Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

jutro musze ogladac dzien dibry tvn bo tam sa relacje od tzch wariatow wisniewskich. A ona znow w ciazy , szkoda tylko tej malej bo ona ma dopiero 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piję tylko herbatkę zrobioną przez mężusia:D więc kilkamy do następnej stronki ale pozwól mi pierwszej na nią wskoczyć hi hi hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ja mam wszystko pod ręką, komputer jest tak ustawiony, że mogę oglądać telewizor, pod nóżkami pufka, fotelik wygodny do siedzenia i jest oki:D ja mam smaka na ............. jakąś pyszną pizzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, czasami takie imiona to tylko więcej problemu dla dzieci:( bo jak będzie się ono czuło wśród rówieśników, no chyba, że będą chowane te dzieci z dala od innych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie tak szybko, pisssss ;) Lidus - nie tylko Perełka ma jutro czas do 9 :P :D:D:D:D Moje szczescie ostatnio budzi sie 9:15, dzis 9:05 i troche sie bawi w łożeczku, daje mu mleczko i ksiazeczki i dalej sie bawi :) a pozniej myk do mamy i przytulanko :D Niestety dyzury mam tylko ja, bo mąż albo wstaje do pracy, albo odsypia pracę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja też tak chcęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę:D ja mam pobudki o 6.15, no i mała śpi ze mną :D łóżeczko stoi puste :D oj muszę się zebrać co by ją nauczyć tam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co jest nagroda za ten pierwszys wpis na stronie?? ;);) Ja dzisa sączę Martini ze spritem :D i tez ogladam Zielona mile - wspanialy film, teraz juz nie placze, bo musialabym sie odlaczyc od kompa, ale za pierwszym razem byly lzy. A ostatnio lecial \"Lot nad kukułczym gniazdem\" i pomimo tego że widziałam go juz chyba z 6 razy to cierki mi znów przechodziły, dla mnie genialny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu za każdą otwartą nową stroniczkę szczęściara funduje pysznego drinka:D ja też teraz nie płaczę, a tamtego filmu nie oglądałam, jakoś ostatnio mało oglądam, no chyba, że seriale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wlepiłam i dzisiaj chyba mi sie nie uda, bo musze sie nastroic do takiej \"cieżkiej\" pracy ;) dla Was :) A jutro po basenie podrzucamy Stasia dziadkom i w końcu może wybierzemy się do kina, chociaż mój mąż pewnie będzie marudził że ma cos do zrobienia w domu ;) Właśnie sie spytał z kim tak pisze i mu powiedziałam że pisze do Was o nim :P Ale sie spojrzał zabójczo ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×