Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Ana ja tez jestem:O Przepraszam że się nie odzywam.....ale jakos tak głupio pisać prawie sama do siebie.Codziennie zagladam tutaj;) więc pamietam:) U mnie nic ciekawego.Teraz Kamil ma pare dni rekolekcji...więc i troche wolnego.Musze tylko codziennie z nim jeździć do kościoła na nauki . Dzisiaj było zebranie u Oliwii w przedszkolu..... w sprawie wcześniejszego pójścia do szkoły.....ale moje dziecko na szczeście sie nie kwalifikuje.Niewiem jak Wy ale ja jestem przeciwna temu pomysłowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jesteście:) Aga ja też nie jestem za tym żeby tak małe dzieci chodziły już do szkoły.U nas w przedszkolu tez było jakieś zebranie ale ja nie byłam bo prawie byłam z Julką w szpitalu na tym zabiegu.W przyszłym tygodniu idę do przedszkola zapłacić to pogadam z dyrektorka co było na zebraniu. Ana76 jestem w szoku Melcia idzie już do przedszkola? pamiętam jak nie dawno fotki posyłałaś i ona w wózku jeszcze siedziała ale ten czas leci.Podeślij jakieś nowe fotki Twoich panienek:) Anka z Gabi to twarda sztuka :D tak długo chodzić ze złamaniem niezła jest:) Dziewczyna ma któraś w Was nr GG do Kreski? pisałam do niej ale chyba mam zły numer bo Ktoś mi brzydko odpisał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywałam się, bo u nas znowu choroba tym razem rózyczka i ostre przezie bienie. Ciekawa jestem czy juniorek załapie, niby był szczepiony ale..... Impreza udała się świetnie. Dziś byłam z synkeim 1 raz na spacerze kolo domku. Było pięknie i ciepło, boy tak więcej tego ciepełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie melduje z kawka poranna w reku. Musze sie przyznac ze i ja zagladam prawie codziennie ale jakos monologow samej z soba pisac mi sie nie chce. U nas po japonsku, jako-tako. Zima zbliza sie wielkimi krokami. Ostatnio Gabrysiek sie pytal czy w tym roku tez mu bede skarpetki na pepek zakladac, czyli rajstopy. Myslalam ze pekne ze smiechu, pamiec to moj synalek ma super! Tutaj ze szkolami ta sama historia, rodzice pchaja dzieci jak tylko moga, i sami winduja oceany i podnosza poziom w szkole. Problem jest w tym ze wielu nie stac na korepetycje dodatkowe i te dzieci poprostu siedza i sobie nie radza a nauczyciele zapieprzaja z progamem alebo czekaja na rodzicow zeby program w domu przerobic. Nie ma czegos takiego jak zostac siedziec w klasie na drugi rok, wiec zdarzaja sie dzieci nawet i w szkole sredniej co np o tabliczce mnozenie nie maja pojecia. Ja Gabryska zostawilam w przedszkolu na ten rok, chodz jego rocznik zaczynal juz szkole. Ale stwierdzialm ze 4.5 latka to za wczesnie. U nas panuje znowu ospa. Gabrysiek przeszedl bardzo lagodnie, czekam teraz na reszte zalogi. Wszyscy byli szczepieni wiec mam nadzieje ze przejda szybko. Uciekam gonic towarzystwo do szkoly, bo jak zwykle z oporami z samego rana. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danisella-Witaj🖐️ napisz skąd jesteś? na naszej 2 stronie topiku znajdziesz naszą listę :) Dotka-co to jest?? normalnie gały mi wyskoczyły,czy to Garbysiątko tak się wspina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wczoraj nie zdążyłam się z Wami pożegnać bo mąż stwierdził ze za długo tu siedze i już wieczorem mnie nie puścił do kompa;) Dziś nadal u nas paskudna pogoda a ja o 11 muszę jechać do lekarza i do miasta pare rzeczy załatwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pustki dzisiaj? U nas zaczęło wychodzić słonko :) humor mi się poprawił bo byłam u ginki i wynik z cytologi jest doby.Kazała przyjść za 3mc na usg jajników żeby kontrolować te torbiele.Ciesze się że ominie mnie operacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ciemny, deszczowy