Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

A czy ja powiedziałam, że nie możesz ? Szczęśliwa może pracuje nad rodzeństwem dla Madzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestes , gdzie ty sie podziewalas, Magdysia jak zwykle cudna no i przebojowa, moj Niko tez ma kalosze ale jeszcze ich nie uzywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja obejrzałam Magdusię, ale faktycznie nawet nie wspomniałam nic o jej fotkach. Przepraszam. Madzia w kałużach robi to samo co mój Mati. Gdzie tylko uwidzi wodę to musi tam łapki pchać i woła \"dunda\" czytaj woda. Sz. Mamo Madzik jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko czuje sie przez ciebie lekcewazona ,bo jak ja sama bezgralam to ty sie nie odzywalas , a tylko szczesliwa sie pojawila no i ty tez jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko dziękuję i nie musisz przepraszać, spoko, czasami tak bywa, że nie piszemy:) a ja wciąż czekam na zdjęcia Matiego w okularkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja mam dzisiaj mega doła i nie będę się już dziś udzielać. Posmutkam się trochę w samotności. Kolorowych snów. Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa musze je wgrac na kompa dopiero, ale na pewno wWm wyślę. Szczęściara ja się nie odzywałam bo brałam prysznic. Przepraszam, jeżeli tak to odebrałaś, nie było to celowe. SORKI!!!!!!! Nie dołuj mnie dziś więcej Szczęściarko. PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko , nie doluj sie w samotnosci, bedzie dobrze i nie bierz calego smutku na swoje barki,Pamietaj , ze w pewnym momencie zycia juz tak jest , ze sie przyplatuje wiecej chorob , ale ty na to nic nie poradzisz , a tylko bedziesz sie zamartwiac ja wiem ze to boli ale tak to juz jest na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×