Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Witam !!! Szczęściarko ❤️ powiało od Ciebie optymizmem, jeżeli tak jest rzeczywiście to mi też od razu lepiej. Byłam myślami z Tobą. Szczęśliwa mamo a co u Ciebie, czemu się nie odzywasz?? Zapka a jak Ty się czujesz. A my walczymy od tygodnia z katarem po pas i kaszlem i jak na razie \"końca nie widać\". Dziewczynki piszcie , piszcie co u Was bo topik na wymierta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do niczego:(:( nic sie nie chce, nawet na zakupy nie mam jak isc bo pada:( a prania mam tyle że szok, na dodatek musze wiele porobic w domu przed niedzielą bo potem kilka dni męża nie bedzie bo do Szwecji jedzie i sama z wieloma sprawami zostaje:( a moje dziecko z zainteresowaniem Kubusia Puchatka ogląda heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,,,, Szczęsciaro❤️❤️❤️ U nas tez pogoda beznadziejna.. wczoraj nas deszcz zmoczył, olek pod folia nie siedzi, zerwł mi sznurki w ochronnej folii do wózka, kocyk zwalił do kałuzy...o nie! Ide kupic spiworek na nózki z ociepleniem i bedzie wiety spokój! Szukałam butów na zime dla niego i nic nie znalazłam..ma wysokie podbicie i ciezko... Poza tym wkutzyłam sie rano zapomniałam kupic chleb i co usłysząłam rano..jak zapomniałas to kara i nie kupie..sama sobie wyjdz.... swietnie tylko leje od rana i konca nie wiadac nwet kroczeki dal Ola nie było , trezba miec tupet... ajjjjj beznadzieja jakas... jedynie Olek cudny! no nic siedzenie w domu sie szykuje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosbej... mój chłop też ma czasem muchy w nosie i jak to przeczytałam to aż mi lepiej, że nie tylko ja mam tak tempego faceta. a tak na poważnie to może miał gorszy dzień. Trzymaj sie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
u nas tez beznadzieja pada i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez troszeczke dzis padalo, ale nie wiele, a Mati i tak jak wychodzilam po 17 od babci, nie wazne ze ciemno, polecial biegiem do piaskownicy i grzebal w piachu, musialam sie wrocic po tate, zeby stamtad go wyciagnac :/ Mati ostatnio też ogląda kubusia puchatka, ale tez wracamy do teletubkow, uwielbia poza tym kaczora donalda i SASIADOW :D a samopoczucie podobne, ciagle mam skurcze, mam byc ciagle na nospie i sie nie przemeczac:p, ale to jakos nie wychodzi, bo skurze sa, musialabym nie miec dziecka i lezec caly czas, albo miec kogos na 24h do pomocy :D, co takze odpada :). Diś bylam u lekarza, ktory twierdzi, ze nic nie waze i dzis cisnienia tez nie mialam/bo te moje 80/60 sie nie liczy :)/, ale z badania wszystko ok. za miesiac czeka mnie paskudna glukoza... a jak szczesliwa twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziękuję za pamięć:) moje samopoczucie takie sobie, choć dzisiaj pierwsze popołudnie, gdzie wyszłam do koleżanki i nawet dobrze czuję się:), dokucza mi żołądek ale to na pewno od leków, biorę żelazo, duphaston:O w poniedziałek mam wizytę, więc zobaczymy co i jak, jestem dobrej myśli, choć strach zagląda mi często w oczy, teraz piję właśnie colkę bo tego brakuje mi najbardziej;) choć nie powiem mam wielką ochotę na wielką pakę chipsów;) poza tym wszystko oki:) Magdusia jest cudowna, choć już mąż nie może czasami z nią wytrzymać, zaczyna już coraz więcej mówić, są to na razie pojedyńcze słowa. kurde jak dzieci takie małe dużo kojarzą, czasami to mnie aż mała zadziwia, swoją pamięcią i zachowaniem. jednak czasami staje się niegrzeczna :O ale i tak kocham ją nad życie:D dziewczynki pisać, pisać:) gosbej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tylko na momencik zeby wam powiedziec ze pamietam i mysle o Was ale jakos brakuje mi czasu na wpisy Szczesciarko strasznie mi przykro bo spodziewalam sie dobrych wiadomosci, ale na pewno niedlugo nas szczesliwisz dobra nowina, zobaczysz jestem na etapie tworzenia stronki Kubusia takze bedziecie mialy wglad jezeli bedziecie mialy ochotke www.kubek.mlody.pl buziaki dla wszystkich zapracowanych mam ciezarowki dbajcie o fasolki pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam sie na apel \"pisac!