybko. Za to dluzej czekalismy na raczkowanie i chodzenie, inne forumkowe dzieciaczki juz dawno smigaly a Nina nie. Kazde dziecko jest inne. Carla, wlasnie czytalam jak nie moglas sie wyrobic po przyjezdzie do domu, ja mam podobnie. 23:05 dalka Carlaa złotko, dla Ciebie i Patryka buziole i kolejnych szczęśliwych latek spędzonych razem. Nie wspomne o gromadce dzieci która Wam się przyda . gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 23:54 gumijagoda Carlaa na rocznicę. Zyczę szczęścia w dalszym pożyciu małżeńskim Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 08:03 julia. niuninko super, że już jesteś tpm- szybkiego powrotu do zdrowia carla dzięki za życzenia dla zuzi mamo n gdzie przepadłaś??? wzywam cię tu i zeznawaj o postępach! ja na razie ustałam w próbach poprawy bytu doczesnego, drążę coś innego (aczkolwiek związanego z tematem ) muszę was poinformować, że jasmina jest już 6 dzień bez smoka, ale wstąpił w nią jakiś szatan, moc nieczysta - w dzień praktycznie nie śpi (góra 2 godziny), a wieczorem zasypia koło 21 i śpi (o zgrozo!) do 6 rano - zwykle z jedną pobudką ujawniło się czrne podniebienie mojego dziecka - lub nawet kruczoczarne jak utrzymuje jej tatuś donoszę również, że z braku smoka rozgadała się nam kobieta- mama, baba, dat (tata), ał(kot), hau (pies)- no i tak jakieś 20 godzin na dobę (przez sen także ) tym sposobem w ciągu m-ca zaczęła pić z kubka niekapka i pozbyła się smoka- teraz nam już został tylko nocnik jak wasze postępy w tej materii? buźka julia p.s. pszczółko- jak się macie? wszyscy razem i każde z osobna? http://www.jasminek.bobasy.pl http://www.szipszop.pl/tickers/13591.gif[/ img] 08:55 pszczoła5 dzien dobry. Carlaa, spóźnione życzenia rocznicowe Gromadka dzieci wydaje mi sie dobrym prezentem, choc sobie chyba nie życzyłabym więcej Julia, nigdzie sie nie podzialam, caly weekend na ciebie czekalam! Carlaa, jesli chodzi o mdlosci to zdecydowanie chipsy nie pomagają Moje dziecko jakos się sobą zajmuje wyjątkowo, ale generalnie poweim wam, ze ejstem wykonczona, cały dzien jęki i na jakiekolwiek tekst z mojej strony-bunt Ręce opadają. Mamy Bigbrothera, ocieplają nam blok i rusztowania centralnie przed oknami Do widzenia, dobrego dnia \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 09:14 ela79 cześć Julio- co oznacza kruczo -czarne podniebienie???? Carlaa poleciła mi program na tvp2 o dzieciaczkach w wieku naszych ,leci on rano w sobotę i tam bylo powiedziane że dzieci 18-24 mies przechodzą właśnie wysyp słówek..no pewnie Julia dlatego zaczęła mówić,a nie dlatego że smoka nie ma bo mój smoka nie używa a ze słownictwem nie przoduje.... co do nocnika to u nas tylko płacz i opór przed siedzeniem na nim,poczekam bo jak mam go nauczyć jak on nie woła sisi,kupka itp... u nas rozpoczął się bunt 2latka-jestem pewna wymuszanie,płacz,rzucanie się na podlogę pozdrawiam niewyspana Ela 09:50 dalka Ja czekam z nocnikiem, aż Ulka skończy 2 lata, bo wcześniej to i tak nie rozumie że musi siusiu trzymać. A co do buntu to też jej powoli odbija. Złości się z byle powodu i wtedy pręży się nie daje się trzymać na rękach. Zasadziliśmy sobie na balkonie żonkile , na parapecie tulipany kiełkują, narcyze i hiacynt . Będziemy mieli pięknie w pokoju . gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 09:53 ela79 Julia vel Jaśmina chwalę się maly sam wchodzi i schodzi po schodach przytrzymujac ise barierki.. dziś mi to zademonstrował,bardzo chciał isć na klatkę schodową i pokazał na co go stać no i mówi coś na podobę słówka tak tylko brzmi to tiaaaa no i juz biega,czasem tylko utykając nie dam rady go nosić tak iwęc poddalam się,a co do niekapka to mały go rozbraja w mig ale sam sobie trzyma zwykły kubas i z niego pije www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:54 gumijagoda Carlaa na rocznicę. Zyczę szczęścia w dalszym pożyciu małżeńskim Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 08:03 julia. niuninko super, że już jesteś tpm- szybkiego powrotu do zdrowia carla dzięki za życzenia dla zuzi mamo n gdzie