Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Aga ojej wspolczuje... musi ci byc ciezko niedosc tak rano musisz wstac do pracy to jeszcze dzieciatko sie w nocy budzi.Ja jestem o tyle w komfortowej sytuacji, ze nie pracuje i jak zawale nocke to moge to odespac w dzien, przynajmniej teraz kiedy chlopcy sa na wakacjach, a tez mi sie urwie jak wroca. Ale nie moge sie juz doczekac ich powrotu bardzo tesknie za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek. Wpadłam powiedzieć, że mam grypę. Mam wysoką temperaturę, trzęsę się jak galareta, wszystko mnie boli, jest mi niedobrze i nie mogę jeść, jedyne co mnie zdziwiło, to to, że ani kataru nie mam ani gardło mnie nie boli. Emilką zajmują się moi rodzice i póki co nie widzę żeby jej coś dolegało. Tylko jest smutna. Dopadło mnie wczoraj, nagle, byłam na pogotowiu, lekarz osłuchał także małą, więc spox. Uciekam leżeć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leż miama leż i się kuruj, aby Emilka sie nie zaraziła. Dbaj o siebie miama dobrze że masz rodziców, którzy sie zaopiekują córcią:-) Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane U nas nocka minęła źle, bo mała często się budziła i płakała, ale na zęby to raczej nie tylko chyba przez tą pogodę, burza u nas była w nocy straszna. Widzę,że nie jesteśmy same po nieprzespanej nocce. Kasiu L. napisz jak się teraz czuje Amelka, lepiej już jej? Bardzo mi szkoda, że Twoja maleńka tak się wymęczyła przez tą noc. Aga ja małej prawie wcale nie karmiłam, a okres mam nieregularny, muszę iść do lekarza, ale czasu jakoś brak, Ty też kochana się wybierz a jak nie jesteś pewna czy jesteś w ciąży to zrób test ciążowy i będziesz spokojniejsza. Miama dużo zdrówka dla Ciebie. Chantall mała śliczna i ten chłopczyk też ładniutki. Patrycja super sobie radzi Twoja mała, fajna dziewczynka. Pozdrawiam Wszystkich i miłego dnia życzę. ps. ja też nie wiem co u obecnej mamy i jej bobasków, troszkę się martwię czy u niej wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-74 dzownię co godzine do domu do opiekunki. I wygląda tak, że raczej nic sie nie zmieniło cały czas marudna a i śpiąca, pośpi z 0,5 godziny budzi się i znów jest spiąca i marudzi a do tego wyskoczyły jej jkaies plamy czerwone na policzku. Znalazłam fajna stronke o zabkowaniu i tam wyczytałam, że plamy takie właśnie mogą się pojawiać przy ząbkowaniu. Poniżej załączam do niej link jakby któras z Was miała jakieś wątpliwości na temat ząbkowania. http://www.pfm.pl/u235/navi/200112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochane, Kasiu L, Aguniu 1981---już wcześniej pisałam na bolesne ząbkowanie bardzo pomaga żel na dziąsełka ORALJEL BABY. Kubuś jak ma atak dziąsełkowy to tylko to mu pomaga. Działa ten żel w ten sposób, że znieczula dziąsełka tak jak u dentysty. Życzę dużo zdrówka dla waszych maluszków i żeby tak nie cierpiały. Kasiu L----przepraszam, że Cię poprawię ale Mysica ma synka, nie córeczkę :). Aguniu1981---co do karmienia to nie przejmuj się tak Kochana, ja na początku też tak miałam, jak Kubuś odstawił cyca, a teraz to nawet cieszę się, że tak jest, bo czym starsze dziecko tym ciężej odstawić od piersi. A szczyrze mówiąc to teraz jest mi ciężko wyobrazić sobie takiego mojego dużego Kubusia przy piersi :). Co do okresu to Ci Aguniu nie podpowiem, bo jak karmiłam to nie miałam okresu, a jak