\" :):):) U nas od 2 dni pogoda okropna i przez te dwa dni maly nie byl na spacerku. Ja juz przy nim czasem calkowicie wymiekam. Gada jak nakrecony, buzia zamyka mu sie tylko podczas odladania bajek. Nawija calymi zdaniami i kazdego dnia pojawiaja sie nowe slowa. Obled! W dzien spi jeszcze 1,5-2 godzinki.Pomaga mi w wileu czynnosciach np. przy nastawianiu prania - wlozy wszystko do pralki, pokaze gdzie mam wsypac proszek i krzyczy \"pyn mama\" co znaczy - wlej płyn mama :):) Potem poazuje na programator, mowiac \"mama to\" co znaczy mama nastaw to:):) i naciska START - a potem jeszcze doglada, czy juz sie wypralo i wyciaga cale pranie po calej lazience/) Musze kiedys przysiasc na dluzej i wkleic jakies fotki, bo zapomnicie jak Michalek wyglada:) Trzymajcie sie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka - blog zapowiada się interesujace.po tych kilku wpisach zakrecila mi sie lezka w oku.....I ta foteczka malego z plasterkami a glowce....brrr.......Oby juz zadne malenstwo rozwijajace sie w brzuszku naszych topikowych mam nie musialo czegos takiego przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka piękna stronka, aż mi łzy poleciały jak czytałam opisy.... cudowny ten Kubełek:) ja też muszę wkleić parę zdjęć, bo zapomnicie moją Madusię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęśliwa widzę ,ze twoja pociecha też ma jak moja Melcia etap noszenie na głowie różności . Melka ciągle zakłada wiaderko od piasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej, śliczne fotki, a blogasek naprawde super zaczyna sie juz szal swiatecznych zakupow u nas powoli, napiszcie co kupujecie swoim pociechom, szczegolnie chlopakom, bo kompletnie nie wiem co kupic malemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ale jestem spiąca , oczy to mam na zapałki, bym się zdrzemneła , ale nie mam co liczyc , bo melka biega na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Własnie , siedze z buczacym brzuchem , ale sie nie poddam. Postanowiłam do czerwca zgubic jakies 10 kilo Trzymajcie za mnie kciuki, bo robie sie na laske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja niestrajkuje ale jakoś dziś dzień jest taki leniwy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj nie moglam wejsc na kafe :( zrobilam dzis ciacho kruche z wisienkami i bita piana, Mateuszek dzielnie mi pomagal :), a poitem zrobilismy jeszcze kruche ciasteczka, bylo duzo zabawy i radosci, a i czas szybko nam zlecial, Mati wlasnie zasnal, a ja jakos nie moglam, bo sasiad wiercil za sciana :( dziś Mati mnie zaskoczyl, bo przespal cala noc w lozeczku, wyszedl dopiero o 7,30 :D, istny sukces, bo poprzednia noc to tragedia, zasnal o 9, o 22 juz sie obudzil i dostal histerii i przez 1h sie darl, rzucal, az sie dusil, czasem juz nie wiem jak sobie z nim radzic przy tych atakach, skad sie one wziely?? może ciacha na osłode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze apetyty marniutkie :/, myślałam, ze może kawusia i ciacho skłoni wasz do jakiegos odzewu, bo jakos marnie tutaj sie robi... pisac, pisac, pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczesliwa dla Ciebie i mzoe cappucino do tego :), pozdrawiam a jak twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×