przepadłaś??? wzywam cię tu i zeznawaj o postępach! ja na razie ustałam w próbach poprawy bytu doczesnego, drążę coś innego (aczkolwiek związanego z tematem ) muszę was poinformować, że jasmina jest już 6 dzień bez smoka, ale wstąpił w nią jakiś szatan, moc nieczysta - w dzień praktycznie nie śpi (góra 2 godziny), a wieczorem zasypia koło 21 i śpi (o zgrozo!) do 6 rano - zwykle z jedną pobudką ujawniło się czrne podniebienie mojego dziecka - lub nawet kruczoczarne jak utrzymuje jej tatuś donoszę również, że z braku smoka rozgadała się nam kobieta- mama, baba, dat (tata), ał(kot), hau (pies)- no i tak jakieś 20 godzin na dobę (przez sen także ) tym sposobem w ciągu m-ca zaczęła pić z kubka niekapka i pozbyła się smoka- teraz nam już został tylko nocnik jak wasze postępy w tej materii? buźka julia p.s. pszczółko- jak się macie? wszyscy razem i każde z osobna? http://www.jasminek.bobasy.pl http://www.szipszop.pl/tickers/13591.gif[/ img] 08:55 pszczoła5 dzien dobry. Carlaa, spóźnione życzenia rocznicowe Gromadka dzieci wydaje mi sie dobrym prezentem, choc sobie chyba nie życzyłabym więcej Julia, nigdzie sie nie podzialam, caly weekend na ciebie czekalam! Carlaa, jesli chodzi o mdlosci to zdecydowanie chipsy nie pomagają Moje dziecko jakos się sobą zajmuje wyjątkowo, ale generalnie poweim wam, ze ejstem wykonczona, cały dzien jęki i na jakiekolwiek tekst z mojej strony-bunt Ręce opadają. Mamy Bigbrothera, ocieplają nam blok i rusztowania centralnie przed oknami Do widzenia, dobrego dnia \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 09:14 ela79 cześć Julio- co oznacza kruczo -czarne podniebienie???? Carlaa poleciła mi program na tvp2 o dzieciaczkach w wieku naszych ,leci on rano w sobotę i tam bylo powiedziane że dzieci 18-24 mies przechodzą właśnie wysyp słówek..no pewnie Julia dlatego zaczęła mówić,a nie dlatego że smoka nie ma bo mój smoka nie używa a ze słownictwem nie przoduje.... co do nocnika to u nas tylko płacz i opór przed siedzeniem na nim,poczekam bo jak mam go nauczyć jak on nie woła sisi,kupka itp... u nas rozpoczął się bunt 2latka-jestem pewna wymuszanie,płacz,rzucanie się na podlogę pozdrawiam niewyspana Ela 09:50 dalka Ja czekam z nocnikiem, aż Ulka skończy 2 lata, bo wcześniej to i tak nie rozumie że musi siusiu trzymać. A co do buntu to też jej powoli odbija. Złości się z byle powodu i wtedy pręży się nie daje się trzymać na rękach. Zasadziliśmy sobie na balkonie żonkile , na parapecie tulipany kiełkują, narcyze i hiacynt . Będziemy mieli pięknie w pokoju . gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 09:53 ela79 Julia vel Jaśmina chwalę się maly sam wchodzi i schodzi po schodach przytrzymujac ise barierki.. dziś mi to zademonstrował,bardzo chciał isć na klatkę schodową i pokazał na co go stać no i mówi coś na podobę słówka tak tylko brzmi to tiaaaa no i juz biega,czasem tylko utykając nie dam rady go nosić tak iwęc poddalam się,a co do niekapka to mały go rozbraja w mig ale sam sobie trzyma zwykły kubas i z niego pije www.michalko.bobasy.pl 11:19 Niuninka1 Komp. nam szwankuje. Tyle sie napisalam i sie wylaczyl. Kurcze!!!!! Odezwe sie wieczorem Dzis mam wizyte u dentysty 12:17 gumijagoda Jestem po szczepieniu Bartusiowym i na jakiś czas mamy odbój Synek waży 9200 i mierzy 73cm Wielkolud Pozdrawiam i znikam po JUlcie Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 12:57 Niuninka1 Carla, spoznione ale najcudowniejsze zyczenia dla Ciebie i P. Buziaki!!!!!!!!!! Ach, czy Wy macie polska tv??????? Polecalas ogladac program o dzieciach na tvp2 wiec pewnie masz. Brawo dla Jasminki za odstawienie smoczka no i dla rodzicow - dobra robota! Julia, nie narzekaj na spanie corki, moze byc gorzej. Nina w dzien sypia 45 min. czasami poltorej godz., wieczorem zasypia ok. 20, budzi sie ok. 7, w nocy sa 2-3 pobudki na picie a ostatnio budzi sie W SRODKU NOCY (!!!) i chce sie bawic. B. nas to juz meczy. Kiedy zacznie przesypiac noce???????????????? 13:04 Niuninka1 Bartus byl dzielny na szczepieniu? Dobrze, ze na jakis czas spokoj. Co do nocnika, my zaczniemy nauke latem, bedzie wygodniej no i Nina bedzie miala prawie 2 lata. Czytalam, ze wczesniej nie ma sensu. Wchodzenie na schody- skad ja to znam. Nina zadnym nie przepusci. Uwielbia!!!! Ale chyba wiekszosc dzieci tak ma, co? Dziele moje posty bo nie chce zeby znowu mi znikly 13:07 Niuninka1 Dalka, juz widze jak pieknie wygladaja te kwiatki!!!!!! 