skończyłam karmić i pojawił mi się pierwszy okres to od tego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne, a więc mam regularnie. Co do skarpetek, to Kubuś prawie zawsze ma gołe stópki jak jest ciepło, jak jest chłodniej to zakładam mu wtedy skarpetki. Uszka też zawsze ma odsłonięte, musi być mocny wiatr to wtedy zakładam mu taką czapeczkę żeby uszka były schowane. I wogóle raczej ubieram go lekko, chyba że jest chłodno i zawsze sprawdzam karczek czy jest ciepły i nie spocony. No i gratulujemy Karolkowi kolejnego ząbka. Chantall---ależ śmiejuch z twojej małej, super. Kubuś też jest takim śmiejuchem :). Słodka jest i super jest to zdjęcie gdzie trzyma Maxsymiliana :). Te z zoo też super. Kubuś też uwielbia zwierzęta i też wybieramy się z nim niedługo do zoo :). Kasiu--74---a może u Majeczki to jednak ząbki. Patrycja 86---mała jest bardzo fajna i super, że zamieszczasz tak często jej fotki. Agnieszka 26---oj ciężkie masz zadanie z tym porodem, ja chyba nie dałabym rady. A będziesz ciocią dziewczynki czy chłopczyka? Dobra dziewczyny uciekam, bo muszę zrobić zupkę dla swojego Skarbka i spakować nas na basen. Chodzimy teraz co drugi dzień. Kubuś uwielbia pływać i bawić się w wodzie :). Pozdrawiamy wszystkich i życzymy miłego dnia i dużo zdrówka dla wszystkich maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witusiu, dopiero jej wyszedł ten czwarty ząbek, ale kto wiem może to i ząbki. Miłej zabawy na basenie Wam życzę. Chantall właśnie obejrzałam zdjęcia z zoo, Chantall jest śliczna ma ładne duże oczka tak jak Ty i ogólnie jest bardzo podobna do Ciebie, zdjęcia super. Kasiu L. dzięki za link i oby to były ząbki u Amelki,napisz jak ona się czuje jak wrócisz z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osti, tak to trzydniówka właśnie wyszedł lekarz od nas i to stwierdził. Amelka cał w krostkach ale jak, jak wróciłam z pracy i ją zobaczyłam to się tak rozryczałam, że jejzu. Tak okropnie wygląda. Ale tak pooza tym po tym jak ją osłuchał to ok.wiec czekamy az zejdą jej te krostki. Osti ty coś miałaś przepisane bo my mamy jej podawać fenostol w kropelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a na ząbki jak bardzo boli to mamy podawać nurofen w syropie dla dzieci - on jest podobno po trzecim miesiącu - tak trochę dziwnie piszę bo mam małą na kolanach - mąż poszedł do apteki wykupić te środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osti - zalecał aby przez dwa dni nie wychodzić na dwór ale tylko z tego powodu, że powietrze może spowodować nasilenie tych krostek. Chociaż moja Amelcia wygląda okropnie juz teraz - krostki na całej twarzy, główce, i na plecachi brzuszku - to juz mniejsze natezenia. Ale twarz to wygląda jak trędowata:-(. Ale temperatury juz nie ma. I zachowuje sie juz normalnie - czyli barzdzo marudzi, kapryci ale tez się uśmiecha- codzienność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Kasiu L. to dobrze, że się wyjaśniło co dolega Amelce, teraz będzie już dobrze, bardzo się cieszę, że to nic poważnego. u nas nocka minęła spokojnie, Majka spała całą noc, a od rana piszczy sobie, bo tak jej się to piszczenie spodobało. