Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PAULINCIA 2006*****

Naprawde dobry podkład

Polecane posty

Gość ziuta na maxa
Nie wymienili! bo nie poszłam wymienić... Kupowałam gdzieś w mieście i miałam zadaleko żeby się wracać, poza tym BYŁ NAPOCZĘTY. Eh na szczęście nie jest drogi -jakieś 18zł. Swoją drogą nie będę kupować tapet za 50-100zł dlatego, że jak okaże się zły to tylko kasa w błoto. Szukam dobrego do 30zł. A wiem, że to możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooll
revlon colorstay - idealnie matuje i tuszuje niedoskonałości, na allegro ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo elo zioma
Ziomki nie kupujcie nigdy w zyciu tego Deram Satin Liquid jakies Maybellina bo to porazka jest. Po paru godzinach spływa ze mnie, a poza tym dziwnie kryje. Cera wygląda na tłustą i po prostu nie przyjemną. NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TEN DREAM W NAZWIE. Tragedia, tylko kasę straciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggrrrryyyytttt
clinique superfit makeup, ale nie jest tani-natomiast nie robi tapety. Lepiej zeby ktos w sklepie najpierw nam zrobil makijaz i dobral odpowiedni odcien bo lepiej wylozyc taka sumke na cos co na pewno nam pasuje. Ja mam jasna karnacje i uzywam odcienia 17 cream-jest bardzo naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannatrójmiasto
Witajcie widzicie dla jednych jeden podklad bedzie dobry dla drugiej osoby juz nie i na jednej sie lepiej trzyma na drugiej nie to wszystko zalezy od cery tez nie tylko od podkladu a wiec do rzeczy jesli chodzi o mnie ja uzywa podkładu Pupy świetny jak dla mnie buzia ladnie wygladzona swietlista i nie mam uczucia napięcia na buzi polecam a z tych troszke tanszych mialam astora 16h mineral match do kazdego typu cery tez mi sie dobrze trzymal i nawilzal nie bylo uczucia napięcia ja też mam suchą skorę ale dziewczyny niestety taka prawda zaden podklad nie bedzie sie ladnie trzymal na buzi i nie bedzie rownomierny jesli raz na chociaz te 3 miesiace nie oczyscimy sobie buzki u kosmetyczki i faktycznie ja oczyszczalam wczoraj i lepiej ta buzia wyglada mlodziej i ladniej podklad wyglada na buzi nie ma jakby nierownosci naprawde !!najgorszy podklad jaki mialam artdeco mimo ze do cery suchej byl ciezki za gesty ciezko bylo rozsmarowac zla nbylam tyle kasy wydalam a sie nie sprawdzil i w dodatku po nim mialam uczucie napiecia i mialam wrazenie ze sztucznie wygladam pomalowana tym podkladem pozdrawiam serdecznie znad morza:)a teraz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabnla
Clarena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie
to najlepszy jest MaxFactor ColourAdapt. Wyrównuje kolor, maskuje przebarwienia, daje efekt ,,aksamitnej,, cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowek88
Witajcie. Jak dla mnie do tej pory najlepszy był Revlon. Świetnie kryje, bardzo długo utrzymuje się na buzi. Ale za namową koleżanki odkryłam podkład, który jest identyczny jak Revlon, a tańszy i posiada pompkę, której Revlonowi brakuje. Teraz moim faworytem jest Covering Effect Advanced foundation z FM. Polecam ze szczerego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Moja zona przetestowała sporo podkładów równiez tych drogich szanujących się marek,teraz mamy kosmetyki z niemieckiej firmy LR Health & Beauty Systems,podkłady LR Colours są bardzo wysokiej jakości i nie kosztują zbyt wiele,a dla naprawde wymagających jest seria Deluxe,jak je zamówic to wystarczy wejść na www.aloevera.suportio.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam
maybelline dream satin liquid, jak dla mnie świetny, kryje niedoskonałosci i nawilża. Na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam
Aha dobry jest tez podkład z oriflame giordani gold- również super, tylko że droższy ok. 50 zł, choć można tez i trochę taniej go wyhaczyć. Dobrze się rozprowadza i na dłuugo starcza, choć buteleczka niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixownik
bardzo polecam l'oreal true match minerals, wystarczy tak maleńka ilość do perfekcyjnego makijazu który urzymuje sie cały dzień. Ogólnie nie zamienie go na inny! trzeba sie nauczyc jednak go nakładac ale gdy juz opanujesz ta sztuke to stanie sie twoim numerem 1 :) co prawda po jakis 2 h buzia mi sie swieci troche ale na to nie ma rady ale wystarczy ze przyłoze bibułke i nic nie musze poprawiac bo puder nie spływa!!! poczytajcie recenzje na wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d0minikaa
Maybelline dream matte mouse. Nie jest nawet tak drogi, a dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie teraz zamowilam oriflame giordani gold promocja byla 39 zl tylko a kolezanka tak mi go zachwalala zobaczymy tylko czy sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifyy007
lirene podklad matujacy nature matte foundation, kolor- naturalny. jak dla mnie bomba. super kryje wszelkie niedoskonalosci, dobrze matuje, swietnie sie rozprowadza nie tworzac efektu tak zwanej 'maski'. trzyma sie na skorze przez caly dzien! no i cena... 12 zl ;o dodam tez ze ma ladny zapaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście revlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek psotek
a ja lubie podklad z AA, kosztuje zaledwie 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
Ostatnio byłam na prezentacji Make up z firmy FM Group kosmatyczka która prowadziła podobno jakaś znana (ja tam sie nie znam) ale gorąco polecała mówiła że to produkt z najwyższej półki. Może ktoś próbował?? Chciałabym znać opinie użytkowniczek. www.slask-perfumy-fm.portalfm.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicewonderland
od 2 lat uzywam DERMABLENDU z VICHY- jest rewelacyjny. miałam prpblemy z trądzikiem, zaczerwienienia, przebarwienia- rewelacyjnie sobie radził. teraz problemów z cerą już nie mam, ale nie mam też odwagi zmienic podkładu, ten jest rewelacyjny. kosztuje ok. 80 zł a aptece, ale starcza co najmniej na 4-5 miesiecy, jest bardzo wydajny. trzeba nakładać tylko trochę,inaczej tworzy sie maska. polecam!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupier
A sprawdzaliście ziemię egipską IKOS? Zobaczcie jej opis. Ten kosmetyk sprawia, że skóra wygląda całkowicie inaczej. Nie wpływa negatywnie na skórę - korzystam od dobrych trzech lat, codziennie i w dalszym ciągu wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejjjtuszkowa
Jesli o mnie chodzi to już od dłuzszego czasu używam tego podkładu oriflame giordani gold i musze powiedziec ze w sumie najlepiej sie on sprawdził i spokojnie moge Wam polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przetestowałam wiele , ale żaden tak naprawdę nie spełnił moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Z czystym sumieniem mogę polecić podkład z Marizy (ja używam balansującego-do cery mieszanej) Jest naprawdę dobry i dość wydajny. Za op. 30ml płacimy 27,90 to dobra cena :) Z tej firmy znakomity jest jeszcze fluid matująco-kryjący 30ml około 14 złotych...ale mimo niskiej ceny jest rewelacyjny. Idealnie stapia się z kolorytem twarzy, tuszuje niedoskonałości i co ważne dla mnie twarz się nie błyszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddjjjjjjjjjjjjiweqpod
ulubione kosmetyki w tym minionym roku diamondtearkosmetyki.blogspot.com/2013/01/ulubiency-roku-2012-kolorowka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×