22:54 ela79 Julio i Jaśminko-serdeczne dzięki za odwiedzenie naszego bloga bardzo się ucieszyłam że ktoś nas z sierpniówek czasem podczytuje.. no tak dziś zostaliśmy wytypowani jako blog dnia dobrej nocy kochane... www.michalko.synek.pl 08:26 pszczoła5 Dzin dybry. Mały wczoraj mial ostatnie szczepienie z kalendarza. Skończyło się lekką biegunka i całonocna gorączka. Teraz znów jęczał, położyłam go spac, poki co cisza. Ale wiecie, czego nie znoszę? Tego, że on z natury jest jęczący, i kiedy naprawdę mu coś dolega, to ja zanim sie nad nim pochylę, 4 razy stracę cierpliwośc i się na niego wydrę Podobno takie marudne dzieci maja zbyt wymagających rodziców. Rozgryzam to stwierdzenie każdego dnia na nowo, ale -byc może jestem zbyt mało krytyczna w stosunku do siebie- wydaje mi się, ze nasze jedyne wymaganie w stosunku do Bąka, to żeby choć chwilkę w ciągu dnia nie kazał nam biegać po całym domu w spełnianiu coraz to nowych jego zachcianek. A może to już jest za dużo, a ja w swym egoizmie nie nadaję się na matkę? Chyba potrzebny mi urlop, ostatnio czuję, że nie mam miłości do swego dziecka, a Julii na gg powiedzialam, że nie życzę jej takiego dzieciaka jak mój-choć on wcale nie jest zły chłopak, a wręcz przeciwnie. Kto mnie wyśle na tydzień z dala od chłopaków? No kto>? \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:57 Niuninka1 Carla, spoznione ale najcudowniejsze zyczenia dla Ciebie i P. Buziaki!!!!!!!!!! Ach, czy Wy macie polska tv??????? Polecalas ogladac program o dzieciach na tvp2 wiec pewnie masz. Brawo dla Jasminki za odstawienie smoczka no i dla rodzicow - dobra robota! Julia, nie narzekaj na spanie corki, moze byc gorzej. Nina w dzien sypia 45 min. czasami poltorej godz., wieczorem zasypia ok. 20, budzi sie ok. 7, w nocy sa 2-3 pobudki na picie a ostatnio budzi sie W SRODKU NOCY (!!!) i chce sie bawic. B. nas to juz meczy. Kiedy zacznie przesypiac noce???????????????? 13:04 Niuninka1 Bartus byl dzielny na szczepieniu? Dobrze, ze na jakis czas spokoj. Co do nocnika, my zaczniemy nauke latem, bedzie wygodniej no i Nina bedzie miala prawie 2 lata. Czytalam, ze wczesniej nie ma sensu. Wchodzenie na schody- skad ja to znam. Nina zadnym nie przepusci. Uwielbia!!!! Ale chyba wiekszosc dzieci tak ma, co? Dziele moje posty bo nie chce zeby znowu mi znikly 13:07 Niuninka1 Dalka, juz widze jak pieknie wygladaja te kwiatki!!!!!! 22:54 ela79 Julio i Jaśminko-serdeczne dzięki za odwiedzenie naszego bloga bardzo się ucieszyłam że ktoś nas z sierpniówek czasem podczytuje.. no tak dziś zostaliśmy wytypowani jako blog dnia dobrej nocy kochane... www.michalko.synek.pl 08:26 pszczoła5 Dzin dybry. Mały wczoraj mial ostatnie szczepienie z kalendarza. Skończyło się lekką biegunka i całonocna gorączka. Teraz znów jęczał, położyłam go spac, poki co cisza. Ale wiecie, czego nie znoszę? Tego, że on z natury jest jęczący, i kiedy naprawdę mu coś dolega, to ja zanim sie nad nim pochylę, 4 razy stracę cierpliwośc i się na niego wydrę Podobno takie marudne dzieci maja zbyt wymagających rodziców. Rozgryzam to stwierdzenie każdego dnia na nowo, ale -byc może jestem zbyt mało krytyczna w stosunku do siebie- wydaje mi się, ze nasze jedyne wymaganie w stosunku do Bąka, to żeby choć chwilkę w ciągu dnia nie kazał nam biegać po całym domu w spełnianiu coraz to nowych jego zachcianek. A może to już jest za dużo, a ja w swym egoizmie nie nadaję się na matkę? Chyba potrzebny mi urlop, ostatnio czuję, że nie mam miłości do swego dziecka, a Julii na gg powiedzialam, że nie życzę jej takiego dzieciaka jak mój-choć on wcale nie jest zły chłopak, a wręcz przeciwnie. Kto mnie wyśle na tydzień z dala od chłopaków? No