Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nio suri jestesmy w tej samej sytuacji mój tez moze przyjedzie 5 pazdziernika ale nie wiadomo jeszcze zeby to sie udało :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( moj misio tez juz pojechal w sumie jeszcze tego tak nie odczuwam bo wydaje mi sie ze jak zwykle przyjedzie wieczorkiem i bedziemy razem ale wiem ze to nie nieprawda... teraz mial przesiadke wiec pogadalismy pol godz przez telefon i mam troszke lepszy humor.Tylko ten ostatni dzien calkowicie nam nie wyszedl no ale teraz juz wszystko dobrze i mam nadzieje ze jak najszybciej sie zobaczymy tym bardziej ze niedlugo beda moje urodziny i chce zebysmy spedzili je razem. A najlepsze jest to ze mamy 030DDC ja w to tez nie wierze ze juz 7 miesiecy jest w syfie a dzis mija rok jak jestesmy razem ale oddzielnie bo rok temu wyjechal na pare miesiecy do belgii a potem od razu do syfu... w sumie niemila ta rocznica ale ciesze sie ze tyle wytrzymalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aniu ja o tez ostatni weekend jaki wspolnie spedzilismy to ten kiedy byl nasz slub czyli 18-19 sierpnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tak samo czytam czytam;D wogle robie wszystko aby sie nie nudzic:D np dzisiaj z 6 razy malowałam paznokcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pogadałam sobie dzis z Miskiem prawie 3 godzinki:D potem malowalam pazurki i jakos mam dobry humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz sie przygotowowuje pod mature ustna i zacznam ksiazki czytac:D jesczze nie wiem co wybrac na 3 przedmiot tzn wiem ae mam dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co planujesz?:>ja tez nie wiedziałam co wybrac wachałam sie miedzy bilogia a geografia:) ale wybrałam geografie a biologie na 4 bo stwierdzilam,ze bioli nie popuszcze zrobilam to troche na zlosc biologicy;) ale nie zaluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chce historia albo wos al bo tak jak Ty zrobilas to i to :P Mam sie zdeklarowac do konca wrzesnia :) a na mature ustna temat o holokauscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to nie moje przedmioty:P jakos nigdy wiedza historyczna nie chciala wejsc mi do glowy....ale zastanow sie w czym jestes lepsza i w czym sie pewniej czujesz:) o ciekawy masz tamat na ustna:) my to mielismy beznadziejne...taks zczerze to nie bylo wczym wybrac ja wybrałam taki najbardziej zblizony zyciu:P czyli portrety matek:) i tak sie rozgadalam ze mialam 20 punktow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam to Ty licek ja technikum i a rok matura jak zdam do tej 4 klasy bo francuski ciezko nie wiem boje sie tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzi i starsi
dasz rade co by nie :)ja mialam prblem z fizyka...ale dalam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio trzeba byc dobrej mysli :D a teraz to mysle o moim wojaku biedak bedzie miał jeszcze jeden poligon w listopadzie a ten sie jeszcze nie skonczył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem co sie dzieje ..Moj ma to gg na komorce i sie pojawi jako dostepny i zaraz znika i sie nie odzywa i tak pare razy dziennie .Dzisiaj tak chyba 5 razy bylo zdenerwowalam sie napisalam cos jak sie udostepnil ale nic ..cisza... wkurzylo mnie to Ania pewnie ze zdasz ja zdaje angielski na maturze ..ciakwe jak mi pojdzie.. A na jakim profilu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to ja tez wolalabym isc do technikum masz juz zawod chociaz a po liceum? Ale to nie byla moja decyzja rodzice mnie wyslalai do liceum w sumie sila ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to juz pewnie przerabiałas pana tadeusza kurde ja mam prace o zascianku dobrzynskim i tych wszystich mackach i bartakach moze masz jakies notatki