Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
marla na kiedy to potrzebujesz ( to tłumaczenie) może coś jutro uda mi się załatwić choć nie obiecuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara25
Hej hej Perelko nie przejmuj sie jutro jak farba obeschnie to zobaczysz ze jest ok. tak samo bylo u mnie ja zawzielam sie na przemalowanie zielonych (cierpka cytryna) scian w sypialni na soczystego melona i kazdyy walil mi w czolo ze nie pokryje , a ja sie zawzielam no i jest slicznie :) wiec wierze ze tez bedziesz dumna z malunkow sciennych. Marla waceci zawsze mieli lepiej tak to juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale pogoda się popsuła :(, aż nic się nie chce robić. Lulka, mam pytanko, czy Maja już dostała nagrodę z paklanek?? Pochwal się, co córcia wygrała?? :D Aha i jeszcze mam pytanko, macie moze jeszcze tą listę, co potrzeba do szpitala przy porodzie i dla dziecka, bo nie mogę nigdzie znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki konkursik usmiechniętego bobaska, dodawajcie fotki i głosujmy, prosimy o 10 dla Mateuszka :D http://www.orbitek.pl/galeria/glosuj.php?z=120 i o kliknięcie na http://ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=157 pozdrawiam konkursowo:), cos mnie dziś naszło i przeglądam konkursy ostatnio siostra wygrała ksiażkę Doroty zawadzkiej i ty możesz mieć super dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sowa
marla -----> If you want to color the macaroni, mix 2-3 tablespoons of rubbing alcohol with a few drops of liquid food coloring. Put some of the uncooked macaroni in a plastic bag and add the colored alcohol. Mix so that the liquid colors all the macaroni. jeśli chcesz pokolorować makaron, zmieszaj 2 - 3 łyżki stołowe spirytusu z kilkoma kroplami płynnego barwnika spożywczego. włóż surowy makaron do plastikowego woreczka i dodaj zabarwiony spirytus. wymieszaj, aż barwnik pokryje cały makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam raz na jakis czas, ale tu potworne pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki piszcie coś! Wszystkie tylko zaglądają i nic nie piszą. U nas dziś paskudna pogoda. Od rana deszcz, teraz trochę słonka wyszło, ale są chmury granatowe. Mati nie był na dworze dziś i cały dzień świruje. Roznosi cały dom. Dziś zarezerwowałam termin na wakacje 2 tyg. nad morzem, oby nam pogoda dopisała. Najbardziej przeraża mnie jazda przez całą Polskę z Matim, chyba wyjedziemy w nocy. Dziewczyny a jakiej firmy farby polecacie. ja kiedyś malowałam duluxem, ale też musiałam 3 razy malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no to ja napisze! Dzis u nas ponuro i pada , a ja mam zgon , Melka wczoraj zasnęła o 20 przepudziła się 0 23 i buszowała do 4 nad ranem . Rafał juz spał , bo na 7.30 do pracy a ja czuwałam , mając nadzieje ,że odbije sobie pośpiąc rano. Ale jak to bywa z moja pociechą wstała o 7 rano i do teraz broiła , znowu padła i czuje ,że dziś znowu miła noc . No ale przyjechała kuzynka ,więc Melka pobawiła sie z ciocią a ja zrobiłam obiadek , pyszny bardz czerwony . Melka ciągle chodzi za mna i wola mama am mama am a jak dam jej coś do łapki do idzie pieska nakarmić . Otis jej szybko wyrwie z rączki jedzonko a ona zaczyna płakac i wolac mama am mama am no i historia się powtarza . Powiedzcie mi po co wola o jedzonko a potem niesie Otisowi i płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
