Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lusi_24

Mam 25 lat,zaczynają robić mi sie zmarszczki-kremy

Polecane posty

Gość Penelope G.
I nikt mi k*wa nie wmowi ze to sa mimiczne:/ do połowy skroni mimiczne??! :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa,Pod oczy kupiłam sobie krem z avonu ,toki pomarańczowy z pertydomi,Kosztował 20zł.Ale był\\ w promocji.I nie pomógł mi nic,A niby wygładza zmarszczki i rozjaśnia cienie,Nie polecam,Ale będę szukać dalej,Z kolei koleżanka poleciłam mi krem zaji.Zaznaczam że są taniutki,Tak wię chyba teraz na ten sie skusze. Dziewczyny a wy może coś polecicie co naprawde przyniesie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie poleccie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry miało być peptydami,Gdzieć czytałam że peptydy to najbardziej watrościowsze składniki kosmetyków to sie skusiłam ,promocja jeszcze,Ale tam peptydy to chyba tylko na opakowaniu istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie wczoraj odebrałam książkę \"masaż liftingujący twarzy\" i od wczoraj:) stosuję przeciwzmarszczkowy masaż ktorego celem jest ogólne poprawienie stanu cery i urody. Polecam ją zakupić a jeśli nie macie pieniązków to napiszcie, w których miejsca zaczynają się Wam one pojawiać a postaram się w miarę czasu przepisać Wam wskazówki dotyczące masażu. Ja walczę z tzw. linią śmiechu a cały kompleksowy masaż codzienny nie zajmuje mi dłużej jak 5 minut. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justine
mi się pojawiają też te śmiechowe, oprócz tego między brwiami no i pod oczami... Odrobinę też poziome na czole widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justine ;) Oto ćwiczenia na śmiechowe:) Wszystkie te ćwiczenia co Ci podam należy wykonywać codziennie a każdy ruch nie dłużej jak 5 sekund, przy 5 krotnym powtórzeniu. Regularnie wykonywane redukują linie śmiechu. Naprawdę jestem zdania , że piękno zależy od nas samych i to my mamy wpływ jaką kondycję będzie miała nasza twarz. A co najważniejsze podoba mi się twarz \"naturalnie wymodelowana\", a nie taka nalana buła:) , masażem można sobie wymodelować dosłownie wszystko. Całuski:* 1. Wydmij policzki na 5 sekund. Rozluźniaj mięśnie powoli. 2. Ściągnij usta jak tylko mocno potrafisz i 10 razy cmoknij. 3. Palec wskazujący jednej dłoni przyłóż na środku ust powyżesz górnej wargi, palec wskazujący drugiej dłoni przyłóż powyżej lini śmiechu z boku ust.Delikatnie naciągaj skórę ku górze. Powtórz ćwiczenie po drugiej stronie ust. Uważaj by nie kłaść palca na samych liniach śmiechu, gdyż można je wówczas jeszcze pogłębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justinn1982 a może polecisz jakieś ćwiczenia na podbrórek i zmarszczki mimiczne na czole i pod oczami,Na zmarszczki śmiechu ćwiczenia już zrobiłam,Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justine
dziękuję :) a co z tymi pozostałymi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi_24 :) Oczywiście:) Na podbródek, powdójny:) : 1. Otwórz usta i przykryj dolne zęby wargą. Teraz zamykaj o otwieraj usta, jak gdyby dolna szczęka była czerpakiem:), czyli wysuwaj wargę do przodu jak tylko możesz najwyżej. 2. Przyłóż oba kciuki pod podbródkiem lekko napierając na szczękę, gdy będziesz ściągać podbródek ku dołowi. 3.Połóż palec wskazujący poziomo na podbródku i lekko przyciskając, przesuń go ku górze, aż poczujesz napięcie mieśni szczęki. Czoło. 1. Przyłóż czubki palców skazujących i środkowych obu dłoni do czoła, wskazujące przy lini włosów, środkowe tuż nad brwiami. Delikatnie rozwieraj palce, napinając skórę czoła. 