Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Smial sie ze go nie poznam po takim czasie;) ze przytyl 12 kilo, ma 3 dziary i kolczyk w pepku;) wariat! Juz nie moge sie go doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia jak narazie to ja mam blizej do Twojego;) bo to tylko ok 50 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe wysłałąm Ci fotki ale są stare :) Moje i Mojego Wojaczka :) Apropo :( jestem załamana... Dzwoniłam już chyba z 5razy i nic... cisza :( Mam dość , wysiadam, chciałabym skonczyć tą chole... kłótnie! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bebe nie kus nie kus...jak narazie to nie wychodzi na stałki, bo...nigdy nie ma jego chorązego czy kogos tam, no nigdy, od miesiąca jeszcze nigdy nie był, a inne plutony chodzą ;] i dobrze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie zmienil:) tylko byl u fryzjera i ogolil sie na 0,1:) i nic poza tym, on lubi sie wyglupiac:) Anka. a nie proponowali mu blizej? Moj tata byl w Koszalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja kiedys nie lubiłam takich krotkich włosow...ale teraz jak moj Myszol takie ma...krociutenkie :D sa słodkie :) nie chce zeby miał inne, akie miluskie :D ale strzyzenie kosztuje 6 zł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy jego przenoszą 27 kwietnia do Sandomierza jakies 50 km od domu....ale to jest jednostka rojazdowa więc może być w niej tydzien dwa.....a potem znowu na inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia Ty jestes Polka? Masz taka zagraniczna urode:) Bardzo ladnie:) Dzieki za fotki! Ale mnie dzis energia rozpiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia nie dam rady :(:(:( Ja już nie wytrzymuje.. nie mam pomysłu już jak się z nim skontakotwać.. wydaje mi się że spi dlatego nie dobiera,no ale nic nigdy nie wiadomo :( Ale mam dosc... Chce już to skonczyć!! A nie mooge :(:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska napisz do niego ze chcesz zakonczyc ta klotnie... Napisz pieknego, milego smska:) I popros ze jak bedzie mial czas to niech do Ciebie przedzwoni. Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Polka,Polka :-P ale fatalnie wyszłam na tych foootkach :-P jeszcze trosiu wypita :-D ale fotki są sprzed roku jak nie wiecej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale.. ja coś wyczówam kłamstwo z jego strony,chociaz nie wiem czy dobrze mówie :(. No ale napisze do Niego tego eska.Znowu to ja pierwsza... eh no ale cuż... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia wysłałąm już :) Ja też poproszę Wasze :) rita901@wp.pl 🌻 Lamia Twoje już chyba dostałam :) ale jak możesz to prześlij jeszcze raz... no i reszta dziewczynek.. tez poprosze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... że nie mógł mi odpisać na esa bo coś tam coś... ale.. wydaje mi się ze mógł bo dzwonil do tej.... wrrr.. Marlenki :/ no pewnie do rodziców,ale na jej kome bo ma taniej ale wkażdym bądz razie dzwonił.. a Mi mówi że na esa nie mógł odpisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×