Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
popieram Suzinke Szczęściara , nie ma się co przejmowac . Krytykować by mogł małolat kakby maił więcej ale nawet sama kultura wypada uszanoewac życie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko smieje z tych jego madrych wypowiedzi ;) Ale dzis u nas pustka. Moja siostra rodzi juz w przyszlym miesiacu. I na jej topiku juz zaczyna powoli sie ruch ( maj 2007) juz dziewczyny zaczynaja rodzic , opowiadac o swoicjh porodach no i przeslylac zdjecia maluszkow, fajnie rtak sobie poczytac i powspominac. Lulko naprawde super wygladasz, a macie juz jakies dominujace imie dla mieszkanca lulkowego. A cos ostaTnio dawno nie bylo tu poli ciekawe co u niej, No i u gospej , marlii . jak tak dziewczyny beda sie odzywaly to dla pamieci tabelke bedzie trzeba kpiowac co drugo strone aby o niech nie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja ziagle jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
tez czytam topik maj 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! :-) Figlarna - gratulacje!! niech wam szybko urośnie ten domek :-) Zapka - wszystkiego dobrego i zdrówka dla Olusi ❤️ i jej mamie ❤️ Suzinko - głowa do góry - jeszcze się doczekasz ślicznego domku :-) a ja właśnie wróciłam ze szpitala :-( bo mój mąż tam wylądował po imprezie u moich rodziców, mój mąż skończył przy kibelku, potem już normalnie spał - tj. w łóżku, ale jak wstał rano to prawie nie miał czucia w ręce, nic nie umiał podnieść - stwierdziłam, że pijaństwo trzeba odpokutować (tym bardziej, ze ja oczywiście z dziećmi, a w między czasie pomagałam mamie - czyli miałam fajną imprezkę), ale dzisiaj dalej go ta ręka bolała był u internisty i ten go wysłał do szpitala, w szpitalu zrobili mu badania i w sumie ok, chociaz ciśnienie górne miał 170, powiedzieli, że może to być zwykły nerwoból ręki ale jak to nie jest to to szybko do szpitala wróci, więc się zdecydował, że jednak zostaje - czyli mamy fajny długi weekend, oby tylko nic mu nie było, bo wczoraj był pogrzeb męża mojej koleżanki z klasy - miał 32 lata, dostał 3 mies. temu raka żołądka ........ :-( a takie zdarzenia zawsze mają wpływ na psychikę ....... wszystkim życzę dużżżżżżżżżżżżżżoooooooo zdrówka i radości Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Bozinka zdrowka dla męża , no to masz fajny weekend a twoj mąż z jednej strony dobrze bo jako chory napewno ma ulgi od ciebie w pomaganiu w obowiązkach domowych . Moj by tak chciał , ale go i tak prawie igdy nie ma i tlko śpi w domu od rana do wieczora w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś ma konto na smykach?? jeśli tak to może macie ochotę zagłosować na Mateuszka na jedno z 3 zdjęć, raperek ma 15 glosów, a potrzebujemy jeszcze 15, żeby załapać się do losowania, a to z chlebkiem ma 14 glosow na ta chwile jest jedno na dole na 19 stronie i restza na 20 stronie na gorze, dzieki, chcetnie sie odwdziecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem w gdyni, przyjechaliśmy na 4 dni, właśnie już odwiedziłam 5-10-15 i kupiłam spodenki, spódniczkę i bluzeczkę:) pozdrawiam milutko z nad morza:) jutro chyba pojedziemy je zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej to widzę Szczęśliwa ,że korzystasz z dobrodziejstw morza super. Jod dobrze wplywa na nasze maluchy . Ogarnęła cie jak mnie mania 5-10-15 , tez ostatnio kupilam spodniczkę i bluzeczkę . może zamieścisz zdjęcia i okaże się , że mamy podobny gust. pozdrawiam i milego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna na pewno zamieszczę, ale jak będę już w domku u siebie:) a mąż obiecał mnie zawieźć jeszcze do smyka :D pozdrawiam milutko szkoda, że troszkę pogoda zepsuła się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no wczoraj było tak ładnie , a dzisiaj jest mroczno i jakos ta tempwratura nie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez chmurki przybywaja, choc ja wygrzewalam sie na slonku z krotkim rekawem, czasem tylko gesia skorka mnie oblewala. Sporo na dworzu siedzielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