kto>? \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 08:38 julia. ja- pszczoła ci daję urlop! nie pękaj bejbe... zapewniam, że krzaczek to nie jest anioł wcielony i jak każda matka, czasami mam ochotę się poryczeć trzymaj się pcioła. buźka http://www.jasminek.bobasy.pl http://www.szipszop.pl/tickers/13591.gif[/ img] 08:53 julia. elu już tłumaczę- czarne podniebienie miewają wściekłe psy z kontekstu mojej wypowiedz zapewne rozumiesz już o co mi chodziło a blog jest słodziasty- aczkolwiek byłyśmy na nim pierwszy raz jak się miewa michałek??? niuninko dziękuję za gratulacje co do smoka, ale jaśmina też w nocy się zaczęła budzić- siada i klaszcze, podśpiewując coś pod nosem albo ma nawijkę \"baba, mama,dat, baba, mama,dat, baba, mama,dat, baba, mama,dat itd.\" no więc ogólnie rzecz ujmując można lekkiego pie**olca dostać jutro idę na gastroskopię trzymajcie za mnie kciuki, bo już jestem ztentegowana ze strachu mimo wszystko miłego dnia buziaki julia http://www.jasminek.bobasy.pl http://www.szipszop.pl/tickers/13591.gif[/ img] 08:57 Carlaa Hallo Mamulki .... dziekuje serdecznie za zyczenia zycze milego dnia ...stawiam poranna kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:43 Niuninka1 Dzien dobry!!!!!!! Odezwe sie pozniej jak mala pojdzie spac, teraz to jest niemozliwe 10:07 ela79 Julia-załapałam z tym podniebieniem.. Michaś ma w piątek usg bioderka-cały czas nie moze złapać równowagi,ale już chodzi dobrze mały ogląda Swiat Elma-jest w hipnozie... to póki co czas na kawę stawiana przez Carleę str 422 20.02] 10:18 TPM Cześć dziewczynki! Mam anginę i jestem do piątku na zwolnieniu. Julio-słowo gastroskopia budzi we mnie mdłości-biedulko.Ale wiesz,co-jak pisałaś o spanku Jaśminki,to myślalam,ze to takie przewrotne z Twojej strony,bo ja marzę o takim spaniu Natalki! Pszczoło,jak czytam o zachowaniu Tobiego-widzę nas w akcji.natalka czasem ma tak,że nie pozwala,aby jedno z nas się nią zajmowało,a drugie czymś innym,tylko angażuje nas obije w swoje zabawy i spełnianie zachcianek.Żeby coś zrobić,najlepiej dać ją do niani lub na spacer albo podczas jej drzemki.Swoją drogą,bardzo się cieszę,że Natalka tak pozytywnie reaguje na nianię,wręcz na nią czeka,robi mi papa.Nie myślałam,że to kidykolwiek przy tym mamincycku się uda. Wczoraj u lekarza dostałam opieprz,że ją jeszcze karmię-wygadalam się,bo poprosiłam o antybiotyk możliwy przy karmieniu.lekarka nakręciła się,że robię,jak jej córka,która do dwóch lat karmiła,że nie sznuję zdrowia,nabawię się osteoporozy itd. Najgorsze,że ma rację... Idę te głupie testy sprawdzać.Pa! 12:13 gumijagoda Witam Bartus płakał podczas szczepeienia,ale w domu nie było zadnych reakcji poszczepiennych tylko jak zobaczył wieczorem plasterek w miejscu ukłucia to zaczął płakac na wspomnienie bólu. Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 12:15 gumijagoda Tpm zapomniałam dodać,że zycze zdrówka i że tez jeszcze karmię piersią i lekarka mocno ździwiona była,wręcz potępiała mnie za to Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 12:28 gruby miś Pszczoła, dałaś mi do myślenia z temi jęcząąąąącemi dziećmi... Zośka jęczy i to jej jęczenie nie budzi u mnie pozytywnych uczuć już wolę jak porządnie płacze niż jak jęęęęęęęęęczy uch jak mnie do denerwuje musimy z mężem popracować nad tym, skoro mówisz nadmierne wymagania... od Zośki chyba wszyscy wymagają zbyt wiele a Wojtuś też się nauczył: takim smętnym cichym głosikiem mówi: \"nie mogę\" w odpowiedzi na każde \"zamknij\" \"zostaw\" \"nie ruszaj\"- ale to jeszcze nas śmieszy wg I usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;19/ st/20070526/k/a8c9/preg.png wg OM i II usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722 ;28/st/20070520/k/58b6/preg.png ddd ¦¦ d 13:05 Niuninka1 Niiunina spi, czas na kawke (zbozowa) i ciacho. Pszczola, przydaloby Ci sie troche luzu i laby. Ja bardzo naladowalam akumulatory badac u rodzicow, ktorzy b.b. duzo zajmowali sie Nina. A marudzace dziecko to chyba nawet swietego wyprowadzi z rownowagi. Moja corcia na szczescie jest b. pogodnym dzieckiem