Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Hej Szczesliwa. ja sobie odpoczywam a mezus myje Nika, dzis byl niemozliwy , na zmiane lobuzowal i przepraszal mame . ale jaki on slodki jak sie podlizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przed chwilą miałam cudny widok, moja córcia idzie z kolacyjką dla mamuni, niesie talerz z bułkami, choć po cichu powiem, że na koniec gwizdnęła mi wędlinę z bułki hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dziewczyny tak podejrzewam , że skoro zapka się nieodzywa to może lakarz skierował ja do szpitala :(:(:( oby nie !!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu, ale kiepsko czuję się i nie mam sił pisać :O jestem na zwolnieniu do konca tygodnia, muszę odpocząć i nabrać sił, chyba te leki mnie wykończą. kiedy mi te mdłości się skończą? jak mam jeść to aż się boję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa , wspolczuje ,takie diety przydaly by sie bez ciazy (ja juz bym zamowla taka serie na odchudzanik) A teraz trzeba odzywiac sie zdrowo , dla maluszka. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale odpoczywalam i nie chcialo mi sie zagladac nawet do kapa, maly tylko sciagal mnie z lozka :(, biedak nadrabial bajki przez te dni, u lekarza bylam dopiero dzis i to prywatnie, bo na kase sie nie wyrobilam, zbadal mnie i nic nie widzial niepokojacego, ale musze isc jutro do przychodni i tam zapisze mnie jeszcze na usg, bo wizyte mam 7,11, a usg ma zrobic wczesniej. serducho bije dobrze, male kopie, szyjka cala i nie skrocona, choc tyle dobrze, mam byc na nospie caly czas i duzo lezec, ale mowi, ze przy takim synku chyba mi ciezko, maly stal pod drzwiami gabinetu i caly czas:mamo, mama\" :D to tyle, zmykam go uspac, a potem sama do wyrka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale brzuch jeszcze co raz pobolewa, mimo, ze ranki sa lepsze, ale powiedzial,z e moga to byc moje dolegliwosci ciazowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapko , cieszę się ,że jestes w domku i lekarz jest pewny ,że wszystko dobrze pamiętam jak jacodziennie przez 3 mięsiące przed wyjściem do pracy i nawet w pracy wymiotowałam . W torebce miałam zawsze szczoteczke i paste . Zawsze rano myślałam ,że umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! dzisiaj coś kiepsko na naszym topiku!!! dziewczynki skrobnijcie coś tutaj!!!! :-) Szczęściarko - do raportu!!! :-) bo się trochę martwimy!! Zapka - jak brzusio??? a kiedy idziesz na to usg? Szczęśliwa - lepiej się czujesz jak jesteś w domku?? a opiekunka przychodzi do Magduni, żebyś mogła odpocząć? zajrzę jeszcze i sprawdzę jak się spisujecie!!! Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Widzę, że martwicie się o Szczęiarkę. Nie wiem czy nie będzie zła, ale skopiuję Wam co napisała na innym topiku. Szczęściara jeżeli to Ci się nie podoba to z góry przepraszam :( szczęściara25 czesc, ale tu fajnie rozpisaly sie dziewczyny , przez Estellke. No ja jutro ide na drugie usg , ale tak sie boje. Zadzwonilam wczoraj do mojej pani Doktur , no ipowiedzialam jej , ze zrobilam bete, powiedziala , ze wynik jest dobry , ale w czwartek wczystko sie wyjasni. Powiedzialam jej , ze faktycznie wymiary Nikosia na pierwszym usg byly o wiele lepsze i , ze bylo slychac serduszko. i powiedzialam jej ze przez to mam dola , a ona na to , ze zaraz i ona sie zdoluje. No i od wczoraj znow mi jest smutno. U mnie zawsze jak nie urok to sra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakieś wieści szczęściara, och łobuziaku, cały dzień czekam na informację, zobaczysz wszystko będzie dobrze:) a ja dzisiaj byłam u koleżanki, wczoraj urodziła córeczkę :) jejku jakie to maleństwo, później szukałam jednego ubranka i jak przeglądałam magdusi ciuszki to aż się wzruszyłam, takie ciupeńkie to wszystko, a dziś taka pannica:) Bozina troszkę mi lepiej, ale mdłości i niesmak nadal są:O, niania nie przychodzi do małej, ja siedzę z nią sama, ale ona jest tak grzeczna, że spokojnie mogę przy niej leżeć i odpoczywać. ona pięknie bawi się sama. dzięki za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) zapraszam na kawkę:) kurcze muszę iść ubrać małą bo ma czkawkę, teraz najczęściej śpi w pajacu, ale nauczyła się go rozpinać i ściągać i teraz siedzi w samym pampersie. dzisiaj kolejny dzień lenistwa:D chyba muszę małej wyjąć cieplejsze spodnie i kurtkę na spacerki, bo chyba w zwykłych już za zimno, a jak wy ubieracie swoje pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w samotności piję kawkę, tzn już wypiłam ;) szczęściara trzymam kciuki dzisiaj za 15.40, daj znać tylko szybko zapka odpoczywaj, odpoczywaj, ale wiem jak to trudno przy małym dziecku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za troskę :) z brzusiem jest chyba lepiej, choc ciagle brzuch mi staje i czasem pobolewa, szczególnie popołudniami - myślę,z ę to ze zmęczenia. na usg idę w poniedziałek wieczorkiem. pozdrawiam i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
melka jak idziemy na dwór ma body bluze ciepla i juz mam taka ciepla kurte jesienną , albo juz zimową , rajstopy , ciepłe spodnie i adidaski , oczywiście czpa tez ale trzeba juz rekawiczki bo zauważyłam ,że rączki jej marzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! melduje sie w wolnej chwili my na dwor mamy grube rajstopy i jakies spodnie a na gore koszulka bluzka seterek i kurtka taka cieplejsza no i czapka i cos na szyje.... butki mała ma takie wyższe lekko ocieplane w sam raz na teraz:D a wogole to sie staje okropna, tupie, krzyczy i wszystko wymusza płaczem i to tak mocnym ze szok.... a wykłoca sie z siostrami jak diabli, słychac tylko nie nie nie.... a poza tym oprócz teletubisiow non stop chce oby puszczac jej na dvd bebe lily tam są teledyski, quizy, tańca heheheheh uwielbia ją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Serduszka dlaej nie widac :( . W poniedzialek mam sie zglosci do szpitala przed 9 i zrobia mi jeszcze jedno usg jezeli dalej nic nie bedzie widac , to zostaje na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×