Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvxvc

jeansowa,krotka kamizelka-do czego ubrac?

Polecane posty

Gość cvxvc

wiecie o ktora mi chodzi? ost byla na nie moda(nie wiem czy dalej jest) na pewno widzialam taka u Herbus w jakiejs gazecie.. kurcze,nie mam linkow:( kupilam sobie dzis taka i..nie wiem do czego ja ubrac:) nie mam zadnych sciag w postaci fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko i sprawnie
do dzinsowych gaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxvc
jak mniemam "spodni"?:) nie mam ani jednej pary w swojej szafie:) chodze tylko w spodnicach:)roznych,przeroznych........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spódnicy, raczej krótkiej, w prawie każdym kolorze. Pod spód coś obcisłego z okrągłym dekoltem i z długim rękawem - imho tak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla mnie to prosto spowrotem do sklepu... :o ale czemu kupilas skoro nawet nie wiesz do czego ja nosic? tak sie pytam.. z czystej ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxvc
kupilam bo mi sie podobala:)ot co:) czesto cos kupuje bo mi sie podoba,a z czasem przychodza pomysly co do czego ubrac. wazne ,ze mam;) mam brazowe kozaki z zaokaglonymi "przodami"i myslalam zeby ubrac do niej koszule(kratka fajnie wyglada).tylko nie wiem czy nie bede za bardzo przestylizowana,bo jak nic wygladam jak dziewczyna z westernu:odlatego wlasnie pytam o inne pomysly:) spodnica oczywiscie krotka...tez tak myslalam...moze nawet tez dzinsowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy_przenigdyh
bleh, co za świństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxvc
alez dobrze wiem,ze swinstwo:) chcialam tylko wkleic w jakim stylu jest ta kamizelka.(krotka,dopasowana w pasie). zostane jednak przy koszuli w krate...bylam dzisiaj w Promodzie i widzialam identyczne zestawienia-typowo kowbojskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineczka 19
Do cxxvc: a możesz zdradzić gdzie kupiłaś swoją kamizelkę? Ja poszukuję takiej juz od jakiegoś czasu, bo bardzo mi się podoba styl westernowy :) Zamierzam ją nosić do koszuli w kratę. Na białą koszulę też można ją założyć , ale wtedy nabierze zupełnie innego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvsv
hmm...w moim miescie jest taki sklep gdzie sa ciuchy z Danii....ten sklep nie ma nazwy,wiec trudno mi powiedziec co i jak:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×