ale w chwilach marudzenia czasami tez zachowam sie tak, ze tego pozniej b. zaluje. TPM, zdrowka i jeszcze raz zdrowka!!!!!!!!!!!!!! Julia, gastroskopia Czy robia to w narkozie??????? Trzymaj sie dzielnie i niech wyniki beda dobre. Dziewczyny, musze sie pochwalic. Wczoraj rano Ninka jak sie obudzila ( polowe nocy spi z nami), przytulila sie do mnie i powiedziala \"KOCHAM\" tak sama od siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudowne, cudowne uczucie........Do tej pory musialam sama jej mowic \"powiedz kocham\" albo przytulajac sie do nas mowila \"moja\", co tez jest wspaniale. I jeszcze: Nina podczas moioch urodzin uslyszala jak spiewaja mi \"sto lat\" i od tego czasu jak tylko widziala kwiatki lub zapalona swieczke zaczynala \"sto lat, sto lat\". Ostatnio impulsem do spiewu byla...szczotka do czyszczenia toalet. Komedia!!!!! 20:40 dalka ja już Ulkę oduczyłam cyca .jestem wolna . a tak w ogóle to Ulin mi się pochorowała. smarka, zaczyna kaszleć marudzi. Ech jak ja lubie taki stan . gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 22:56 ela79 Dalko-życzę zdrówka dla Uli.. juz widzę wasze wiosenne kwiatki w domu moje bejbe smoka nigdy nie chciało,piersi w ogóle nie ssało i chodiz spać o 22.30 ... no kochane w dzień sypia 3-3,5 h a do spania na noc sie nigdy nie rwie,nie będę go przestawiała bo uważam że śpi tyle ile chce i nie mogę go wybudzać z drzemki bo będzie miał zły humor.. co do jęczenia..to ja jestem b.wymagającą matką i rzeczywiście dzieciak mi jęczy kiedy ma okazję,natomiast przy tacie bawi się fajnie No i huśtawka okazała się mega hitem...a teraz sztuka jedzenia widelcem dla Michasia jest już codziennością dziś mamy nowy wypasiony fotel do kompa-fotkę Michasia prezesa dam jutro Niuninko gratuluję słownika Nince piję herbatę i delektuję się wolnością na ostatkach 06:56 gumijagoda D Z I E ń D O B R Y Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 07:52 Nesia Mwlduję w telegraficznym skrócie, że wróciliśmy cali i zdrowi. Mati zniósł podróż wyśmienicie, było cudownie!!! Jak tylko znajdę chwilę, bo po powrocie mam młyn w pracy, to Was poczytam Kochane moje, napiszę coś więcej i wkleje w końcu zdjęcia na bobasy. Tęskniłam za Wami, ślę buziaczki 08:52 pszczoła5 No Nesia, nareszcie Bo już tęskniłam Dziewczyny, dziękuję Wam za odzew, trochę mnie sprowadza na ziemię, bo mi sie zawsze zdaje, że tylko ja mam tak cięzko, tylko ja mam takie dziecko. Misiu, troche mnie zalamalaś swoją Zosią, no bo to się nigdy nie kończy??Ja czekam na wybawienie w postaci komunikacji słownej, a Ty mówisz że twoja pierworodna ciągle jęęęęęęęęeczyyyyyy?? Moje dziecko teraz też chodzi i jęczy, bo nie umie sobie zajęcia znaleźć-czy to mogą być za wysokie wymagania wobec niego, żeby się trochę zajął sam sobą? Napiszcie mi, co Wy o tym myślicie, bo ja już przestałam być obiektywna Niuninko, ale to musialo byc wzruszające! Od razu sobie przypomnialam swoje łzy wzruszenia-gdy pierwszy raz Tobiasz się \"odezwaL\" po porodzie, jak pierwszy raz sie uśmiechnął, zrobił pierwszy krok...Juz dawno nie było takich wzruszeń, może i ja się doczekam takiego wyznania? Dalka, a ja nie mogę miec kuzwa zadnych kwiatów, bo mam alergików w domu, i ziemia im szkodzi Zmykam, do potem \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 09:54 dalka Pszczoła ja za to nie mogę mieć żadnych futrzaków w domu. Dawid ma alergię. Jak jesteśmy u teściów a tam dwa psy, kot i 10 papużek to on kicha prycha i oczy czerwone jak u królika. Ulka czasami też chodzi i jęczy. Jak zmywam, to uwiesi się koło nogi patrzy w górę i próbuje podskakiwać żebym ją wzięła. Jak rano leżymy i oglądamy bajki, to jak jej coś nie pasi to odwraca moją głowę w swoją stronę i coś próbuje powiedzieć. No i ostatnio jak coś chce to stoi i klepie. Czasami to zaczyna boleć, bo klepie i klepie, nie ważne czy to ręka, noga czy twarz. gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 10:14 TPM Cześć.Wiecie co,naprawdę Was lubię-gdy Was czytam to zawsze jakoś tak mi sie lepiej robi na sercu...No bo np.Gruby Miś