poranek. Normalnie mialam opory zeby sie z luzka wygrzebac. Ana, tak to moj synalek. Przyznaje sie ze sprytnosc raczej po mnie nie odziedziczyl. Ja do tej pory na kazde drzewo wleze ale zejsc nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Gdyni, teraz na urlopie wychowawczym z rocznym synkiem, ale w domu jest też 5 letnia córeczka. Jeszcze w domu , ale szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) U nas dzisiaj piękna pogoda.....zapowiadają 15 stopni,więc musze to wykorzystać.Zaraz zabieram sie za mycie okien i jeszcze nastawie pranie z szalikami i czapkami....bo chyba juz nie będa potrzebne. Nie lubię takiego przejściowego okresu....w szafie jest wtedy zdecydowanie za ciasno. Byliśmy już z Kamilem u spowiedzi......więc będe miała z głowy.....chyba że za bardzo nagrzeszę:O Acha zapomniałam wam sie pochwalic ze mój syn zajął 4 miejsce w konkursie ortograficznym.Brało w nim udział 5 klas....i moje dziecko było najlepsze w swojej klasie.Ale jestem z niego dumna....zreszta tata też....nawet mu obiecał prezent. Dotka Gabryś na YouTube.....niezły akrobata z niego.Ma sporo siły w rekach żeby się tak wspiąć:) U nas w szkole tez jest strasznie wysoki poziom.Dzieciaki musza na korepetycje ganiac.Mój Kamil jak narazie tylko z angielskego chodzi.....z resztą sobie jak narazie radzi. Ana ciesze się że z Twoimi jajnikami nie jest az tak źle jak wczesniej pisałaś.Najwazniejze że obejdzie się beż operacji:) Danisella ja miałam rozyczkę chyba w wieku 15 lat.....pamiętam że był to koszmar.Nie dośc że bardzo źle się czułam to tak mnie zsypało że ludziom nie mogłam sie pokazac:O Dobra zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ Czy u Was tez tak pięknie słonko świeci? u mnie jest ślicznie ale trochę zimno ,może później będzie cieplej to zabiorę Julkę do ogródka:) Wczoraj czułam się okropnie, wszystko mnie bolało i do tego katarzysko:( dziś już troche lepiej:) Kasiu-napisz mi po jakim czasie myłaś Ali włoski po tym zabiegu? ja Julce jeszcze włosów nie myła a od zabiegi minęły 2 tygodnie.Boje si że do tych uszów się wody naleje:O Dotka- z Garbysia jest agent:D nie dziwie się że go to przedszkola nie dajesz, takie atrakcje by Cię omijały:D Aga-ja też nie lubię tego okresu niby ciepło a jeszcze zimno,i wszystkie ciuchy trzeba gdzieś pomieścić.Ja za niecałe 2 tyg jadę nad morze to przy okazji pakowania walizki zrobię porządne porządki:) Danisella-moja Julka też ma 5 lat:)...i 3 mc Teraz uciekam na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć {cześć}!!! Niestety nie mam zbyt dobrych wieści....niestety nie mam dobrych wieści....mój Jarek miał wypadek samochodowy....:(:(:((:(:( Na szczęście nic mu się nie stało...ale samochód nadaje się na złom...:( Święta za pasem, zakupy trzeba zrobić ..bez samochodu jest kiepsko.... A poza tym kupienie nowego auta nie jest taką szybką sprawą..:( No i jeszcze nie wiadomo kiedy ubezpieczenie przeleje pieniądze za stare auto...załamka.... Ja też uważam,że posyłanie sześciolatów do szkół to jest przegięcie.....nie dość,że mają krótki okres beztroskiej zabawy to jeszcze go skracają...:( Dotka jak wyglądam przez okno i widzę piękne słonko i ludzi w krótkich rękawach to współczuję Ci zimy.... A dlaczego u Was nie ma czegoś takiego jak powtarzanie klasy? Trochę mnie to zastanawia, bo w takim razie w jednej klasie lądują dzieci zdolne i te, które \"olewają\" naujkę, i nie przykładają się bo i tak wiedzą,że zdadzą do następnej klasy.... Twój Garyś jest niesamowity...:) Danisella 🌻 Aga Ty piszesz,że masz okna umyte..a ja dopiero jutro się wezmę za sprzątanie....mycie okien...ale dopiero popołudniu, bo rano jestem umówiona do kosmetyczki na depilację..a potem na rowerek...od wtorku 31 marca co dwa dni chodzę na