Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
ale macie dobrze dziewczyny ,że wasze maluchy śpią , bo moj urwis jeszcze broi . Rafał już śpi a ja jak przystało na sowę czuwam w nocy a Mela wyspała się na zakupach i musi się zmęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola z okazji urodzinek dużo szcześcia, zdrowia, miłości i radości z macierzyństwa. Mamuśki się chyba weekendują, że tak mało piszą. U nas to tylko ja mam wolne, bo mąż w pracy codziennie :( Wczoraj zrobiłam przesiew w szafie dziecięcej i niewiele w niej zostało, chyba trzeba się na zakupy wybrać, tylko czekam na wypłatę, ciekawe kiedy wpłynie przez te wolne dni. A może Wy wiecie w których sklepach z ciuszkami dla dzieci są przeceny jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki już pora na kawusię, a Wy dalej się nie odzywacie. Co jest ??? Wstajemy, wstajemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) dziekuję bardzo za pamięć i życzenia 👄 Dawno mnie nie było, ale cieszę się że o mnie nie zapomniałyście :) Wczoraj przeczytałam zaległe kilkanaście stron, ale juz nie zdążyłam nic napisać. Nie pisałam bo po pierwsze nie miałam czasu (Staś znów był chory - juz 5-ty raz w tym roku!), a po drugie nastrój jakoś nie dopisywał, mieliśmy poważne rozmowy w domu i sporo przemyśleń. Na szczęście już jest wszystko ok, chyba nauczyliśmy się rozmawiać jak dorośli ludzie. Oby nie zapeszać ;) Stasiu biega na całego (nareszcie ;) ). Znów miał wirusowe zapalenie gardła, na szczęście skończyło się bez antybiotyków, ale nie wiem skąd on to łapie - nie chodzimy właściwie do żadnych sklepów, zrezygnowaliśmy z basenu, ograniczyliśmy odwiedziny, na spacer wychodzimy najczęściej na ogródek... Chyba z powietrza to bierze :/ Mamy jeszcze problem z wrastającym paznokciem u stopy :/ Zebrała mu się nawet ropa, nie wiem co z tym zrobić. Robie kompresy z maści ichtiolowej, zamówiłam też specjalny płyn scholla na wrastające paznokcie. Mam nadzieje ze pomoze bo u chirirga to czeka go chyba tylko zrywanie :( Wszystkim smutnym mamusiom 🌼. Zobaczycie, że za kilka chwil, dni, tygodni... dla każdej z nas zaświecie słoneczko :) Zaraz zawoże synka do rodziców a z mężem robimy sobie dzień kinowy, jakiś obiad w restauracji no i prezent mam sobie wybrać :) Wole sama niż być zaskoczona jakimś robotem kuchennym ;););) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu Nikosiowi tez wrasal paznokiec i pomogla detromecyna w masci, sprobuj bo szkoda Stasia meczyc. a potem wkleje pare zdjec jak niko bawil sie w ogrodnika i podlewal rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko super, że mąż już jest w domku :) Pola dla ciebie 🌻 i dużżżżżżżżżżżżżżżzoooooooooooooo radości:) a moja mała nie chce jeść, toleruje tylko mleko z kaszką, zupki i wszystko inne jest beeeee, czasami zje, jak się zapomni:O a tak ładnie jadła:O Suzinko są przeceny w 5-10-15, i 28-29.04 były wszystkie ubranka, buciki ze zniżką 25% w smyku, może jeszcze będzie, ja nakupiłam małej super ciuchy:) ja chcę już do domku, nie jest tu źle, ale pogoda marna i nawet na spacer nie ma jak wyjść, a w domku to bym legła na fotel i leżała a tu nie ma jak i nie wypada:O nasza mała wczoraj miała mały wypadek, kupiłam jej by miała tu u babci wózek:O przewróciła się i rozwaliła wargę😭 buźka pełna krwi była:O płakałam razem z nią, na szczęście obyło się bez lekarza a po 2 godzinkach już ładnie piła i jadła. ja mam wolne do 6 maja ale super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