pisze,że woli już konkretny płcz niż jęczenie i my z Jarkiem też tak mamy! Czasem zastanawiałam się ,czy jest ze mną ok,bo gdy mała jęczy,mam ochotę....lepiej nie będę kończyć.Pszczoło ,właśnie to jest takie dziwne,bo generalnie Natalka jest bardzo pogodna.Najlepsza jest przy obcych,wszyscy ją chwalą,że wesoła,towarzyska i ...spokojna,a my z Jarem śmiejemy się w kułak,jak sobie przypomnimy nasze wojny domowe.Np.ona potrafi całą mszę wysiedzić w kościele,budząc tym podziw zgromadzonych tam i patrzących ze zgrozą na wybryki innych malców, babć.A czasem tak się wkurza,jęczy,że nerwy mi siadają.I to z byle czego-bawi się w najlepsze poduszką i nagle ta poduszka ją irytuje,próbuję jej pomóc,zabrać tę głupią poduszkę,inaczej położyc,ale to nic nie daje,Natalka coraz bardziej wściekła,ja też.Takie historie powtarzają się kilka razy dziennie.Dalko,przy zmywaniu przerabiam to samo.Ona chyba nie cierpi,jak jestem do niej tyłem i jak nie widzi,co robię.troche pomaga,jak ją obok na krześle posadzę i wtedy mówię o zmywaniu i jakoś idzie,ale znów mam oczy dookoła głowy,żeby mi z tego krzesła nioe spadła...Ach,dzieci! Zdołowało mnie to z tym potępieniem karmienia, dziś już wzięłam antybiotyk,mimo wszystko,bo bez niego nic mi nie lepiej,no i oczywiście martwię się,że on zaszkodzi malej.Schizę mam znów.Nesiu,czekamy na opowieści i zdjęcia!Aha,Dalka opisz proces odstawienia Uli od cyca.Niuninko-słodki obrazek.Widzę podobieństwo w rozwoju naszych córeczek.Nati też chodziła nie jakoś tak wcześnie,bo w 2 tygodnie po skończeniu roczku,za to też tak fajnie gada,ile z tego śmiech i wzruszenia.Jarowi przetarły się dżinsy-mówię: będzie dziura,a mała podchodzi,wskazuje na przetarte miejsce i od razu powtarza: duda!Śmieszne to jest.Najśmieszniej to,jak nas woła: Mama,oć tu! Pochyla się przy tym do przodu,ręce pod boki i ten ton nie znoszący sprzeciwu! Pękam z niej. Kończę i biorę się do jakiejś roboty.Testy już na szczęście sprawdziłam.Pa! 11:59 mama natalki Witojcie! Przepraszam, ze tak rzadko pisze, ale mam prawdziwy kociol w nowej pracy. No własnie.... dzieczyny, wyslalam do Was e-maila wlasciwie blagalnego o pomoc i nikt sie w tej sprawie do mnie nie odezwal... please, pleaase- help.... Obiecuje na spokojnie odezwac sie ktoregos wieczoru. A teraz po krotce. Baardzo cierpie z powodu rozstania z natalka... to taki przykry ucisk w klatce piersiowej jak o nij mysle w pracy... nie myslalam ze bedzie tak trudno.. a moze sie pieszcze... no ale tak to czuje... nie mam jeszcze opiekunki, wszystko jest na wariackich papierach. Rozwiazania dorazne, do tego kociol w pracy i proba ustabuilizowania pewnych rzeczy. Patryk wyjechal w delegacje do piatku a potem wyjezdza od poniedzialku do piatku na szkolenia... jestem zalamana, bo jeszcze nic nie ogarnelam, a nawet nie mam komu sie poskarzyc... no i jestem po prostu przerazona tym wszystkim... jakies dzikie hece z odwozeniem dziecka z samego rana na drugi koniec warszawy (1h) i spowrotem do pracy (1,5h) aby zdazyc na 9... sorki za chaos, ale tak teraz wyglada moje zycie... www.nataliajaworska.bobasy.pl http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/36 09.gif> 13:23 iwka26 Witam Ja tak szybko bo jestem w pracy W domu komp mi padł i coś tam z dyskiem się dzieje mam nadzieje że mi wszystkiego nie skasuje bo przecież tam są zdjęcia Adusia...a miałam je zgrać na płytę cholera Własnie dzwoniłam do ęża i usłyszałam że adi oparzyl się żelazkiem szlag mnie trafia oczywiście to u teściowej a tyle razy powtarzam że zdala żelazko od Adriaanka chyba trzeba walnąć w łeb aby poskutkowało... Co do schodów to u nas też opanowane tylko trzyma się ściany i idzie Niuninko gratulacje dla Ninki fajnie już sobie mówi wyobrażam sobie jakie to uczucie Zdrówka dla chorowitych dzieciaczków i mamuś tatusiów też bo mój chory pozdrawiam uciekam do pracki www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:56 ela79 Dalko-życzę zdrówka dla Uli.. juz widzę wasze wiosenne kwiatki w domu moje bejbe smoka nigdy nie chciało,piersi w ogóle nie ssało i chodiz spać o 