Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady*bird

niestety to trudne czasy na__________ macierzyństwo

Polecane posty

tak niestety nie ma chetnych na zatrudnianie kobiet w wieku rozrodczym lub jeszcze tych nie majacych dziecka, ale z dzieckiem tez nie bo a to l4 a to dziecko chore a to cos innego i takbez konca. zwolnienia z pracy bo ciaza, albo kobieta sama idzie na l4 bo musi albo i nie ale nie chce jej sie pracowac i sama przyczynia sie do zwolnienia. praca za 700zł albo na czarno nie wiem co lepsze.....obawa o jutro i tak bez konca. a w dodatku sama inteligencja nami rzadzi...paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego studiuję co studiuję i mam nadzieję, że w końcu się ruszy jakiś kamyczek, bo ile tak można? wiem jaka jest sytuacja kobiet w Polsce, bezsilna złość nic nie da, widzę frustrację młodych kobiet i sama jestem przerażona gdy o tym myślę. jasna cholera. jakoś tak zawsze musiałyśmy się dopasowywać do maskulinistycznej wizji świata, grać w taka nie inną grę, bo nie nasze karty. posiadanie dziecka i pracy to jakaś oznaka niebotycznego luksusu i świętego spokoju podczas gdy gdzie indziej jest to normalne. życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaklusia
smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie bylo dobrych
nawet w sredniowieczu, kiedy kobiuetra byla glownie do rodzenia - jaka umieralnosc...Zamienilybycie sie? Im bardziej kobietom zalezy ba zyciu zawodowyn, tym trudniej pogodzic to z maciezynstwem. To nie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×