Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
a ja kakaoko popijam, dużo energi na dziesiejszy dzień potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
niech nam napiszę jak się czuję maleństwo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleje wam cos na dobry humor. Sciagnelam z innego topiku, a tam ktos sciagnal jeszcze z innego Macierzyństwo to stan, w którym: 1. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie. 2. 5 godzin snu na dobę jest błogosławieństwem, a 3 godziny snu niczym nieprzerwanego są rozpustą . 3. Kiedy wchodzisz wieczorem (w nocy???) do łóżka, to pod własną kołdrą możesz znaleźć grzankę, ćwiarteczkę jabłka lub, w najmilszym razie, misia. 4. Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz. 5. Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła. 6. Twoje najlepsze frykasy to te, które zostały na talerzu po dziecku. 7. Ulubione słodycze możesz zajadać tylko ciemną nocą, bo inaczej na pewno ci je ktoś wyje. 8. Kiedy chcesz usmażyć naleśniki, to musisz się wpierw przejść po mieszkaniu i poszukać patelni, na przykład, pod regałem. 9. Twoje kuchenne śmiecie pachną (hmmmm.) toaletą. 10. Ilość chusteczek higienicznych oraz baterii do zabawek grających zużytych w ciągu roku przekracza ilość z całego twojego dotychczasowego życia. 11. Jeśli nawet uda ci się w środku nocy ominąć stopą jakieś ostre pudełeczko lub samochodzik, to na pewno staniesz na piszczącej kaczuszce. 12. Nawet nie wiesz, kiedy twoja apteczka z rozmiarów pudelka po czekoladkach rozrosła się i zajmuje teraz całą kuchenną szafkę. 13. Miejsce na półce z winami powoli zastępują słoiczki, kaszki i pudełka z mlekiem w proszku. 14. Na pralce możesz znaleźć drewnianą łyżkę kuchenną, a w szufladzie na garnki piłkę i plastikowe klocki. 15. Rzadko kiedy w szafkach masz więcej ubrań niż w koszu na pranie. 16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny, nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka. 17. Zanim nastawisz pranie, dokładnie sprawdzasz, czy nie znajdziesz w pralce kubeczka z piciem, swojego telefonu komórkowego lub, co gorsza, rolki papieru toaletowego(!). 18. Zanim wejdziesz do wanny, musisz usunąć stamtąd krokodyla, małpę i stado kaczek. 19. Codziennie czyścisz 6 uszu zamiast 2, a w niedzielę obcinasz 60 paznokci zamiast 20. 20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili. 21. Twój krem do rąk ma swoje miejsce pod poduszką, bo jeśli w ogóle masz szanse posmarować ręce, to już chyba tylko przez sen. 22. Twoje największe wyjścia, na które robisz fryzurę i makijaż, to te do dentysty, warzywniaka lub na zebranie wspólnoty mieszkaniowej. 23. Zanim wyjdziesz z domu musisz najpierw wyjąć z buta drewniany klocek lub zabawkę z kinder niespodzianki. 24. Możesz zostać nakryta podczas porannego ubierania, wytknięta palcem i wyśmiana ze słowami: \"Ty jesteś babka?\". 25. Możesz zaśpiewać sto, tysiąc, milion piosenek ale i tak usłyszysz brawa dopiero wtedy, gdy tata wkręci śrubkę w zabawkę. 26. Jest ci kompletnie wszystko jedno, czy gazeta, którą wzięłaś na sekundę do poczytania jest aktualna, z zeszłego tygodnia czy jeszcze sprzed poprzedniej Wielkanocy. 27. Przestajesz planować atrakcyjne dni, a zaczynasz planować te leniwe. 28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu. 29. Już nawet do psa zdarza Ci się powiedzieć: \"synku\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) miałam trochę spóźnioną wizytę, lekarz założył kartę, oczywiście dostałam leki bo mam za mało czerwonych krwinek;) śmieję, że ja taka fest baba i anemię mam ;), lekarz nie chciał zrobić usg bo według obliczeń to dopiero 10 tydzień ciąży, mówi, że następnym razem zrobi, pomierzy, ale wymusiłam na nim, mówię chociaż minutkę:). no to zrobił ale przez brzuszek, więc jakość troszkę kiepska, ale serduszko pięknie biło , jestem spokojniesza, następna wizyta 12 listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
