Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
witam witam właśnie wybieramy się na szczepienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! a ja siadam do kawusi, w końcu cisza w domu,mała śpi:D która pije ze mną? jeju niedługo półmetek wakacji a tu pogoda do D..... niech juz na dłuzej zawita do nas lato bo moja Kinga wykończy mnie nerwowo tak łobuzuje, a nerwus jakich mało z góry jak cos nie tak to krzyczy tupie zamiast jakos pokazac o co chodzi grrrrrrrrr a jakby ładnie było to na basen poszłabym z nia tam wyszalałaby sie i energie spożytkowałaby poza domem hehehe, oby od 21 lipca było ładnie to odpoczne nad morzem:D:D gdyby ktoraś chciała perfumy jakies to służę, można zobaczyc je na stronie www.perfumy.fm wysyłam za pobraniem, kurcze nie myślałam ze tak mi sie ładnie to rozkręci, w zasadzie z domu wychodze tyle co na spacer i zawsze cos sprzedam , albo ktos dołaczy do klubu i juz 2 wypłaty mam za sobą:D:D zobaczymy moze po wakacjach zajme sie tym poważniej bo narazie z doskoku a mimo to leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęśliwa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
i nie ma nikogo co jest dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no witaj lidus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu! Nikt nie wie czemu glosujemy na Patryka;) Zebysmy mu krzywdy nie wyrzadzily tylko!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar nie zrobimy mu krzywdy, bo to jak wygra to zdobędzie tytuł morążanina roku i pewnie dostanie jakąś nagrodę:) a ta stronka to jest stronka mojego miasta, ja tam mieszkam:D dziękuję ślicznie wszystkim za głosy, jeśli będziecie pamiętać to zagłosujcie każdego dnia w miarę możliwości, nie wiem kiedy ta sonda kończy się, ale będzie mi miło jak on wygra:D a my byliśmy na roczku, u koleżanki Magdusi, fajnie bo tylko pięterko niżej, jejku jak ten czas leci..... a jutro jedziemy do Malborka bo mąż chce orient expres zobaczyć bo on jest wielkiem fanem kolei:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) A wiesz, ze na Patryka mozna zaglosowac tylko raz? Teraz wlasnie chcialam, ale nie przyjelo juz drugo raz mojego glosu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego też nie chciał przyjąć a głosowanie jest do 18 sierpnia, mam nadzieję, że ten drugi Patryk go nie prześcignie;) ale dzięki wielkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też kupiliśmy z miesiąc temu podobny samochód, mała super się nim bawi, a ja myślałam, że to dla dzieci 8-9 miesięcznych;) a mała jeździ na nim super, wozi swojej lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze dzieciaczki naprawde porosly.Ja dzis gladalam z Michalkiem album ze zdjeciami do roczku - szok - jak on sie zmienial przez kolejne miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, my musimy wywołać znów trochę zdjęć, bo w albumie mam poukładane tylko do sierpnia 2006, kurcze a reszta w komputerze, czasami to aż mi żal, że ten czas tak leci i te nasze dzieci tak rosną, a teraz są takie fajne rozumieją bardzo dużo, są takie pocieszne i bardzo mi podoba się jak nas naśladują, własnie moja znów weszła do łóżeczka dla lalek, próbuje się położyć i przykryć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma??????????????/ my dzisiaj pojechaliśmy na 1,5 godzinki nad jeziorko, ale było super, mała nic a nic nie boi się wody, śmiało weszła:D, później bawiła się bardzo grzecznie w piachu, dosłownie nie to dziecko, cichutkie, grzeczne, aż w szoku byłam, nie biegała do wody sama, nie chodziła po ludziach;) chyba będzie częściej takie wypady robić:D zapka a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie, stanęło na tym, ze nic nowego się nie dowiedziałam :( Bylam w przychodni osiedlowej, bo tam krótkie kolejki, ale niestety usg to już nie mają, spytała mnie tylko o objawy i ostatnia datę miesiączki i wysłała do szpitala na usg. niestety dopiero na czwartek były zapisy :( Znów mam fazę na jabłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×