Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

najgorsze to ze zaczynam sobie wkrecac filmy pod tytulem ze jemu sie odwidzi to bycie ze mna ze tam mu jakas zaqwroci w glowie i ze wogole bedzie do kitu, niewiem co mnei dzis naszlo, chco dobrze wiem ze to nieprawda bo caly czas dzowni mowi ze kocha i teskni i ze nawet zapisal sie na nauki przedmalzenskie, mam dola..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Eliana ja wiem jak to jest....rozumiem Cie w zupełnosci:)ale uwierz,ze miedzy Wami nic sie nie zmieni:)napewno:)wojsko teraz jest a niedługo juz zapomnicie co to było:P wiec bedzie dobrze:) głowka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj to taki dziwny wszystko bym zjadla a jak juz zjem tro co chcialam chce jesczze i jeszcze ... straszne Juz pisze z Mom K. smski bo ma warte :) Ja za rok od pazdziernika zamieszkam z Moim :) JEstem ciekawa jak to jest :P jak tu baka puscic zeby nie smierdzialo :P bez makijazu nieuczesana burza lokow na glowie..same ekstremalne doznanaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety :) a mój ma słuzbe i brak telefonu ojj moze dopiero w poniedziałek sie odezwie kurde ale mam ochote pobawic sie na weselu to jest chyba najlepsza impreza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio trudno weekend zajebisty sama przed kompem nawet nie ma czym sie upic hehe :P i bez kontaktu z żołnierzem ogólnie ZAJEBISTY wieczór :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy idziemy na piwko ?? :Pskoro nam sie nudzi w weekendy :P NAjgorsze ze jeszcze niedziela;/ale to juz z gorki rodzina przyjedzie bede dzieci chyba nianczyc ale to nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan juz wole siediec sama nic za dzieciakami sie uganiac hehe mam nadzije ze jutro zadzwoni jakos ten mój Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja caly dzien w pizamie przed kompem spedzialm ani pol nogi za drzwi mieszkania nie wystawilam, teraz tylko skonczylam ogladac film i sie umylam - masakra, moj wojak dzwonil trzy razy i trzy razy mu wylam do sluchawki no i mielismy pogadane, koszmar a tu jeszcze niedziela przedemna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zgadzam sie calkowicie niemyslalm ze az tak to bedzie wygladac, ale jutro jzu postanowilam ze wyjde z domu :) pojde spacerkeim az 5 min do kosciola :)) heh dobre choc tyle po dzisiejszym dniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wojsku ma trochę racji. Mój mąż jest żołnierzem zawodowym więc z takimi jak wasi faceci ma styczność na codzień. W wojsku teraz nie jest tak źle jak kiedyś więc nie panikujcie.Podczytując was czasami mam wrażenie ,że macie po 15, 16 latek, nie obrażajcie się ot takie moje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was...:* Widze ze dzis tu jestem pierwsza:) I mnie wkoncu dopadlo....;/ ... Moj zolnierz jedzie na poligon na 2 tygodnie.. i zastanawiam sie jak ja to przezyje:| przezwyczailam sie ze jest wdomu co 4 dni a teraz tak mi dowalilo ... az złapałam doła... Ostatnie dni wakacji spedze sama.. jak zwykle zajebiscie wypadlo.....To wojsko zajebane niech sie juz konczy bo potrafi tylko humor zjebac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"juz po wojsku\" i zolnierka, sprawa wyglada tak ze to niejest panika tylko samotnosc,wy macie to za soba przeszlyscie to i jzu przywyklyscie, ja dopiero po raz pierwszy rozstalam sie ze swoim facetem, oprcz niego niemam nikogo zadnych znajomych, niemam co robic, gdzie wyjsc, poprostu mi sie niechce, wiem to moj problem, ale takie forum pozwala sie wygadac kiedy jest nam ciezko, bo wiem ze mojemu zolnierzykowi wcale nie jest tam tak zle, dzwoni i pisze codziennie, pisanie na forum to nie objaw histeri i paniki tylko wylania swoich uczuc gdzies w przestrzen, gdy obok niema bliskiej osoby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliana w ostródzie kapralem jest moj były :D poza tym do juzpowojsku i tej chyba zołnierki. Dziewczyny wy tez przesadzacie ze my przesadzamy. Ja np tez przezywam to wojsko, ale tak jak wy bez przesady i znam dziewczyny dłuzej niz wy i moze nie wam oceniac stopien ich przezywania. W ogóle to po co wy sie doczepiacie czyichs emocji? niech one sobie przeyzwają to jak chcą. Nawet nie wiecie ze niektóre z nas powtarzają ze dobrze ze ich wojsko wzieło, ze nauczą sie rtam zycia i mestwa... Poza tym ja np wiem ze mojemu Skarbowi wcale nie jest tam zle, ze nawet chce zostac w wojski i tez mam rodzine w mundurze, juz od pokolen i to nie zmienia faktu ze tesknie za kims itd. Zwłaszcza ze etraz trafiłyscie akurat na okres kiedy czesc dziewczyn czeka na przysięge a to jest dla nich czas najgorszy i porzezywają. Wiec moze nie oceniajcie nas pochopnie! a tak w ogole słloneczka co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka18 mój facet jest raz na miesiacw domu i jakos zyje choc wolałabym go widziec czesciej i tez bedzie miał poligon pod koniec sierpnia nie kolorowo niestety ale mam nadzieje ze po poligonie bedzie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzierwczyny wy to macie pzechlapane...ja sie ciesze ze moj jest w lotnicvzych to nie bedzie miał poligonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia wyobraź sobie że ja też jestem sama w obcym mieście bo z zawodowymi jest tak że ich często przerzucają i nie płaczę. Co do przywyknięcia to to jest poprostu taka praca, Wy swoich odzyskacie za 9 miesięcy więc nie jest tak źle. Ogólnie uważam że armia powinna być zawodowa i dobrze że nastąpi to za 5 lat. W ciągu 9 miesięcy facet się dużo nie nauczy, państwo musi łożyć na jego utrzymanie.