Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Szczęśliwa Mati pije 2 x dziennie po 270ml mleka. A zasypia sam z pielunią w łóżeczku, ale tylko dla tego, że nie śpi w ciągu dnia i poprostu pada ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheeee...no fakt drugiej dzidzi nie planuje, ale zgadzam sie z tobą ze fajnie sie czasem przytulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z moim małżonkiem też sie rzadko przytulamy ponieważ na zmianę opiekujemy się Mati, i mąż bierze popołudniówki, albo nocki :( i ciągle jakoś brakuje czasu i ochoty i jakieś takie zmęczenie jesienne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no fakt jeszcze zapka.... kurcze same seksistoskie baby na styczniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki...fajnie sie z wami gada, ale ja musze mojego dzieciaka polożyc spac i chyba juz nie wroce. zycze miłego wieczorku i stosunkowo dobrej nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze i lubie gotowac ale nie mam czau. Dzis mialam godzinke wolne po pracy to szybko przyjechalam do domku i ugotowalam krupnik dla Nikoska. A jak juz wrocilam do domku po 17 to zrobilam szpagetii A teraz Niko siedzi z mama i oglada \"na wspolnej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dzieciątko lata jak nakręcona:P taki nocny marek z niej heheheheh co do mleka to wypija gęsty budyn lub kaszke rano i wieczorem 270ml za dnia roznie z jedzeniem z braku czasu hehehhehe co do spania to tylko łózeczko nie uśnie ze mną w łozku:( zazdroszcze LIDUS ze małej dajesz butle i ona wypija sama i potem usypia, moja za nic nie chce trzymac butli bo to są jej chwile czułosci, wtula sie jak niemowle i ja musze ja karmic a po jedzeniu ona często wstaje i mowi tuli i przytula sie mocno:D:D ma takie swoje dziwactwo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×