POLA Życzenia już Ci na pewno składali, twarz Twoja była uśmiechnięta, ale jest jedna osoba która o Tobie pamięta: ona właśnie Tobie życzy dużo szczęścia i słodyczy, wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wszystkiego najlepszego 🌼 dziś byliśmy u kruszynki w szpitalu, sama skórka i kosteczki maleńkie, a siostra dziś wyszła ze szpitala i za parę dni pewnie pojedzie do małej, bo narazie nie kazali, bo jeszcze mała nie śsie pokarmu, tylko przez nosek podają poza tym nic ciekawego, ale strasznie zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - wszystkiego naj najlepszego, dużo zdrówka i radości i pociechy z Twoich mężczyzn! 🌻 🌻 🌻 Zapka - dużoo zdrówka dla Olusi, pisz nam co u niej słychać zaraz nasuwa mi się na myśl Agnes i nasz dzielny Bartuś - dużo dobrego wam życzymy :-) zmykam spać, papa Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! zapka siostrzenica narazie malutka ale to kobitka więc szybko dojdzie do formy i będzie panna jak malowana, tak urośnie szybko i zadziwi świat :D:D u nas remont trwa , ja wiecznie z mopem aby nie nosiło sie po pokojach, ale mimo to pełno kurzu, mała nerwowa bo nie może po całym domu latać nauczyła sie za to błyskawicznie wchodzić na drabine ,szok jak śmiga....no i na tapczany, fotele też wchodzi jak błyskawica ale ze schodzeniem kiepsko bo paskuda nie boi sie niczego i idzie jak po prostym i w konsekwencji zeskakuje -spada na nogi, non stop trzeba pilnowac aby schodziła tyłem a nie \"szła\"jak po drodze no a na dodatek jestem chora:(:( wszystko mnie boli, katar dusi niemiłosiernie,gardło boli, wiec do minimum ograniczam kontakt z Kingą, dzieci pełnią funkcje niani:D:D ok, w koncu cos napisałam a teraz zmykam spac....dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu środek dnia, a jeszcze zadnego wpisu, :( dziewczynki, dzieki :D Mati też tak schodził, jakby łózko sie nie konczylo, ale trenowalismy do bolu, wsadzalam na lozko i pokazywalam jak schodzic, z tym ze Mateusz najpierw nauczyl sie schodzic, a potem wcodzic, u rodzicow wczesniej wlazil, bo te stare wersalki z deka nizsze jniz te nasze loze w sypialni :p A moze kawusia, niedlugo i szarlotka bedzie, maz polecial po jablka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara25
No no nasze dziewzyny musza ostro odpoczywac skoro takie puchy na topiku. Ja pije kawusie w domku juz troche przygarnelam, jak Niko wstanie ide gdzies pospacerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola od nas tez przyjmij serdeczne zyczenia🌼 Ja mam wolne az do poniedzialku, a w sobote jade do mojej siostry do Poznania na absolutorium. Z nowinek - moj synek 5-ta noc bez mleka:) Dzis kombinowal i marudzil zeby mu dac butle, ale dal sie utulic i zasnal:) Za to nie daje spokoju ze smoczkiem. Teraz sie nauczyl wolac \"cycy\" i tak dlugo chodzi, szuka i marudzi az dostanie;) Dodam pare fotek na bobasach, bo tu jakos nie moge. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Szczesciara, ide wstawic wode i wypuje z Toba kawke.Moj synus tez spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal spi 2-3 godziny.Spi raz w ciagu dnia. Mysle ze jeszcze mam troche czasu dla siebie:) Kawke juz koncze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus zdjecia super. Ja tez zamowilam taka zjezadzalnie , ale sie zdenerwowalam bo dzis przyszla do mas oferta z MAKRO i tam ta zjezdzalnia kosztuje 97 zl. Oferta wazna od 8 maja. A ja zaplacilam 119 + przesylka to jakies 150 zl 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wróciliśmy już do domku, jestem padnięta:O kurde jak dzisiaj wyjeżdżaliśmy to zrobiła się piękna pogoda :O a wcześniej marzliśmy😭 później może jeszcze coś napiszę i wkleję parę zdjęć najważniejsze, że zakupy się udało dla małej:) no i dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam w sklepie i kupilam dla nika sliczne dzynsy. i jeszcze do kompletu byl taki fajowy sweterek, ale sie powstrzymalam i nie kupilam ale chiba w piatek naprawie swoj blad i ojade po niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno zwiększy, pewnie już większość dzieciaków śpi lub zasypia to mamunie wpadną tu na chwilkę:) zdjęcia wszystkich dzieciaczków jak zwykle wspaniałe, Niko to taki pomocnik, że hej, szkoda tylko, że od małego już do pracy przyzwyczajany hi hi hi, żartuję oczywiście:) Oliwka piękna pani, kiedy moja będzie miała takie śliczne włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×