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu L, Kasiu 74 i Chantall dziękuję za życzenia zdrowia. Wiecie ja już sama nie wiem co mi jest. Nie wiem czy to nie była grypa żolądkowa, miałam wczoraj trochę sensacji, więc może to to. Gorączka jeszcze się utrzymuje, chociaż już czuję się trochę bardziej na siłach. Emilka ma mnie też już więcej, tulę ją ile się da, no i modlę się, żeby się nie zaraziła. Kasiu L. dobrze że Amelka już wychodzi z tego. Wiesz że ponoć trzydniówka dopadnie wcześniej czy później każdego maleństwa, więc może lepiej, że będziesz to już miała za sobą. Te \"choroby\" uodparniają dziecko, działają na zasadzie szczepionki, więc będzie dobrze. Ale wierzę, że się najadłaś strachu. Pochwalę się, że Emilka już ślicznie sama siada, prawie każda próba podniesienia się kończy się sukcesem. jestem z niej dumna. I powoli zaczyna raczkować, narazie wychodzi jej średnio, ale do celu jakoś się doczołguje. Juppi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Kasia L ....Moja Paulinka tez kiedys miala 3 dniowke i wiem ze jest to straszne przezycie rowniez z nia plakalam ...Mam nadzieje ze juz wszystko dobrze u Niej. Glowka do gory nie zalamuj sie ...Dzieci to wszystkie (przewaznie)maja.Buziaczki dla Ciebie i dla malej, Chantall moze byc ze wychodzi kolejny zabek ...oby mala duzo nie plakala a zdjecia z Zoo sa cudowne widac ze chyba uwielbia zwierzeta bo na kazdym zdjeciu sie smieje. Agnieszka26 ...fajnie ze Emilka sobie spi w nocy .Widze ze wielka zasluga bedzie cie czekac ...Tylko nie zemdlej :( Aga1981...Gratuluje zabka :)A okres moze byc spowodowany stresem :) wiec prosze cie nie stresuj sie Miama ....Szybkiego powrotu do zdrowia Tobie zycze. Witusia1....Milego pobytu na basenie chyba kazde male dziecko lubi wod e._) Kasia l Niestety takie sa objawy trzydniowki nie martw sie wszytsko bedzie dobrze i mala nie bedzie miala zadnych sladow.I masz racje nie wychodz z dziekciem na podworko bo nigdy nic nie wiadomo co z ta pogoda jeszcze jakas inna infekcje dostanie 3majsie kochana i duzo zdrowka dla was. Chantall widze ze zaniedlugo jedziesz do Polski wiec zycze ci szerokiej drogi i milej podrozy z mala ..mam nadzieje ze milo spedzo ten czas.... Dziekuje za komplementy dla mojej coreczki ...nIEZAGLADALAM tutaj czesto,bo niektore sprawy troche zle sie potoczyly ale nie ebde was smucic .... PAULINKA juz coraz dłużej stoji sama,nawet uda się postać minutkę,ale do chodzenia jej nie spieszno chociaż ostatnio udało jej się dwa kroczki zrobić musimy jej kupić specjalne buciki do chodzenia żeby jej się nóżki nie pokrzywiły :) Już bardzo ładnie mówi da (daj) i ta (tak) i wiele innych słów których nikt nie rozumie coraz ładniej wychodzi jej dopasowywanie różnych kształtów do odpowiednich dziurek i jak robie pranie to już nie wyciąga mi ciuchów z pralki tylko też wkłada. Miłego dnia kochane ciocie A to pare zdjęć z któregoś tam wypadu do babci. husiam się na huśtawce http://images28.fotosik.pl/65/cb3ed002e2f37640.jpg Mama próbuje mnie rozśmieszyć,hehe nie poddaje się :) http://images28.fotosik.pl/65/99eb37f7bc7e092d.jpg Jeeest udało się :) http://images29.fotosik.pl/65/376dd008a43e8262.jpg A kosi kosi z mamusią wychodzi najlepiej http://images24.fotosik.pl/65/3c7e459fff59af58.