My z Amelka dzis siedzimy w domu , bo jak dzieci nie ma w piaskownicy pod blokiem naszym to znaczy ,że jest chłodno , no i jak z psem byłam to w bluzie , więć bawimy się w domu , obiadek zrobilismy i czekamy na tatę z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie tez prawie caly czas byismy sami, czasem ktos przyszedl, ale wiekszosc kolezanek wyjechala gdzies, albo porzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
u mnie w domu sobota to czas na generalnie porządki , chyba ,że jestem na uczelni a tak to cały dzień sprzatanie i pranie , nawet w tej chwili pralka się kręci , Rafał to jak Mela zawsze cos do prania . A teraz zaczęło się noszenie sukienek i melkie trzeba często przebierać , bo to albo soczek albo na dworzu zlapie się zająca , no i powoli uczymy się siadać na nocniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pralka często chodzi, bo mała tak brudzi się, że czasami trzeba ją 2 razy przebierać:O no ciekawa jestem jak dzisiaj nocka małej w nowym miejscu:D buziaki i miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
mELKA ZAWSZE W NOWY6M MIEJSCU ŚPI LEPIEJ NIZ W DOMU , NIE WIEM DLACZEGO ? Szczęśliwa spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co by wam tu napisac.... hmmm......jakaś beznadzieja mnie dopadła, nic mnie nie cieszy a i tez nic sie nie dzieje co mogłoby dac choc troche radości.....sprzatam, gotuje, piore....taka zwyczajna proza zycia :P nie wiem jak długo jeszcze to zniose (ze tez kobietą musiałam sie urodzic :O ) czytam szcześliwa że jestes urlopowana....pozdrowienia dla teściowej!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
OLLKA DUŻY UŚMIECH DLA CIEBIE :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka to jest urlop dla męża;) no i muszę dziecko do babci przyzwyczajać:) jest już coraz lepiej hi hi hi ollka dla ciebie ❤️ ja chcę słońce, bo nie wzięłam dla małej ubrań ciepłych za dużo, nie mam kurtki:O tak to jest jak człowiek pakuje się rano na godzinkę przed wyjazdem i na 10 minut przed odjazdem pociągu leci na dworzec;) ale ubranka kupiłam śliczne, mówię Wam:) no moja córeczka już śpi:D czas piwko otworzyć i paczkę chipsów, no trudno będę najwyżej jeszcze grubsza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa - tak trzymaj!!! ja kiedyś, jeszcze przed ciążą potrafiłam codziennie zjesc duża paczke chipsów (koniecznie Laysy cebulowe) siadałam przed tv (bo netu jeszcze nie miałam) i cos tam oglądałam namiętnie porzerając chipsy....piękne czasy to były :-) teraz juz nie jadam bo raz ze byłam w ciąży, potem karmiłam a teraz to mi Tomek nie pozwala :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja na diecie z małymi grzechami typu czekolada wedla nadziewana wiśniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka :D no nocka minęła super, mała spała do 6.50:D na 12 idziemy do kościółlka a później może pojedziemy do alfy:) a co tam jak szaleć to szaleć, później będę martwić się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Bozina trzymaj się dzielnie. Na pewno wszystko dobrze się skończy i maż szybko wróci do domku. A my byliśmy wczoraj w Wiśle na jednodniowej wycieczce oraz w Ustroniu w Parku Leśnych Niespodzianek. Dziewczynom ze Śląska polecam odwiedzenie tego parku. Fajna sprawa. Kózki i sarenki chodzą sobie przy ludziach i nie boją się ich. Te groźniejsze są za siatkami. Pogoda nam dopisała, a dziś już u nas pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Dzień dobry mamusie! Szczęślewej pisząc , Alfy pewnie miala na myśli Alfa centrum - centrum handlowe , tak mi się wydaję. A my od rana siłujemy sie Melką , wstała wcześnie i juz broi a jak jest ładnie i o 10 wychodzimy na dwor to dobudzic jej nie mogę . Mam w domku dziś dodatkowe dziecko - mianowicie chporego męża , a myślałam ,że pojedziemy nad morze albo pojdziemy na spacer. a tu nic. Szczęśliwa mamo skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×