hehe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy widze ze tez w tym roku maturka tak jak ja ...ja na 3 przedmiot biore wos choc chcialam matme ale boje sie rzucac na taka gleboką wode,a histori w życiu bym nie wziela to nie dla mnie :) no i ja tez liceum ...naj bardzoiej sie boje angielskiego ustnego i pisemnego ...no koszmar ...moj skarbek by mnie podszkolil jak by tu byl ale niestety wojsko ...bo jako jedyny w szkole dwa lata temu zdawal mature rozszerzoną z angola tesknie za moim skarbkiem skończyly mu sie dzisiaj smski ...nie ma nic na kacie ...i dzwoni od kolegi ...to mnie przynajmniej pociesza ale tak tydzien wytrzymac to bedzie ciezko ...bo zawsze jak z nim pisze to poprawia mi sie humorek jak tam dziewczyny duzo nauki macie w szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) dawno tu do was nie zagladałam,ale na nic nie mam czasu ze szkoły wracam o 20 i pozniej nawet nie mam siły zeby posiedziec przy komputerze...no ale dzisiaj znalazłam troszke czasu:) Zimolki niedługo bedziecie swietowac:) zobaczycie jak wam ten miesiac szybko minie..nam juz mineły dwa miesiace od kad misiek wyszedł z wojska:) przez te dwa miesiace nawet nie wspominalismy tego wojska o wszystkim sie zapomniało:) chociaz te 9 miesiecy dało sie wytrzymac..przynajmniej wiemy ze wszystko wytrzymamy:) takze wojsko nie jest takie złe:):):) Widze ze to forum cos sie mało kreci...widac ze jesionek brakuje:D:D:Dco dopiero bedzie za miesiac jak zimole wyjda...moze nowe popory beda bardziej pisate:D Ale sie rozpisałam:) uciekam bo zaraz trzeba isc do szkoły..:) pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja niestety wczoraj pożegnałam mojego wojaczka i jestem sama:( Ale ciesze się że był u mnie. Powiedzieli mu, że nie wiadomo czy jeszcze przyjedzie, czy dopiero jak będzie wychodził do cywila! Ale mimo wszystko mam nadzieje przeciez to jeszcze ponad miesiąc! Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka___________________
Witam dziewczyny zapraszam Was na forum dla dziewczyn, narzeczonych, żon żołnierzy http://www.mojchlopakwwojsku.fora.pl pozdrawiam, bużka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) mowie wam jakiego mialam wczoraj dola, jak zegnalam sie z misiem to po rza pierwszy nie plakalam i bylo tak normalnie a wieczorem gadalismy przez telefon w czasie jego drogi do jednostki i przy jednostce musielismy sie pozegnac bo dalej nie ma zasiegu i jak mi powiedzial \"to do nastepnego razu\" to uswiadomilam sobie ze on tam wrocil i jak zaczelam plakac to myslalam ze sie nie uspokoje :( tak zle to dawno nie bylo i w ogole znow musialam sama spac, to byla straszna noc :( a teraz czekam do wieczora bo dopiero wtedy bedziemy mogli popisac smski.To chyba bedzie najgorszy miesiac ze wszystkich w tym syfie ale jak sie uda to moze Bartek zalatwi jeszcze jeden urlop na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a moj zaczyna myslec o wyjezdzie do syri :( buuu...jakie dac argumenty zeby sam zrezygnowal z tego pomyslu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mojemu Miskowi nie zrosła sie reka:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(: za 2 lub 3 tygodnie bedzie mial operacje;(:(:;(;(;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ja mam cale zycie pod górke? zawsze cos i cos u mnie nigdy nie moze byc ok juz myslałam,ze jak poznałam Miska cos zacznie sie prostowac w moim zyciu ale nie....zaczelismy miec razem pod gorke i tak caly,caly czas....a teraz?jego leczenie zajemie jeszcze ze 3msc i nie bedzie mogl pracowac....zasilku juz nie bedzie,ja jesli wroce do starej pracy to zarobie 600 zł a za co bedziemy zyc?przeciez mamy isc na stancje;/ok on dostanie tego kuronia ale nie wiem naprawde nie wiem jak to bedzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×