Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

witajcie mamusie!!! Zapko - dużo zdrówka dla was :-) może spróbuj się jednak wcześniej umówić do gina, będziesz spokojniejsza zmykam, bo cały czas sprzątałam i chyba nici z czytania, bo mi się oczy kleją :-( pozdrowionka i najlepsze życzonka dla wszystkich 1,5 roczniaków :-) Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus kawa!:D:D ale super fotki:D:D my jedziemy 21 lipca do Pobierowa i mam nadzieję na te zapowiadane upały:D i ze mała nie będzie sie bała wody heheheh stroj wczoraj 2 częściowy zakupiłam jej:D a ja siedze i czekam aż sie mój śpioch obudzi bo nadal śpi hehehehe za to wieczorem łobuzuje do 23,szok, jak tata robi sie nocny marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka fantastyczne zdjęcia, to pierwsze i tam gdzie daje kroka bardzo mi podobały się, dosłownie do katalogu nadają się:) widziałam, że Oliwka bez pieluszki była, ona już woła??????? może coś przegapiłam, moja to leń, tak jak i mamusia, która nie ma siły nauczyć :O u nas znów pada:O co za pogoda, od dwóch tyg poniedziałek tylko ładny, wczoraj byłyśmy prawie cały dzień a dziś znów siedzenie w domu😭 no to kawusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduś Fotki śliczne. My jedziemy 16.07. i też liczę na zapowiadane upały. Mam nadzieję, że wyjazd wypali. Teść miał byc wczoraj u kardiologa, ale w przychodniach przyszpitalnych też strajk, wie teraz dopiero 14.07. prywatnie jedzie i zobaczymy co mu powie, jak go położy do szpitala to klapa, chyba zostaniemy. Mąż jedynak i nie ma kto pomóc teściowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co+0 do pogody, to mieliśmy ładną w poniedziałek i czwartek, środa deszczowa i piątkowe popołudnie, reszta dni chłodna i pochmurna, choć czasem wychodziło słoneczko. Mateuszkowi podobało się morze i nie chciał wyjść z wody, zdjęć mało z pierwszych dni, bo zapomnieliśmy aparatu i wysyłali nam pocztą. Mieli znajomi, ale nie mamy jeszcze fotek. Dzieci trzeba było pilnować na każdym kroku, bo Mati i Daniel leli sie na każdym kroku, jeden gryzł i tarmosił uszy, drugi bił i ciągał włosy, wróciłam padnięta. Byliśmy w aquaparku i zoo, a także po drodze nad morze w Malborku. kilka fotek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka a ile płaciliście za wejście na Malbork i jak długo zwiedzaliście?Bo nie wiem czy moje dziecko to wytrzyma. A w zoo to w Oliwskim byliście, ile wstęp kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, byliśmy w poniedziałek, wtedy wejściówka jest 5zł, a w pozostałe dni 35zł. zeszło nam sie ze 3h, w pozostałe dni jest dłużej. Parking przed samym zamkiem to masakra liczą sobie 4zł za 1h, a pobierają opłatę z góry za 4h :(, przed zamkiem jest też naokoło takiego bajorka lunapark, dzieci mogą sie pokręcić na karuzelach, fajna sprawa. co do zoo to było Oliwskie. Wstęp 9zł, połówka 4,50 i też około 3-4 spacerów. Zdjęcia później, bo coś się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka fajnie, że napisałas cennik, bo też mamy zamiar się wybrać do Malborka to 1,5 godzinki od nas pociągiem, chcemy jechać na jedniodniową wycieczkę, te cenny są koszmarne:( a moja mała dzisiaj spacerowała pięknie w kaloszach, bawiła się w pięknej błotnej kałuży i nagle............. trach i usiadła dupskiem prosto w tym błocie;), ale i tak była dzielna bo nawet nie zapłakała i dzielnie pomaszerowała do domku na nóżkach i na 4 piętro:) bo nie dało się jej wziąć tak była ubłocona:D och dobrze, że to stało się przy bloku i blisko do domku było;) teraz zmęczona bo tatuś jeszcze był na 2 godzinnym spacerku zasypia mi przy mleku, och jaki to cudny widok, taki mały szkrab:D ja już chcę słońce!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą 18 miesięcznej dziewczynki. Mam do Was pytanie ile śpia Wasze dzieci? Moja śpi w nocy 12 - 13 godzin i czasami w południe ok godziny do 1,5. Czy to nie za dużo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję tak myślałam , ale zawsze lepiej upewnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka dzięki za info. Faktycznie 5 zł a 35 zł to róznica wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka - z niecierpliwoscia czekam na fotki. My tez wybieramy sie na urlop z przyjaciolmi, ktorzy maja rocznego synka.Bylismy teraz u nich 3 dni, zeby sprawdzic, czy wytrzymaja oni ze soba tydzien i my jako rodzice ktorzy staja jak LWY:) w obronie swoich pociech.Bylo dobrze, bo to normalni ludzie i tez pilnuja swojego Mikolaja, zeby dzieciom krzywdy nie robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może teraz ja zacznę nową stronkę :) Dzień dobry wszystkim :) ...28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.Wypije kawe w samotnosci. Pracujcie, wypoczywajcie i robcie co tam tylko chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×