Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czesc dziewczyny na weekend mialam mojego skarba moze przyjedzie 10 października A ja od poniedzialku mecze sie bo mam straszne bole brzucha bylam u lekarza i poejzewa wyrostek bylam w szpitalu ale tam odeslali mnie z recepta do domu ;/ byam znowu dzisiaj u lekarza i poraz kolejny dostalam przekaz do szpitala...teraz bedzie weekend wiec nie mam co jechac do szpitala bo nic mi nie zrobia tam wiec pojade po niedzieli jak mi nie przejdzie... A od jutra zostaje jeszcze 080 DDC ehhh troche daleko jeszcze do konca Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 jednak zmieniam moj suwaczek bo malo prawdopodobne zeby Bartek wyszedl w tym dniu co mial wyjsc... ale mimo tego niech kazdy z zimolkow pisze co jakis czas jak to jest z tym wychodzeniem u waszych wojakow czy juz maja konkretne daty? bo ja teraz odliczam do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zycze Suri szybkiego powrotu do zdrowia a Madzi aby udalo sie przekonac męza ze jednak bedzie dobrze i ze dacie rade przetrwac ta sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dzięki,dzisiaj juz mnie chociaż gardło nie boli...a jeśli chodzi o wyjście to mój tez juz sam niewie raz ze 23 raz ze 29...dzis wraca do jednostki to w poniedziałek moze cos konkretniej napisze...pozdrawiam MIŁEGO WEEKENDU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ciesze Mój Misiek w niedziele pojechał ode mnie i już jutro bedzie z powrotem!!! :) Wczoraj się wygadał, a wie oczywiście od wtorku:p W ciądu tego tygodnia miał już 2 służby i go puszczą:) Ewcia mój niestety wie...wychodzi 30, a miał być wcześniej, ale itak mało zostało:) Madziu mam nadzieje, że z reką wszystko będzie dobrze, głowa do góry! Musisz być silna i podtrzymywać go na duchu! Suri jak będzie bolało to nie czekaj do poniedziałku, w szpitalu podadzą Ci chociaż slilniejsze lekarstwa przeciwbólowe i będą mieć Cie na oku. Życze zdrówka:* Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...u nas dzisisj była piesza pielgrzymka do takiego kosciola niedaleko tzn 9km ode mnie i stweirdzilam,ze ide.....i poszłam i wiecie jakos tak uwierzylam,ze bedzie dobrze,wyciszylam sie troche i wogle pogadalam z ludzmi i lzej mi z tym wszystkim.... a moj ma wyjsc 30 nie 25;/ale i tak juz nie duzo zostało i bede go miala na oku juz caly czas:) a jutro jade:)kumpela powiedziala,ze nie pusci mnie samej i jedzie ze mna:D wyjezdzamy ok 7 z Łecznej:D o 8:20 mamy pociag,a zanim sie odnajdziemy w tej Warszawie,zeby dotrzec na Wesoła to troche nam zejdzie:P ale tak sie ciesze,ze jutro Go zobacze,nawet moj Misiek mysli pozytywniej i powiedzial,mi dzisiaj,ze dziekuje mi bardzo,ze go wspieram i wie,ze bede robila to caly czas:)wiec moze,moze moj Misiek zacznie normalnie myslec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara :) nie ma co w ogoler p tym myslec negatywnie, nie wolno nawet sciagac złych mysli!!! Jestescie młodzi i wszytsko jeszcze przed wami wszystko sie ułozy! medycyna tez nie stoi w miejscu! Poza tym o ile wiem złamał ją w wojsku...no więc nie ma sie czym przejmowac, wyzywi rodzine! Dziewczynki u mojego- wojska lotnicze wyjscia są w ostatnią srode miesiąca. Czyli moj wychodzi 31 ;] Ja am do tej mysli jestem przyzwyczajona:) i dla mnie to i tak mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam,wiecie jaka mnie niespodzianka spotkała moj michu wczoraj wrocił z poligonu i przyjechał na stałke do dzisiaj do 24...no i niestety wychodzi 29 a nie 23:( Ale martwi mnie to wesele jego brata ktore jest 27...kurcze niewiem czy go puszcza..i jak to bedzie na jeden dzien bedzie specjalnie wracal do jednostki... Milego dzionka,ja czekam na miśka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to widze ze i moj pewnie wyjdzie 30 wiec dopiero dzis mamy 030 DDC tylko tak troche glupio bo nie bylam na to nastawiona no ale trudno tylko mi szkoda ze nie bedzie ze mna na egzaminie bo ostatnio jak tak wpadl do osrodka to zdazylam mu tylko dac buziaka ale na egzamin poszlam zrelaksowana a teraz znow sama :( no ale powiedzial ze postara sie przyjechac jeszcze dwa razy no i