Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

monias tak słyszałam ze za siatka jest jakas szkoła czy akademik, byłam pare rezy w Siedlcach a jestem z Warszawy a rodzinne rejony to Węgrów i taka wioska Zakrzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka,faktycznie Węgrów i Zakrzew to niedaleko mojej miesciny,jaki ten świat mały okazuje sie,a ta jednostka w Siedlcach jest mała,ale z obserwacji wniskuje ze zle tam nie mają,często śpiewają wiec czasem na zajeciach było u nas wesolo bo wszystko bylo slychac,jednostka miesci sie na ulicy Dreszera,jakby co to smialo pisz jakbys chciala odwiedzic a chetnie zaprowadze pod samą brame i pozdrowionka dla ciebie,masz szczescie ze Twój męzczyzna jest niedaleko Warszawy,to tylko 1,5 godzinki i juz jestes u niego.pa ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednostka jest na skladowej, no bliziutko godzinke z kawalkiem jade autem, fajnie cie poznac ja zmykam do szkoły i wogole to tu bede chyba gdzies za tydzien bo jade do tesciów :) buziaczki dzieczyny trzymajcie sie i czekam na fotki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane:) No i serdecznie witam nowa forumowiczke! Sluchajcie,czeikmna fotki od Kasi, Justysi i Moni:) Slijcie na bebe87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) miałam tu wczoraj zajrzec ale z kumpela jak na wariatki przystało wybrałysmy sie na \"spacerek\" na wies do jej chłopaka:)toz to tylko 14 km:D!twarde byłysmy i doszłysmy:)jak to powiedziałam mojemu wojakowi to tylko powiedział tyle\"Boze co za wariatki,tez macie pomysły,ale kocham moja szalona osobke:P\'\'!a widze,ze naskrobałyscie pare ładnych stronek:)fajnie:)potem nadrobie bo teraz musze mykac z psem na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kiedy ja znalazlamczas w pracy zeby z Wami popisac to Was nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam co chwilke bo w miedzy czasie sie szykuje. Jeszcze 3 godzinki i bede miala mojego Misiaczka tylko dla siebie przez dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie :) Wlasnie wrocilam z pracy, musze cos na obiadek wymyslic i lece na poczte wyslac paczuszke do mojego bo sobie wczoraj zazyczyl rozne takie pierdolki i moje zdjecie oczywiście ;) Teraz jest dylemat, ktore wyslac - stawiam na jedno zdjecie gdzie mam wlosy wyprostowane, zawsze to jakas odmiana bo najczesciej widzi mnie w moich naturalnych, kreconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikucha.... ale masz się fajnie! Caaałe 2 tygodnie :) A tu dopiero tydzien mija jak ja sie z moim miskiem zegnałam :) Myslalam ze bede gorzej to znosic,ale jest dobrze, nawet sie martwie czy ja aby za słabo za nim nie tesknie? Hehe :D Moze to zły sygnał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ja tam mysle ze poprostu juz sie do tego przezwyczailysmy ze sa tylko na chwile. a tak naprawde to okropnie za nimi tesknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio,ja tez niedawno pozegnalam swojego misiaczka,dokladnie 9 maja,to juz tydzien minąl jak kopnąl go zaszczyt zasilac szeregi w jw w Ostródzie,ale mi sie teskni za nim ogromnie i czekam tylko tej upragnionej przysiegi.A twoj męzczyzna gdzie sie podziewa? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknota jest straszna... Ja nie wiem jak to bedzie:( ale zostaly tylko 2 miesiaci i 8 dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jest w Koszalinie, od 10 maja. Ale juz 9tego musial wieczorem jechac, bo to 10h podrozy. To nie jest tak, ze mi mojego nie brakuje - czesto o nim mysle, lubie dostawac od niego smski, rozmawiac przez tel ( moze tez stad tesknota nie jest tak odczuwalna ) ale nie umieram z tesknoty - sama nie wiem czemu tak mam :) Mysle, że to nic złego :) Monias - po przysiedze wsadz swojemu wojakowi telefon do kieszeni hehe - zobaczysz, ze bedzie Ci dużo lzej, zreszta... - Wam obu :) Bebe mysle ze im blizej konca tym teskni się jeszcze bardziej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturek1
hej monias,moj jest w ostrodzie od 8 maja i tez robi tam prawko kategorii c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem ten arturek 1,z perzyzwyczajenia to wpisalam,heheheheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturek,to sie fajnie sklada,a moze sie znają czy cos?oj jaki ten swiat mały,moj chlopak w zasadzie ma telefon,ale ma problem z ładowarką,a w zasadzie nie ma jej wcale i tak kombinuje skąd tu przekręcic do mnie,potem pogadamy na ten temat bo musze wyjsc,napisz tylko czy wiesz kiedy na 100 procent jest przysiega w tej Ostródzie?pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturek,to sie fajnie sklada,a moze sie znają czy cos?oj jaki ten swiat mały,moj chlopak w zasadzie ma telefon,ale ma problem z ładowarką,a w zasadzie nie ma jej wcale i tak kombinuje skąd tu przekręcic do mnie,potem pogadamy na ten temat bo musze wyjsc,napisz tylko czy wiesz kiedy na 100 procent jest przysiega w tej Ostródzie?pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) kurcze niewiem czemu ale od kilku dni ciagle chce mi sie spac:) a podobno kobiety w ciazy tak maja:D Juz za 2 dni zobacze mojego skarba ale sie ciesze:) no ale moja radosc pewnie sie skonczy niedługo bo przeciesz pj-ka nie trwa wiecznie:( no ale trzeba sie cieszyc z tego co jest:) a jeszcze tylko miesiac do urlopu został takze luzik:) juz niecałe 3 miesiace do cywila:):):) tak to szybko leci... Aaa i witam nowa forumowiczke:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajku ja juz nie moge sie doczekac Misia. Juz jestem wyszykowana od godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo szyko leci...mojemu Marcinkowi juz za 69 dni zwroca wolnosc:) I bede go miala juz na zawsze przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest was poczytac,jak piszecie ze czas szybko leci......ja gadalz znow z moim i mowilz ze dzis panna zerwala z chlopakiem z pokoju,kurcze....gdzie te panny maja rozum,przeciez taki chlopak moze sie zalamac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia mi tez jakos nie chce sie spac,siedze do 1,2 w nocy,a potem sie przewracam,nie wiem co jest bo tak jestem strasznym spiochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moglam spac w nocy ale to bylo jak jeszcze nie pracowalam.Teraz zasypiam bez problemu przed polnoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ,to sie meczylam do 3 czy 4 nad ranem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×