22.30 ... no kochane w dzień sypia 3-3,5 h a do spania na noc sie nigdy nie rwie,nie będę go przestawiała bo uważam że śpi tyle ile chce i nie mogę go wybudzać z drzemki bo będzie miał zły humor.. co do jęczenia..to ja jestem b.wymagającą matką i rzeczywiście dzieciak mi jęczy kiedy ma okazję,natomiast przy tacie bawi się fajnie No i huśtawka okazała się mega hitem...a teraz sztuka jedzenia widelcem dla Michasia jest już codziennością dziś mamy nowy wypasiony fotel do kompa-fotkę Michasia prezesa dam jutro Niuninko gratuluję słownika Nince piję herbatę i delektuję się wolnością na ostatkach 06:56 gumijagoda D Z I E ń D O B R Y Julia Natalia 5.12.2000 Bartosz Seweryn 15.09.2005 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9947.gif http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s9941.gif 07:52 Nesia Mwlduję w telegraficznym skrócie, że wróciliśmy cali i zdrowi. Mati zniósł podróż wyśmienicie, było cudownie!!! Jak tylko znajdę chwilę, bo po powrocie mam młyn w pracy, to Was poczytam Kochane moje, napiszę coś więcej i wkleje w końcu zdjęcia na bobasy. Tęskniłam za Wami, ślę buziaczki 08:52 pszczoła5 No Nesia, nareszcie Bo już tęskniłam Dziewczyny, dziękuję Wam za odzew, trochę mnie sprowadza na ziemię, bo mi sie zawsze zdaje, że tylko ja mam tak cięzko, tylko ja mam takie dziecko. Misiu, troche mnie zalamalaś swoją Zosią, no bo to się nigdy nie kończy??Ja czekam na wybawienie w postaci komunikacji słownej, a Ty mówisz że twoja pierworodna ciągle jęęęęęęęęeczyyyyyy?? Moje dziecko teraz też chodzi i jęczy, bo nie umie sobie zajęcia znaleźć-czy to mogą być za wysokie wymagania wobec niego, żeby się trochę zajął sam sobą? Napiszcie mi, co Wy o tym myślicie, bo ja już przestałam być obiektywna Niuninko, ale to musialo byc wzruszające! Od razu sobie przypomnialam swoje łzy wzruszenia-gdy pierwszy raz Tobiasz się \"odezwaL\" po porodzie, jak pierwszy raz sie uśmiechnął, zrobił pierwszy krok...Juz dawno nie było takich wzruszeń, może i ja się doczekam takiego wyznania? Dalka, a ja nie mogę miec kuzwa zadnych kwiatów, bo mam alergików w domu, i ziemia im szkodzi Zmykam, do potem \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 09:54 dalka Pszczoła ja za to nie mogę mieć żadnych futrzaków w domu. Dawid ma alergię. Jak jesteśmy u teściów a tam dwa psy, kot i 10 papużek to on kicha prycha i oczy czerwone jak u królika. Ulka czasami też chodzi i jęczy. Jak zmywam, to uwiesi się koło nogi patrzy w górę i próbuje podskakiwać żebym ją wzięła. Jak rano leżymy i oglądamy bajki, to jak jej coś nie pasi to odwraca moją głowę w swoją stronę i coś próbuje powiedzieć. No i ostatnio jak coś chce to stoi i klepie. Czasami to zaczyna boleć, bo klepie i klepie, nie ważne czy to ręka, noga czy twarz. gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 10:14 TPM Cześć.Wiecie co,naprawdę Was lubię-gdy Was czytam to zawsze jakoś tak mi sie lepiej robi na sercu...No bo np.Gruby Miś pisze,że woli już konkretny płcz niż jęczenie i my z Jarkiem też tak mamy! Czasem zastanawiałam się ,czy jest ze mną ok,bo gdy mała jęczy,mam ochotę....lepiej nie będę kończyć.Pszczoło ,właśnie to jest takie dziwne,bo generalnie Natalka jest bardzo pogodna.Najlepsza jest przy obcych,wszyscy ją chwalą,że wesoła,towarzyska i ...spokojna,a my z Jarem śmiejemy się w kułak,jak sobie przypomnimy nasze wojny domowe.Np.ona potrafi całą mszę wysiedzić w kościele,budząc tym podziw zgromadzonych tam i patrzących ze zgrozą na wybryki innych malców, babć.A czasem tak się wkurza,jęczy,że nerwy mi siadają.I to z byle czego-bawi się w najlepsze poduszką i nagle ta poduszka ją irytuje,próbuję jej pomóc,zabrać tę głupią poduszkę,inaczej położyc,ale to nic nie daje,Natalka coraz bardziej wściekła,ja też.Takie historie powtarzają się kilka razy dziennie.Dalko,przy zmywaniu przerabiam to samo.Ona chyba nie cierpi,jak jestem do niej tyłem i jak nie widzi,co robię.troche pomaga,jak ją obok na krześle posadzę i wtedy mówię o zmywaniu i jakoś idzie,ale znów mam oczy dookoła głowy,żeby mi z tego krzesła nioe