Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

jejku nadal jestem w szoku, moje dziecko wczoraj poszło samo spać do łóżeczka i spała w nim do rana, wstała o 6.50 tak jak wstaje codziennie:) tak więc dzisiaj każdy spał osobno w swoim łóżku:) ciekawa jestem dzisiejszej nocki. może znów będzie powtórka? mamunie pisać pisać, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja dziś sama w domciu, bo mąż od 6 do 16 w pracy. A my z Matim do kościółka się wybieramy a potem na głosowanie i na obiadek do moich rodziców. Szczęściara mój Mateusz też boi się siadać na nocnik i na ubikację też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też dzisiaj same, bo mąż mój siedzi w komisji wyborczej, do kościółka idziemy na 12.30 a obiadek musimy sobie same zrobić:O moja siada na nocnik ale zaraz z niego ucieka i taka to nauka, by latała na golasa a nocnik na głowę nakładała. ale muszę ją nauczyć bo w przyszłym roku oddaję ją do przedszkola już na 100%. u nas piękne słoneczko świeci, więc pewnie zaliczymy spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Szcesciara! Wszystko bedzie dobrze...mój Olus długo sie nie pokazywał az w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty najlepiej czujesz jak jest ...wiesz ze jest dobrze i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 My dzisiaj jedziemy do rodzicó moich..nie mam tam netu wiec nie bede sie odzywała... Wczoraj zaballowałam z kolezankami do 23 ...heheh pierwszy raz od 21 miesiecy bylam w miescie wieczorem i sama ...o matko hehehe ok uciekam głosowac i w dorgę... Trzymajcie sie cieplutko MAmusie z dzieciaczkami Bąbelkami i MAmusie z z dzidziusiami Fasolkami 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie nadal marne, jestem na nospie od wczoraj :(, ja mam pecha, jak cos sie dzieje, to jest weekend :(, a do szpitala nie mam ochoty isc skurcze sa raz na jakis czas, brzuch pobolewa i jest napiety prwie caly czas :(, no mzoe nie zabardzo, ale go czuc:( dzis bycze sie w lozku, chyba ze na glosowanie wyjde, jestem ledwo zywa, Mati marnie spal w nocy, nie wiem czy przez zeby czy cos innego... ide lezec, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka oszczędzaj się i odpoczywaj, a jak Ci nie minie to zmykaj jutro do lekarza, bo wiesz lepiej dmuchać na zimne . Trzymaj się!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapko bierz nospe nonstop, mozna nawet 6 tabletek dziennie brac , a moja lekarka mowila , ze jedyne skutki uboczne to zatwardzenia. A jak nie przejdzie lec jutro do lekarza bo lepiej na zimne dmuchac Buziaczki dla was I juz mi troche lepiej, bo mimo tego , ze ta m oja dzidzia jest z tego samego (miotu) ;) co Nikos , ale przeciez jest ona z dwoch roznych jajeczek i z dwoch roznych plemnikow. Tlumacze sobie tez , ze nawet ja sa blizniaki to zawsze jeden jest wiekszy a drugi mniejszy. Wiec cierpliwie czekam do czwartku, no moe jutro pojade zrobic bete, to bede spokojniesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no jeszcze nie , ale zamierzam iść , najfajniejsze jest to , mam 24 lata a to będą moje 2 wybory w których bedę udział . Ale najpierw zjemy obiadek i ciasto a potem oddam swój nieszczęsny głos ( oby dobrze wybrany:):):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My już w domku. Obywatelski obowiązek spełniony, Mati był ze mną i wszyscy mówili, \"O, jak dobrze, ze pani wzięła syna ze sobą, trzeba od początku nawyki patriotyczne wszczepiać w dzieci \" :) Byliśmy też w kościółku (jak ksiądz śpiewa i organy grają, to Mati tańczy, a jak ksiądz skończy to Mati bije brawo), no i obiadek u rodziców też już zaliczony. Teraz grzecznie w domku czekamy na powrót tatusia z pracy o 16.00. Tylko nie wiem jak to będzie bo wczoraj trochę się poprztykaliśmy i tak nieciekawie zakończyliśmy wczorajszy wieczór, a rano wstawał o 5 więc nie rozmawialiśmy ze sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallla
Moja Karolka tez przyszla na swiat w styczniu, a dokladnie 28.01.2006r. Wiec witamy wszystkich i przesylamy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galla pozdrarawiamy i zapraszamy, nospe biore, zaraz jeszcze wezme na noc i do wyrka jutro ide do lekarza, bo nie bardzo mi sse to podoba, dobrze,z e malenstwo sie ruszało przez wiekszosc czesc dnia zycze milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 😠 ale wytrzymam i poczekam, ale czuję przez skórę, że ktoś dzisiaj poniesie totalną porażkę ;) ciiiiiiiiii cisza trwa;) ale moim zdaniem brak kart to skandal, czyste kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no i mamy nowego premiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
halo moje drogie mamy a co tu tak pusto , oblewacie wybory czy co? a jak się czujecie nasze cieżaróewczki?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Zrobilam sobie dzis badania z krwi Hcg beta, no i wyszlo mi 9746 jednostek. A wiec z tego badania wynika , ze to 6 tydzien. Bo normy sa 5 tydzien 19-7500 6 tydz 1000-56000 wiec chyba wszystko z moja fasolka ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara to SUPER!!!!!!!! Mówiłyśmy nie zamartwiaj się :) Zapka a jak Ty sie dzisiaj czujesz???????? Co po wizycie u gina ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara pewnie, że wszystko ok, w 6 tyg istnieje taka możliwość, że jeszcze serduszka nie widać, ja z madzią też poszłam za wcześnie i później czekałam 2 tyg, oj to były długie 2 tyg dla mnie:O ale zobaczysz wszystko będzie ok, trzymam kciuki 24 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szzcześcira 25 bardzo się cieszymy ,że ty sie cieszysz ,że wszytsko dobrze byle do przodu a juz niedługo , będziecie mieli w domku malutkie zawiniatko :):) zapka a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×