g r a t u l a c j e !!!!!!!!!!!!!11111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu tak cicho? ja na nogach dzis od 6:18 aby porobic wszystko w domu zanim szkodnik wstanie heheheh a ona mi walnęła niespodzianke-wstała o 10:00 :D:D:D:D no ale nadrabia psoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a moja melka dzis spała aż do teraz , zrobiła sobie długie spanko , ale jak juz wstała to szybciutko coś na ząbek i idziemy na herbetke do psiapsióły . Melka znowu będzie się szamotac z małym kacprem :):):) małe amory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Kobieta miala papuge w domu, która ciagle powtarzala - Precz z Kaczynskim! Precz z Kaczynskimi! Ktos z sasiadów podkablowal i niedlugo do kobity puka policja: - Dzien dobry, policja. Dostalismy wezwanie, ze pani papuga obraza naszego prezydenta i premiera. Prosze pokazac papuge. Kobieta przynosi klatke z papuga a ta juz od progu drze sie - "Precz z Kaczynskimi!" Policjant upomina kobiete - Jesli to sie bedzie powtarzalo to bedziemy musieli uspic papuge a pania wsadzic do wiezienia. Kobieta po wyjsciu funkcjonariuszy prosi papuge: - Sluchaj papuzko, nie mów tak wiecej prosze, bo mnie zamkna a ciebie uspia i po co nam to Kilka dni spokoju, ale papuga sobie przypomniala i znowu zaczela swoje - Precz z Kaczynskimi! na cale gardlo. Na drugi dzien koieta dostala wezwanie do sadu na rozprawe - papuga jako dowód rzeczowy. Kobieta poszla wiec do spowiedzi powiedziec ksiedzu co jej lezy na sercu. A ksiadz mówi: - Sluchaj kobieto - ja mam tez papuge, która mówi i jest podobna. Na czas rozprawy podmienimy papugi i nikt sie nie skapnie. No i jak uradzili, tak zrobili. Dzien rozprawy, kobiecina z ksiedzem podmienili papugi i babka leci do sadu z koscielna papuga. Sedzia mówi: - Prosze wniesc klatke z papuga. Klatka z papuga wniesiona - papuga nic. Nie odzywa sie slowem. Oskarzyciel podpuszcza papuge: - Czy papuga mówila "Precz z Kaczynskimi!" ? Papuga nic. Sedzia podpowiada: - "Precz z Kaczynskim!", oskarzyciel i oskarzyciel posilkowy tez zachecaja - "Precz z Kaczynskimi!". W koncu cala sala skanduje - Precz z Kaczynskimi! Precz z Kaczynskimi! A papuga zawodzi koscielnym glosem: - Sluuuuchaaaaj Jeeeezuuuuu jak cie blaagaa luuud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer:) dzwoniła moja teściowa z informacją, że nasza znajoma urodziła 3 chłopca:) a miała być dziewczynka, wszystko mieli przygotowane dla dziewczynki i tak się cieszyli. ale numer:) tak, więc zapka ciesz się, ale nie kupuj sukienek;) bo to nigdy nic nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja tez powinnam głosować na samoobronę ale niebęde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa i mi wyszła samopobrona, ale to nie moj typ:/ co do sukienek to nie kupuje, jak bedzie cora to dostane do bolu od siostry, mala niektorych wcale nie ubierala. nastepnbe usg pewnie po 30tc, poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheee......a mnie sie test sprawdził !!!...zaznaczam tez ze absolutnie nie jest to PiS :-) założenie butow 30 sek..., spacer do lokalu wyborczego 300 sek..., oddanie głosu 120 sek..., zobaczyć mine Kaczora po wyborach.....BEZCENNE!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×