2. Zbliż kciuki do skroni a palce wskazujące do lini włosów. Palce wskazujące ściągaj ku górze, a kciuki ku tyłowi, napinając skórę. 3. Przyłoż palce do głowy i wykonuj nimi małe koliste ruchy. Ćwiczenie usuwa napięcia skóry głowy - główny powód powstawiania lini zmartwienia. Oczy. 1. Uchwyć skórę brwi i wałkuj ją między palcami. To ćwiczenie przeciwdziała kurzym łapkom:) 2.Przyłóż palce wskazujące do mniejsca w którym kończą się brwi, powyżej wewnętrznych kącików oczu. Delikatnie naciągnij skórę ku górze i przytrzymaj przez chwilę. To teraz bardziej na brwi i powieki:) 3. Zamkinij oczy i połóż palce wskazujące obu dłoni na powiekach. Delikatnie przytrzymując powieku palcami staraj się otworzyć oczy. 4. Rozewrzyj palce wskazujący i środkowy obu dłoni i przyłóż je do boków twarzy, tak aby oczy znalazły się między nimi. Zmruż powieki, starając się jednocześnie delikatnie rozwierać je palcami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
no dobra, ćwiczenia ćwiczeniami, a kto poleci jakiś dobry krem dla 25-latki ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam te które miałam, mam i te które świetnie się sprawdziły. 1. Thermal Fix Vichy. 2.Biostymulacja równowagi hydrolipidowej - regenerująco-nawilżający krem na noc. Soraya. 3. Krem pod oczy i na powieki z serii AA. Potrójne działanie przeciwzmarszczkowe. 4. Seria Soraya Kolagen i Elastyna. 5. Seria Perfecta Dax Cosmetics. 6. Seria Tołpa - FUTURIS BOGATY KREM skóra z pierwszymi objawami starzenia. 7.Krem na noc Iwostin Elixine 8. Krem pod oczy Iwostin Elixine Ja mam właśnie 25 lat...i postawiłam na nocną kurację przeciwzarszczkową a dzienną kurację nawilżającą. Noc to czas kiedy skóra odpoczywa, regeneruje się, silniej się odnawia i dlatego na noc kupuję wlaśnie takie prepatary. W dzień natomiast nawilżam, odżywiam, chronię. Pozdrawiam wszystkie 25- latki i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
tak też i ja chciałam :) a z tych wszystkich który najlepszy wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak, wiesz cieżko jest tak doradzić....gdyż ja probowałam wiele różnych kremów i na sobie obserwowałam ich skuteczność. Ważne aby próbować, szukać....aż znajdzie się ten który służy naszej buźce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
justine wiem :) ale zawsze to lepiej posłuchać czyjejś opinii niż kupować całkiem w ciemno. Ja mam cerę mieszaną, a Ty jaką masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
domyślam się że podobną ;) ten perfecta mnie zainteresował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
a z Iwostin to ten Krem na noc Iwostin Elixine, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaa84
ja mam swira na punkcie potencjalnych zmarszczek, wiec co nieco wiem an ten temat. Po pierwsze na dzien zawsze krem z filtrem-niewazne czy zima czy lato. Wystarczy SPV 15-nizszy nie dziala,wbrew powszechnym opiniiom. Ja na dzien b. czesto uzywam Lirene do skory fotowrazliwej z SPV 30. Naukowcy przeprowadzili badania, ze gdyby nie slonce, to pierwsze zmarszczki pojawilyby sie ok 60tki :) wiec warto chronic skore przed sloncem i solarium ;) Po drugie -nawilzenie! Bardzo wazne. Krem dobrze jak zawiera wit. C,E i A. Tzn nie musza byc wszystkie. Wyczytalam ze w dobrych kermach nawilzajacych jest mocznik-moj ma i faktycznie jest niezly. na noc korzystam z dermedicu krem Hydrain29 nie mylic z zelem-kremem) jest w szklanym pudelku-podobno szklane lepsze niz plastik. po trzecie-wazne sa maseczki z