Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna mężatka 24
to p[o tacie ja tez mam niebieskie ale nie takie duze i ma rzęsy byle jakie a Rafał i Mela mają gęste i długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
do kolorowych snów doprzczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki, właśnie się dowiedziałam, że mojego teścia dzisiaj erka wywiozła z pracy. Teraz leży na oiomie z obrzękiem płuc i cukrem 300. Mąż właśnie tam pojechał z teściową. A biedulek (mąż) dopiero o 22.00 skończył pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i czekam aż wróci mąż i strasznie mi się ten czas dłuży. Denerwuję się. Sorki, że tak tu piszę o takich mało przyjemnych rzeczach. Lulka zdjęcie Majci śliczniutkie. Napisz potem co dokładnie wygrała. Ja też jestem za spotkaniem, ale muszę jeszcze z mężem pogadać który termin mógłby nam pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) jestem pierwsza więc zapraszam na kawkę;):) Witam dwie nowe koleaznki:) Dorka :) moja siostra tez meszka w Stanach , moze gdzie niedaleko siebie mieszkacie hehe;) A Figlarna połowa znajomych ze studiów wywędrowała do Gdańska;):):):) poza tym jestesmy prawie rówieśniczkami:) ja mam 25 lat;):) aa i chyba dzisiaj masz urodzinki więc zdrówka i radości i milsoci zyczymy;):):):)🌻🌻 Szczęściara Ty to potrafisz zorganizowac ekipę:):):):):): A poza tym wszystkie zdjęcia dzieci śliczne;):):):) wczoraj zaczęłamoglądać szreka i zasnęłam...później mój Seba zaczął tak chrapać , że wyniosłam sie do drugiego pokoju, Olek obudził o 1 , pomarudził i poszedł spac, wdtał o 6..............zaraz szybko trezba sie ubtrac i wyskoczyc po chlebek... Perełka;) ja mam wrazenie z e w domu wszytsko samarobię, i przy dziecku sama także...a mój facet tez młody ale ....hmm nie wazne jak znajdziesz ZŁotą Rączkę;) to wypożycz ok hehehehehe ;):):):) ok to idę doprowadzić się do uzytku publicznego hahahaha :) ale mi wyszło ;):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka witamy w gronie styczniówek :) Figielku: Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień, i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś egzamin serce mam tak ściśnięte, że ledwo oddycham :(, maly spał koszmarnie, w ocy dopadła go gorączka 39 stopni i rano jeszcze biegunka :(. Maz na szczescie zerwal sei z pracy i byl o 7 w domku to jeszcze ciut przysnelam. o 12,30 trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
zapka wiem co to egzaminy i stres z tym związany, tymbardziej , że dzieciotko w domu i myślimy głównie o tym jak się ono czuję,. aLE WIERZĘ ,ŻE DASZ RADĘ I BĘDZIE DOBRZE A NAWET BARDZO DOBRZE. TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna 🌻 z okazji urodzinek o kurcze właśnie sobie przypomniałam, że mój mężulo też ma urodzinki, a ja wredna wykorzystałam go do dyżuru a sama spałam do 9:P ale wredna ze mnie istotka lidus już wsiadam w pociąg i migiem jadę do ciebie bo ja wciąż mam kanapki i kanapki, już nie mogę patrzeć na nie Suzinka trzymaj się cieplutko dla ciebie ❤️ szczęściara to prawdziwy szef topiku, hi hi :D no czas na kawusię, a mężuś chyba po torcika poleciał, bo jakoś szybko wyszedł z domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie , przestanci z tym szefem czasmi trzeba was troche do czegos podkrecic ale zebyscie nie mialy ochoty to byscie to olalky. Suziko trzymam kciuki za tescia , napisz jak tam jego zdrowko. zapko bedzie dobrze wez napij sie jakiegos syropku na uspokojenie. Figlarna wszystkiego naj naj z okazji urodzinek. Szczesliwa mamo , gospej zapraszam na jeszcze jedna kawusie. Lidus powiedz dla meza ze i czasem inne dzieci sa jeszcze goesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! ale dziś w Poznaniu pięknie:D:D aż życ sie chce! ja dzis pospałam a mąz zajmował sie rano młoda bo wstała wczesnie -przed 8:( a ja pospałam, wstałam na gotowe śniadanie, głowe umyłam , wymalowałam sie :D...słowem to był czas tylko dla mnie, teraz młoda idzie spac a ja na jakies zakupy kupic cos do kawy bo dzis jedziemy do tesciow a jutro znow my mamy gości, chetnie upiekłabym cos ale moj piekarnik nie nadaje sie do niczego:( mąż jak usłyszał rano o spotkaniu to było pytanie- inni męzowie beda czy ja sam? heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz poqwiedzial czy ty sobie myslalas ,ze sama pojedziesz, zapomnij jade z wami. Wiec jak cos top ja tez mam opiekuna. tyulko prosze sie wpisujcie to bedziemy mialy czrno na bilaym ile osob by pojechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................termin 1.szczęściara25..... dopasuje sie do kazdego 2.sz.mama............1-3 maja, lub 3-6 maja 3.Bozina .....weekend majowy (w sumie to od 1 do 6) 4.Lidus................ dopasuje sie do kazdego 5.Perełka35...........weekend majowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka jakby moja mała wstała przed 8 to bym do góry skakała, mała wstaje o 6.15 :D Perelka, szczęściara ale uśmiałam się z Waszych mężów:D zapowiada się super imprezka, mam nadzieję, że dojdzie do skutku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×