Żeby zostać żołnierzem trzeba mieć predyspozycje i być bardzo zdolnym bo w szkołach wojskowych łatwo nie jest.Tak więc nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia czesc:) nigdy nie moge z Toba pogadac;/ bo nie natrafiam na Ciebie .. ?Nie wiem czy pamietasz ale moj tez jest w lotniczym ,kiedys Ci sie juz pytalam w jakiej miejscowosci ale nie napisalas :( I kiedy wychodzi?? JAk czesto go puszczaja?? Moj jak narazie przyjezdza co miesiac (ale to dopiero 3 przepustka -) 1 byla na przysiedze 2 w tamtym miesiacu i 3 w tym. Ale ma duzo dni urlopu wiec bedzie wykorzystywal potem mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze ze forum zyje co bardzo mnie cieszy :) a co do poligonu to moj mial niby poligon co trwal tydzien a na noc i tak wracali do jednostki a wiekszosc sobie pozalatwiala zwolnienia wiec na szczescie ja nie musialam przezywac tego co wy. A moj misiek ma miec urlop nagrodowy juz za 2 dni ale wciaz to jest niepewne przez ten zakaz wyjazdow ale oby bylo dobrze... zolnierka a ty sie tu chwalisz czy żalisz? bo za nic nie rozumiem po co tu w ogole piszesz jakies brednie! przeciez tu nikt nie powiedzial ze w wojsku oni maja tak bardzo zle tylko my mamy zle bo odebrano nam facetow na 9 miesiecy wiec chyba mamy prawo zle sie z tym czuc! A twoj facet sam sobie wybral zawod a ty sama wybralas faceta wiec nie porownuj sie do nas jak to ty masz zle bo wcale zle nie masz i przynajmniej sie widujesz ze swoim czesciej niz my wiec zostaw sobie swoje uwagi dla siebie i najlepiej zaloz nowe forum i sobie prowadz dyskusje z \"juzpowojsku\" napewno znajdziecie sobie duzo wspolnych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa-zzz
ewcia ty jesteś jakaś nienormalna. Nawet nikt nie może wyrazić swojego zdania bo zaraz sie wyżywasz i obrażasz innych. przeczytalam wypowiedz żołnierki i juzpowojsku i nie widze nic w tym aż tak strasznego a ty i inne niektóre dziewczyny już sie nabuzowałyście.juzpowojsku może rzeczywiście troszeczke przesadzila z jedną wypowiedzią ale Wy chyba nie musicie odrazu tak naskakiwać jak by Wam niewiadomo jaką krzywde zrobila. Widze że nie umiesz sie pogodzić z jaką negatywną opinią na twój temat i z tego co zdążylam zauważyć to ty jesteś najbardziej nerwowa i naburmuszona z tego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowa zzz jak bym byla nerwowa i naburmuszona to bym tu bluzgala na prawo i lewo a tego nie robie i nie bede siedziec przed monitorem i czytac jak jakies dziewuchy wypisuja brednie na temat dziewczyn z forum a tym samym i na moj temat. skoro zolnierka i juz po wojsku nie znaja zadnej z nas to niech zostawia swoje oceny dla siebie a nie wypisuja ze rzygac sie chce jak to czytaja albo ze jestesmy nienormalne, ze robimy jakies zawody lub ze mamy po 15 lat i ty tez mnie nie znasz wiec nie wypowiadaj sie na moj temat.I co ty mozesz mi za opinie wystawiac? przeczytalas dwa moje posty i bedziesz tu udawala najmadzrzejsza.Oczywiscie kazdy moze wyrazac swoje zdanie ale nie mozna nikogo obrazac a wasza trójka to robi. Jak cos sie nie podoba to po prostu nie czytaj tego forum chyba to juz kazda z nas powtarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciekwe rozmowy :P wracajac do tego poligonu to ja nie wiem niby maja siedziec gdzies w polu 4 tygodnie bedz telefonu itd moze tylko tak mówia a bedzie zupełnie inaczej okaze sie niedługo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widze, że tu niezła atmosfera na forum:p Nie martwcie się mój był 3 tyg. na poligonie i miał cały czas telefon nałatowany, a wieczorami leżał przed telewizorem:) Nie będzie źle! Lece:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tylko ze mój nie ma ładowarki hehe i od jakiegos tam kolesia pozycza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aniu na poligonie spia w namiotach, jak moj brat mial poligon to musieli kogos prosic o ladowanie wiec mysle ze nie bedzie tak zle. A moj marynarzyk wlasnie prasuje mundur :P no a teraz lece poczytac ksiazki ostatnio w jakas manie wpadlam i czytam jak najęta chyba podswiadomie juz tesknie za studiami :P moze wpadne pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie jesteś zbyt kulturalna, gdzie ja napisałam że mi się rzygać chce co? Nikogo nie obraziłam, wyraziłam tylko swoje odczucia co do waszych postów i na dodatek napisałam żebyście się nie obrażały.Poza tym wolno mi wchodzić na takie topiki jakie chce i pisać tam gdzie chce.Niczym się nie chwalę, wyrosłam już z tego wieku gdzie niektóre panny sie przechwalają kim jest ich facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×