zeby jeden przyjazd byl na 5 dni. a mnie juz ten zasieg dobija bo nawet pisac nie mozemy... a wczoraj wieczorem pil wiec tez nie bylo jak.Zycze wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski SURI mój zołnierz wraca dopiero jutro z poligonu na jednostke i nawet bada spac w pociagu takze we wtorek nad ranem maja byc na miejscu ehh a ja nie wiem kiedy on przyjedzie :(:(:( juz tyle czasu jestem tu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze forum znow nie zyje jak to w weekend :P a ja pisalam z Bartkiem bo ma warte ale teraz zszedl ze zmiany i poszedl na kolacje, mowil ze jesgo koledzy powiedzieli ze beda plakac jak on wyjdzie i ze beda sie starac zeby dosluge dostal :) w sumie nie dziwie sie bo tak towarzyski chlopak ze nie da sie go nie lubic. Mi tez juz sie za nim teskni strasznie, mam nadzieje ze dostanie Pj w nastepny weekend... nie chce zeby przyjezdzal w tygodniu bo juz wracam na studia i za malo czasu bysmy mieli dla siebie :( no ale jeszcze 30 damy rade :D Lamia i gdzie w koncu na studia idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u mojego chcieli dac wiekszosci pjtki no ale moj wzial stał ke bo potrzebuje pjtke za tydzien...moze u Twojego tez tak bedzie i ich puszcza po tym poligonie...nie martw sie ja tez myslalam ze najwczesniej go 5 pazdziernika zobacze a tu taka niespodzianka takze wszystko moze sie zdarzyc! Mam prosbe gdyby ktos umiał zmienic mi suwaczek....odliczam od 6 lutego do 29 pazdziernika a nie do 24..:( pozdrawiam i miłego dnia życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dzisiaj mamy 029DDC ta dwojka tak pieknie wyglada :D dzisiaj zlota wyplata wiec u mojego misia juz sie szykuje spora grupa zeby to uczcic.Musze przyznac ze ostatni czaesto świetuja :P Suri z tego co pamietam to dla Ciebie suwaczki robila Paulunia wiec tylko ona moze je zmienic ale najprosciej bedzie te wykasowac i zrobic nowe bo to naprawde proste :) wejdz na www.suwaczek.pl zaloguj sie i do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri ...no wy juz nie dlugo ,...ja jeszcze 7 miesiecy Madziara ...od tego jest te forum aby sobie tu wszytsko pisac ...i masz racje ze jedziesz do niego przez telefon to nie to samo . Ale bardzo dobrze ze mu to powiedzialas ...ciezko mu jest bo chce dla Ciebie wszystkiego co najlepsze i ciezko mu zrozumiec ze ty juz to masz dlatego ze jestes z nim . TRzymam kciuki aby z reką bylo wszytsko dobrze a juz po weekendzie ...misiu przyjechal i dzisiaj o 6 rano mial sie tam wstawic ...nadal mnie humorek trzyma ...weekend był cudowny ...cały spedzilismy razem ..:) szczesliwa ...dzisiaj skarbek ma imieninki prezent dalam mu wczoraj ...bardzo mu sie spodobal i był bardzo zaskoczony :) mam nadzieje ze za 2 tygodnie znowu go zobacze ...choc moze w niedziele jak nie bedzie mial sluzby pojade do Niego .Dzisiaj misiu dostaje pieniądze wiec pewnie jak nic nie bedzie to wyjdzie z kolegami na piffko z okazji imienin .Ostatnio gadalam o tym ze boje sie ze go strace ze tam na stalkach coś sie stanie ...a on zaczą mnie przytulać pocieszac tlumaczyć ze ma mnie i to sie dla niego tylko liczy ...że na stalki on wychodzi tylko po to aby sobie wypić ..i ze gdyby mnie nie miał to by tak czesto tutaj nie przyjerzdzał ...ale że ma mnie ...że nadaje jemu zyciu sens to stara sie bardzo dobrze spisywac tam w wojsku aby jak najczesciej przyjerzdzac .I teraz choć wiem ze dzisiaj moze wyjsc na stalke jestem spokojna .TO dobrze ...pozytywne myslenie to ponoc połowa sukcesu .Po prostu musimy wierzyć w to ze wszytsko bedzie dobrze i wierzymy :) ajjjj szczesciara ze mnie ze mam jego a mam pytanie ktoras z dziewczyn ma moze epulsa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) wczoraj wrocilam pozno:P i juz Wam nie pisalam co i jak:D ale jest lepiej:) tzn jego myslenie po wczorajszym sie zmienilo:)tylko martwi mnie reka:(bo ostatnio jak byl w domu to pomimo gipsu swobodnie ruszal palcami a teraz ta jego dłon jest sztywna nie moze nawet palcami ruszac;( ale wiem,ze po operacji bedzie dobrze,wierze w to:)jeszcze teraz jak juz on zaczal w to wierzyc to ja tym bardziej wierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ewciaflower jestem na wydziale Prawa i Adminstracji Uniwersytetu Łodzkiego. No a tak w sumie to administracja zaoczna. Załuje ze nie dzienna...ale juz niedługo nie bede :p bo przechodze w zyciu wazny etap ktory mam nadzieje zakonczy sie pozytywnie, a wtedy wam napisze o co chodzi :) Poza tym to moj Myszol ma ciagle słuzby, nie przyjezdza, tylko czasem na stałke na 2 godziny wpadnie i tyle :) nie kłócimy sie bo po okresie jestem :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI u mojego mieli dzis głosowanie jest 10 działonowych a jedzie tylko 6 i mój wylosował ze jedzie i 5 ma przyjechac ciesze sie i mysle ze to wypali :D wreszcie go zobacze po półora miesiaca rozłaki a teraz jedzie na jednostke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki,miłego dnia życzę!!! Jeszcze tylko 27 dni!!! Aniu mówiłam Ci ze bedzie dobrze,wiem co czujesz bo ja tez się tak długo ze swoim nie widziałam a teraz po stałce jakoś mi lepiej! Zyczę cudownych chwil spędzonych ze swoim wojaczkiem,naciesz się nim! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio juz dojechali ale o pj jeszcze nic nie mówili a on to losowanie zrobili tylko miedzy soba ciekweczy to sie uda jestem dobrej myśli :D :* buziakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wlasnie wrocilam ze szkolki. musze przyznac ze jak na pierwszy dzien to bylo nawet ciekawie i fajnie bylo zobaczyc znajome mordy :P plan mam w tym semestrze super bo odpadlo nam 60 godz szkoda tylko ze dowala je w drugim semestrze ale tym bede sie martwic pozniej. A z Bartkiem jak narazie nie pisalam od wczorajszego ranka ale pewnie dzis sobie popiszemy musze mu wrazenia opowiedziec i dowiem sie czy dostanie w piatek PJ. A u nas 028DDC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie,ale bylam 4 miesiace za granica i nie mailam jak pisac,wiec chcialabym wam powiedziec ze dalej jestem z moim wojakiem i jakos dajemy rade w tym syfie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej andzenlina chyba kojarze cie :) A poza tym to ja ciagle praca i kursy skierniewice-łodz. Słuchajcie nie dostałam jeszcze legitymacji ze studiów i potwornie mnie to denerwuje, bo jezdze bez znizki i za bilet w jedna strone płace 15zł!!! A moj wojak dzisiaj przyjechał na stalke i wbił sie do mnie do pracy.Wylazłam wiec od razu na przerwe :P kupił mi batoniki i cukierki i kochany pomyslał o ciepłym jedzonku :) kocham go:) no i rzeczywiscie dziewuszki :D u mojego juz 028 :D jest powod do usmiechu :D:D:D:D:D:D:D trzymajcie sie i wytrwałosci dla tych co mają wiecej ddc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :) ja juz po zajeciach jestem wlasciwie to mialam do 9 no ale odwiedzilam jeszcze kosmetyczke :P a wczoraj Bartek nie mial dla mnie dobrej wiadomosci bo powiedzial ze szef nie chce mu dac tej PJ ale jeszcze zobaczymy jak to bedzie, bardziej sie martwie ze go znow boli zab ehhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka,u mnie dzisiaj piękna pogoda i ja w dobrym humorze bo pojutrzre przyjedzie mój misiu..juz nie mogę się doczekac..prawdopodobnie do konca woja bedzie juz co weekend w domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juisnka
Czesc dziewczyny u mnie jeszcze 76DDC ehh pamietam te poczatki jak przerazajaca byla mysl 9 miesiecy :/ balam sie ze nie wytrzymie tak dlugo bez mojego skarba ta rozlaka byla okropna....:((( ale ta cyferka 76 juz poprawia mi humor :)) Juz sie nie moge doczekac a dzisiaj zalatwilam nam sylwestra w gorach na 3 dni ummm juz sie nie moge doczekac jak bedziemy swietowac to bedzie cos pieknego....no dziewczyny za niedlugo pozegnamy to wojsko ten caly syf huraaaa :)) Pozdrawiam wszystkie !!!!!!!!:) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 203 dni ...ehhh przerazająca liczba ale na szczescie z dnia na dzien sie zmniejsza ...a ja szczesliwa ...bo misiu wychodzi z piątku na sobote na przedluzoną stalke bo w niedziele ma slużbe i poprosil czy moze wyjsc na piątek i sobote i mu pozwolili :) ajjj normalnie zabalujemy na jakiejś dyskotece :) jestem taka happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×