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama, super, że Emilka juz sama siada, Majka też już prawie sama siada, prawie, bo nie za każdym jeszcze razem jej się udaje, ale nie raczkuje tylko jakby pełza, śmiesznie to wygląda. Chantall Majka też jak rozmawiam przez telefon to wtedy najwięcej gada i to tak głośno, żeby mnie przekrzyczeć. Kasia L. może prześlij nam jakieś zdjęcia Amelki, jak nie tu to może na maila kasia.pozdro@wp.pl Pochwal się nam Swoją gwiazdeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny, obecuję że już niedługo zamieszcze stronke ze zdjęciami amelki, cały czas się za to zbieram i jakoś nigdy na to nie mam czasu. Ale już jestem na dobrej drodzę. Więc może jeszcze w tym tygodniu mi się to uda. Buziaczki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-74 kurcze ale twoja Majka ma wloski :) po prostu bostwo Zdjecia troche starsze : http://images30.fotosik.pl/65/4a392ae6d2b84ff1.jpg Moja ulubiona sukienka Prowadze samochod http://images26.fotosik.pl/65/70e48be7489c079e.jpg Kapiel http://images27.fotosik.pl/66/0f2bc1faf49f1edb.jpg po ciezkiej podrozy http://images29.fotosik.pl/66/8dd0eb2d67e59271.jpg Czytam sobie ksiaznieczke http://images28.fotosik.pl/65/e59a25ba33c2d3c0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu L rteż kupiłam nurofen syrop i w nocy Kaluś juz niepłakał ale niespał od 2,45 do 5,20 a ja o 5,30 do pracy:( Dzisja jeste nieprzytomna i co ja mogę?..:( Dobrze że wiadomo co jest Amelce i że byłaś to skonsultować.Nie mogę się odczekąc jak ją zobaczę. Taki już urok mojego synka, tyle, że on jest taki kochany w nocy mizia mnie po włsokach po pleckach a potem tatusia, i po brzuszku, jest kochany ale ja niestety qw nocy chcę spac. z\\20 kkkkkkkkkkk to k56a9o=-[> 65U67676980 -KPN\\\'\\]a\\\'3to KARLO pisze. Już padł noc miąłam straszną mówię Wam do tego rano wypiłam kawę co prawda 3 w 1 czy 2 w 1 i tak mnie nakręciłam jakbym wypiła ich z pięć to chyba skutek zmęczenia. Szok jak ja się czułam.:(DO tego napracowaam się jak durna a potem okaząło się że to wycofali i ja musze pwoiadomićwszystkich że jednak komuś się odwidziało i oczywiście ludzie na mnie się wyżyją. :( Szkoda gadać, a poza tym. Mamy cztery ząbki i ciekawa jestem czy nieidą czasem jedynki, bo wyszły wiecie że dwa kiełki, po dwóch jedynkach dolnych szok, wampirek malutki,.:) I ponoć właśniejak ząbki idą w tej kolejności tzn nie idą pierwsze jedynki górne tylko kiełki górne to dzieci bardzo. cierpią.:( Patrysiu może masz rację, ze to stres. Maśz śliczna PAulinkę, A wiesz ,jesłi Ci cos leży na serduszku, to śmiało z nami o tym rozmawiaj, jeśli nie hccesz każda z nas to szanuje ale niemów że zaśmiecasz, i nie waż się tak myśleć, bo jesteśmy po to , żeby sobie pomagac.:) Głowa do góry tymczasem, na pewno wszystykie problemy sie rozwiążą i będzie ok.Jezy jaka super!!!!Ona jest w tej wannie, Właśnie pokazałam mamie jka tańczy normalnie usmeich mi nie spada z buźki, to te brzdące też tak będą tańczyć???JEst cudowna super duper duper, jestem zachwycona, pieknie tańczy ::):):):)Możesz amusia być dumna z córci. Miamus gratuluje sukcesów Emilci. Super że jest taka silna mój Karluś jeszcze sam nie siedzi inie raczkuje , może dlateog że jest troszke młodszy. A ty dbaj o siebie i na pewno Emilcia wie ze ją kochasz, a nie że ją zaniedbałs nie martw się o to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie moje słoneczka, wóriclismy cali zdrowi i ... opaleni :)))) nie bede dzis nic czytac z zaległosci bo padam na ryj , jechalismy ponad 12 godzin młoda usneła i ja sie wybieram do łózka, jutro wszytsko nadribie i wzzytsko opowiem słodkich snóff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Anersiu, że