rowerek ..pół godziny pedałuję na rowerku pod ciśnieniem...super sprawa...:)...oglądałam swoje fotki w kopstiumie kąpielowym z zeszłych wakacji i doszłam do wniosku,że w tym roku nie będę tak samo wyglądała i wzięłam się ostro za swoje odchudzanie......oprócz ćwiczeń nie jem po 19 i generalnie zmieniłam swój sposób odżywiania.....:) Fajnie, bo ten rowerek jest pod kontrolą..najpierw było ważenie i mierzenie obwodu brzucha, ud i po 10 seansach będzie sprawdzenie :)..od razu kupiłam sobie karnet :) Aga gratuliję zdolnego syna....ja też byłam bardzo dobra z ortografii...przez całą podstawówkę byłam najlepsza w klasie...:) :P Ana ja myłam Ali włosy po tygodniu chyba..lekarka mówiła nam,że można myć tylko należy uważać,żeby woda nie dostała się do uszu.... Wyjaśniłaś sobie z Kreską sprawę tego wpisu na gg? Zmykam, bo zaraz mój brat przyprowadzi mi Zuzię do pracy :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U mnie nadal piękna pogoda i +18 stopni ,nawet teraz:D więc zabrałam się dziś za porządki a jutro bądź w poniedziałek będę sprzątać resztę.Myślałam że jutro dokończę ale zapomniałam ze idziemy do kuzyna poznać Zosię jego córę ,która się w grudniu urodziła. Kasiu współczuję samochodu ale najważniejsze że męża masz całego.Szkoda że przed samymi świętami bo teraz będzie Ci ciężko z zakupami:( Ja wczoraj z teściowa zrobiłam juz większość zakupów na święta.Pojechałyśmy o 23 do Tesco i o 1.30 byłyśmy już w domu.Super się robi zakupy o tej porze bo mało ludzi w sklepie i przy kasach:)jestem trochę niewyspana ale cieszę się że nie musiałam godziny lub więcej stać w kolejce:) Zainteresowało mnie to co napisałaś o tym rowerku pod ciśnieniem.Napisz proszę jak to działa i ile kosztuje? A co o tego nie porozumienia na gg z Kreska to już wszytko wyjaśnione:) Po prostu Kreska zmieniła nr i ktos inny mi odpisał:) Na dziś tylko tyle na 19 idę do piekarni bo trzeba coś na te wczasy zarobić:) Miłego wieczorku Wam życzę🌻 I piszcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!! Ale dziś jest piękna pogoda.....mam nadzieje,ze u Was też świeci piękne słoneczko..... Zazdroszczę wszystkim, którzy maja wolne i mogą sprzątać na święta, albo po prostu iść na spacer.. Ja jeszcze nmam do umycia okno w kuchni, łazience i u dziewczyn w pokoju....nie wiem, kiedy będę miała czas,zeby je muyć..bo jak na razie to tylko w środowe popołudnie mam czas ...ale jak to będzie to zobaczymy.... Ana fajnie robi się zakupy w nocy....pusto i w sklepie i przy kasach..spokojnie mozesz sobie chodzić wybierać, przebierać i nikt Cię nie pogania..... Odnośnie tego rowerka to jak chcesz to wejdź sobie na stronę tego studia i poczytaj sobie o tym rowerku..www.perfectline.net.pl...jedno wejście kosztuje 30 zł., ale ja kupiłam sobie karnet ze zniżką i za 10 wejść zapłaciłam 194 zł..każde wejście po 30 minut.... Dobrze,że ta sprawa z Kreską się wyjaśniła...podaj mi nowy numer gg Kreski.... Zmykam do pracy... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie jesteście??????? Niedługo znikniemy z kafeteriiiii :(:( Haloooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wracajcie........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie przesyłam Wam wszystkich kochane życzenia świąteczne, wyjeżdzam z przyjaciółką i dziećmi w góry , więc nie bede miała dostępu do netu. :) (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja melduję się dopiero teraz, pogoda dopisuje, więc mało siedzę w domu. Już mam posprzątane,nawet ponad program bo znajoma miała operację i u niej też 2 dni sprzątałam. W sumie mimo zwolnienia,ciąglejestem w biegu. Załatwiam sprawy moje i mojego brata. Nawet teraz jade z przyjaciłką do łowicza. Jeszcze zajżę a teraz zmykam. Miłego i