Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej ja wlasnie wrocilam z kosciola bo bylam na apelu :) tyle ludzi dzis u nas bo przyszly pielgrzymki zawsze zostawalam dluzej ale musze sie przygotowac na jutro :) a moj Bartuś jest juz w pociagu! pisal ze wszystko sie udalo no i oficjalnie dostal urlop nagrodowy na tydzien :D musialam sie pochwalic :P postaram sie czasem zajrzec tu Aniu mi tez to tlumaczenie sie nie podobanie wiem co Ci poradzic bo to Twoj chlopak i znasz go najlepiej, wiadomo ze nie na kazdego dziala to samo ale zycze zeby wszystko sie ulozylo! a teraz mykam sie kapac bo rano moj skarb juz bedzie ze mna papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bede trzymac kciuki!! Blondyneczka - a wez przestan czepi sie czlowieka jak wez psiego ogona i nie ma ratunku ... A pozatym chcialam dodac ze moja mtura sklada si z j.polskiego i (DO ZOLNIERKI) z HISTORI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam Oczy, własnie widze ze sie czepia Ale nie wiem co to ją wogole obchodzi ? Czy ktos ja zmusza do czytania tego FOrum ?:| .. bardzo dziwne... bo mi jakby sie nie podobalo to bym nawet tu nie zaglądała.... O Huj jej chodzi ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka trzeba dac temu spokoj bo zaraz bedzie mowic ze dawniej bylo inaczej i ze wieksza toleracja i wyrozumialosc do osob ktory \"wpadly\" i sie wypowiedzialy ... Ale co nas to obchodzi :) Tacy ludzie sa i beda:) i to sie nie zmieni!!:) Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pewnie masz racje ze lepiej sobie odpuscic... u mnie nieciekawie, do konca wakacji bede sama , bo moj wojak ma poligggoooon ;/ :((:((:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ehh faktyczie niezzbyt mila wiadomosc... Moj na szcescie nie ma poligonu bo jest w lotniczej jednostce.. Jest szansa ze w piatek przyjedzie tzn jest wisany na pj ale jak narazie nic nie wiem ..;/ a j nie lubie niepewnosci ;/W sobote i tak pracuje wiec zobaczymy sie moze 2 godziny tylko :( Ale nie wiem czy sie nastawiac czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co powiedziec powiedział ze zadzwoni wieczorem i przewaznie to jest własnie tak po 22 wiec czekam nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojsko to wogole jedna wielka NIEPEWNOSC, bo ciagle cos.... i tak w kolko sie kreci Ale Zycze Ci tej PJ bo wiem jak taka rzecz Cieszy :) Ja spadam w kimono Zycze wszystkim DObrej NoCy Pa PA Całuski ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 25 po ;/ Czekaj czekaj ..Na gg pewnie juz nie wchodzi..Nie wiem co Ci tu napisac szczerze mowiac ale bedzie dobrze :)Zobacztysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh moze nie zadzwoni nie wiem co mu sie dzisje w tej główce ide na fajke bo mnie nerwica zjee ogólnie nie pale ale czasem musze hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po fajce minuta za minauta plynie a on nie dzwoni moze to olał :(:(:(:( cała sie trzese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzwonił przeprosił nie krzyczałam bo nie miałam siły ale powiedziałm co myslałam ale wszło na to ze do konca sobie nie ufamy hmmm ciezka sprawa zmeczona jestem tym wszystkim głupio mu ze tak zrobił ale mi zaczoł wyrzucac ze ja tez napewno nie jestem idealna hehe no napewno nie ale kurwa nie pisze z jakimis cwelami a on mysli ze chyba tak nie wiem co on zreszta mysli do konca ehhh wstydzi sie teraz spojrzec mi w oczy obiecał ze juz nic nie odwali ze jakby to moge mu wyjebac heh zycie jest zakrecone tyle Wam powiem mysle ze bedzie dobrze w sumie juz jest ale faceta trzeba sobie wychowac pracuje nad tym moze sie uda hehe ide w kimono papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to ciesze sie ze sobie wyjasniliscie :) Dzis swieto! Bede ogladac o 11:45 TVP1 cud nad wisla moze cos pokarza ciekawego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:) nie było mnie tu troche bo nocowałam u kumpeli :P za tydzeiń jade do mojego bananka:D:D już sie nie moge doczekać. pozdrawiam gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zapoznałam sie z twoją sprawą i żeczywiście ciężko. Teraz to ja sie zaczynam bać żeby mój nie odwalił takiej akcji. mam nadzieje że on mi ufa bo jak nie to ja sie załamie jak dostane jakiś dziwny telefon od niego:( koszmar. jestem dobrej myśli.życzę ci aniu powodzenia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Moj mi powiedzial ze nie przyjedzie na pj!!!!!!! ;/;/;/ Szczerze mowiac to nie wierze w to jakos bo mowil to tak spokojnie .. ALe kazal zadzwonic do Swoich rodzicow zeby sie nie szykowali ..wiec moze i prawda.W kazdym razie mam byc gotowa na wrzesien ..a bylo slychac w dali smiechy gosci on stwierszil ze graja w karty i dlatrgo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzis swietuje od rana :P moj misio poszedl teraz zapalic wiec wpadlam zobaczyc co tam u was i widze ze u Ani troszke lepiej i tak trzymac! jestem dzis najszczesliwsza dziewczyna na swiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewcia wiadomo :* mój żołnierz przyjedzie teraz na weekend i mysle ze całkiem juz bedzie cudownie wspaniale jak wczesniej :D wszystko wróci do normy mam nadzije!! dziekuje za wsparcie kobietki!!!! :* ahhh moje kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczka:) wpadłam do Was na chwilke zobaczyc co słychac:)ciesze sie Ewcia,ze Twoj przyjechał:)no i oczywiscie,ze Ani przyjedzie:)no ja juz zapewne w tym tygodniu nie wpadne bo nie bede miała kiedy:)wiec zycze Wam udanych weekendów:)buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
OJEJ!!! Jaki fajny temat!! Mogę się przyłączyć? Ja tez mam faceta we wosjku i to od ponad pol roku. Szukałam takiego forum zeby z kims o tym pogadac, wyzalic sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mój Tomcio rano wyjechał do jednostki, spędziliśmy cudowne chwile przez dwa dni:) Widzę, że sporo się wydarzyło jak mnie tu nie było..Ale mi się zrymowało9 :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!! pani wszystko wiedzącej, nieprzesadzającej (?) żołnierce już podziękujemy!!! Necia jak CI dobrze jeszcze tylko kilka dni:) A ja dopiero będę centymetr za 2 tyg zaczynała:/ ale i tak szybko przeleciało!!! Ania super że jednak to sie wyjaśnilo!! I wogóle dobrze że narazie sie wszystko wam dziewczynki uklada!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×