jesteś zadowlona opalona i pełna życia. mimo zmęczenia oczywsście. Za mną kolejna ciężka noc. Karolek wstaje teraz o 12 nna karmienie i około 3-4 budzi się po czym jak dostanie około 5 moeczko zasypia. Ile nocy mogą zarwać i iść do pracy i prężnie pracować??Szok:( Nie wiem czemu raptem jest taki głodny. I marudzi, w pn wyszły mu dwie dwójki górne, itak myślę, czy oby nie idą mu górne jedynki, bo taki jest niespokojny, że sozk, podaję mu nurofen opomaga, ale mytślę, że nie do końca...:( Jak byłam w aptece pytałam o Viburcol i Pani powiedziała mi, że to są krople uspokajaj aco usypiające i nie mam sumienia podać Karolkowi czwegoś na spajnie bo to chyba nie fair wobec niego. nIE WIEM CO ROBIĆ, ALE JESTEM TROSZKE JUŻ ZMĘCZONA. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Hej:-) Aga trzymaj się słoneczko razem z Karolkiem, ach te ząbkowanie. Musimy sie trzymac tego, że to przejdzie i już niedługo będzie dobrze. Szkoda tylko że te nasze dzieciaczki tyle muszą wycierpieć a my mamy nie możemy nic na to poradzić, ewentulanie wspomagac jakimis żelami, syropkami i tyle. anesiu super że jesteś tak zadowolona, czekamy na relacje z wyjazdu. Anesiu moze Ty wiesz Kochaniutka co tam z Obecną mamą. Masz może do niej kontakt. Bo już dawno sie nie odzywała do nas. Niepokiomy się. A może miała już dosc naszego topiku przez te pomarańczki?;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall kochana zobaczysz wszysko będzie dobrze. Na razie faktycznie obserwuj czy mała nie jest senna albo zbyt pobudzona, jeżeli zacznie wymiotowac to od razu do szpitala. Ale jak nic się nie dzieje to powinno byc wszystko ok. Pamiętasz moja Amelka spadła i z łóżka i z wózka i jest ok. Dzieci wbrew pozorom są twarde:-). I już prosze nie płakać:-) Jesteś super mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Patrycja dziękuję za miłe słowa w i mieniu Majki. Twoja Paulinka też jest fajniutka a ten taniec powala na łopatki. anesiu, super, że wróciłaś zadowolona i opalona, napisz jak odpoczniesz jak było. Aga kochaniutka bardzo mi Ciebie i Karolka szkoda, ze się tak mały męczy i spać nie może, ale ja na Twoim miejscu podałabym ten VIBURCOL, jest homeopatyczny, więc nie wyrządzi żadnej krzywdy Karolkowi, a wyśpi się i nie będą go tak męczyć te ząbki, ja Majce to podaję przy ząbkowaniu. Chantall nie pierwszy i nie ostatni raz jak nasze pocichy spadną lub upadną, obserwuj małą, będzie dobrze, trzymam kciuki. Majka też już upadki ma za sobą. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzis w nocy a dokladnie o 1:14 zostalam ciocia!!!!!!!!! Dalam rade i nie ucieklam z sali porodowej chociaz momentami mialam taki zamiar.Nie moglam juz patrzec jak sie siostrzyczka meczy... Ale sie ciesze, ze malenka Majeczka juz jest z nami no i najwazniejsze ze jest cala i zdrowa. Siostra jeszcze zmeczona ale dochodzi juz do siebie.Szczerze mowiac ja tez mam na dzis dosyc (od 19 wieczorem do 5 rano) a jeszcze musze jechac je odwiedzic w szpitalu bo obiecalam, ze zajrze. Moja Emilusia zostala w nocy sama z tata i o dziwo nie obudzila sie ani razu. Juz sie smialam, ze chyba czesciej bede wychodzic z domu na noc hahaha... Dobra dziewczyny ja uciekam, bo juz mi sie literki rozmazuja. Pozdrawiam, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chantall KOCHANA :) glowka do gory ...nie pierwszy raz mala