pogodnego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez się melduję:) i przyznaję że brakuje mi ostatnio czasu przez porządki w domu i w ogrodzie:( W niedziele po południu robiłam tipsy ciotce a jutro będę robić przyszłej bratowej.Ciekawe kiedy zdążę sobie zrobić? dodatkowo pomagam w piekarni co wieczór bo sezon na baranki się zaczął i trzeba jej trochę przygotować:) i tak mi dni mijają i zanim się obejrzę to jest ciemno i idę spać. Kasiu przeglądałam tą stronkę ,super sprzęt tam mają :) ciekawe czy u nas jest coś takiego?teraz nie mam czasu szukać ale może przez święta posiedzę przy kompie i coś znajdę bo chętnie poszłabym do takiego salonu:) Numeru do Kreski Ci nie podam niestety bo nie zapisałam go od razu a mi telefon co kilka dni sam usuwa smsy. Kreska jeśli nas podczytujesz to podaj jeszcze raz nr GG:) Betii to to jesteś obrotna dziewczyna masz już posprzątane i nawet koleżance pomogłaś:) Teraz idę robić obiad a potem do kosmetyczki jak mi się uda to jeszcze zajrzę:) Miłego i słonecznego dnia Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jesteście chyba bardzo zapracowane bo nikt tu nie zagląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Ana padam na twarz.... a jeszcze jutro trzeba ostatnie porządki zrobić. Kochane gdybym sie już nie odezwała to.......... WESOŁYCH ŚWIĄT «♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. ║¦¸•*´¨`*•¸¦¸•*´¨`*•¸¦¸•*´¨`*•¸¦ ║◊ ║◊............,-.,-. ║◊............(..(..( ║◊.............\\..)..)._..-.._ ║◊............__)/.,\',\'.......`. ║◊..........,\".....`......,--...`. ║◊........,\"...@.........\'....`...\\ ║◊.......(Y.............(...........;\'\'. ║◊........`--.____,.....\\..........,..; ║◊........((_.,----\'.,---\'......_,\'_,\' ║◊............(((_,-.(((______,-\' ║◊ ║•♥• ¯¯¯\\/¯¯◊--◊--◊--◊--◊-◊¯¯\\/¯¯¯•♥• ║ಌஐಌ_◊_W S Z Y S T K I E G O..... D O B R E G O_◊_ಌஐ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiedzy pisanka a wypiekami, wpadam zlozyc wam serdeczne zyczenia; Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! No i chyba najwiekszym dzis swietem wedlug mojego lubego jest to ze po 15 lat szczerych prob i wypocin nareszcie upieklam ciasto ktore jest zjadliwe!! takze HURRAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEŚĆ !!!! Dobrze,że wreszcie pisze tutak ltoś oprócz mnie :) Ok....wiem,że przed świętami teraz macie dużo pracy..... Ja zaraz idę do domku, więc zajrzałam tylko żeby złożyć Wam życzenia świąteczne :) Życzę Wam zdrowia, pogody ducha, spokoju....zadowolenia z Rodziny....smacznego jajeczka i mokrego dyngusa......i przede wszystkim odpoczynku.....:) Miłego dnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach. Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! dziewczynki Zdrowych Spokojnych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@----Wesołych ----@ **@------Świąt! ---------@­ **@-(\\(\\-------------/)/)--@­ **@-(=\':\')---------(\':\'=)--@ **@(..(\")(\")....(\")(\")..)--@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ TĘCZOWYCH PISANEK, NA STOLE PYSZNOŚCI, MOKREGO DYNGUSA I WSPANIAŁYCH GOŚCI. NIECH TO BĘDZIE CZAS UROCZY. ŻYCZĘ MIŁEJ WIELKIEJNOCY. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje kochane :) 🌼 Wiem, ze tutaj u bywam rzadziej niż rzadko, ale pamiętam o was, nie raz myślę co u was słychać, czasem z kubkiem kawy podczytuje :) Teraz chciałabym życzyć wam udanych i rodzinnych świąt. Dużo radości, szczęścia i uśmiechu w te dni :) 🌼 Aby wasze maluchy były zadowolone z odwiedzin zajączka i żeby byłość wypełniła wasze domy :) Przesyłamy serdeczne uściski i pozdrowienia wraz z Marcinem i Julką :) Obiecuję kiedyś zebrać się w sobie i zebrać do kupy wszystko co się dzieję. Buziaki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×