woskami.Dlaczego? Bo tak naprawde kremy, balsamy i maseczki nie nawilzaka, tylko zatrzymuja wode w skorze. Bo skora jest nawilzana od srodka. Te substancje tylko ja zatrzymuja. Wiec bardzo wazne jest picie wody mineralnej niegazowanej- nawilzamy sie. A tak poza tym do skory ok 25 roku zycia to na noc polecam dermiki serie Preventi. A tak poza tym to jeszcze raz nawilzac, nawilzac i nawilzac:) I dziewczyny unikajcie spania na brzuchu. Skora na twarzy "sie gniecie"- od tego tez sie szybciej robia zmarszczki:) A i pamietajcie o szyi i dekolcie. Ta skora jest tak samo wrazliwa jak skora twarzy i kobieta dbajac o twarz, zapomina o szyi. Wiec czasem po szyi widac wiecej niz po twarzy:) Polecam jeszcze jakis fluid nawilzajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
tyle że wyczytałam że on dlacery suchej jest, ten iwostin, troszkę mnie do martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_25
ja mam taki z avonu nawilżający i mi pomógł-rozjaśnił cienie, wygładził drobniutkie zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... :) Ale jest też krem do cery wrażliwej a cera wrażliwa może być tłusta, normalna, mieszana i sucha. Jak dla mnie to doskonaaly krem..lecz wybór nalezy do Ciebie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
wiem wiem justine :) a avon... nie przekonuje mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_25
może :) mnie też nie przekonywał, ale to akurat jest spoko zakup:) przynajmniej nie uczula i zmnijsza opuchliznę:) tez zpeptydami nic mojej skóry nie ruszył, ale ten nawilżający jest bardzo fajny i wydajny. Ale to wszytsko zależy od cery, ja już spróbowałam z 10 kremików przez rok i w sumie każdy na "chwilę" byl dobry ale nie rewelacja, skóra chyba się przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedzcie jeszcze jak dobrać dobry krem,czym sie sugerować,Jkie składniki powinien zawierać,do wiadomo że skóra potrzeduje różnych składników,A na półkach jest tyle kosmetyków z różniastym składem,Jedne z witaminami,Retinolem ,Liftingujące itp.Czego potrzeduje skóra pań w wieku ok,25 lat.I jak ma pierwsze oznaki starzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka30latki
ja mam 30 lat i mam niewielkie zmarszczki mimiczne, ale jednak je mam..najgorsza jest taka bruzda dluga od linii nosa do gornej wargi..ehh...wlasnie chyba zrobila mi sie od spania na brzuchu..to fakt:( Na codzien uzywam kremow Zjaji...lubie je..naprawde//ewentualnie z serii AA..do tego zmywam twarz mleczkiem nawilzajacym..rowniez z serii AA i raz w tygdoniu nakladam maseczke nawilzajaca Lirene..Natomiast odwieznie mam problem z dobrym podkladem..typowo nawilzajacym..eh...moze cos polecicie dobrego? Pozdrawiam wszystkie zmarszczuńki mimiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam teraz liten city, mat chyba tak to sie pisze.To są te które agnieszka maciąg reklamuje,Są rózne rodzaje,do różnej cery,Ja mam wrazliwą i mnie nie uczula,Kosztuje ok 20zł.I jest naprawde dobry.Na długo starcza.Ja używam codziennie przez 2 miesiące i jeszcze sie nie skończył. Justinn1982 dzięki za ćwiczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka30latki
lusi - ojej..wiesz..nie znam go...bo ja mam sucha cere..i chyba nie chcialabym matt..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory uzywalam podkladu nawilzajacego do cery suchem Rimmel. Niestety juz go wycofuja i mam problemy ze znalezniem go. Innych dobrych nawilzajacych jeszcze nie szukalam:/ Jak Wam uda sie znalezc Hydrasense rimmla to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×