spadła...Ach,dzieci! Zdołowało mnie to z tym potępieniem karmienia, dziś już wzięłam antybiotyk,mimo wszystko,bo bez niego nic mi nie lepiej,no i oczywiście martwię się,że on zaszkodzi malej.Schizę mam znów.Nesiu,czekamy na opowieści i zdjęcia!Aha,Dalka opisz proces odstawienia Uli od cyca.Niuninko-słodki obrazek.Widzę podobieństwo w rozwoju naszych córeczek.Nati też chodziła nie jakoś tak wcześnie,bo w 2 tygodnie po skończeniu roczku,za to też tak fajnie gada,ile z tego śmiech i wzruszenia.Jarowi przetarły się dżinsy-mówię: będzie dziura,a mała podchodzi,wskazuje na przetarte miejsce i od razu powtarza: duda!Śmieszne to jest.Najśmieszniej to,jak nas woła: Mama,oć tu! Pochyla się przy tym do przodu,ręce pod boki i ten ton nie znoszący sprzeciwu! Pękam z niej. Kończę i biorę się do jakiejś roboty.Testy już na szczęście sprawdziłam.Pa! 11:59 mama natalki Witojcie! Przepraszam, ze tak rzadko pisze, ale mam prawdziwy kociol w nowej pracy. No własnie.... dzieczyny, wyslalam do Was e-maila wlasciwie blagalnego o pomoc i nikt sie w tej sprawie do mnie nie odezwal... please, pleaase- help.... Obiecuje na spokojnie odezwac sie ktoregos wieczoru. A teraz po krotce. Baardzo cierpie z powodu rozstania z natalka... to taki przykry ucisk w klatce piersiowej jak o nij mysle w pracy... nie myslalam ze bedzie tak trudno.. a moze sie pieszcze... no ale tak to czuje... nie mam jeszcze opiekunki, wszystko jest na wariackich papierach. Rozwiazania dorazne, do tego kociol w pracy i proba ustabuilizowania pewnych rzeczy. Patryk wyjechal w delegacje do piatku a potem wyjezdza od poniedzialku do piatku na szkolenia... jestem zalamana, bo jeszcze nic nie ogarnelam, a nawet nie mam komu sie poskarzyc... no i jestem po prostu przerazona tym wszystkim... jakies dzikie hece z odwozeniem dziecka z samego rana na drugi koniec warszawy (1h) i spowrotem do pracy (1,5h) aby zdazyc na 9... sorki za chaos, ale tak teraz wyglada moje zycie... www.nataliajaworska.bobasy.pl http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/36 09.gif> 13:23 iwka26 Witam Ja tak szybko bo jestem w pracy W domu komp mi padł i coś tam z dyskiem się dzieje mam nadzieje że mi wszystkiego nie skasuje bo przecież tam są zdjęcia Adusia...a miałam je zgrać na płytę cholera Własnie dzwoniłam do ęża i usłyszałam że adi oparzyl się żelazkiem szlag mnie trafia oczywiście to u teściowej a tyle razy powtarzam że zdala żelazko od Adriaanka chyba trzeba walnąć w łeb aby poskutkowało... Co do schodów to u nas też opanowane tylko trzyma się ściany i idzie Niuninko gratulacje dla Ninki fajnie już sobie mówi wyobrażam sobie jakie to uczucie Zdrówka dla chorowitych dzieciaczków i mamuś tatusiów też bo mój chory pozdrawiam uciekam do pracki www.iwka26.bobasy.pl 16:05 ela79 cześć mam chwilę to mogę odreagować Mamo Natalki nie mam twego pytania na poczcie wiec nie mogę odpowiedzieć..gratuluje pracy Pszczołko już kiedyś czytałam jak pisałaś że tobiasz potrafi ise sam zając zabawą..każdy dzień jest pewnie inny raz lepszy raz gorszy.Piszę to a chcę Ci tak naprawdę powiedzieć że u nas jest tak że jęczy bez powodu,zmienia zachowanie i zainteresowanie z sek na sek,jest perszingiem ciągle w biegu-często nie ma celu tylko biegnie by biec..a ja za nim,po drodze się potyka upada i się cieszy że zrobił woła bababach bach po czym znowu gna..tak jest b.często kilka razy na dzień,wycisza go tylko huśtawka i spacer w wózku.Jęczy i nie wiem co chce,dlatego tez mam nadzieję że jak się rozgada to będzie spokojniejszy...bardzo mnie dziś rozdrażnił,ale wrócił maż i przejął obowiązki. Czasem tak jest że mamy super dzień i myśle sobie o dziecko mi ise odmieniło,po czym następnego dnia szybko otrząsam sie z tej ułudy. U nas wszystko na wariackich papierach i w biegu..bo mały jęczy bo już przestało mu się podobać przy stole. kocham małego ale najbardziej jak śpi,no i z tym tez jest problem bo nocą wyje-bez powodu a w dzień sypia po 3-4h dziś opadam już z wszelkich pozytywnych sił..czekam na lepsze czasy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×