farba jedynka , my zawsze kupujemy biała i dolewamy pigmenty , bo tyule jest barw i można sobie kolor docieniować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZERZE MOWIAC JA NIE POLECAM ZADNEJ, BO NIE PAMIETAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja bym z chęcią głosowała na wszystkie zdjęcia:D ale mogę z danego komputera tylko raz zagłosować w ciągu dnia na jedno zdjęcie:O moja mała zrobiła nam numer siedziała na fotelu i zasnęła:D zaraz będziemy ją budzić co by na noc zasnęła ładnie. buziaki, jutro wizyta uginka ciekawa jestem co mi powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęśliwa widzę ,że ty też idziesz do ginka , ja ide po na cytologie i umowic się na wymrażanie nadżerki , no i żeby przepisał mi jakieś tabletki , bo jak przed porodem miałm idealnie 28-dniowe cykle tak teraz 40-dniowe , całkowity rozstroj organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synio nie dał mi pisać :( ale dziwny ten dzień i strasznie długi, w sumie z godzinkę byliśmy na dworze, bo całkiem bym zgłupiała, synek obudził się po 6 i tak do 7 przewracał sie po łóżku, spał około 2h w środku dnia i teraz o 20 położyłam go, po 5 minutach krzyków zasnął Wczoraj ponad 1h marudził zanim zasnął, wstawał kładł sie, krzyczał, to się bawił i tak w kółko, miałam dosyć, dziś go zostawiłam i poszedł spać Co do farb, to nie pamiętam którą malowaliśmy, ale mąż kupił żółtą, a właściwie kolor słoneczny, ale daleko mu do tego było, wyszło, że drugi tyle daliśmy za pigmenty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki, u nas rozpadało sie na dobre, pewnie jeszcze zajrzycie, ja będę sie zbierać życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a moja Melka właśnie wstał kiedy teraz pojdzie spać? kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ale super stronka:) figlarna nasza dzisiaj też zasnęła o 18.30 na fotelu:D ale ją o 19 obudziliśmy bo nie dajemy spać, a teraz już śpi na noc, trochę nam marudziła ale o 20 ją wykąpaliśmy i położyliśmy. kiedy nam zasypia po południu to niestety ale nie dajemy jej spać za długo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna - ja to bym proponowała tobie abys uregulowała małej spanie bo potem mozesz miec problemy, a dziecko powinno wiedziec kiedy jest pora spania i czuwania tym bardziej ze nie jest juz noworodkiem...no nie wiem ....chyba ze tobie pasuje to ze dziecko o 2 w nocy idzie spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ollka Amelka chodzi zazwyczaj spać o 10 wczoraj sobie wieczorem pospała no i musiała się zmęczyć , dzis już o 10 ide z nia lulu . Przyznaje przyzwyczaiłam ją do spania z nami i jak się przebudzi i nikogo nie ma to to już sen jej ucieka i tylko patrzy co by tu zbroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz słyszałam tyle historii o spaniu ze juz teraz jestem wrazliwa na tym punkcie np. kolezanka ma dziecko które bardzo długo w dzien spało , ale za to noc nalezała do niego...i bidulka meczyła sie bo wiecznie niewyspana chodziła, ale nie wpadła na to zeby dzieciaka w dzien troche przemęczyc i wyregulowac mu ten sen....nie wiem jak jest teraz, ale mam nadzieje ze juz sie wysypia :D osobiście niewyobrazam sobie zeby dzieciak mi po nocy latał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna moja też śpi ze mną, ale na szczęście, jak już zaśnie to śpi do rana, czasami jest tak, że przebudzi się to idziemy do niej na chwilkę i dalej zasypia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
SPADAM MELE USYPIAĆ , ALE POWIEM JESZCZE ,ŻE MELKA ZASYPIA OK 10 A WSTAJE O 11 RANO I POTEM NIE ŚPI , NAWET NA SPZCERACH , ŻADKO JEJ SIĘ ZDARZA , CZASMI WIECZOREM ZASYPIA JAK JEDZIEMY PO PRACY RAFAŁA NA ZAKUPY. aMELKA ZAWSZE W SAMOCHODZIE ŚPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×