spadla i sie uderzyla .....napewno jej nic nie bedzie ale obserwuj ja ....wszystkie jestesmy kochanymi matkami i nie mozemy sie poddawac .....a dziecko no coz czasami sie zdarza ze nie zauwazymy czegos i owego i pozniej sa skutki i moze sie zdarzyc ze sie uderzy .....wiec nie zamarwtiajcie sie. Kasia l :) czekamy na fotki malej . Aga1981....co nam chcial przekazac Twoj syneczek :) Dzieki dziewczyny za dobre slowa ....ale jednak nie bede tu o tym pisac ....bo w sumie juz wszystko sie wyjasnilo i nie chce do tego wracac :) ale dziekuje Chantall i co zakupilas stolik? Anesia ....fajnie ze urlop sie udal. Aga glowka do gory napewno Twoj Karolek w krotce bedzie spal cala nocka i odpoczniesz. Agnieszka26 ...Gratulacje z okazji zostania Ciocia :) Cos mi sie moje dziecko rozleniwilo,tak pila herbatke http://images24.fotosik.pl/67/be0ddec490c981f0.jpg http://images25.fotosik.pl/66/dffeb9c97003f7ae.jpg a w takiej pozycji jadła obiadek http://images29.fotosik.pl/67/b200f43a00c564a3.jpg mówię Wam co śmiechu mam teraz z nią nie mogę się przy niej smucić... na banana mówi: EBYB jak ją wołam: Paulinko chodź zjemy bananka. to Paulisia biegnie i w kółko powtarza: ebyb,ebyb,ebyb No ale różki jak zwykle pokazuje,wchodzi tam gdzie jej nie wolno...balkon już muszę zamykać...zawsze jest zastawiony pufą a wczoraj przeszła pod nią i już była na balkonie Bylismy dzisiaj zobaczyc te buciki do chodzenia ...czy wiedziałyście że takie butki do chodzenia wahają się od 100 do 150 zł?? mam nadzieje że pochodzi w nich chociaż 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Chantall kochanie jesteś cudowną mamą i cudowna kobieta, do tego ładną i artściową i jeśłi jecze raz usłyszetzn przeczytam jakieś złe przymiotniki o Tobie to uduszę. Każdego kto się odważy, nawet Ciebie. Jesteś kochana i masz tak nie myśąleć na pewno nic sięnie satło i na pewno masz siebie nie winić za to a powiem Ci że nie ma tego złego co by na dobre nie wysło, teraz będzies zinaczej postępowaci może w sytuacjach bardzej niebezpieczynych nic się nie stanie. Ja wierzę w Boga i myślę, że masz to dlateog, bo Bóg chcoiał CIę ostrzec ,a może chciał ostrzec którąś z nas. A mozę czychalo jakieś większe niebezpieczęństwo a dzięki temu to się nie stanie, wieć główka do goóry, esteś cyudowna. >> Aga super że dałąs radę ciesze się. I na pewno jesteś dumna, szkoda, że ja nie mam kogo potrzymać za rękę, chociaż akurat nieiwem czy przy porodzie,:) Bądź z siebie dumna. >>Patrys Masz super tą Paulincię właśnie pokazywałam ją mężowi:) Mysisca Alfi Osti odezwijscie się, a Nhunha to juz całkiem zapomniała nie wpsomnę o obecnej mamie:(] Kasiu przepraszam, ale zapytam ile kosztuje Vinurcol. CHantall zastanawiam się czy niemogłabym mieć prośby do Ciebie odnośnie zakupu Sanosana.Ale odezwę sie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wpadlam aby się przywitać. Amelce już krostki prawie zeszły:-) I dzisiaj od rana jest wogóle uśmiechnięta:-) Witusiu odezwij się co tam u Kubusia słychać - pewnie cały czas jesteście na dworzu bo teraz taka ładna pogoda, chociaz popołudniami w W-wie pochmurno i burzowo. Petrycja córcia przesłodka i z tą butelka super zdjęcie - wiesz wszystkow wskazuje na to, że mała wie co robi i nie ma co sie wysilać niepotrzebnie, jak można wykorzystać stolik:-) Mądra bestyjka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×